Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la harixs » 16 apr 2020, 17:19

Mig_Mig je napisao/la:
16 apr 2020, 16:19
Ma ja, to ti je bosnjak! Medunjanin, Lulic, Begovic krivi za sve! Savez, selektori i ovih desetak igraca uprvu ! Bravo, to ti je Bosna !
Ja jos nisam upratio ovdje na forumu da je neko reko da savez i selektori nisu krivi, cak naprotiv.
A isto tako volio bi znat ko je bas kriv za SVE :hmmmmm:

Avatar
JonSnow
Postovi: 6119
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la JonSnow » 16 apr 2020, 19:14

Vucevich je napisao/la:
15 apr 2020, 20:02
JonSnow je napisao/la:
15 apr 2020, 18:00
Čovjek je opterećen Jugoslavijom.
'Opterećen' zbog dva komentara u godinu dana? :lol: Nije ti taj zagađeni zenički zrak dobar za mozak Jovane.
Oprosti, očito sam te zamijenio s nekim drugim.
P. S. **** te Jovan. :D

A sad OT.

Haris je u ovom intervjuu potvrdio ono što se vidjelo u svakoj "historijskoj utakmici", a pogotovo na svjetskom prvenstvu.
Mi smo diletantska reprezentacija koja je kroz čitavu svoju historiju bila ispunjena najgorim predstavnicima balkanskog mentaliteta, a vođena beskarakternim mamlazima pod okriljem političko mafijaške organizacije.
Meni je nevjerovatno koliko đubre moraš biti da jedno 100 puta izađeš pred kameru i obećaš kako ćeš se boriti za navijače.
Dok smo mi teošili živce i pare da ih podržavamo i gledamo, oni su lokali i žderali kolače da bi se ko prebijene mačke povlačili po terenu.
Fuj, fuj, fuj sve mi se gadi.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DaVinci » 16 apr 2020, 20:02

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 apr 2020, 13:04
Imam neki osjecaj da je Medunjanin i presutio dosta toga, samo je rekao ono sto mi vec sve znamo.

Mene zanima ko organizuje pijanke repke, ko to lobira da okupljanje bude na ilidzi, ko su 4/5 igraca koji prave taktiku i biraju igrace, na koji nacin se sastavlja poziv za reprezentaciju, koji su to menadzeri koji vuku konce u reprezentaciji, koliko se pita selektor u reprezentaciji, koliku moc Dzeko ima u savezu???
-Amir Spahic
-Igraci
-Dzeko, Spahic, Misimovic
-Po talu i zaslugama
-Ramadani, Husaric
-Koliko i Tili Guardiola
-u Savezu srednja zalost, u repci glavni kapo
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la emir79 » 16 apr 2020, 20:07

DaVinci je napisao/la:
16 apr 2020, 20:02
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 apr 2020, 13:04
Imam neki osjecaj da je Medunjanin i presutio dosta toga, samo je rekao ono sto mi vec sve znamo.

Mene zanima ko organizuje pijanke repke, ko to lobira da okupljanje bude na ilidzi, ko su 4/5 igraca koji prave taktiku i biraju igrace, na koji nacin se sastavlja poziv za reprezentaciju, koji su to menadzeri koji vuku konce u reprezentaciji, koliko se pita selektor u reprezentaciji, koliku moc Dzeko ima u savezu???
-Amir Spahic
-Igraci
-Dzeko, Spahic, Misimovic
-Po talu i zaslugama
-Ramadani, Husaric
-Koliko i Tili Guardiola
-u Savezu srednja zalost, u repci glavni kapo
Poenta svega. Stanes li im na zulj donji si. Sto je najgore lovac na krmadi se priblizio savezu, a jedan od raje je vec unutra.

I onda Medunjanin trazi autoritet. Kako bolan...

Na ovo igraci nece odgovoriti.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la LlullSergio » 16 apr 2020, 20:09

Ali svidja mi se ovo za atmosferu i tu je sto posto upravu.

Glavno je jel dobra atmosfera hahaha. Jebote atmosfera,a vamo nikakav sistem, nikakva taktika. Na stranu Haris s kojim se ne slazem u mnogo tome,ali on je igrao u toj U21 generaciji Holandije koja osvoji titulu, trenirao ga je jedan Van Gaal, rastao je fudbalski u jednoj od najboljih svjetskih skola (Holandskoj), ima podlogu da prica o ovim stvarima i sigurno da je radio sa pismenim trenerima.

Sto kaze neko da je Pape ubijedio igrace znanjem i pricom da ta njegova ideja na terenu stvarno ima smisla i ima nekakve buducnosti mozda bi oni svi i povjerovali u to iako im se ne svidja. A ne ko tuljan, reci to tako treba i idemo dalje. Mislim kontas jedan dan te trenira Magath, Van Gaal, Sanchez, ovaj onaj koji ti sve objasni do zadnjeg detalja, daje opsirne video analize i sutradan dodje Pape,Robi ovaj onaj koji kaze hajde izadjite na teren i igrajte :D

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 16 apr 2020, 20:16

Zašto je saveza toliko strah, uposliti nekog stranca da barem nešto novo oprobamo? Štaviše selektor reprezentacije mora biti taktički jako solidan jer nema puno vremena da radi sa igračima, i mora ubosti kombinaciju igrača koji će se brzo uigrati.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la LlullSergio » 16 apr 2020, 20:22

Stranac sa odrijesenim rukama, najbitnije. Ako njega Dzeko ovaj onaj moze **** na prvom treningu samo bezveze pare ptrosise :D

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la harixs » 16 apr 2020, 22:49

emir79 je napisao/la:
16 apr 2020, 20:07
DaVinci je napisao/la:
16 apr 2020, 20:02
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
16 apr 2020, 13:04
Imam neki osjecaj da je Medunjanin i presutio dosta toga, samo je rekao ono sto mi vec sve znamo.

Mene zanima ko organizuje pijanke repke, ko to lobira da okupljanje bude na ilidzi, ko su 4/5 igraca koji prave taktiku i biraju igrace, na koji nacin se sastavlja poziv za reprezentaciju, koji su to menadzeri koji vuku konce u reprezentaciji, koliko se pita selektor u reprezentaciji, koliku moc Dzeko ima u savezu???
-Amir Spahic
-Igraci
-Dzeko, Spahic, Misimovic
-Po talu i zaslugama
-Ramadani, Husaric
-Koliko i Tili Guardiola
-u Savezu srednja zalost, u repci glavni kapo
Poenta svega. Stanes li im na zulj donji si. Sto je najgore lovac na krmadi se priblizio savezu, a jedan od raje je vec unutra.

I onda Medunjanin trazi autoritet. Kako bolan...

Na ovo igraci nece odgovoriti.


na 3:00 drito u sridu

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la redbull93 » 19 apr 2020, 02:15

Na fb stranici Bahe dobar interviju sa Bolicem.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 20 apr 2020, 19:50

Bolić o utakmici sa SiCG: "„Jakirević, jel tako, Jakurović...Jakirević je neki igrač bio koji se tada pojavio. Mislim, stvarno, žao mi je, možda je stvarno dobar igrač i to al mi ga ne znamo, jednostavno nije momak bio, ne znamo čak ni odakle je došao tada! I on je igrao tada među 11. U tako jednoj bitnoj utakmici.“

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Osim13 » 20 apr 2020, 19:53

Vidi fakat :urnebes:
BiH: Hasagić, Berberović, Music, Spahić, Bajramović, Milenković,Jakirović,Bolić, Grlić, Barbarez, Salihamidžić
Sreća tad sam bio mlad i golobradi pa me toliko nije ni zanimalo. Da je u današnje vrijeme najgore od mene bi se vidjelo.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la marconato » 20 apr 2020, 20:11

Osim13 je napisao/la:
20 apr 2020, 19:53
Vidi fakat :urnebes:
BiH: Hasagić, Berberović, Music, Spahić, Bajramović, Milenković,Jakirović,Bolić, Grlić, Barbarez, Salihamidžić
Sreća tad sam bio mlad i golobradi pa me toliko nije ni zanimalo. Da je u današnje vrijeme najgore od mene bi se vidjelo.
Te 2 utakmice su bile ruzne ajd zdravo...

Ooo kako sam se ja kljukao bensedinima kad sam vidio Mihajlovićev sastav u Zagrebu.
Ono nisu istine sta je frajer izveo... :facepalm: :tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la ANTIFA ! » 20 apr 2020, 21:31

Sto bi se reklo obe utakmice under golova protiv SCG. Prvu utakmicu smo mi bolji bili, ali se isto tako sjecam sa te utakmice dvije odbrane Tolje oba puta protiv Ljuboje.

Na Marakani uspavanka i takticka pobjeda SCG, jedino sto se sjecam sa nase strane je razgovor Barbareza sa sudijom i šut ili ti ga "bombu" Musica sa 30 ili 40 metara koji je jedva odbranio Jevric. :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la marconato » 20 apr 2020, 21:47

ANTIFA ! je napisao/la:
20 apr 2020, 21:31
Sto bi se reklo obe utakmice under golova protiv SCG. Prvu utakmicu smo mi bolji bili, ali se isto tako sjecam sa te utakmice dvije odbrane Tolje oba puta protiv Ljuboje.

Na Marakani uspavanka i takticka pobjeda SCG, jedino sto se sjecam sa nase strane je razgovor Barbareza sa sudijom i šut ili ti ga "bombu" Musica sa 30 ili 40 metara koji je jedva odbranio Jevric. :mrgreen:
Mi smo tada igrali mozda i s jacom ekipom u Sa, nego u Bg. Nije bilo Vidića, ali je igrao Stanković umjesto raspalog Nađa...

Najjace od svega je Barbarez na stoperu u Bgu :mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

ANTIFA !
Postovi: 6630
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la ANTIFA ! » 20 apr 2020, 22:01

Definitivno to je bila inovacija Bake u to vrijeme. :mrgreen:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Admir_Sa » 21 apr 2020, 00:33

Treba ti jedino pobjeda a igrača koji je čitavu karijeru igrao bliže golu stavljaš na libera, nije ni stopera nego libera. Sa ovim uređenjem države, saveza i tih nekih selektora mi tu ne bi dobili ni da nas je reprezentacija svijeta predstavljala
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Admir_Sa » 21 apr 2020, 00:40

DrFilgud je napisao/la:
16 apr 2020, 11:12
I doćemo do možda ključnog problema u našoj priči, mediji.
Novinari su ti koji bi trebali, objektivnim i kritičkim pisanjem, biti korektiv. Oni bi trebali iznositi ono što igrači ne smiju i ne trebaju da kažu javno.
Sve ovo što Lulić, Medunjanin, Begović govore, novinari znaju od prvog dana reprezentacije.
Umjesto da pišu o tome, kritikuju , upoznaju javnost sa činjenicama i natjeraju odgovorne da rade svoj posao profesionalno, 90% naših novinara se prodalo za 50 eura i kartu na utakmicu.
Glavno pitanje je - kakva je atmosfera? Ko da se ide na teferič, a ne utakmice lvalifikacija i play offa.
Odgovor je - atmosfera je sjajna, pa kad izgubimo nema veze. Važno je da je atmosfera bila dobra.
Velika većina novinara je na platnom spisku saveza, menadžera ili pojedinih igrača i nikome od ovih nije cilj da se stvari urede, profunkcionišu na ozbiljnom nivou. Važan je lični interes, manji ili veći.
Onda, kada se nađe neki izuzetak među "novinarima", koji stvari nazove pravim imenom, okači mu se etiketa neprijatelja reprezentacije i naroda, rušitelja atmosfere, počne se pisat o ratu, četnicima, ustašama, međunarodnoj zavjeri...
Sve si rekao :thumbup:
nema potpisa

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Maestro » 05 maj 2020, 13:53

Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Wandelanoite » 05 maj 2020, 14:06

Ibričić o igranju za BiH: Ucjenjivali su nas da moramo raditi sa Sušićevim bratom
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Salih1984 » 05 maj 2020, 14:39

Jos nije prebolio sto nije dobio ni minute u brazilu
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul i 21 gost.