Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 30 nov 2018, 01:24

Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Miske01 » 30 nov 2018, 06:19

Drape je napisao/la:Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?
Sumnjam da je neko obracao paznju. Ja sam bio na okupljanjima u Zenici, Sarajevu i Becu i nikad Vranjesa golorukog nisam vidio, a tetovaza mu je svakako sakrivena visoko na unutrasnjoj strani bicepsa... a i da je vidio neko, sumnjam da bilo ko zna da je to vojvoda cetnicki... prvi ja ne bih znao
BHF

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 30 nov 2018, 23:54

Miske01 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Pitanje od milion dolara koje sam vidio da je napisao novinar Goran Arbutina: Ali zanima me taj momenat - saigrači. Mjesecima su gledali tetovažu i ok im je bilo da istrče sa njim na teren. Kakva je to onda poruka za ostale?
Sumnjam da je neko obracao paznju. Ja sam bio na okupljanjima u Zenici, Sarajevu i Becu i nikad Vranjesa golorukog nisam vidio, a tetovaza mu je svakako sakrivena visoko na unutrasnjoj strani bicepsa... a i da je vidio neko, sumnjam da bilo ko zna da je to vojvoda cetnicki... prvi ja ne bih znao
Kad vidiš onu četničku kapu - šubaru ili šta je već na glavi jasno ti je da je neki četnik. Na njegovu sreću mi to nismo vidjeli zbog same pozicije te tetovaže koja nije jasno vidljiva. Da se ne lažemo u svim bh selekcijama je dolazilo do ovakvih situacija, poznajem lično neke osobe koje su bile dio reprezentacija BiH u drugim sportovima (omladinske selekcije), a javno su u RS-u u svakodnevnom životu podržavali četnike i tako dalje.

Ne volim generalizovati, ali činjenica je da tako pa barem 70-80% Srba misli. :thumbup:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 23 avg 2019, 02:05

Pogrešno je bilo dati kapitensku traku Edinu, on nije nikakav lider(da se njeg pita Vranješ bi i sad igrao) a i na primjeru drugih sportskih kolektiva se vidi da je za ekipu puno bolje da za kapitena ima nekog prgavog tipa koji im autoritet i zna zagalamiti i reći svašta i protivniku ali i suigračima. Ako će i nakon Edina birati kapitena po principu nek je to najveća zvijezda onda će to biti Pjanić koji ne može biti lider i autoritet ni Kjosevskom.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Osim13 » 23 avg 2019, 09:26

Beša za kapitena da ih pobije sve
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Tili
Postovi: 1234
Pridružen/a: 17 nov 2019, 01:34
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Tili » 11 feb 2020, 23:44

Situacija u rep je nikakva a baraz pred vratima :kafa:

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la samoposmatram » 12 feb 2020, 18:35

Drape je napisao/la:
23 avg 2019, 02:05
Pogrešno je bilo dati kapitensku traku Edinu, on nije nikakav lider(da se njeg pita Vranješ bi i sad igrao) a i na primjeru drugih sportskih kolektiva se vidi da je za ekipu puno bolje da za kapitena ima nekog prgavog tipa koji im autoritet i zna zagalamiti i reći svašta i protivniku ali i suigračima. Ako će i nakon Edina birati kapitena po principu nek je to najveća zvijezda onda će to biti Pjanić koji ne može biti lider i autoritet ni Kjosevskom.
Talijani se slazu stobom.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DeeWa » 12 feb 2020, 18:44

Problem nase reprezentacije je trenutno sto mi uopce i nemamo mnogo kvalitetnih igraca koji imaju garantirano mjesto u reprezentaciji sto se prve postave tice.
Kad dzeko ode, tu ce sigurni biti samo prakticki pjanic i visca. I mozda kolasinac ako bude htio igrati. Ali u zadnje vrijeme i u klubu, a narocito reprezentaciji vise ne igra nego sto igra.

Ne mozes dati nekome kapitensku traku ko nema sigurnu sansu ni da ce igrati stalno. Npr neko rece Bešić. Obzirom na njegovu ludu glavu i to sto ima katastrofalne izbore sto se klubova tice i ganja samo lovu, ko zna hoce li se on u buducnosti i naigrati u reprezentaciji.
A besic meni generalno svakako i nije za lidera. On jeste prgav, ali ne donosi neke mnogo inteligentne poteze. Cesto poludi i pravi gluposti, tako da ne mozemo reci da je neki lider. Nije jedina karakteristika da budes prgav.

Štopera vise sigurnih i nemamo. Za vrijeme spahe se znalo makar da je on nas najbolji stoper. Sad kad niko od njih se i ne izdvaja, ne moze se nikoga ni odabrati. Tako da ce na kraju vjerovatno i pasti odluka na Pjanicu kao kapitenu.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 31 mar 2020, 03:47

Fudbaleri BiH žele da ostanu anonimni :kafa:
Veliko srce Luke Modrića nastavlja razveseljavati one kojima je pomoć u ovom trenutku najpotrebnija. Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije odlučio je, nakon donacije Petrovoj bolnici u Zagrebu, uplatiti novčanu pomoć i na adresu Opće zadarske bolnice u iznosu od 790.000 kuna za kupnju mobilnog rendgenskog uređaja.

- Modrić je od samog početka bio uključen. Odlučili smo se za mobilni rendgen koji baš ima oznaku COVID-19 i namijenjen je za dijagnostiku pacijenata oboljelih od koronavirusa. Uređaj je naručen, Modrić će uplatiti tijekom ponedjeljka i očekuje se da će za mjesec i pol dana biti isporučen zadarskoj bolnici - rekli su iz zadarske bolnice, prenio je portal 057 info.

Modrić, koji je rođen u Zadru, nije jedini sportaš koji pomaže svom rodnom kraju. Borna Ćorić, čiji je otac Damir iz Zadra, također sudjeluje u akciji prikupljanja sredstava.

- Javljaju se naši sportaši iz cijelog svijeta, što košarkaši, što nogometaši, da sad ne nabrajam sve. Jutros nam se javio i Borna Ćorić koji je najavio donaciju. Svima im zahvaljujem jer kad god je neka kriza, pokaže se ono pravo ljudsko u nama - kazao je župan Božidar Longin.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Osim13 » 31 mar 2020, 17:43

Ne znam gdje bi, pa evo ovdje ću :mrgreen:

Jesul Belgijanci najbolji gostujući navijači sa ovih reprezentativnih utakmica, čini mi se da su dobra raja bili, gledam ove slike zayebancija njih sa našim navijačima po ulicama Zenice/Sarajeva (koliko je kiša onaj dan dala) a i ono famozno razmjenjivanje šalova na Bilinom, fini ljudi haman :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
DamirT
Postovi: 13654
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DamirT » 31 mar 2020, 17:45

Nisu losi bili ni Velsani.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la jestamaji » 31 mar 2020, 18:54

generalno su irci prihvaćeni kao no.1 i svuda su dobrodošli

što se tiče ovih koji su gostovali kod nas, nisam siguran ko je bio najbolji

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4642
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Bazinga12345 » 14 apr 2020, 21:31



Topla preporuka.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la marconato » 14 apr 2020, 22:32

Lik prica o reprezentaciji kao o nekom seoskom timu :mrgreen:

Msm, pretpostavljam da nije daleko od toga, ali on bas ulicnim zargonom, bez imalo uvijanja priblizi i potvrdi sav amaterizam koji tamo obitava ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Maestro » 14 apr 2020, 22:50

Valja ovo sutra pogledati, hvala. :thumbup:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 apr 2020, 23:13

Prejak intervju, rekao je nešto zanimljivo, i bacilo me na razmišljanje.

Mentalitet ' ta ćeš ti ' je jedna od većih mahana našeg naroda.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Vucevich » 14 apr 2020, 23:22

Nije da se ovo nije već znalo ali eto, neka je i 'zvanično'. A sad kada mahalskih dizelaša ima nikad više u reprezentaciji biće situacija sve gora i gora po tom pitanju :puke:

bordobijeli
Postovi: 14222
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la bordobijeli » 15 apr 2020, 10:57

Meni smeta sto kod nas igraci kolo vode. To je vec dugo tako Misimovicu se nije svidjao čiro pa preskoci revanš s portugalom, evo meduljanin kaze nas 4-5 je govorilo sta treba Safet nije slusao pa izgubili od Cipra, Lulic pricao o neozbiljnosti, Begovic isto. Svi su kao krivi samo igraci cvjecke. A u stvari problem je sto oni misle da su bitniji i od selektora i od reprezentacije i ponašaju se tako kako se ponašaju.

Avatar
holyman
Postovi: 7947
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la holyman » 15 apr 2020, 11:45

Pa biti selektor i jeste najodgovorniji sportski posao. Ti pozivas i treniras 30 najboljih ljudi iz te drzave, profesionalaca. Svaki bi imao nesto za reci obzirom na steceno iskustvo, svakog moras poslusati, udovoljiti, tu se niko ne uci trenirati, svi su vec nauceni.
Kada izgubis, drzava te mrzi, dok je u klubu drugacije, kada izgubis jedan grad te ogovara, ostatku drzave si dobar.

Problem lezi naravno u odabiru selektora jer nesposobni uhljebi biraju uvijek svoje podanike.
NEMA NAZAD

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 15 apr 2020, 12:20

Igrači Chelsea su bili spremni "poginuti" za Mourinha i plakali su kad je otišao a Medunjanin kaže da ni jedan naš selektor nije imao karakter :rol: Sve ih je doživljavao kao samo nekog koga je Savez postavio za trenera i sad ga on mora slušati, ni jedan ga nije sam uvjerio da je čovjek i stručnjak kojem treba vjerovati.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos i 30 gostiju.