Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 22 apr 2020, 07:52

Da i ja imam problem s tim. Valjda sam nazalost programiran, da mislim kako je sposobnost zene, direktno povezana sa njenim izgledom. Onda imam visoke standarde i bude mi vazda lošije, nego sa nekom "osmicom", kod koje ne očekujes ništa.

Isto tako, ne razumijem neke žene koje bi ti dopustile da ih yebes nogom, a gadi im se oralni sex. I to mi je odmah red flag. Odmah ti ograničava cjelokupan doživljaj kompletnog čina.

A sto se tiče ove, cura je baš takva. I preko nekih prijatelja znam da se i bivsi zalio da je djevojka previse soft i umislja da je princeza, pa joj je to kao razlog takvog stava. Bukvalno je dodirnem malo jače, pocne prebacivat kako sam grubijan i da trebam pazit. 😂 Ja se navikao "greplat" sa ovim ludacama po krevetu, ovo me prenijelo bas na loše. Bolje ove šamarat, nego trpit ovakvu psihofizicku torturu.

Nego yebes to sve, nego mi sad žao sto radi ovoga sjebah prijateljstvo, jer definitivno se nećemo isto ponašat nakon ovih par izleta.😂
Zadnja izmjena: AshburtonG, dana/u 22 apr 2020, 07:54, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la LlullSergio » 22 apr 2020, 07:52

Bas izgleda kao smaračica.

sombrero
Postovi: 1829
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la sombrero » 22 apr 2020, 08:22

AshburtonG je napisao/la:
22 apr 2020, 03:21
Joj ekipa, ja se lozim na jednu djevojku jos od srednje skole. Igrom slucaja smo trenutno u istom gradu trenutno ponovo. Izlazili smo striktno prijateljski do sad. Medjutim, prije 10ak dana tokom ove karantene smo se vidjeli, malo popili i kao nesto se desilo izmedju nas, ali nismo imali sex. I nakon tog se vidimo jos jednom, medjutim, ono sve ali ne da penetraciju. Treba je bukvalno prepic.ka, ali je ono bas smaracica teska i vec vidim da nismo ni sekunde kompatibilni oko sex zivota.
Jedno 10x mi rekla, znaci gola ispred mene, jao nisam 4 godine spavala ni sa jednim drugim muskarcem, osim bivseg, i ja se napravim budala i kazem joj: "Pa cekaj, yebo te dan, hoces njega sad da zovnem da te malo zagrije, pa da ti ga ja onda stavim?" Ona ostala bez teksta, ja mislio rekoh sad ce se naljutit, istjerat me iz stana, kad se ona poce ispricavat, kao zar toliko spominjem bivseg i sl.
Ja ono totalno izgubio interes i za "napadanje" i za sve. Kad je skontala da me realno boli qrac za nju i da mi je preko glave, treba pocela ono kao desperate housewife se ponasat. Moze onda i masaza, moze dorucak i caj ujutro, moze me do auta ispratit sve. Sve je to bilo ajde nekako i slatko, iako ne volim takve zene, koje previse podilaze, medjutim kad mi rece, kod mene moze samo "vodjenje ljubavi" i "ne volim doggy, ne znam sta ljudi vide u tome"... :wave: :wave: :wave:
i ti ne znaš šta hoćeš
ne voliš da ti podilazi, a kad ti ne da opet ne valja

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 22 apr 2020, 10:07

Odakle je mala? :mrgreen:

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Heller » 22 apr 2020, 10:57

redbull93 je napisao/la:
22 apr 2020, 07:43
Za 90% cura sam izgubio interes nakon sto sam ih skinuo. To je kad je ovam prepicka, kad je skines nista nema, ili ako ima yebe se ko mrtvac.
:tokralju: ovo još nisam čuo
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alex1991 » 22 apr 2020, 11:15

Upravu je red bull. Imao sam par slicnih iskustava, cura zvoni top, guzovi preljevaju, sise k'o dinje, dođes da je marišeš, ona kao drvena Marija, ili je sva u fazonu nemoj ovo, nemoj ono, ma dođi da ti rođo sprovede nadražaje, nemoj mi te price. I onda ti takva cura ohladi odmah poslije tog sexualnog čina.

Dok s druge strane imas neke manje atraktivne, al'se yebu za medalju, kad ga počne gutati ili obrađivati, dlake na jajima se podignu od ljepote.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Heller » 22 apr 2020, 11:39

alex1991 je napisao/la:
22 apr 2020, 11:15
Upravu je red bull. Imao sam par slicnih iskustava, cura zvoni top, guzovi preljevaju, sise k'o dinje, dođes da je marišeš, ona kao drvena Marija, ili je sva u fazonu nemoj ovo, nemoj ono, ma dođi da ti rođo sprovede nadražaje, nemoj mi te price. I onda ti takva cura ohladi odmah poslije tog sexualnog čina.

Dok s druge strane imas neke manje atraktivne, al'se yebu za medalju, kad ga počne gutati ili obrađivati, dlake na jajima se podignu od ljepote.

Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alex1991 » 22 apr 2020, 11:40

PoDapisujem
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7397
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 22 apr 2020, 11:56

Heller je napisao/la:
22 apr 2020, 10:57
redbull93 je napisao/la:
22 apr 2020, 07:43
Za 90% cura sam izgubio interes nakon sto sam ih skinuo. To je kad je ovam prepicka, kad je skines nista nema, ili ako ima yebe se ko mrtvac.
:tokralju: ovo još nisam čuo
Kako nisi čuo, pa imaš jednu epizodu serije 2.5 muškarca nazvanu nekrofilija ili tako nešto...

Treba se skine, legne na krevet ko mrtvac i kaže evo spremna sam :salut:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6340
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 22 apr 2020, 17:29

alex1991 je napisao/la:
22 apr 2020, 11:15
Upravu je red bull. Imao sam par slicnih iskustava, cura zvoni top, guzovi preljevaju, sise k'o dinje, dođes da je marišeš, ona kao drvena Marija, ili je sva u fazonu nemoj ovo, nemoj ono, ma dođi da ti rođo sprovede nadražaje, nemoj mi te price. I onda ti takva cura ohladi odmah poslije tog sexualnog čina.

Dok s druge strane imas neke manje atraktivne, al'se yebu za medalju, kad ga počne gutati ili obrađivati, dlake na jajima se podignu od ljepote.
Eh upravo to. Nemoj mi davat neke uslove, ako si vec odlucila da imas nesto sa mnom, onda prihvatas i moje zelje i način na koji na radim te stvari.

To je isto da ja njoj objasnjavam de ovo, de ono, tim ritmom mi pusi qrac, pa jbt onda mi se ne isplati zajebavat, odes nekoj profesionalki i otpremi te teta kao pred vojsku. 😂

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 22 apr 2020, 17:35

Ona koja meni nece pusiti, ni ja njoj necu lizati. A vece je njeno zadovoljstvo nego moje :mrgreen:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 22 apr 2020, 18:26

I sta je poenta, ganjaj ruzne? :P

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la redbull93 » 22 apr 2020, 18:28

exampLe. je napisao/la:
22 apr 2020, 18:26
I sta je poenta, ganjaj ruzne? :P
Ne, nego one koje ce ti dati. :mrgreen:

Salu na stranu, vecinom se ovdje pise samo o negativnim stvarima, al ima dosta i pozitivnih, to izgleda svako za sebe drzi.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 22 apr 2020, 19:25

Pa dobro, nije lose ni citati negativne stvari, procitati/dati koji savjet...na kraju krajeva svi smo u istim belajima kako god okrenes. Meni stari danas govori nakon mini rasprave sa mamom "po nekim stvarima sve su iste, bolje da sam otis'o u ped.ere". :urnebes:

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1196
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtVandelay » 23 apr 2020, 15:07

Da sam gori mozda bi im valjao.


slika
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la truts » 23 apr 2020, 19:43

slika

:cry:

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la exampLe. » 24 apr 2020, 19:23

Je li iko ikad slusao ovog PUA/Redpill "33secrets"?

Slusam ga par dana i lik ima dosta toga pametnog za rec'. :D

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5358
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Antipolitika3 » 24 apr 2020, 19:42

AshburtonG je napisao/la:
22 apr 2020, 03:21
Joj ekipa, ja se lozim na jednu djevojku jos od srednje skole. Igrom slucaja smo trenutno u istom gradu trenutno ponovo. Izlazili smo striktno prijateljski do sad. Medjutim, prije 10ak dana tokom ove karantene smo se vidjeli, malo popili i kao nesto se desilo izmedju nas, ali nismo imali sex. I nakon tog se vidimo jos jednom, medjutim, ono sve ali ne da penetraciju. Treba je bukvalno prepic.ka, ali je ono bas smaracica teska i vec vidim da nismo ni sekunde kompatibilni oko sex zivota.
Jedno 10x mi rekla, znaci gola ispred mene, jao nisam 4 godine spavala ni sa jednim drugim muskarcem, osim bivseg, i ja se napravim budala i kazem joj: "Pa cekaj, yebo te dan, hoces njega sad da zovnem da te malo zagrije, pa da ti ga ja onda stavim?" Ona ostala bez teksta, ja mislio rekoh sad ce se naljutit, istjerat me iz stana, kad se ona poce ispricavat, kao zar toliko spominjem bivseg i sl.
Ja ono totalno izgubio interes i za "napadanje" i za sve. Kad je skontala da me realno boli qrac za nju i da mi je preko glave, treba pocela ono kao desperate housewife se ponasat. Moze onda i masaza, moze dorucak i caj ujutro, moze me do auta ispratit sve. Sve je to bilo ajde nekako i slatko, iako ne volim takve zene, koje previse podilaze, medjutim kad mi rece, kod mene moze samo "vodjenje ljubavi" i "ne volim doggy, ne znam sta ljudi vide u tome"... :wave: :wave: :wave:

Vođenje ljubavi??? Wtf :?
Ako zena ne voli strastveni sex i ne zeli te usrecit oralnim sexom znaci niti si joj privlacan niti ima kemije izmedu vas niti ce sex ikada biti bolji a to je prvi pokazatelj frigidnosti u zene.
Sex sa "hladnom" osobom je gori od drkanj :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 25 apr 2020, 17:11

exampLe. je napisao/la:
24 apr 2020, 19:23
Je li iko ikad slusao ovog PUA/Redpill "33secrets"?

Slusam ga par dana i lik ima dosta toga pametnog za rec'. :D
Ne znam sta je PUA, ali Redpill je dobra stvar jer prikazuje stvari onakvim kakve jesu. :kafa:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Gumistucna
Postovi: 597
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Gumistucna » 25 apr 2020, 17:15

Jel glupo pozvat curu van nakon par dopisivanja, ono proslo je , ko si sta si odakle si , koja ti je najdraza boja , koji film volis itd :) :) , ne ceka mi se vise :) :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: AshburtonG, Beli98, FoSte95, VensanKasel i 35 gostiju.