Amer Gojak

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Vucevich » 19 apr 2020, 20:05

Wandelanoite je napisao/la:
19 apr 2020, 19:59
Pustite covjeka nek se nada i polaze nade u Sanicanine, Sabanadzovice i slicne amatere.

Za 2,3 godine smo rang Kipra, u najboljem slucaju Crne Gore. Sad kad krenu teske utakmice mi necemo u narednih 5 godina imati 7,8 pobjeda.
A tek Nations League :rol:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 19 apr 2020, 20:13

Vucevich je napisao/la:
19 apr 2020, 20:05
Wandelanoite je napisao/la:
19 apr 2020, 19:59
Pustite covjeka nek se nada i polaze nade u Sanicanine, Sabanadzovice i slicne amatere.

Za 2,3 godine smo rang Kipra, u najboljem slucaju Crne Gore. Sad kad krenu teske utakmice mi necemo u narednih 5 godina imati 7,8 pobjeda.
A tek Nations League :rol:
Nemojte biti negativni, sve dok ološ u i oko saveza parazitira u izobilju, situacija je dobra.

Samo čekajte, od idućih kvalifikacija ide priča kako mi realno i ne možemo bolje.
Onda će se nakon nekog poraza organizovat hajka na igrače iz dijaspore, kao moramio se oslonit na domaće snage jer to svi rade.

Onda još jedan ciklus poraza...i tako u krug.
Već vidim ovu ekipicu advokata propadanja, kako objašnjavaju da je sve u redu, dok igramo u D ligi nacija.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 19 apr 2020, 21:21

Sve je krenulo od Susica, Sarajlijice su vidjele da je narod progutao Tinu i Hadzica u Brazilu, Mesa je podvaljivao Cocalica, Viscu isto je i to progutano, Robi je to doveo na jos jedan veci nivo sa Saricem, Kovacevicem, Sehicem i jos par njih i sada je Bajevic preyebao i Robija.

Vide Pilav i kompanija da je narod stoka i pomocu svoje masine glupih Sarajlijica kontrolisu situaciju.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la harixs » 19 apr 2020, 21:52

Ubi ova negativa..bice nesto od Gojaka, i Barba je napravio karijeru tek u 28 :mrgreen:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Maestro » 19 apr 2020, 22:35

Kroz tu D ligu nacija ce probati ostvariti plasman na EP i to slaviti kao nesto veliko. Jer kroz tu ligu svaka budala moze na EP kad su protivnici san marino, lihtenstajn itd.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 19 apr 2020, 23:45

harixs je napisao/la:
19 apr 2020, 21:52
Ubi ova negativa..bice nesto od Gojaka, i Barba je napravio karijeru tek u 28 :mrgreen:
Evo sad ozbiljno, bez prepucavanja. Je li se tebi čini da imamo realan razlog za zabrinutost?
Kad objektivno pogledamo ono s čime raspolažemo za narednu dekadu, šta možemo zaključiti?

U cijelom juniorskom pogonu, imamo 2 igrača koji obećavaju (Demirović i Dedić) i dva od kojih bi možda moglo nešto biti (Gazibegović i Hasić).
Nije ovo širenje negative, nego upozorenje da ne budemo slijepi, da ne tražimo pozitivu gdje je nema.
Treba svi u glas da kažemo odgovornim, da nam je reprezentativni fudbal u teškom problemu. Ne uradi li se nešto na unaprijeđenju lige, boljem skautingu dijaspore...i reprezentacija će biti tamo gdje je BHPL.
I ne govorim o preiodu za 10 godina, to je problem koji nas čeka već u idućim kvalifikacijama. Džeko i Pjanić su i u ovim kvalifikacijama, pokazali da su na 50% učinka i entuzijazma koji su imali prije, šta očekivati u slijedećim.
Kolašinac je skoro pa neupotrebljiv radi povreda, Krunić nepoznanica sa 27, Bešić je Bešić, a i on se bliži tridesetoj...

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 19 apr 2020, 23:50

Bit ce zanimljivo vidjeti sta ce biti sa generacijom bošnjaka/bosanaca 2007+ iz dijaspore, hoce li ikako biti vezani za Bosnu? Demirovic, Dedic i Gazibegovic su sve djeca iz dijaspore....

Telekom liga je imala 15 godina fore da se dovede u red i da barem jedan od dva Sarajevska kluba bude neki prostojni europa liga klub sa pristojnim omladinskim pogonom.

Kako je krenulo, molit cemo Boga da malci od Pjanica i Dzeke ne naslijede mamine gene hehehe.

Da još dodam, ja mislim da dijaspora neće nikada presušiti, zavisit će od generacija ali uvijek ćemo dobiti barem jednog pristojnog igrača. Tako rade Marokanci i Alzirci godinama, uprkos velikom vremenskom razmaku od kad su im roditelji odselili. Ako djeca odluče igrati igrat će.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 20 apr 2020, 23:24

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
19 apr 2020, 23:50


Telekom liga je imala 15 godina fore da se dovede u red i da barem jedan od dva Sarajevska kluba bude neki prostojni europa liga klub sa pristojnim omladinskim pogonom.

Po mom misljenju jos jedno 15 godina necemo imati ucesnika u ligi evrope/ligi prvaka
Kakve su ostale stvari u drzavi sport je jos na "visokom"nivou.
Npr mislim da Gabonska plemena koja sude po svojim nekim plemenskim zakonima imaju bolje sudstvo od nas
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 08:06

Nenormalno je da se jedna reprezentacija 90% oslanja na dijasporu, barem kada su u pitanju kvalitetni igrači.
Ne može nam sadaka biti strategija. S kadrom koji nam je na raspolaganju i u perspektivi, MOŽDA se možemo, korz D ligu nacija, nadati nekom "humanitarnom" plasmanu n a EP, gdje igra bukvalno pola Europe i kapak. Bez pristojne domaće lige, nema ozbiljne reprezentacije.

Čudim se klupskim navijačima, kako nemaju ambiciju, stav da kažu nešto? Kako mogu prihvatiti da smo najgora liga u Europi?
Yebi ga, za njih je podrška korupciji, javašluku, amaterizmu... ljubav prema klubu. kad neko kaže da treba napraviti opšti bojkot, taj je neprijatelj.
Očigledno mentalitetom domaćeg fucbala vladaju ti kokošari, koji imaju interes u opštoj propasti.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 10:17

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 08:06


Čudim se klupskim navijačima, kako nemaju ambiciju, stav da kažu nešto? Kako mogu prihvatiti da smo najgora liga u Europi?
Yebi ga, za njih je podrška korupciji, javašluku, amaterizmu... ljubav prema klubu. kad neko kaže da treba napraviti opšti bojkot, taj je neprijatelj
Ti previse ocekujes od drzave u kojoj za 20Km mozes kupiti policajca i u kojoj ako si dobar sa vladajucom elitom zakoni ne postoje za tebe
Pa narod u bosni je prihvatio da smo jedna od najgorih drzava u evropi,i ti se onda cudis sto su navijaci prihvatili da smo najgora liga u evropi :rol:
Svakako vecina klubova u premijer ligi sklapa kraj sa krajem,tako da neko veliko čudo bi se moralo desiti da jedan BH klub zaigra u ligi evrope/ligi šampiona u iducih 15 godina.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 10:51

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 10:17
DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 08:06


Čudim se klupskim navijačima, kako nemaju ambiciju, stav da kažu nešto? Kako mogu prihvatiti da smo najgora liga u Europi?
Yebi ga, za njih je podrška korupciji, javašluku, amaterizmu... ljubav prema klubu. kad neko kaže da treba napraviti opšti bojkot, taj je neprijatelj
Ti previse ocekujes od drzave u kojoj za 20Km mozes kupiti policajca i u kojoj ako si dobar sa vladajucom elitom zakoni ne postoje za tebe
Pa narod u bosni je prihvatio da smo jedna od najgorih drzava u evropi,i ti se onda cudis sto su navijaci prihvatili da smo najgora liga u evropi :rol:
Svakako vecina klubova u premijer ligi sklapa kraj sa krajem,tako da neko veliko čudo bi se moralo desiti da jedan BH klub zaigra u ligi evrope/ligi šampiona u iducih 15 godina.
Ma dobro, stanje u državi je malo kompleksnije pitanje, koje je teže sagledati i dati odgovor.
Klupski fudbal je puno jednostavniji, ima podjednako siromašnih i korumpiranih zemalja (Moldavija, Makedonija, Albanija) , koje su napravile iskorak, a nemaju nikakvu fudbalsku tradiciju.

Ponovo pitam, šta sprijerčava da se u KS (sa pola miliona stanovnika) stvori profesionalan klub? To nije Dodik, to nije CIA...
To je naša letargija koja bi se, bar u tom segmentu, mogla promijeniti.
Ako su navijači sposobni da se organizuju za putovanja, bakljade, koregrafije, postavljanje političkih transparenata od 50 metara, kojekakve akcije za ovo, ono...mogli bi se organizovati da kažu - dosta korupciji im javašluku.
Navijači su definitivno saučesnici u propasti bh fudbala i to ne daje nadu za oporavak.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Wandelanoite » 21 apr 2020, 11:07

Kakvi bolan navijaci, bolje reci klosari koji ce se prodati za 50KM.
BiH je ne evropsko nego svjetsko dno, pa mi nemamo autoput od glavnog grada do ovih malo vecih i bitnijih gradova, od Tuzle do Sarajeva putujes kao po Tibetu, africke zemlje su postale razvijenije od BiH.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 11:08

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 10:51
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 10:17
DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 08:06


Čudim se klupskim navijačima, kako nemaju ambiciju, stav da kažu nešto? Kako mogu prihvatiti da smo najgora liga u Europi?
Yebi ga, za njih je podrška korupciji, javašluku, amaterizmu... ljubav prema klubu. kad neko kaže da treba napraviti opšti bojkot, taj je neprijatelj
Ti previse ocekujes od drzave u kojoj za 20Km mozes kupiti policajca i u kojoj ako si dobar sa vladajucom elitom zakoni ne postoje za tebe
Pa narod u bosni je prihvatio da smo jedna od najgorih drzava u evropi,i ti se onda cudis sto su navijaci prihvatili da smo najgora liga u evropi :rol:
Svakako vecina klubova u premijer ligi sklapa kraj sa krajem,tako da neko veliko čudo bi se moralo desiti da jedan BH klub zaigra u ligi evrope/ligi šampiona u iducih 15 godina.
Ma dobro, stanje u državi je malo kompleksnije pitanje, koje je teže sagledati i dati odgovor.
Klupski fudbal je puno jednostavniji, ima podjednako siromašnih i korumpiranih zemalja (Moldavija, Makedonija, Albanija) , koje su napravile iskorak, a nemaju nikakvu fudbalsku tradiciju.

Ponovo pitam, šta sprijerčava da se u KS (sa pola miliona stanovnika) stvori profesionalan klub? To nije Dodik, to nije CIA...
To je naša letargija koja bi se, bar u tom segmentu, mogla promijeniti.
Ako su navijači sposobni da se organizuju za putovanja, bakljade, koregrafije, postavljanje političkih transparenata od 50 metara, kojekakve akcije za ovo, ono...mogli bi se organizovati da kažu - dosta korupciji im javašluku.
Navijači su definitivno saučesnici u propasti bh fudbala i to ne daje nadu za oporavak.
Pa dobri klubovi u tim zemljama sto si nabrojao imaju il veliki podrsku drzave ili jakog sponzora.
Kad bi federacija bih rekla evo idemo napraviti od npr Olimpica vrhunski evropski klub idemo ulagat u njega,eto tad bi mozda bio vrhunski klub u sarajevu il kad bi dosao neki milijarder i ulozio milione u klub.

I kad bi navijaci odrzali neki protest u npr Olimpicu,sta bi bilo?
Mislis da bi se sve od jednom pokrenulo,nebi bilo korupcije itd?
Isti qurac bi bio,pa protesti 2014 nisu apsolutno nista doprinijeli nicemu i ti ocekujes da bi neki protest navijaca nesto rijesio.

Kao sto sam u prijasnjim postovima napisao,mislim da gabonska plemena koja sude po tim nekim svojim plemenskim zakonima imaju bolje sudstvo od nas,i sve ostale drzavne ustanove su u qurcu
Tako da je sport jos na "visokim" granama kod nas
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 11:16

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:08
Pa dobri klubovi u tim zemljama sto si nabrojao imaju il veliki podrsku drzave ili jakog sponzora.
Kad bi federacija bih rekla evo idemo napraviti od npr Olimpica vrhunski evropski klub idemo ulagat u njega,eto tad bi mozda bio vrhunski klub u sarajevu il kad bi dosao neki milijarder i ulozio milione u klub.

I kad bi navijaci odrzali neki protest u npr Olimpicu,sta bi bilo?
Mislis da bi se sve od jednom pokrenulo,nebi bilo korupcije itd?
Isti qurac bi bio,pa protesti 2014 nisu apsolutno nista doprinijeli nicemu i ti ocekujes da bi neki protest navijaca nesto rijesio.

Kao sto sam u prijasnjim postovima napisao,mislim da gabonska plemena koja sude po tim nekim svojim plemenskim zakonima imaju bolje sudstvo od nas,i sve ostale drzavne ustanove su u qurcu
Tako da je sport jos na "visokim" granama kod nas
Ne mislim ja na neke fundamentalne promjene u sistemu. Dovoljno je da bojkotuju utakmice pola godine i dosta toga će se promijeniti.
Problem je što navijači ne pokazuju nikakvu ambiciju, a uhljebima u klubovima, savezu, sitnim menadžerima je dobro.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 11:26

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:16
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:08
Pa dobri klubovi u tim zemljama sto si nabrojao imaju il veliki podrsku drzave ili jakog sponzora.
Kad bi federacija bih rekla evo idemo napraviti od npr Olimpica vrhunski evropski klub idemo ulagat u njega,eto tad bi mozda bio vrhunski klub u sarajevu il kad bi dosao neki milijarder i ulozio milione u klub.

I kad bi navijaci odrzali neki protest u npr Olimpicu,sta bi bilo?
Mislis da bi se sve od jednom pokrenulo,nebi bilo korupcije itd?
Isti qurac bi bio,pa protesti 2014 nisu apsolutno nista doprinijeli nicemu i ti ocekujes da bi neki protest navijaca nesto rijesio.

Kao sto sam u prijasnjim postovima napisao,mislim da gabonska plemena koja sude po tim nekim svojim plemenskim zakonima imaju bolje sudstvo od nas,i sve ostale drzavne ustanove su u qurcu
Tako da je sport jos na "visokim" granama kod nas
Ne mislim ja na neke fundamentalne promjene u sistemu. Dovoljno je da bojkotuju utakmice pola godine i dosta toga će se promijeniti.
Problem je što navijači ne pokazuju nikakvu ambiciju, a uhljebima u klubovima, savezu, sitnim menadžerima je dobro.
Ako bojkutuju utakmice pola godine desit ce se samo jedna stvar-bez novca od ulaznica klub ce propasti
pa i kad bi dosla neka sposobna uprava da li bi to od kluba napravilo uspjesan evropski klub?pa naravno da nebi.
Sposobna uprava moze dovesti do toga da je klub uspjesan u nasoj ligi,ali nema te uprave koja bez ogromne novcane pomoci drzave/investitora moze stvoriti uspjesan evropski klub u bih.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 21 apr 2020, 11:33

Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:26
DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:16
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:08
Pa dobri klubovi u tim zemljama sto si nabrojao imaju il veliki podrsku drzave ili jakog sponzora.
Kad bi federacija bih rekla evo idemo napraviti od npr Olimpica vrhunski evropski klub idemo ulagat u njega,eto tad bi mozda bio vrhunski klub u sarajevu il kad bi dosao neki milijarder i ulozio milione u klub.

I kad bi navijaci odrzali neki protest u npr Olimpicu,sta bi bilo?
Mislis da bi se sve od jednom pokrenulo,nebi bilo korupcije itd?
Isti qurac bi bio,pa protesti 2014 nisu apsolutno nista doprinijeli nicemu i ti ocekujes da bi neki protest navijaca nesto rijesio.

Kao sto sam u prijasnjim postovima napisao,mislim da gabonska plemena koja sude po tim nekim svojim plemenskim zakonima imaju bolje sudstvo od nas,i sve ostale drzavne ustanove su u qurcu
Tako da je sport jos na "visokim" granama kod nas
Ne mislim ja na neke fundamentalne promjene u sistemu. Dovoljno je da bojkotuju utakmice pola godine i dosta toga će se promijeniti.
Problem je što navijači ne pokazuju nikakvu ambiciju, a uhljebima u klubovima, savezu, sitnim menadžerima je dobro.
Ako bojkutuju utakmice pola godine desit ce se samo jedna stvar-bez novca od ulaznica klub ce propasti
pa i kad bi dosla neka sposobna uprava da li bi to od kluba napravilo uspjesan evropski klub?pa naravno da nebi.
Sposobna uprava moze dovesti do toga da je klub uspjesan u nasoj ligi,ali nema te uprave koja bez ogromne novcane pomoci drzave/investitora moze stvoriti uspjesan evropski klub u bih.
A yebi ga, samo nalazimo razloge da se ništa ne može promijeniti. Ok onda, bićemo vječno najgori.
Lično sam navijač reprezentacije, jer jer ova liga ispod svakog nivo, ali i reprezentaciji se piše isto.
Šteta, mislim da malo volje treba da stvari krenu naprijed, s ovkvim stavovima ništa od toga.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 11:43

DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:33
Salih1984 je napisao/la:
21 apr 2020, 11:26
DrFilgud je napisao/la:
21 apr 2020, 11:16

Ne mislim ja na neke fundamentalne promjene u sistemu. Dovoljno je da bojkotuju utakmice pola godine i dosta toga će se promijeniti.
Problem je što navijači ne pokazuju nikakvu ambiciju, a uhljebima u klubovima, savezu, sitnim menadžerima je dobro.
Ako bojkutuju utakmice pola godine desit ce se samo jedna stvar-bez novca od ulaznica klub ce propasti
pa i kad bi dosla neka sposobna uprava da li bi to od kluba napravilo uspjesan evropski klub?pa naravno da nebi.
Sposobna uprava moze dovesti do toga da je klub uspjesan u nasoj ligi,ali nema te uprave koja bez ogromne novcane pomoci drzave/investitora moze stvoriti uspjesan evropski klub u bih.
A yebi ga, samo nalazimo razloge da se ništa ne može promijeniti. Ok onda, bićemo vječno najgori.
Lično sam navijač reprezentacije, jer jer ova liga ispod svakog nivo, ali i reprezentaciji se piše isto.
Šteta, mislim da malo volje treba da stvari krenu naprijed, s ovkvim stavovima ništa od toga.
Pa jarane ti ko da si rođen usred Berlina i tamo zivis citav zivot,pa se cudis kako se ne pokrene BIH liga.
Jednostavno nije moguce pokrenuti niti jedan klub bez ogromne svote novca od drzave/investitora
To je jednostvano tako nema te uprave,bojkota i slicno koja to moze promjeniti
Slazem se ja da sistem u fudbalu ne valja,ali ne valja nijedan drzavna ustanova tako ni fudbal nije izuzetak,cak sta vise fudbal je u boljoj poziciji kao sto sam vec prije napisao.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 11:46

Wandelanoite je napisao/la:
21 apr 2020, 11:07
Kakvi bolan navijaci, bolje reci klosari koji ce se prodati za 50KM.
BiH je ne evropsko nego svjetsko dno, pa mi nemamo autoput od glavnog grada do ovih malo vecih i bitnijih gradova, od Tuzle do Sarajeva putujes kao po Tibetu, africke zemlje su postale razvijenije od BiH.
Pa Bangladeš i Madagaskar imaju vise kilometara autoputa od nas :rol:
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Osim13 » 21 apr 2020, 12:07

Da ne govorimo o uticaju politike kao i u svakoj grani društva.

Doduše to se u zadnje vrijeme olabavilo, ali u početku nekad je to baš bilo izraženo. A početak je najvažniji.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Salih1984 » 21 apr 2020, 12:21

Osim13 je napisao/la:
21 apr 2020, 12:07
Da ne govorimo o uticaju politike kao i u svakoj grani društva.

Doduše to se u zadnje vrijeme olabavilo, ali u početku nekad je to baš bilo izraženo. A početak je najvažniji.
Haha bas se je "olabavilo"
Evo npr Covic predsjednik BIH od 2014 do 2018 u te 4 godine Zrinjski uzima 3 titule
Slucajnost?
Pa evo sad i dodik ima privatni klub +mu sestric najvjerovatnije postaje predsjednik saveza krajem godine.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”