ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 14 maj 2020, 16:17

japa je napisao/la:
14 maj 2020, 13:38
Mancini je napisao/la:
14 maj 2020, 02:58
Nebuloze oko vakcine!? Želi sam da odlučuje da li će nekada dopustiti da primi istu ili neće, ako je nekada pronađu, i to je kao nebuloza? Može i završiti karijeru ali treba da ima svoj stav. Pa neka igraju ostali.
Pa onda neka se oprosti, nece zbog jednog debila zaustaviti se citav sport i rizikovati zdravlje ljudi. Kakav je to mozak koji ne vjeruje u vakcinu na kojoj rade najveci strucnjaci i naucnici na svijetu a vjeruje u duhovnog gurua koji molitvama pretvara prljavu vodu u ljekovitu? Nebulozno je slaba rijec za opisati, ja bi to prije nazvao idiotizam.
Jesi li ti siguran da je samo jedan "debil" protiv? A koji najveći stručnjaci? Je li oni što su "strpali" ljude u karantin iako se zna da nije u pitanju karantinski virus?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 14 maj 2020, 16:26

Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 14 maj 2020, 17:51

japa je napisao/la:
14 maj 2020, 16:26
Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?
Da ti opet ponovim. Ne radi se o karantinskom virusu odnosno o karantinskoj bolesti. A ti i dalje prati medije i neka ti "filuju" mozak sa raznim glupostima.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 14 maj 2020, 20:47

Mancini je napisao/la:
14 maj 2020, 17:51
japa je napisao/la:
14 maj 2020, 16:26
Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?
Da ti opet ponovim. Ne radi se o karantinskom virusu odnosno o karantinskoj bolesti. A ti i dalje prati medije i neka ti "filuju" mozak sa raznim glupostima.
Japa je u pravu za Đokovića od A do Ž.

Za karantin nisam siguran , ja sam za Švedski model , na prvu su potencijalne žrtve sprečene , e sad psihički i ekonomski tek ćemo da vidimo ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 14 maj 2020, 21:56

Mancini je napisao/la:
14 maj 2020, 17:51
japa je napisao/la:
14 maj 2020, 16:26
Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?
Da ti opet ponovim. Ne radi se o karantinskom virusu odnosno o karantinskoj bolesti. A ti i dalje prati medije i neka ti "filuju" mozak sa raznim glupostima.
A ko to kaze? Pepe Imaz? Jelena Djokovic?

Nemojmo slusati epidemiologe, biologe, geneticare, sve doktore, ne!!! poslusajmo Novaka Djokovica, Dejana Lovrena i Tonija Cetinskog oni ipak bolje poznaju materiju...

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la alex1991 » 14 maj 2020, 22:45

I @Mancinija doktora svjetskog glasa.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 15 maj 2020, 02:27

bombaysaphire je napisao/la:
14 maj 2020, 20:47
Mancini je napisao/la:
14 maj 2020, 17:51
japa je napisao/la:
14 maj 2020, 16:26
Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?
Da ti opet ponovim. Ne radi se o karantinskom virusu odnosno o karantinskoj bolesti. A ti i dalje prati medije i neka ti "filuju" mozak sa raznim glupostima.
Japa je u pravu za Đokovića od A do Ž.

Za karantin nisam siguran , ja sam za Švedski model , na prvu su potencijalne žrtve sprečene , e sad psihički i ekonomski tek ćemo da vidimo ...
Poenta je u tome da svako ima pravo na izbor. I kraj rasprave.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 15 maj 2020, 12:32

Pa ima pravo na izbor, ali ATP kao krovna teniska organizacija isto ima pravo da postavlja svoje procedure i svoje regulative. Nole ako ne bude postovao nece moci ni da se takmici i tjt.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 15 maj 2020, 16:38

Djokovic’s record in grand slams since 2014:

Federer + Nadal: 9-1

Wawrinka: 1-4

:mrgreen: :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 16 maj 2020, 08:04

Mancini je napisao/la:
15 maj 2020, 02:27

Poenta je u tome da svako ima pravo na izbor. I kraj rasprave.
Poenta je u tom da ima izbor sve dok ne ugrozava druge.Kvazi strucnjaci i antivakseri su najveci sljam danasnjeg svijeta. Svakako da ima svega, pa i neki elementi teorija zavjera su vjerovatno tacni, al je isto tako tacno da su vakcine kao i otkrice antibiotika uveliko produzili ljudski vijek pa djeca vise ne umiru od bolesti tipa velikog kaslja, a msm i da je ona vakcina protiv poliovirusa djelotvorna u 99% slucajeva. Dalje imas da se ljudima vise ne lomi kicma i kosti usljed tetanusa i slicnih zajebancija, niti umiru usljed encefalitisa uzrokovanog bjesnilom kad ih ujede neka zivotinja itd itd. Eto ako je Nolo toliko protiv vakcina nek pusto da ga ujede bijesan cuko pa da vidimo kako ce proc :mrgreen:

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la alex1991 » 16 maj 2020, 08:22

Ujeda njega ona njegova pudlica Jelena svaki dan, piz.da joj mater'na.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 16 maj 2020, 08:54

alex1991 je napisao/la:
16 maj 2020, 08:22
Ujeda njega ona njegova pudlica Jelena svaki dan, piz.da joj mater'na.
Ma on i Jelena su isti po pitanju tih stvari.Zato se i mogu .Meni moja kad bi dosla s ovim glupostima,to bi joj bilo zadnji put da mi dodje :mrgreen:

Gledam opet ovih dana daje intervju nekom Englezu i prica o war torn Srbiji :urnebes:

Avatar
alex1991
Postovi: 5144
Pridružen/a: 23 feb 2014, 17:37
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la alex1991 » 16 maj 2020, 09:03

Dzaba navlaci na sebe gnjev javnosti, ionako mu svi traze najmanju dlaku u jajetu da ga yebu, a on to ovom svom dodatnom propagandom jos vise provocira.

Povuci se bolan u izolaciju i suti, uzivaj u zivotu, ti si teniser, nisi nikakav naucnik, filozof, nutricionista, epidemiolog ili sta vec..

Al' hajde opet njega da covjek nekako razumije ima svjetski kredibilitet, ali ona suhonjava funjarica nesto propagira, a da se nije udala za Novaka ne bi niko cuo za nju osim blize rodbine.
Iz rukava ON svakoga dana izvuce nekog keca..

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 16 maj 2020, 12:20

darker10 je napisao/la:
16 maj 2020, 08:54
alex1991 je napisao/la:
16 maj 2020, 08:22
Ujeda njega ona njegova pudlica Jelena svaki dan, piz.da joj mater'na.
Ma on i Jelena su isti po pitanju tih stvari.Zato se i mogu .Meni moja kad bi dosla s ovim glupostima,to bi joj bilo zadnji put da mi dodje :mrgreen:

Gledam opet ovih dana daje intervju nekom Englezu i prica o war torn Srbiji :urnebes:
smi smo mi war torn n aovim prostorima, evo ja prvi :wave:

naravno svi bi oni bili pametniji da ne seru s vremena na vrijeme, ali teško je obuzdati jezik, posebno kad si tako visoko kao nole i njegovi. ljudi lete privatnim avionima, imaju ‘tičjeg mlijeka, pitaju pošto svijet, zapakuj! mene tu iskreno čudi da se još više ne proseravaju, dosta toga je do mentaliteta, imaju oni svi dobrih savjetnika ali ni najbolji savjetnik te ne može 100% uputiti šta i kako treba, posebno ne kad te ku.rac boli za 99% stvari i kad se vidiš iznad toga.

bez obzira na sve meni su big 3 sva trojica pozitivne osobe :wave:

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 16 maj 2020, 16:27

jestamaji je napisao/la:
16 maj 2020, 12:20


smi smo mi war torn n aovim prostorima, evo ja prvi :wave:

naravno svi bi oni bili pametniji da ne seru s vremena na vrijeme, ali teško je obuzdati jezik, posebno kad si tako visoko kao nole i njegovi. ljudi lete privatnim avionima, imaju ‘tičjeg mlijeka, pitaju pošto svijet, zapakuj! mene tu iskreno čudi da se još više ne proseravaju, dosta toga je do mentaliteta, imaju oni svi dobrih savjetnika ali ni najbolji savjetnik te ne može 100% uputiti šta i kako treba, posebno ne kad te ku.rac boli za 99% stvari i kad se vidiš iznad toga.

bez obzira na sve meni su big 3 sva trojica pozitivne osobe :wave:
War torn u Srbiji je bila samo ekonomija koju su sami srozali pocinjuci ratove u 3,4 drzave. Ne daj boze da je Nolo proso ko Lukica il Dzeko. Valjalo bi slusat o njegovim ratnim podrumskim pricama u svakom intervjuu.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la japa » 16 maj 2020, 17:57

Slusajuci mitove o tom bombardovanju rekao bi Beograd prosao ko Dresden u drugom svjetskom ratu, pale dvije tri granate srusile koju zgradu, kmecaona ko da je Hirosima. Naravno za nekoga ko nije navikao na bombe to je katastrofa i nevidjena muka, no reci to nekom stanovniku Vukovara ili Sarajeva bice mu smijesno to i nazvati bombardovanjem.


Inace mene nervira to potenciranje i kod bh sportista i hrvatskih odma neka prica prosao si kroz rat kako si uspio, kao da su eto ti igraci na prvoj liniji bili, pa sad to je imalo neki presudan utjecaj na karijere i kao da ima ikakve veze sa kasnijim uspjesima tih sprotista, ali novinari to rade za pricu.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 16 maj 2020, 19:50

japa je napisao/la:
14 maj 2020, 21:56
Mancini je napisao/la:
14 maj 2020, 17:51
japa je napisao/la:
14 maj 2020, 16:26
Pa u teniskom svijetu je to za sada samo Djokovic, a ako se neko i pridruzi bice manjina, nece se tenis zaustavljati zato sto je nekim debilima ispran mozak, o zdravlju sportista treba da odlucuje struka a ne duhovni gurui. Da, ti su nas strucnajsi strpali u karantin, da niej bilo karantina puno bi vise zrtava bilo a vakcine su kroz historiju spasile milione zivote i omogucile nam da nas ne ubije ono sto danas nazivamo bezazlenom gripom kao sto je prije ljude ubijalo. Razumijem ja kada je neko skeptican ali da neko ko mrtav hladan dodje neko ko vjeruje u ljude koji molitvama i voljom prociscavaju zagadjenu vodu a ne vjeruje u vakcinu, kako ga nazvati nego debilom?
Da ti opet ponovim. Ne radi se o karantinskom virusu odnosno o karantinskoj bolesti. A ti i dalje prati medije i neka ti "filuju" mozak sa raznim glupostima.
A ko to kaze? Pepe Imaz? Jelena Djokovic?
Malo se informiši pa ćeš vjerovatno saznati ko kaže. Manje prati internet portale i razne televizijske programe.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 16 maj 2020, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Mancini » 16 maj 2020, 19:52

darker10 je napisao/la:
16 maj 2020, 08:04
Mancini je napisao/la:
15 maj 2020, 02:27

Poenta je u tome da svako ima pravo na izbor. I kraj rasprave.
Poenta je u tom da ima izbor sve dok ne ugrozava druge.Kvazi strucnjaci i antivakseri su najveci sljam danasnjeg svijeta. Svakako da ima svega, pa i neki elementi teorija zavjera su vjerovatno tacni, al je isto tako tacno da su vakcine kao i otkrice antibiotika uveliko produzili ljudski vijek pa djeca vise ne umiru od bolesti tipa velikog kaslja, a msm i da je ona vakcina protiv poliovirusa djelotvorna u 99% slucajeva. Dalje imas da se ljudima vise ne lomi kicma i kosti usljed tetanusa i slicnih zajebancija, niti umiru usljed encefalitisa uzrokovanog bjesnilom kad ih ujede neka zivotinja itd itd. Eto ako je Nolo toliko protiv vakcina nek pusto da ga ujede bijesan cuko pa da vidimo kako ce proc :mrgreen:
Ma koga ugrožava? Svojim mišljenjem? Smiješno.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la darker10 » 16 maj 2020, 22:07

Mancini je napisao/la:
16 maj 2020, 19:52


Ma koga ugrožava? Svojim mišljenjem? Smiješno.
Ti jarane prvo trebas procitat kako imunizacija funkcionise, kao i Djokovic uostalom.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 16 maj 2020, 23:34

slika
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.