AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 13 maj 2020, 13:46

Ako iko voli Milan i radi sve da bi ga vratio na stare staze to je onda Maldini. I ne moze doci neki njemacki supak i pametovati kako i sta da rade.
ruku na srcu klub je bio u velikom rasulu. Paolo je vec povukao par dobri poteza, rijesio se skarta i doveli su par veoma dobri igraca ( Rebic, Teo, Ibra, Bennaser ) Leao niti smrdi niti mirise za sad, ocigledno mu treba pruziti vise sansi jer momak ima potencijal, Paquetu smo svi vec prekrizili. Samom prodajom njega i jos par igraca moze se dovesti 2 ili 3 dobra igraca koji bi jos unaprijedili igru.
Pustiti Paola da radi u miru jos 2-3 relazna roka u ubjedjen sam da bi napravio dobru momcad. Sad koliko ce imati strpljenja sa njim ne znam vidjet cemo. Ali po meni ne moze niko biti iznad Maldinija i pljuvati po njemu a Milana nisu vidjeli ni na tv-u
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 maj 2020, 14:00

Niko ne spori to da on voli Milan,al sta ja imam od toga sto klub vodi neko ko ga voli ako ga ne vodi kako treba. Hajd sto su jednu grešku napravili s trenerom, pa onda usrase I sa zamjenom. Dzaba da dovedeš najbolje igrače, ako nema rezultata. Ja sam odrastao uz Maldinija i ekipu i ne mogu reći da mi je svejedno al mislim da je zagrizao više nego što može progutati.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 maj 2020, 14:10

Iskreno zaboli me i za Maldinija i za Bobana. Bilo bi lijepo da legenede kluba vode Milan u tehničkom i sportskom smislu, ali vidjeli smo svi gdje nas je to odvelo. Preko Pippa, Seedorfa, Brochija itd. Boban i Maldini su uradili dobre poslove, ali su sve usrali sa odabirom trenera i to dva puta. Nikako da izađe iz kluba talijanština koja nam ne donosi ništa.

S druge strane, Ragnick ima već uhodani sistem, od medicinskog tima, skauta, direktora koji već 15 godina vode jednu te istu viziju tog gegen pressinga koji bi po mom misljenju dao rezultate u Italiji i pokrenuo tu neku revoluciju u Milanu sa brzim tranzicijskim nogometom i konačno bi Milan imao neki identitet što ga nema godinama, već 8 godina.

Tako ako Maldini ne može spustiti malo svoj ponos radi kluba, Bože moj, neka se rastanu na najbolji mogući način

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 13 maj 2020, 15:19

Sve je to super, ali nema igdje garanta da ce nijemac uspjeti u onome cemu se svi nadamo tj da vrati Milan gdje i pripada. Sta onda, sta ako i on bude flop kao i ostali. U tom slucaju oprali smo na ruke jos jednu legendu kluba zarad nista..
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 maj 2020, 15:23

Naravno da niko nije garant rezultata, al ne možeš tako razmišljat, jer tom logikom ne treba ništa mijenjati kad ne ide.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 13 maj 2020, 15:29

Nije tacno da ne treba nista mijenjati, sto sta se u ovom Milanu ima da zamijeni, ali ruku na srce nije Maldini bas jedini problem i prvi koji bi trebao biti smijenjen. To je bar moje misljenje, prece bi bilo pojedine igrace zamijeniti .... ali otom potom.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 13 maj 2020, 16:19

Pazi svako ima svoje mišljenje. Što se mene tiče prvi je trener, al on je stari problem, koji Maldini nije riješio i zato je logično da vlasnik traži nekog drugog ko ce donositi odluke. Nebi ja imao ništa protiv da Maldini ostane i da mu se da druga funkcija. Naprotiv. Al poznavajući njega nema šanse za to.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 maj 2020, 16:57

Ma pun mi više qurac i Maldinija i Bobana, koji iznose prljav veš u javnost i blate klub, umjesto da se rasprave iza zatvorenih vrata. Pa ovo nigdje nisam vidio. :roll:

Zajebali su sa Giampaolom (što je i laik mogao predvidjeti tako da ne pušim priče kako "nisu mogli znati") i usrali sezonu katastrofalno povučenim potezima. Tako da dotični dvojac može sam sebi zahvaliti zašto se za početak klub uopšte interesuje za Ralfa.


Možda niko ne može sa stopostotnom sigurnošću tvrditi da će eksperiment uspjeti, ali Ralf je svakako nešto najbolje što je ovaj klub uradio u zadnjih desetak godina. I uopšte me više ne interesuje ko će otići i ko platiti glavom radi toga, samo želim da ovaj klub konačno stane na noge i krene naprijed, pa koja god cijena toga bila.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5772
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 13 maj 2020, 17:16

Ralf ako dođe imat će fin kostur ekipe, mladih igrača koje on kao trener najviše preferira. Imat će i fin budžet sa kojim može realizovat par poslova sa onog spiska koji se pojavio kao navodnih Ralfovih želja.

Žalosti me stvar što odlazak Maldinia znaci i odlazak Ibre, volio bi da odradi u Milanu još jednu sezonu, pokazalo se koliko je njegov doprinos na terenu i ekipi opcenito.

Nekako sam željan u Milanu vidjeti njemačke discipline i rada, kombinatorike i drugačijeg stila fudbala od onog sto smo navikli gledati.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
meecko
Postovi: 1500
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 13 maj 2020, 20:09

Mislim da Ragniku je Milan najveći klub do sada u kome radi, vidjeti ćemo šta će biti ako dođe
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 16 maj 2020, 11:16

Ehh kad bi bilo istine u ovome da ce Ralf dovesti Nagelsmana da nam bude trener,uhh kako bi to odlicno bilo

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 maj 2020, 13:55

Ko je sad pa ovaj neki iz Benfike. Pise se da Milan nudi 15M plus Paquetu za njeg. Pun mi djavo vise ovi talenata iz Portugalske lige koji odmah grohnu cim se dohvate cizme. Bolje daj nekog novog Bennasera za 10tak Mil, nego ovog dragulja.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 maj 2020, 15:36

Jarane moj da znas kakav je to igrac ne bi tako pisao,to je ono sto nam treba u veznom redu,neki san je da on dodje kod nas

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 17 maj 2020, 16:14

Ma vjeruj da nisam ni imao prilike da ga gledam, ali kazem onako dosta vise ti svi neki talenata pa posle grohnu ko niko, daj nekog povjerenog igraca yebo mu ja mater... taj ce da bude il novi Silva ili Paqueta ha ya :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 17 maj 2020, 16:16

Ne moze Milan provjereno kupovati trenutno,mora se krenuti sa talentima po rez i vracanje u igru,a nakon sto se malo ustabili sa rez onda mozes ocekivati da dolaze provjereni igraci,jer na staroj slavi se ne zivi

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 17 maj 2020, 17:07

Milan treba samo jednu sezonu odigrati LP i to je to. Moći će privući kvalitetne igrače i imat će malo više para i neće onda izlaziti iz top 4

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 maj 2020, 18:21

Ja kako sam shvatio, taj Florentino je stilom igre dosta sličan Bakayoku (klasični defanzivac) i vjerovatno se više uklapa u tim nego Tonali koji je regista i sličan tip igrača kao Naser.
A ako se bude igrala 442 (ilitiga 4222) koju on inače fura, onda su potrebna dva osigurača nazad.

Ako se može isposlovati deal Paqueta-Bakayoko, to bi bilo odlično.

Kako god, konačno bi trebali imati čovjeka koji ima nos za igrače i kojem se treba vjerovati jer zna šta radi i zna kojeg igrača želi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 21 maj 2020, 10:02

Ovih par insajdera koje pratim, rekli su kao da se ukljucujemo u borbu za Thauvina. Istice mu ugovor iduce ljeto i moze se dovesti za 20-ak miliona što je dobro, jedini problem što je dugo bio povrijeđen pa ne znam kako će se i kada vratiti

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 maj 2020, 06:19

San Siro se znaci moze i rusiti, ocekivatii je ubrzo da se pocne i graditi novi stadion. Koliko god to bilo dobro ipak ce ostati zal za hramom fudbala..
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
koraj
Postovi: 1328
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 24 maj 2020, 21:03

Bajram mubarek olsun!
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: muxa i 2 gosta.