Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 21 maj 2020, 15:18

OOoooo
Biće zeljo qurac šampion
Nananana
NOVI PRVAK JE SA KOŠEVA !!!!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 21 maj 2020, 15:20

skoroalen je napisao/la:
21 maj 2020, 15:17
kerimatomic1921 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:15
Najgore od svega je to sto vi svoju filozofiju prekrajate kako vama odgovara u datom momentu. I zato ja smatram da ste vi obicne, bijedne kurave.

Busate se u prsa "partija osnovala, Carsija podrzala, islam, sarajevski klub, klub bosnjaka vako nako...", a radite ovo sto radite.

Od svog nastanka, mi njegujemo jednu filozofiju, i to je ono sto nas cini drugacijim od vas, posebnijim. Mi smo uvijek, od dana nastanka pa do sada, bili stranacko/vjerski neopredijeljeni. Ne razumijete vi to...
:bow: :bow: :bow: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 maj 2020, 15:24

Lik je napisao/la:
21 maj 2020, 13:09
dejavu je napisao/la:
21 maj 2020, 12:45
:shhh:
Lik je napisao/la:
21 maj 2020, 12:41
Citam ove komentare i rasprave oko nastavka PLBIH.
Najpostenije, najbezbolnije i najjeftinije za sve bi bilo da se proglasi prvak, niko ne ispadne, prosiri se liga za dva kluba, a u evropu odu prva cetri.
Koja logika da se prvak proglasi a da niko ne ode u drugu ligu, kako je to najpostenije?
Jbg, najbezbolnije je. Naravno najbolje bi bilo da se sve odigra do kraja i liga i kup, ali od tog nema nista.
Za kog je točno najbezbolniji ovaj scenarij? Za drugoplasiranog koji zaostaje 3 boda za prvim mjestom? Za Tuzlu, Radbik il ko je vec iza Borca u raspadu sistema? Da si napisao sve ovo kako jesi i samo izbacio dio za prvaka, pa hajd...ni to nije najbezbolnije, al je najnormalnije ako cemo vec glumit i izmišljat razloge za neigranje.
Zadnja izmjena: tutankamon1905, dana/u 21 maj 2020, 15:25, ukupno mijenjano 1 put.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 21 maj 2020, 15:24

Plavac87 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:09



Gospodin Osim je u tom vremenu bio u Beogradu jer je radio tamo.

Sa druge strane FK Sarajevo je pobjeglo iz opkoljenog grada, išli se provoditi po svijetu i skupljali vreće zlata za Bakira, svog predsjednika.


I dalje, za razliku od vas, mi vaše legende poštujemo. Prije par dana na našoj zvaničnoj je odata počast pokojnom Keliju. Još jedan dokaz kakvo ste smeće i seljadija! Nakotilo se u Sarajevu svakakvih čobana.
Nase legende nisu osudjene za kriminal,nas roditelji nisu odgajali da volimo i da su nam idoli kriminalci koji su osudjeni od strane drzsve a ne od nas il nekog drugog

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 21 maj 2020, 15:26

Plavac87 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:09



Gospodin Osim je u tom vremenu bio u Beogradu jer je radio tamo.

Sa druge strane FK Sarajevo je pobjeglo iz opkoljenog grada, išli se provoditi po svijetu i skupljali vreće zlata za Bakira, svog predsjednika.


I dalje, za razliku od vas, mi vaše legende poštujemo. Prije par dana na našoj zvaničnoj je odata počast pokojnom Keliju. Još jedan dokaz kakvo ste smeće i seljadija! Nakotilo se u Sarajevu svakakvih čobana.
Tog 20 i nekog maja 1992, koliko prije toga je poceo rat u Hrvatakoj?
Kad je poceo rat u BiH?
Kad je poceo rat u Sarajevu?
Sta se do tad sve desilo u Bijeljini, Zvorniku, Visegradu, Foci?
Kojeg dana je zapaljena Grbavica?

Kog datuma je reprezentaciji Yu zabranjen nastup na EP?

I za kraj, nadji mi samo jednu izjavu o ratu u BiH u periodu 1992.-95.
Drzao se po strani, neutralan, niti A nije rekao, a kamoli osudio ono sto se desava.

Sad se Vaha proziva kao izadajnik i zeljan para, jer ne zeli da vodi reprezentaciju. Zasto isto ne vrijedi i za Ivicu?

Osudjeni i dokazani kriminalac, legenda ovog grada nikad nece moci biti.

Pritom, ono sramno guranje sina za selektora, pokazalo je jos jednom o kakvom moralnoj nakazi se radi.

Ako vama takav odgovara, onda ga dizite.
Cinjenice su cinjenice.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la dejavu » 21 maj 2020, 15:26

Beduin je napisao/la:
21 maj 2020, 15:16
Kad Zeljini navijaci piskaraju i moralisu o regularnosti utakmica i prvenstva, onda znas u kakvoj banani nam je liga i drustvo, generalno.
Vi ste vazda padali pod njihov 'uticaj'. Manipulirali su sa vama kako su htjeli, uvijek! Kao i zenicani, doduse oni dosta manje. Dok su mostarci kontra vasih mentaliteta i ako su u dosta boljem odnosu sa njima, potrebno im je samo da otvore oci i da shvate


Ima li iko od tuzlaka sad da napise koju? Vjerujem da je Zeljo na ovom njihovom mjestu da bi se pojavilo bar 5-6 nikova sa raznoraznim pricama ovdje..ili zatvorenim ocima jos uvijek nekako nadjete Zelju u svemu ovome? :lol:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skoroalen » 21 maj 2020, 15:28

tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:24

Za kog je točno najbezbolniji ovaj scenarij? Za drugoplasiranog koji zaostaje 3 boda za prvim mjestom? Za Tuzlu, Radbik il ko je vec iza Borca u raspadu sistema? Da si napisao sve ovo kako jesi i samo izbacio dio za prvaka, pa hajd...ni to nije najbezbolnije, al je najnormalnije ako cemo vec glumit i izmišljat razloge za neigranje.
Realno, ako se već prekine liga, onda ide ili sve ili ništa. Ili da se prizna prvak, izbace zadnje dvije ekipe i odigra kup do kraja, ili da se ne proglasi prvak, ne odigra kup i da niko ne ispada.
Nije pošteno ni da se nagradi najbolja ekipa a ne kazne najgore, ni obrnuto.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2020, 15:30

Emir se vratio u sarajevo. Kaze dobra hrana u topliku, samo konobar nekakav zapusten i ruzan.
Sve su dogovorili. Ide prekid lige i sarajevo sampion. Ostaju zenicani i zvijezda09.
Ovi sto se zale mogu sve info da dobiju od konobara iz toplika.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3558
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 maj 2020, 15:31

skoroalen je napisao/la:
21 maj 2020, 15:28
tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:24

Za kog je točno najbezbolniji ovaj scenarij? Za drugoplasiranog koji zaostaje 3 boda za prvim mjestom? Za Tuzlu, Radbik il ko je vec iza Borca u raspadu sistema? Da si napisao sve ovo kako jesi i samo izbacio dio za prvaka, pa hajd...ni to nije najbezbolnije, al je najnormalnije ako cemo vec glumit i izmišljat razloge za neigranje.
Realno, ako se već prekine liga, onda ide ili sve ili ništa. Ili da se prizna prvak, izbace zadnje dvije ekipe i odigra kup do kraja, ili da se ne proglasi prvak, ne odigra kup i da niko ne ispada.
Nije pošteno ni da se nagradi najbolja ekipa a ne kazne najgore, ni obrnuto.
Slažem se i sa tim...ako ćemo glumit da je regularna sezona onda imamo prvaka, ali imamo i ispadanje

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 21 maj 2020, 15:33

Evander je napisao/la:
21 maj 2020, 15:26
Plavac87 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:09



Gospodin Osim je u tom vremenu bio u Beogradu jer je radio tamo.

Sa druge strane FK Sarajevo je pobjeglo iz opkoljenog grada, išli se provoditi po svijetu i skupljali vreće zlata za Bakira, svog predsjednika.


I dalje, za razliku od vas, mi vaše legende poštujemo. Prije par dana na našoj zvaničnoj je odata počast pokojnom Keliju. Još jedan dokaz kakvo ste smeće i seljadija! Nakotilo se u Sarajevu svakakvih čobana.
Tog 20 i nekog maja 1992, koliko prije toga je poceo rat u Hrvatakoj?
Kad je poceo rat u BiH?
Kad je poceo rat u Sarajevu?
Sta se do tad sve desilo u Bijeljini, Zvorniku, Visegradu, Foci?
Kojeg dana je zapaljena Grbavica?

Kog datuma je reprezentaciji Yu zabranjen nastup na EP?

I za kraj, nadji mi samo jednu izjavu o ratu u BiH u periodu 1992.-95.
Drzao se po strani, neutralan, niti A nije rekao, a kamoli osudio ono sto se desava.

Sad se Vaha proziva kao izadajnik i zeljan para, jer ne zeli da vodi reprezentaciju. Zasto isto ne vrijedi i za Ivicu?

Osudjeni i dokazani kriminalac, legenda ovog grada nikad nece moci biti.

Pritom, ono sramno guranje sina za selektora, pokazalo je jos jednom o kakvom moralnoj nakazi se radi.

Ako vama takav odgovara, onda ga dizite.
Cinjenice su cinjenice.
:puke: :puke: :puke:
zar i ti Evandere :damn:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2020, 15:34

"Mene su oni zvali i ja sam imao neke prijedloge ali oni su sano rekli da ja kafe donesem. Dali su i baksis kazu cujemo nema plata. Ja bi da se to kao nastavi a oni kao ne daju. A ako se nastavi da nama neki savez da neke pare pa da mi s tim parama nastavimo..."
Anonimni konobar iz toplika
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 21 maj 2020, 15:34

dejavu je napisao/la:
21 maj 2020, 15:26
Beduin je napisao/la:
21 maj 2020, 15:16
Kad Zeljini navijaci piskaraju i moralisu o regularnosti utakmica i prvenstva, onda znas u kakvoj banani nam je liga i drustvo, generalno.
Vi ste vazda padali pod njihov 'uticaj'. Manipulirali su sa vama kako su htjeli, uvijek! Kao i zenicani, doduse oni dosta manje. Dok su mostarci kontra vasih mentaliteta i ako su u dosta boljem odnosu sa njima, potrebno im je samo da otvore oci i da shvate


Ima li iko od tuzlaka sad da napise koju? Vjerujem da je Zeljo na ovom njihovom mjestu da bi se pojavilo bar 5-6 nikova sa raznoraznim pricama ovdje..ili zatvorenim ocima jos uvijek nekako nadjete Zelju u svemu ovome? :lol:
Ponavljam, ko god da je u ovoj situaciji ne bi bilo nezasluzeno uzeti titulu ako je do datog trenutka bio prvi na tabeli, zasluzeno, sa najvise osvojenih bodova, a ne na lijepe oci. Isto tako i da ispadnu najgori na tabeli nije nezauzeno jer su do pojave korone bili tu gdje jesu.

Ovo pisem kao neutralni navijac jer me Sarajevo ne dotice niti 1 sekund, kao ni ostali klubovi izuzev Slobode. Da je moj klub u slicnoj situaciji kao tvoj, sigurno bih i ja razmisljao srcem kao i ti, logicno. 👍
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la skoroalen » 21 maj 2020, 15:38

tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:31
skoroalen je napisao/la:
21 maj 2020, 15:28
tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:24

Za kog je točno najbezbolniji ovaj scenarij? Za drugoplasiranog koji zaostaje 3 boda za prvim mjestom? Za Tuzlu, Radbik il ko je vec iza Borca u raspadu sistema? Da si napisao sve ovo kako jesi i samo izbacio dio za prvaka, pa hajd...ni to nije najbezbolnije, al je najnormalnije ako cemo vec glumit i izmišljat razloge za neigranje.
Realno, ako se već prekine liga, onda ide ili sve ili ništa. Ili da se prizna prvak, izbace zadnje dvije ekipe i odigra kup do kraja, ili da se ne proglasi prvak, ne odigra kup i da niko ne ispada.
Nije pošteno ni da se nagradi najbolja ekipa a ne kazne najgore, ni obrnuto.
Slažem se i sa tim...ako ćemo glumit da je regularna sezona onda imamo prvaka, ali imamo i ispadanje
Da se razumijemo, sve i da se nastavi liga i završi do kraja regularno, uvijek će neko bit nezadovoljan. Nemoj mislit da na kraju ne bi bilo "e da se nije prekinulo, znaš kakav smo niz bili uhvatili, lahko je sad kad su nam igrači nespremni, povrijeđeni..." itd. Bilo bi sigurno. Pa film kad gledaš i prekineš ga, sutra nastaviš, nije to to. A kamoli sezonu gdje ti uspjeh ovisi o formi igrača u datom trenutku. Mrlja na ovoj sezoni će ostat kakav god ishod bio, ne samo u našoj ligi nego i u drugim. Samo smo mi Bosanci uvijek najglasniji u pljuvanju svega i traženju teorija zavjere.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 21 maj 2020, 15:41

dejavu je napisao/la:
21 maj 2020, 15:26
Beduin je napisao/la:
21 maj 2020, 15:16
Kad Zeljini navijaci piskaraju i moralisu o regularnosti utakmica i prvenstva, onda znas u kakvoj banani nam je liga i drustvo, generalno.
Vi ste vazda padali pod njihov 'uticaj'. Manipulirali su sa vama kako su htjeli, uvijek! Kao i zenicani, doduse oni dosta manje. Dok su mostarci kontra vasih mentaliteta i ako su u dosta boljem odnosu sa njima, potrebno im je samo da otvore oci i da shvate


Ima li iko od tuzlaka sad da napise koju? Vjerujem da je Zeljo na ovom njihovom mjestu da bi se pojavilo bar 5-6 nikova sa raznoraznim pricama ovdje..ili zatvorenim ocima jos uvijek nekako nadjete Zelju u svemu ovome? :lol:
Hahahah kaze im navijac kluba ciji igraci su se sklanjali Leotaru da ostane a Sloboda da ispadne hahahah sva sreca pa to svi znaju koliki ste im prijatelji

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 21 maj 2020, 15:43

A da se svi prebacimo na temu "prepucavanja"?
Ovo sto se ovdje pisw, mislim da mu nije mjesto.

let3
Postovi: 29057
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la let3 » 21 maj 2020, 15:44

zagor1987 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:41
dejavu je napisao/la:
21 maj 2020, 15:26
Beduin je napisao/la:
21 maj 2020, 15:16
Kad Zeljini navijaci piskaraju i moralisu o regularnosti utakmica i prvenstva, onda znas u kakvoj banani nam je liga i drustvo, generalno.
Vi ste vazda padali pod njihov 'uticaj'. Manipulirali su sa vama kako su htjeli, uvijek! Kao i zenicani, doduse oni dosta manje. Dok su mostarci kontra vasih mentaliteta i ako su u dosta boljem odnosu sa njima, potrebno im je samo da otvore oci i da shvate


Ima li iko od tuzlaka sad da napise koju? Vjerujem da je Zeljo na ovom njihovom mjestu da bi se pojavilo bar 5-6 nikova sa raznoraznim pricama ovdje..ili zatvorenim ocima jos uvijek nekako nadjete Zelju u svemu ovome? :lol:
Hahahah kaze im navijac kluba ciji igraci su se sklanjali Leotaru da ostane a Sloboda da ispadne hahahah sva sreca pa to svi znaju koliki ste im prijatelji
:rol: :rol:

Naravno, trebao je Željo ginuti za Slobodu u zadnjem kolu da im sacuva status prvoligaša, dok oni gube sve svoje utakmice.

Uvijek si zracio inteligencijom :rol: :tokralju:

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 21 maj 2020, 15:45

Doslo vrijeme da moras branit kriminalca koji je zvanicno optuzen a klub poslan u drugu ligu,namjestali meceve i uzimali pare u onom vremenu,pioniri namjestanja i njegovi osnivaci

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 21 maj 2020, 15:47

let3 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:44
zagor1987 je napisao/la:
21 maj 2020, 15:41
dejavu je napisao/la:
21 maj 2020, 15:26


Vi ste vazda padali pod njihov 'uticaj'. Manipulirali su sa vama kako su htjeli, uvijek! Kao i zenicani, doduse oni dosta manje. Dok su mostarci kontra vasih mentaliteta i ako su u dosta boljem odnosu sa njima, potrebno im je samo da otvore oci i da shvate


Ima li iko od tuzlaka sad da napise koju? Vjerujem da je Zeljo na ovom njihovom mjestu da bi se pojavilo bar 5-6 nikova sa raznoraznim pricama ovdje..ili zatvorenim ocima jos uvijek nekako nadjete Zelju u svemu ovome? :lol:
Hahahah kaze im navijac kluba ciji igraci su se sklanjali Leotaru da ostane a Sloboda da ispadne hahahah sva sreca pa to svi znaju koliki ste im prijatelji
:rol: :rol:

Naravno, trebao je Željo ginuti za Slobodu u zadnjem kolu da im sacuva status prvoligaša, dok oni gube sve svoje utakmice.

Uvijek si zracio inteligencijom :rol: :tokralju:
Treba igrat posteno,kao sto smo mi vas oderali i kad ste ostali bez titule kontas?

Alipasino
Postovi: 7893
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 21 maj 2020, 15:49

Nego ima li neko pogled u buducnost meni te se ba vise suplje ovaj ovo.onaj ono,ciko on me diro nisam sestre mi.Nece se nista nastavit ide se u Evropu neko sretan neko ljut sta ces. Da li je corona sansa da nasi klubovi malo dalje doguraju jer o ovi malo bolji imaju isti problem corone nema treninga mislim ima ali nije to ko nekad. Ja bi extra nabio kondiciju nasim pa mozda na forum i da prodjemo vise nego obicno.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 21 maj 2020, 15:50

:nedam: Kako ce kontati kad je ivica plakao kasnije kako smo trrebali pustiti. Navika
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.