Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 30 apr 2020, 16:47

rope11 je napisao/la:
29 apr 2020, 19:48
Za špance i britance nema šanse da nastave, a te glasine već kruže danima. Pogotovo britanci koji su se qurčili na početku, oni su debelo iza Italije ili Španije, nema teoretske šanse da steknu uslove za igru prije avgusta/septembra.
kao i uvijek, tvoji izvori su fenomenalni :kafa:

#dajemenitakve

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 30 apr 2020, 18:12

Nije ništa potvrđeno, to je samo ideja.


Ja i dalje stojim iza toga da nema šanse da britanci nastave, s obzirom na stanje. Jedno su želje, drugo su mogućnosti. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Pogba
Postovi: 19755
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Pogba » 30 apr 2020, 19:43

Sta se ceka sa dodjelom scudetta Juventusu?
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
dinoo
Postovi: 4865
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 01 maj 2020, 01:23

Pogba je napisao/la:
30 apr 2020, 19:43
Sta se ceka sa dodjelom scudetta Juventusu?
Da ronaldo dodje u Torino zbog slikanja i svega.

Avatar
muxa
Postovi: 11340
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 01 maj 2020, 03:21

Pogba je napisao/la:
30 apr 2020, 19:43
Sta se ceka sa dodjelom scudetta Juventusu?
Donacija fudbalskom savezu od strane Fiata :kafa:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
dinoo
Postovi: 4865
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 01 maj 2020, 09:16

muxa je napisao/la:
01 maj 2020, 03:21
Pogba je napisao/la:
30 apr 2020, 19:43
Sta se ceka sa dodjelom scudetta Juventusu?
Donacija fudbalskom savezu od strane Fiata :kafa:
Da uzmu 80 respiratora?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mig_Mig » 01 maj 2020, 14:14

rope11 je napisao/la:
29 apr 2020, 17:59
Nema smisla nastavljati sezonu, dovoljno da se samo jedan igrač ponovo zarazi i ode sve opet u qurac krasni. Opet bi se morala obustaviti sezona.
Nije mi realno ni da nastave sezonu u julu/avgustu jer em mora naredna sezona početi na vrijeme (prvenstveno radi Eura) em je nerealno očekivati da igraju po kijametskim vrućinama.


Treba se već početi pripremati teren za narednu sezonu, od ove više nema ništa.

Ne kažem da mi je drago, ružno je bez fudbala i sporta općenito. :?
Pa virus nece nestati?! Evo ponistis ovu sezonu, nova krene od septembra i igrac se zarazi, znaci opet prekid i ponistavaj sve??! Nema od toga nista, ova 2 mjeseca ljudi su upoznati sa virusom, drzave spremne koliko mogu biti, zdradstveni sistem isto tako.Treba nastaviti sa zivotom, zaraza je normalan dio zivota kako za nas tako i za sportiste. Vrijeme je da se nastavi, a ovaj dio ako se desi zaraza, na lijecenje i to je to.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Romagnoli13 » 01 maj 2020, 14:33

Jednoglasna odluka klubova je da žele nastavak sezone. Što bi značilo da bi se prvenstvo nastavilo početkom juna. Mada bez navijača nije to to, a i pitanje je u kakvom stanju će igrači dočekati utakmice. Jer nikad duži odmor u karijeri nisu imali. A neće imati ni 4-5 prijateljskih mečeva kao recimo tokom priprema.

Ali s obzirom da virus neće tek tako nestati, i da će se vjerovatno vratiti opet tokom zime, svi mi širom svijeta se moramo naviknuti na to.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Giljotina » 01 maj 2020, 15:05

Možda će ovo uvjetovati da besciljna masa, obični puk, shvati da je šutanje hlopte obična tričarija.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 01 maj 2020, 15:51

regija emilia-romagna odlucila da klubovi iz te regije (kad je rijec o serie a, to su bologna, parma, sassuolo i spal) mogu trenirat u trening centrima, sto se protivi odluci vlade, a sad je i regija lazio donijela istu odluku (klubovi iz regije lazio su lazio i roma)

naravno, rijec je o individualnim treninzima, obzirom da je ministar sporta zabranio individualne treninge u trening centrima

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 01 maj 2020, 15:57

Rome, Dzeko: "I agree with Immobile. Acerbi? Paid little for its importance"

In a live Instagram organized by Roma, Edin Dzeko first said his on the resumption of training, emphasizing his agreement with the statements made by Immobile and Acerbi in recent days: "It seems absurd to me that we are safer to train in the parks than in Trigoria. The training centre made him ready to go back to work, definitely there we would be much safer. We hope to be back soon. So many things have been said to us, I don't like them. When it comes to us footballers, the first thing that is said is that we earn a lot. Football doesn't just mean money and not just footballers, there's a lot of people around the sport. Now he doesn't work and he doesn't make money, we have to think about them too. I've heard interviews from players from other teams. I agree with Acerbi and Immobile, it can not be safer to train at the park than at the camp. The strongest defenders in Serie A? I say Chiellini, Koulibaly, Skriniar, but also Acerbi, Lazio paid little for him compared to the importance it has for them."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 01 maj 2020, 16:26

Chinaglia je napisao/la:
01 maj 2020, 15:51
regija emilia-romagna odlucila da klubovi iz te regije (kad je rijec o serie a, to su bologna, parma, sassuolo i spal) mogu trenirat u trening centrima, sto se protivi odluci vlade, a sad je i regija lazio donijela istu odluku (klubovi iz regije lazio su lazio i roma)

naravno, rijec je o individualnim treninzima, obzirom da je ministar sporta zabranio individualne treninge u trening centrima
regija campania dala dozvolu da napoli trenira u svom trening centru

sad ce sve regije u italiji pratiti ovaj trend, nema sumnje u to

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 02 maj 2020, 16:48

Prvo i osnovno sami igrači ne žele nastavljat prvenstvo.Ne samo u Italiji nego imate izjave iz svih liga petice da ljudi ne žele na teren.Onaj jedan rekao da ce se prestat bavit nogometom ako ga pošalju da igra dok nema dostupnog cjepiva.To što se pojedini imbecili kao Acerbi ku*če (jer je i sam svjestan da se nastaviti neće pa da pobere malo bonus poena kod navijača Lazia) je druga priča.

Ne da se nece nastaviti ova sezona nego je sve više i više upitno što će biti sa iducom.I to je puno veci problem nego nastavak ove sezone.

Tko će biti prvak i hoce li ga uopće biti zaboli me potpuno.

Svakako ne planiram ni sekunde nogometa pogledat više ove sezone nastavilo se ili nenastavilo.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la marconato » 02 maj 2020, 18:27

Nabasam na casopis o Calciu kad sam bio u Rimu 2001... :ljepota:

slika

slika
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

GeriOldman
Postovi: 1955
Pridružen/a: 02 feb 2019, 18:28
Lokacija: U ofisu.
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la GeriOldman » 02 maj 2020, 22:11

SiamoNoi je napisao/la:
02 maj 2020, 16:48
Prvo i osnovno sami igrači ne žele nastavljat prvenstvo.Ne samo u Italiji nego imate izjave iz svih liga petice da ljudi ne žele na teren.Onaj jedan rekao da ce se prestat bavit nogometom ako ga pošalju da igra dok nema dostupnog cjepiva.To što se pojedini imbecili kao Acerbi ku*če (jer je i sam svjestan da se nastaviti neće pa da pobere malo bonus poena kod navijača Lazia) je druga priča.

Ne da se nece nastaviti ova sezona nego je sve više i više upitno što će biti sa iducom.I to je puno veci problem nego nastavak ove sezone.

Tko će biti prvak i hoce li ga uopće biti zaboli me potpuno.

Svakako ne planiram ni sekunde nogometa pogledat više ove sezone nastavilo se ili nenastavilo.

Nisi ni prije puno pratio, ajde bgt, nije neka šteta da ne pratiš. Nadam se da će i pisanje na forumu, shodno ne praćenju utakmica, opasti.
1921

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la alex1991 » 02 maj 2020, 22:14

SiamoNoi je napisao/la:
02 maj 2020, 16:48
Prvo i osnovno sami igrači ne žele nastavljat prvenstvo.Ne samo u Italiji nego imate izjave iz svih liga petice da ljudi ne žele na teren.Onaj jedan rekao da ce se prestat bavit nogometom ako ga pošalju da igra dok nema dostupnog cjepiva.To što se pojedini imbecili kao Acerbi ku*če (jer je i sam svjestan da se nastaviti neće pa da pobere malo bonus poena kod navijača Lazia) je druga priča.

Ne da se nece nastaviti ova sezona nego je sve više i više upitno što će biti sa iducom.I to je puno veci problem nego nastavak ove sezone.

Tko će biti prvak i hoce li ga uopće biti zaboli me potpuno.

Svakako ne planiram ni sekunde nogometa pogledat više ove sezone nastavilo se ili nenastavilo.
A ako se ne nastavi hoces li tada pogledati ?
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 02 maj 2020, 22:55

aic (associazione calciatori italiana), odnosno udruzenje fudbalera, podrzalo je nastavak sezone, sto znaci da igraci zele igrati, u suprotnom predsjednik udruzenja, damiano tommasi, donosi odluke na svoju ruku

npr immobile, acerbi, papu gomez, nainggolan, dzeko, pellegrini su dali izjave da se serie a treba nastaviti, to su igraci cijih izjava se sjecam i sigurno je jos dosta igraca dalo iste izjave, samo nisam naletio na iste

svi, bukvalno svi, izuzev ministra sporta (nije on rekao da ne zeli nastavak serie a, no njegove izjave su pesimisticne) zele nastavak serie a i nema sumnje da ce biti izvrsen pritisak na vladu, jer je vlada ta koja odlucuje, a pretpostavljam da bi premijer italije mogao uticati na ministra sporta ili preinacit njegovu odluku, ukoliko ona bude da se serie a prekine, jer sam stekao dojam da premijer italije nije protiv nastavka serie a

Avatar
rope11
Postovi: 17635
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la rope11 » 02 maj 2020, 23:43

Pa logično da žele nastaviti, koji to sportaš ne bi želio da se vrati svojim aktivnostima?

Ali koga boli qurac šta tamo neki Acerbi ili Pelegrini žele, kad je na vladi zadnja riječ. A malo je vjerovatno da će radi sigurnosnih razloga dati pristanak za nastavljanje sezone. :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Chinaglia » 03 maj 2020, 00:22

u nekim drzavama je sport suspendovan, u nekim ce biti nastavljen i ko moze tvrditi sa sigurnoscu da je bilo koja od tih odluka ispravna

strucnjaci iz iste profesije imaju podijeljena misljenja, sta vam to govori

u americi krece nascar, bez navijaca, al tu su vozaci, timovi, radnici i sta sad, neko ce reci da je to ispravna, a neko da je pogresna odluka

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Osim13 » 03 maj 2020, 12:27



Nisam znao za Barzu, Iličića i Belotija. Strašno.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.