Miralem Pjanić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Husika » 15 apr 2020, 17:46

Hajd ne svadjaj te se zbog @emira koji mi je drag sto je patriota ali bi ga tako rado nabio nogom u dupe zbog slijepoce i tvrdoglavosti da vam se ne moze opisati... :evil:


On topic: Pjanic je najveca pizda poslijeratnog fudbala u Bih :kafa: :P
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la emir79 » 15 apr 2020, 17:50

Husika je napisao/la:
15 apr 2020, 17:46
Hajd ne svadjaj te se zbog @emira koji mi je drag sto je patriota ali bi ga tako rado nabio nogom u dupe zbog slijepoce i tvrdoglavosti da vam se ne moze opisati... :evil:


On topic: Pjanic je najveca pizda poslijeratnog fudbala u Bih :kafa: :P
:mrgreen: Yebi se ba, ne moras nogom. :mrgreen:

Malo veca je Mudonjanin :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la harixs » 15 apr 2020, 18:52

emir79 je napisao/la:
15 apr 2020, 17:50
Husika je napisao/la:
15 apr 2020, 17:46
Hajd ne svadjaj te se zbog @emira koji mi je drag sto je patriota ali bi ga tako rado nabio nogom u dupe zbog slijepoce i tvrdoglavosti da vam se ne moze opisati... :evil:


On topic: Pjanic je najveca pizda poslijeratnog fudbala u Bih :kafa: :P
:mrgreen: Yebi se ba, ne moras nogom. :mrgreen:

Malo veca je Mudonjanin :mrgreen:
Placipicka sto bi se reklo kod nas.

Covjek mirno poredi Holandiju i BIH.
Jarane zavrnes rukave pa pocnes recimo scouting za savez pa probas nesto drugo, recimo pomocni trener, pa mladze kategorije itd..
Pa tek onda mozes pocet srat iz neke 'pripizdine fudbala' SinSinatija o nekom javasluku.

Sta bi onda Pjanic trebo reci dok je ceko na autobuskoj stanici da ga pokupe pa i tu izvisio. :lol:

'

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Osim13 » 15 apr 2020, 18:54

Rekao bi svašta da je znao pričati naški :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Drape » 01 maj 2020, 22:11

Kao stvoren je za Barcelonu. Sitan, krhak, beta karakter, tehnički prejak, to je opis svih najuspješnijih veznjaka Barcelone u 21. vijeku.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 01 maj 2020, 22:58

Drape je napisao/la:
01 maj 2020, 22:11
Kao stvoren je za Barcelonu. Sitan, krhak, beta karakter, tehnički prejak, to je opis svih najuspješnijih veznjaka Barcelone u 21. vijeku.
Pjanic je najtalentovaniji, poslijeratni igrac Bosne. Ali dozivio je svoj maksimum, ja ne vidim kako ga Barsa zeli i moze dovesti.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Varg
Postovi: 2575
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Varg » 02 maj 2020, 14:09

za Juventuasa vise nije ,dalje me ne zanima
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Harise » 02 maj 2020, 15:05

Cotao sam na tuttosport i na njemacki sportbild da je Miralem Pjanic prva zelja na listu kod Barcelone i da je to njegova zadnja šanca da predze. Barcelona ce ga zamjeniti za Arthurom. Sve se ceka sada sta ce poslje corone biti. Iskreno je to moja najveca zelja da igra za Barcelonu. Jer navijam za Barcu i sto bi bilo dobro da je ima iskustvo kako igra za Ronaldom i Messi!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 02 maj 2020, 19:54

Harise je napisao/la:
02 maj 2020, 15:05
Cotao sam na tuttosport i na njemacki sportbild da je Miralem Pjanic prva zelja na listu kod Barcelone i da je to njegova zadnja šanca da predze. Barcelona ce ga zamjeniti za Arthurom. Sve se ceka sada sta ce poslje corone biti. Iskreno je to moja najveca zelja da igra za Barcelonu. Jer navijam za Barcu i sto bi bilo dobro da je ima iskustvo kako igra za Ronaldom i Messi!
Pjanić ima 30 godina i nerealno je da ode u Barcelonu. Zašto bi Barcelona dala Arthura koji je mlad i ima veliki potencijal za Pjanića koji nažalost nije u formi već duže vrijeme i 30+ godina ima.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
JonSnow
Postovi: 6119
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la JonSnow » 02 maj 2020, 20:13

Kad imaš 24, nisi više potencijal. Ili si igrač, ili nisi.
Ja smatram da On Barci može itekako nešto dati.

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Mokes » 02 maj 2020, 21:18

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
02 maj 2020, 19:54
Harise je napisao/la:
02 maj 2020, 15:05
Cotao sam na tuttosport i na njemacki sportbild da je Miralem Pjanic prva zelja na listu kod Barcelone i da je to njegova zadnja šanca da predze. Barcelona ce ga zamjeniti za Arthurom. Sve se ceka sada sta ce poslje corone biti. Iskreno je to moja najveca zelja da igra za Barcelonu. Jer navijam za Barcu i sto bi bilo dobro da je ima iskustvo kako igra za Ronaldom i Messi!
Pjanić ima 30 godina i nerealno je da ode u Barcelonu. Zašto bi Barcelona dala Arthura koji je mlad i ima veliki potencijal za Pjanića koji nažalost nije u formi već duže vrijeme i 30+ godina ima.
Zato što Barcu vode debili. Paulinho iz Kine 2018te, Vidal prošlo ljeto. Obojica 30+. Tako da ništa nije isključeno.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 02 maj 2020, 21:26

Mokes je napisao/la:
02 maj 2020, 21:18
KrajisnikBosnjak je napisao/la:
02 maj 2020, 19:54
Harise je napisao/la:
02 maj 2020, 15:05
Cotao sam na tuttosport i na njemacki sportbild da je Miralem Pjanic prva zelja na listu kod Barcelone i da je to njegova zadnja šanca da predze. Barcelona ce ga zamjeniti za Arthurom. Sve se ceka sada sta ce poslje corone biti. Iskreno je to moja najveca zelja da igra za Barcelonu. Jer navijam za Barcu i sto bi bilo dobro da je ima iskustvo kako igra za Ronaldom i Messi!
Pjanić ima 30 godina i nerealno je da ode u Barcelonu. Zašto bi Barcelona dala Arthura koji je mlad i ima veliki potencijal za Pjanića koji nažalost nije u formi već duže vrijeme i 30+ godina ima.
Zato što Barcu vode debili. Paulinho iz Kine 2018te, Vidal prošlo ljeto. Obojica 30+. Tako da ništa nije isključeno.
Barsa je posljednjih godina izdvajala mnogo novca, a dobila flopove poput Coutinha, Dembelea i po svemu sudeci griezmana. Zakrpljavaju tu politiku dovođenjem jeftinih i iskusnih igrača, Pjanić neće biti jeftin, i zašto bi Arthur išao u Juventus?
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Harise » 03 maj 2020, 01:26

Sto se tice transfera prema Barce, nije ništa novo da oni dovedu igraci preko 30 godina. Kao sto je napisao @Mokes. Barca je u zadnim godinama doveli ovakvi igraca tipa Kevin Prince Boateng, Braithwait, Paulinho ili Vidal. Nebi bilo ni cudno da ce dovesti Pjanica uz razliku kako su vec prija doveli polovni igraci. Piše na sportbild da mu je to zadnja šanca za Barcelonu, pošto što su ga vec htieli prije dovesti kada je bio 26 i 28 godina! Takodje se sam negdje procito da bi mogao Barcelona zamjeniti Arthura za Rodrigo Bentancur a Sergi Roberto za Pjanica. To bi bilo naj realni svakako igra Sergi Roberto u zadnim godinama loše za Barcu, a Rodrigo Bentancur po igrama odgovara više spanski fudbal nego italijanski još za jednu godinu mladji!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ghuraba » 03 maj 2020, 16:58

Ako ima imalo istine u svim ovim povezivanjima s Barcelonom, onda ce on uraditi sve sto je do njega da se taj transfer i ostvari. U zrelim je godinama i ovo je vjerovatno zadnji voz da ode iz Italije u neku ekipu koja se bori za trofeje. Ne znam kako mu nije dosadilo da vec gotovo deceniju igra dosadni italijanski fudbal gdje se danima slave pobjede od 1-0 protiv Spala, Leccea, Verone i ostalih skart ekipe. On nije uopste takav profil fudbalera. Vjerujem da mu je uvijek motiv zabiti gol vise, tako da je valjda vrijeme da napusti Italiju i ode u klub koji mu savrseno odgovara. Naravno, ovo je sve pod pretpostavkom da su ovi natpisi iole istiniti. Iskreno, ja bih na njegovom mjestu pristao i na nesto manja primanja (ako i to bude uslov), ali cu bar za 10 godina s ponosom moci pricati da sam igrao u najboljem klubu na svijetu, s najboljim fudbalerom ove igre u historiji.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la ronaldo99 » 03 maj 2020, 17:13

A otkud to da je Barca najbolji klub na svijetu,nesto sam propustio zadnjih godina ne kontam?

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ghuraba » 03 maj 2020, 17:19

ronaldo99 je napisao/la:
03 maj 2020, 17:13
A otkud to da je Barca najbolji klub na svijetu,nesto sam propustio zadnjih godina ne kontam?
U periodu u kojem je Pjanic bio profesionalni fudbaler, oni su vjerovatno bili najbolji klub na svijetu. Nemam namjeru naklapati se oko toga, nek bude i da su u top3, ali bi, bar za mene, poseban motiv bio igrati s Messijem i istovremeno se boriti za sve trofeje.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la ronaldo99 » 03 maj 2020, 17:21

Ghuraba je napisao/la:
03 maj 2020, 17:19
ronaldo99 je napisao/la:
03 maj 2020, 17:13
A otkud to da je Barca najbolji klub na svijetu,nesto sam propustio zadnjih godina ne kontam?
U periodu u kojem je Pjanic bio profesionalni fudbaler, oni su vjerovatno bili najbolji klub na svijetu. Nemam namjeru naklapati se oko toga, nek bude i da su top3, ali bi, bar za mene, poseban motiv bio igrati s Messijem i istovremeno se boriti za sve trofeje.
Vise se sa Juventusom moze boriti za sve trofeje trenutno nego Barcom,a to sto ihra sa CR to nikome nista
I da se razumijemo Real je svakako veci klub od Barce

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la Ghuraba » 03 maj 2020, 17:34

Ti sad ulazis u djeciju raspravu level 'moj babo je jaci od tvog babe'. Kazem da su po meni najbolji klub u zadnjih 15 godina, ali uopste nije bitno da li su bas najbolji, ili su u top 3 ili top 5.

Poenta je u tome da 10 godina igras dosadni zabarski fudbal i da ti se, ako si imalo ambiciozan, mora javiti zelja da odes negdje drugo. U Italiji godinama ne postoji konkurencija i godinu dana unaprijed znas ko ce uzeti ligu i kup, dok je u Spaniji daleko od toga. Plus sto bi njemu taj spanski fudbal sigurno vise odgovarao, jer je tehnicki na daleko vecem nivou i jer se uvijek igralo za gol vise. Sto se tice LP-a, Barca je tu i sad i uvijek bila u prednosti u odnosu na Juventus, bez obzira na dolazak Ronalda. Eto nek bude i da je CR bolji fudbaler od Messija (sto je, naravno, daleko od istine), mogao bi se pohvaliti i da je dijelio svlacionicu s dvojicom koji su ubjedljivo dominirali fudbalom 10+ godina, a samo rijetki su imali tu cast.

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la forza_juve » 03 maj 2020, 17:38

Cuj Barca najbolji klub na svijetu, tebi kao da je 12 godina pa ne znas da se sa Juventusom moze boriti za sve trofeje. Motiv je i sa Ronaldom igrati, kako god ja bih ga prvi prodao jer se sada mogu copiti dobre pare za njega. Da si spomenuo Real pa bih rekao ok najveci klub, ali Barca hah, ne moram ti govoriti koliko smijesan ispadas.
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: Miralem Pjanić

Post Postao/la ronaldo99 » 03 maj 2020, 17:39

Pa reci po meni najbolji klub,daleko od istine je da su oni najbolji,imali jesu svoje faze,ali to je proslo vrijeme.
I da tebi je dosadan mozda taj fudbal,a meni nije zanimljiv fudbal gdje ta jedna ekipa dobija druge po 6,7,8 nula,to je ono bas bas zanimljivo jelde?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter i 14 gostiju.