Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la japa » 10 maj 2020, 18:55

Sviuodbranu je napisao/la:
10 maj 2020, 18:41
japa je napisao/la:
10 maj 2020, 18:33
Pa taj Mandzin Bayern je urinirao po bas toj Barci ako se dobro sjecam? Chelsea je u Hazardovom periodu osvojio dvije titule najbolje (ili u najgorem slucajuu top2 najbolje) lige, dakle bio je sila..Znaci za Wolfsburg i Romu su oni to sto je Arsenal za Brighton.
Tuzno je sto ni u takvom klubu, sa takvim saigracima, Mandzukic ima slabiju statistiku,dzaba mu Bayern kada ne zna.
Ko zna bude najbolji strijelac bundeslige i u Wolfsburgu :kafa:
Ko zna bude najbolji strijelac i u raspaloj Romi :zzz:
Ko zna udje sa klupe i bude svake god medju najbolja tri strijelca ekipe :wave:
Ko zna udje u historiju kao jedan od najbolja tri strijelca kluba svih vremena :geek:
Ko zna bude najbolji strijelac kluba svih vremena :beba:
Ko zna bude najbolji strijelac u historiji reprzentacije :kralj:
Dzeko klocu :plac:
Vrijednija je titula sa raspalim Wolfsburgom od svega u Mariovoj karijeri :lol:
Pa Dzeko u takvom Bayernu ne bi ni igrao u tome je poenta frajer ne moze igrati sa igracima top klase o tome i pricam, nisam ja nikad ni rekao da je Mandzukic bio prva zvijezda Bayerna ali vrlo bitan jeste. Biti najbolji strijelac u istoriji BiH i nije neki uspjeh...Uspjeh sa Wolfsburgom, ali Vardyev sa Lesterom je jos veci pa ga niko ne reklamira umedju najbolje napadace.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TheChief » 10 maj 2020, 18:57

A inace Bayern i Juve su osvajali trofeje zbog Marija. Oni su vec i zaboravili da je igrao za njih. Eto koliko im je bitan.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 90minut » 10 maj 2020, 18:58

TheChief je napisao/la:
10 maj 2020, 18:57
A inace Bayern i Juve su osvajali trofeje zbog Marija. Oni su vec i zaboravili da je igrao za njih. Eto koliko im je bitan.
I tu sva prica završava. :urnebes:

Sta kaze onaj Dzeko ne bi igrao pored Gomeza? :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Tekashi » 10 maj 2020, 18:58

'ta zna Fabio Capello, slusajmo japu i Geru.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 90minut » 10 maj 2020, 18:59

A golovima za City kad se povrijedio Aguero i Mario o tome ništa lik glavni i jedini razlog što su ostali u trci za titulu.

Pa onda protiv Evertona kad je daol gol ili dva pa na bosanski nacin se poceo valjati 9 minuta po travi. :urnebes: :clap:

Ili dovesti raspalu Romu svojim golovima do polufinala.

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 565
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Trebinjac94 » 10 maj 2020, 19:01

90minut je napisao/la:
10 maj 2020, 18:58
TheChief je napisao/la:
10 maj 2020, 18:57
A inace Bayern i Juve su osvajali trofeje zbog Marija. Oni su vec i zaboravili da je igrao za njih. Eto koliko im je bitan.
I tu sva prica završava. :urnebes:

Sta kaze onaj Dzeko ne bi igrao pored Gomeza? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
I ja mislim da bi igrao i da bi se nadavao golova, ali problem je što nije nego je izabrao city. Sam je kriv što nema još bolju karijeru koja je i ovako vrhunska.
Blue Train

Avatar
JonSnow
Postovi: 6120
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JonSnow » 10 maj 2020, 19:01

Centre forward je napisao/la:
10 maj 2020, 18:47
Iako su kod napadača na prvom mjestu logično golovi , možda nekada i u nekim situacijama to i nije baš tako. Sve zavisi od sistema.

Rahmetli Branko Ćopić je kao kritiku tadašnjem sistemu rekao: "Statistika naša dika, što poželiš to naslika", i zaglavio robiju, logično.

Ako ćemo po statistici Aubameyang je bolji napadač i od RVP, Berbatova, Džeke, Teveza i ko zna koga još, a svi znamo da nije tako.

Obje strane su malčice nerealne. Meni je žao što je Dzeko onda otiš'o u City. Imao je tamo solidnu karijeru, ali turbulentnu. Ima tome masu faktora.

Sa druge strane Mandžo je igr'o za najveće timove Evrope. Hajde, možeš da se "prošvercaš" u jednom, ali nema šanse da to prodje i u Bayernu, Atleticu i Juventusu. Možemo pričat' šta hoćemo, al' Mandžo je im'o karijeru za poželjeti.
Tako nekako.
Mandžukić je imao iznimnu karijeru, iako je, usporedbi s Džekom, bio izrazito limitiran napadač.
Jednog je obilježio transfer u Bayern, a drugog u City.
I to je to.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jasmin10 » 10 maj 2020, 19:05

Pedro je bolji igrač od Hazarda jer je imao bolju karijeru.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 90minut » 10 maj 2020, 19:05

Trebinjac94 je napisao/la:
10 maj 2020, 19:01
90minut je napisao/la:
10 maj 2020, 18:58
TheChief je napisao/la:
10 maj 2020, 18:57
A inace Bayern i Juve su osvajali trofeje zbog Marija. Oni su vec i zaboravili da je igrao za njih. Eto koliko im je bitan.
I tu sva prica završava. :urnebes:

Sta kaze onaj Dzeko ne bi igrao pored Gomeza? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
I ja mislim da bi igrao i da bi se nadavao golova, ali problem je što nije nego je izabrao city. Sam je kriv što nema još bolju karijeru koja je i ovako vrhunska.
Mislim da je u konacnici zadnju rijec dao Wolfsburg tacno se najezim kad pomislim Dzeko u Bayernu protiv manjih klubova. :urnebes:

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 19:07

hahah kako je glup ovaj svi u odbranu ovo nije humano :urnebes:

@90 minut ma ne kazem da Dzeko ne bi izgurao Gomeza iz prve postave, nego da je Gomez bio odlican napadac i da ga je Mandzo uspio izgurati.

Nikad necemo saznati to je to.

I ti predstavljas Dzeku ko da je Lewandovski jbt, a realno je duplo losiji igrac od Lewe npr a i on je davao koliko 25-30 golova u prosjeku u bundeski

Avatar
Trebinjac94
Postovi: 565
Pridružen/a: 20 avg 2018, 18:24
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Trebinjac94 » 10 maj 2020, 19:07

90minut je napisao/la:
10 maj 2020, 19:05
Trebinjac94 je napisao/la:
10 maj 2020, 19:01
90minut je napisao/la:
10 maj 2020, 18:58


I tu sva prica završava. :urnebes:

Sta kaze onaj Dzeko ne bi igrao pored Gomeza? :urnebes: :urnebes: :urnebes:
I ja mislim da bi igrao i da bi se nadavao golova, ali problem je što nije nego je izabrao city. Sam je kriv što nema još bolju karijeru koja je i ovako vrhunska.
Mislim da je u konacnici zadnju rijec dao Wolfsburg tacno se najezim kad pomislim Dzeko u Bayernu protiv manjih klubova. :urnebes:
Vjerovatno jeste, ali i on ima pravo da odlučuje o sebi. Ne mogu da se sjetim sad ali vjerovatno nisu samo ta dva kluba bili u igri.
Blue Train

Avatar
TonySosa
Postovi: 7200
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TonySosa » 10 maj 2020, 19:08

Aubameyang nije u ravni s ovima jer je osvojio mudo Marijanovo kao jedan od glavnih igrača, on se već može porediti s Mandžom pošto je individualno kvalitetniji od njega.


Tevez svakako nije klasični napadač, pa ga ne vrijedi ni porediti sa ovima.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19203
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Edin Džeko

Post Postao/la MocMahale444 » 10 maj 2020, 19:11

Mahir bolje poznatiji kao Mandžo muflon.
Kakav on bolji od Dzeke cc koje gluposti se pisu ovdje.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 90minut » 10 maj 2020, 19:11

Da engleska je kolijevka fudbala, a u Bundesu je uradio sve što je mogao šta bi mu znacile titule u Bayernu koji osvaja svake godine..

Ovako dvije u Cityu gdje je za jednu on direktno zaslužan..

Gerro da je otisao Gomez bi bio zakovan za klupu odma ne bi trebalo uopšte da se bori za poziciju haha..

Pa da u konacnici sam uvjeren da bi na isti nacin tresao mreze kao Lewa.
Zadnja izmjena: 90minut, dana/u 10 maj 2020, 19:12, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 19:12

Ni za jednu titulu nije direktno zasluzan u Cityu, pomogao je ali nikad nije bio u top 3 igrača svoje ekipe kao sto je bio u Wolfsburgu ili Romi

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sviuodbranu » 10 maj 2020, 19:13

japa je napisao/la:
10 maj 2020, 18:55
Sviuodbranu je napisao/la:
10 maj 2020, 18:41
japa je napisao/la:
10 maj 2020, 18:33
Pa taj Mandzin Bayern je urinirao po bas toj Barci ako se dobro sjecam? Chelsea je u Hazardovom periodu osvojio dvije titule najbolje (ili u najgorem slucajuu top2 najbolje) lige, dakle bio je sila..Znaci za Wolfsburg i Romu su oni to sto je Arsenal za Brighton.
Tuzno je sto ni u takvom klubu, sa takvim saigracima, Mandzukic ima slabiju statistiku,dzaba mu Bayern kada ne zna.
Ko zna bude najbolji strijelac bundeslige i u Wolfsburgu :kafa:
Ko zna bude najbolji strijelac i u raspaloj Romi :zzz:
Ko zna udje sa klupe i bude svake god medju najbolja tri strijelca ekipe :wave:
Ko zna udje u historiju kao jedan od najbolja tri strijelca kluba svih vremena :geek:
Ko zna bude najbolji strijelac kluba svih vremena :beba:
Ko zna bude najbolji strijelac u historiji reprzentacije :kralj:
Dzeko klocu :plac:
Vrijednija je titula sa raspalim Wolfsburgom od svega u Mariovoj karijeri :lol:
Pa Dzeko u takvom Bayernu ne bi ni igrao u tome je poenta frajer ne moze igrati sa igracima top klase o tome i pricam, nisam ja nikad ni rekao da je Mandzukic bio prva zvijezda Bayerna ali vrlo bitan jeste. Biti najbolji strijelac u istoriji BiH i nije neki uspjeh...Uspjeh sa Wolfsburgom, ali Vardyev sa Lesterom je jos veci pa ga niko ne reklamira umedju najbolje napadace.
Pa kako razuman covjek moze porediti Vardija i Dzeku :hmmmmm:
De uporedi karijeru ta dva igraca i razmisli sta pises :?: :!:
Odakle ti znas da li bi igrao ili ne bi. Bayern nije do prije par godina nijednog igraca platio preko 40 mil ...I nije htio da dadne taj novac koji je trazio Wolfsburg a bio je prvi izbor.
Toti, Salah, Naigolan, Silva, Kompany,I da ne nabrajamo dalje vjerovatno su ranga FK Gornja Maoca :?:
Dzeko se nadavao golova pored najvecih svjetskih zvijezda.
Covjek koji je postigao preko 50 golova u 3 od 5 najjacih liga svijeta, u 2 dvije bio najbolji strijelac, u 2 osvojio titulu, nakupio se trofeja u karijeri, igraö polufinale LP,uci ce u historiju najvjerovatnije kao 3 strijelac Rome svih vremena....Najbolji strijelac svoje repke svih vremena....I ti stavis ispred njega Vardija...ili Mandzukica....Uredu je ljudi Dzeko je kloc ja ne znam od kud njemu da zna igrati ni za termina nije...Kloc obicni. Niko i nista ok...Samo napustite temu i prestanite smarati i pisati gluposti. Mandzukic je najbolji na planeti Dzeko prevara. Samo idite ok.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la 90minut » 10 maj 2020, 19:13

Ne znaš o historiji trebaš se baciti na gugl malo pa provjeriti.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la TheChief » 10 maj 2020, 19:15

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 19:12
Ni za jednu titulu nije direktno zasluzan u Cityu, pomogao je ali nikad nije bio u top 3 igrača svoje ekipe kao sto je bio u Wolfsburgu ili Romi
Pod pretpostavkom da je to tacno.
Koji top je bio Mario u Juvetu, Bayernu i Atleticu. Top3 ili top5 ? Mozes li mi reci ?

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Geerroo » 10 maj 2020, 19:16

TheChief je napisao/la:
10 maj 2020, 19:15
Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 19:12
Ni za jednu titulu nije direktno zasluzan u Cityu, pomogao je ali nikad nije bio u top 3 igrača svoje ekipe kao sto je bio u Wolfsburgu ili Romi
Pod pretpostavkom da je to tacno.
Koji top je bio Mario u Juvetu, Bayernu i Atleticu. Top3 ili top5 ? Mozes li mi reci ?
Individualno ni u jednoj od tih ekipa. Slazem se sa tobom, ali je vjecito igrao u prvoj postavi u svim ekipama

Avatar
JonSnow
Postovi: 6120
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JonSnow » 10 maj 2020, 19:17

Geerroo je napisao/la:
10 maj 2020, 19:12
Ni za jednu titulu nije direktno zasluzan u Cityu, pomogao je ali nikad nije bio u top 3 igrača svoje ekipe kao sto je bio u Wolfsburgu ili Romi
Dao je gol za 2:2 u odlučujućoj utakmici u kojoj su osvojili titulu.
Da do tad nije odigrao ni minute može se reći da je bio zaslužan, tako da prestani trollat trolčiću mali.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.