Navijacki izvjestaji (PL BIH)


Avatar
bambus
Postovi: 4265
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la bambus » 21 maj 2020, 00:58

2.45 ta pjesma,s tim da je i ranije pjevana..al tu je negdje u pet deka :mrgreen:

!


Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 15:48

TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

Avatar
stb
Postovi: 826
Pridružen/a: 26 avg 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la stb » 22 maj 2020, 16:25

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 15:48
TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
Kakav grafit? Ne vjeruj klixu :)
7 1 2 1 0

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 16:27

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 15:48
TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
Druže, nije moj problem što je par vas toliko zaostalo da ne možete skontati jednostavnu zajebanciju ako sam uopšte i komentarisao ovo jer se ne sjećam iskreno. Znam da su me dva momka pitala na pp nešto i ja im odgovorio kako po svemu sudeći ništa nije bilo i da iskreno nisam upućen toliko.
Mogu ti oni to potvrditi, dat ću ti imena ako želiš ili nek' se oni jave.
Jesi nepismen i sve to stoji ali daj čovječe, valjda makar malo mozga imaš. Pričao sam sa par momaka i fakat nikome nije jasno kako ne možete skontati neku jednostavnu stvar, da li je to blokada u glavi, da li se pravite da ne znate samo da bi mogli neku poludebilnu uvredu napisati - ne znam.
Fenomen. :D
Šarati grafite koje neko plati, gdje se neko potrudi, je meni van pameti i znam koliko sam puta to lično vidio. Nisi uspio ni u čemu osim što si pokazao određenu slabost.
Uglavnom, ako želiš i dalje izmišljati i pisati proljev postove imaš pl prepucavanje, čisto da ne kvarimo vrhunsku temu.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 22 maj 2020, 16:30

Najgore što su uvijek šarali grafite oni koji ne vrijede ni spomena na bilo kojoj tribini ja znam na našoj likovi koji su išli šarati nisu bukvalno odradili skoro ništa od gostovanja vjerujem da je tako i na suprotnoj strani.

Međutim otrgne se kontroli i pocnu svi svima šarati sjecam se da u jednom momentu nisi mogao uraditi grafit pogotovo je dole na dobrinji bilo svega na onom velikom zidu jedni prešaraju pa drugi sve u krug otišlo se autima dole hejbet puta da se baš otvaraju glave..

Kad skontaš zbog cega i zbog kakvih debila to je tuga.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 16:35

90minut je napisao/la:
22 maj 2020, 16:30
Najgore što su uvijek šarali grafite oni koji ne vrijede ni spomena na bilo kojoj tribini ja znam na našoj likovi koji su išli šarati nisu bukvalno odradili skoro ništa od gostovanja vjerujem da je tako i na suprotnoj strani.

Međutim otrgne se kontroli i pocnu svi svima šarati sjecam se da u jednom momentu nisi mogao uraditi grafit pogotovo je dole na dobrinji bilo svega na onom velikom zidu jedni prešaraju pa drugi sve u krug otišlo se autima dole hejbet puta da se baš otvaraju glave..

Kad skontaš zbog cega i zbog kakvih debila to je tuga.
Onaj ogromni zid, preko puta Kube?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 22 maj 2020, 16:37

Ma jedan jedini :)

Jednom smo cak " stražarili " da vidimo oce li naletiti nije bila dobrinja..

I nije niko došao tu noc tad je bilo nervoze mozda je i bolje da niko nije naletio jer bi ga se gazalo sigurno 10 minuta.

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 22 maj 2020, 17:04

koliko je frke bilo oko ovih grafita tamo nekad 11-12-13 god., nije mogao niti jedan prezivjet. Zato se danas grad i slabo sara, sutra ce ti nekog debila prenijet i doci presarati neciji trud. Pogledaj Zenicu, Mostar, BL ljepota za vidjeti. Steta za SA
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 22 maj 2020, 17:10

O tome i pricam samo što je ovo bila u pitanju 9, 10 mozda cak i 8.

Bukvalno prestala raja raditi s obje strane takva je bila situacija..

U jednom momentu se trazilo ko su likovi s naše strane koji šaraju nije niko imao pojma vjerujem ista stvar i na drugoj strani da je bila šta reci bilo im zanimljivo zavađati.

Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 17:11

MortemHz je napisao/la:
22 maj 2020, 16:27
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 15:48
TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
Druže, nije moj problem što je par vas toliko zaostalo da ne možete skontati jednostavnu zajebanciju ako sam uopšte i komentarisao ovo jer se ne sjećam iskreno. Znam da su me dva momka pitala na pp nešto i ja im odgovorio kako po svemu sudeći ništa nije bilo i da iskreno nisam upućen toliko.
Mogu ti oni to potvrditi, dat ću ti imena ako želiš ili nek' se oni jave.
Jesi nepismen i sve to stoji ali daj čovječe, valjda makar malo mozga imaš. Pričao sam sa par momaka i fakat nikome nije jasno kako ne možete skontati neku jednostavnu stvar, da li je to blokada u glavi, da li se pravite da ne znate samo da bi mogli neku poludebilnu uvredu napisati - ne znam.
Fenomen. :D
Šarati grafite koje neko plati, gdje se neko potrudi, je meni van pameti i znam koliko sam puta to lično vidio. Nisi uspio ni u čemu osim što si pokazao određenu slabost.
Uglavnom, ako želiš i dalje izmišljati i pisati proljev postove imaš pl prepucavanje, čisto da ne kvarimo vrhunsku temu.


Vidis debilko, razumijem da ti je najveci uspjeh u zivotu izbrisati nekome post i to sto si neki moderator na forumu. Bgm cesto mi te bude zao, kao eto ti si sebi uspio u zivotu... Al hajd...
Ovo sam napisao debilko mali balavi jer si ti po svojoj temi pisao kako su Manijaci dobili batina tu noc, ti kao imas info i znas ko je koga prebio. Kontas glupko? Hoces li post da ti nadjem?
Sve u svemu, cestitam na uspjehu u zivotu.

Debliko masni, nije fino ni lagati... Al hajde ti si upuceni uspjesni covjek ss.ba foruma, samo pisi postove, drugo ti nista u zivotu nije ostalo....

https://ibb.co/pLkzYCH

Cao glupko
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 17:56

SedrenikHz je napisao/la:
22 maj 2020, 12:40
Vidi ovo, neki novi level :tokralju: još nađe post i kaže pa eto vidiš da si pisao glupko, debilko :mrgreen: prekucao je lik hahahaha
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 18:09

:damn:
MortemHz je napisao/la:
22 maj 2020, 17:56
SedrenikHz je napisao/la:
22 maj 2020, 12:40
Vidi ovo, neki novi level :tokralju: još nađe post i kaže pa eto vidiš da si pisao glupko, debilko :mrgreen: prekucao je lik hahahaha

He he he smajli he he he smajli hi hi hi smajli hi hi hi

Ta kazes ovcice, dvojica na pp tebe pitaliiii velikiii uspjesni covjece. Ko je koga prebio? Ko je koga ocinkario? Ooooo upuceni smajli brigado forum huliganu? Hi hi hi smajli ha ha ha smajli...
E moj glupi debilko, idi se umij i nadji jarana da mozes izaci iz kuce, tastatura huliganu balavi...
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 18:10

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8126
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Stroj1946 » 22 maj 2020, 18:12

Šta je ovom ba hahahahahah

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 22 maj 2020, 18:22

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 18:09

He he he smajli he he he smajli hi hi hi smajli hi hi hi

Ta kazes ovcice, dvojica na pp tebe pitaliiii velikiii uspjesni covjece. Ko je koga prebio? Ko je koga ocinkario? Ooooo upuceni smajli brigado forum huliganu? Hi hi hi smajli ha ha ha smajli...
E moj glupi debilko, idi se umij i nadji jarana da mozes izaci iz kuce, tastatura huliganu balavi...
e cuj javili mu se 2 na pp :lol:
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 18:26

dejavu je napisao/la:
22 maj 2020, 18:22
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 18:09

He he he smajli he he he smajli hi hi hi smajli hi hi hi

Ta kazes ovcice, dvojica na pp tebe pitaliiii velikiii uspjesni covjece. Ko je koga prebio? Ko je koga ocinkario? Ooooo upuceni smajli brigado forum huliganu? Hi hi hi smajli ha ha ha smajli...
E moj glupi debilko, idi se umij i nadji jarana da mozes izaci iz kuce, tastatura huliganu balavi...
e cuj javili mu se 2 na pp :lol:

Dje ces to napisati, samo sacekaj kad glupko nabaci fantomku, pa ti postavi 3 smajlija kao izofiro te. Glupko je tito, ostvario se covjek u zivotu. Huligan i moderator na ss.ba forumu. Info iz prve ruke al samo na pp...
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 22 maj 2020, 18:30

Al' stani Mortem ni prvi ni zadnji koji je nesto slicno napisao dovoljno je uci na youtube video i shvatiti takvo nešto, ti si ustvari gori koji se primaš na ovo.

A Mortem može samo brisati postove ne može banovati?

Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 18:36

90minut je napisao/la:
22 maj 2020, 18:30
Al' stani Mortem ni prvi ni zadnji koji je nesto slicno napisao dovoljno je uci na youtube video i shvatiti takvo nešto, ti si ustvari gori koji se primaš na ovo.

A Mortem može samo brisati postove ne može banovati?


Ma brate nervira me kada uzme papak obicni da prica neko nekoga prebio, fol nadjacao, neciji navijaci jaci i sl... A sekunde fale da padne mrtva glava. Najvise laprdaju oni koji ni na utakmice ne idu, a da ne spominjem da ucestvuju u ovakvim stvarima. Tu noc je svasta moglo biti, posebno kada uzmes u obzir da je TM bio puno brojniji.. Onda dodje jedan masni smrdljvi glupko kao on ima neke info i zna ko je koga prebio... Debilko ciji je najveci uspjeh u zivotu 150 postova dnevno na formu...

Ima ti i ta mjesta, bezveze se primam na obicnog glupka...
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.