Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1485
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la SedrenikHz » 22 maj 2020, 18:45

MortemHz je napisao/la:
22 maj 2020, 17:56
SedrenikHz je napisao/la:
22 maj 2020, 12:40
Vidi ovo, neki novi level :tokralju: još nađe post i kaže pa eto vidiš da si pisao glupko, debilko :mrgreen: prekucao je lik hahahaha
Ja ne vjerujem kakav glupan, ali eto treba te to cuditi, zar mozes biti covjek, a navijati za plavo ****? NE
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 19:30

90minut je napisao/la:
22 maj 2020, 18:30
Al' stani Mortem ni prvi ni zadnji koji je nesto slicno napisao dovoljno je uci na youtube video i shvatiti takvo nešto, ti si ustvari gori koji se primaš na ovo.

A Mortem može samo brisati postove ne može banovati?
Vidi se da si novi, to je naša interna zajebancija na temi tako da niko ne treba nešto shvatiti već su problem zaostali i neupućeni ljudi, nadam se da si ovo drugo. Ovom gore recimo majka i ne zna da je debil. Da pratiš i pišeš na temi svog kluba onda bi i znao. Zato sam i citirao @SedrenikHz jer je on započeo tu ''furku'' koju smo mi nastavili i onda mi presmiješno koliko je ovaj iznad glup da ne može shvatiti jednu prostu stvar. Vjeruj mi da i dalje ne konta. Lola se iz šume vratila i ljut je na sve oko sebe pa se istresa na forumu gdje nije razumio neki post. Vidiš i sam da je nepismen i da sam mu pokušao objasniti ali ne vrijedi, samo odgovara sa glupko i debilko. :D
Ne patim ja od toga, stvarno ne znam i ne zanima me šta se desilo a to sam i momcima rekao koji su me pitali. Nisam ja u tim vodama toliko.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 19:42

Ako vas zanima koja je utakmica odigrana u BiH privukla najviše gledalaca našli smo odgovor. Naime, 10. marta 1982. godine ostat će upamćen po rekordnoj posjeti. Snage su odmjerili dva najpopularnija bosanskohercegovačka tima. Sarajevo i Željo igrali su 44. gradski derbi, a na Koševu se okupilo 55.000 gledalaca. Ipak, mnogi tvrde da je bilo i 60.000, ali pošto je kapacitet najvećeg stadiona u BiH u to vrijeme bio pet hiljada manji u zvaničnim papirima stoji pomenuta brojka.
U izvještajima je zapisano da su prilazi stadionu bili potpuno zakrčeni. Također, podvučeno je kako je organizator u prodaju pustio veći broj karata od dozvoljenog. Dosta gledalaca sa kupljenim ulaznicama ostalo je vani, jer je stadion bio krcat pola sata prije početka utakmice.


Sarajevo je istrčalo u sljedećoj postavi: Janjuš, Radeljaš, Kapetanović, Vidović, Ferhatović, Hadžibegić, Sušić, Lukić (Hadžialagić), Teskeredžić, (Jozić), Božović, i Pašić.

Za tim sa Grbavice su igrali: Šujica, Berjan, Komšić, Baljić, Saračević, (Paprica), Čilić, Bahtić, Odović, Baždarević, Vlaški i Nikić.

Na kraju je završilo (2:1) za domaće, a četiri godine prije toga nisu uspjeli savladali komšije sa Grbavice. Strijelci su bili Nikić za Želju u 33. minuti susreta, a Sušić u 52. i Vidović u 57. za domaće.


slika
slika

Zadnja izmjena: MortemHz, dana/u 22 maj 2020, 19:46, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 22 maj 2020, 19:42

Da to je bar jasno da nisi bio ozbiljan istina na youtubu ima debila, al' ima i onih drugih koji su poput tebe ne znaju šta se dešava samo napišu iz zajeb.ancije da bi izvukli reakciju.

Zato pišem da se primio baš loše pogotovo na forumu poput sportsport gdje neciju zajeb.anciju ili " provociranje " definitivno ne bi trebao uzeti ovako ozbiljno.

Lik ti se obraca kao da vodiš navijanje na sjeveru.

Meni je više Dejavu smiješan koji se na drugim temama baš onako klinački svađa, a ovdje lik nije niti u jednu raspravu uletio.

Enigma mi je totalna.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la MortemHz » 22 maj 2020, 19:57

90minut je napisao/la:
22 maj 2020, 19:42
Da to je bar jasno da nisi bio ozbiljan istina na youtubu ima debila, al' ima i onih drugih koji su poput tebe ne znaju šta se dešava samo napišu iz zajeb.ancije da bi izvukli reakciju.

Zato pišem da se primio baš loše pogotovo na forumu poput sportsport gdje neciju zajeb.anciju ili " provociranje " definitivno ne bi trebao uzeti ovako ozbiljno.

Lik ti se obraca kao da vodiš navijanje na sjeveru.

Meni je više Dejavu smiješan koji se na drugim temama baš onako klinački svađa, a ovdje lik nije niti u jednu raspravu uletio.

Enigma mi je totalna.
Eh, upravo to. Samo što to nije bila zajebancija u smislu vezano za navijače direktno već sam namjerno citirao Sedrenika jer to uvijek radimo kad nešto napiše. To za navijače je bilo u drugom planu jer to zavisi od Sedrenika šta će napisati pa ga onda svi kolektivno trpamo. :mrgreen: pregledaj postove pa ćeš skontati. Volim ja sve vezano oko navijača i kluba, nisam utakmice propustio baš dugi niz godina nego me ta debilna furka ne tangira pa me i ne zanimaju te stvari ko je kome pošarao grafit ili ko je ko koga štocir'o, debilno mi je to. Mogu se eventualno zajebavati i to je sve.
Nemoj to pisati kao da vodim navijanje na sjeveru.. vidiš kakva je šifra lik, pomislit će da sam vođa pa kad mu smjena završi doći će da me proziva sa sjekirom u ruci. :lol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 22 maj 2020, 20:22

U Mostaru nikad nije bilo problema sa saranjem grafita. Mozda oni na magistralnim cestama pa sarne malo neki indijanac po njima ali da su se unistavali grafiti nikad. Pogotovo sada ovo farbanje kutija po gradu tako da svako ko sa strane dodje u Mostar ima orijentir gdje je a izgleda perverzno. Mostar grad navijaca sa najizgradjenijim mentalitetom broj 1 definitivno :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Convicts1988 » 22 maj 2020, 20:23

:rol: :rol: :rol:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 22 maj 2020, 20:37

Mozes se ti smijati. Ima jedan kvart u Mostaru grafita ko citava Zenica. Ocekujem za jedno 10 godina i farbanje kutija kod vas. Toliko kasni ta simpatizerska grupica :rol: :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Convicts1988 » 22 maj 2020, 20:41

:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

Avatar
dejavu
Postovi: 3618
Pridružen/a: 21 jun 2010, 14:13
Lokacija: Sa
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la dejavu » 22 maj 2020, 20:50

90minut je napisao/la:
22 maj 2020, 19:42

Meni je više Dejavu smiješan koji se na drugim temama baš onako klinački svađa, a ovdje lik nije niti u jednu raspravu uletio.

Enigma mi je totalna.
Za zdravu raspravu uvijek za, bilo ih je. Ali za rasprave tipa ko je koga i gdje, spominjanje imena, kako i sta nisam nikad, jer ovo nije taj tip foruma od samog pocetka to spominjem
nasa noc traje danima

https://youtu.be/ufLtq-0Ue1g

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 22 maj 2020, 21:03

MortemHz je napisao/la:
22 maj 2020, 19:42
Ako vas zanima koja je utakmica odigrana u BiH privukla najviše gledalaca našli smo odgovor. Naime, 10. marta 1982. godine ostat će upamćen po rekordnoj posjeti. Snage su odmjerili dva najpopularnija bosanskohercegovačka tima. Sarajevo i Željo igrali su 44. gradski derbi, a na Koševu se okupilo 55.000 gledalaca. Ipak, mnogi tvrde da je bilo i 60.000, ali pošto je kapacitet najvećeg stadiona u BiH u to vrijeme bio pet hiljada manji u zvaničnim papirima stoji pomenuta brojka.
Podsjeti me na Hajduk i moje djetinjstvo. Tada je kazu bilo oko 40 000 pod BB. Stari rahmetli i dedo rahmetli me vodili i sjecam se da su se prodavale karte od neke druge utakmice jer od ove planulo 25 000. Stajanje bilo zakucano,zapad ko sibica,ispod zapada prilaz pun sve do juzne i sjeverne kapije. Velez dobio 1:0 . Sada reprezentacija ne moze toliko skupiti

slika
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
samirr
Postovi: 8854
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la samirr » 22 maj 2020, 21:48

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
22 maj 2020, 21:03
MortemHz je napisao/la:
22 maj 2020, 19:42
Ako vas zanima koja je utakmica odigrana u BiH privukla najviše gledalaca našli smo odgovor. Naime, 10. marta 1982. godine ostat će upamćen po rekordnoj posjeti. Snage su odmjerili dva najpopularnija bosanskohercegovačka tima. Sarajevo i Željo igrali su 44. gradski derbi, a na Koševu se okupilo 55.000 gledalaca. Ipak, mnogi tvrde da je bilo i 60.000, ali pošto je kapacitet najvećeg stadiona u BiH u to vrijeme bio pet hiljada manji u zvaničnim papirima stoji pomenuta brojka.
Podsjeti me na Hajduk i moje djetinjstvo. Tada je kazu bilo oko 40 000 pod BB. Stari rahmetli i dedo rahmetli me vodili i sjecam se da su se prodavale karte od neke druge utakmice jer od ove planulo 25 000. Stajanje bilo zakucano,zapad ko sibica,ispod zapada prilaz pun sve do juzne i sjeverne kapije. Velez dobio 1:0 . Sada reprezentacija ne moze toliko skupiti

slika
zar nisu igrali Zrinjski - Hajduk ?
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Hordanjezla1987
Postovi: 582
Pridružen/a: 24 jan 2020, 18:36
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Hordanjezla1987 » 22 maj 2020, 22:13

:(
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 15:48
TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
ko je informisan o ovom dogadjaju u biti se nista nije desilo nema ko tu sta slaviti ....


let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 22 maj 2020, 22:33

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 17:11


Vidis debilko, razumijem da ti je najveci uspjeh u zivotu izbrisati nekome post i to sto si neki moderator na forumu. Bgm cesto mi te bude zao, kao eto ti si sebi uspio u zivotu... Al hajd...
Ovo sam napisao debilko mali balavi jer si ti po svojoj temi pisao kako su Manijaci dobili batina tu noc, ti kao imas info i znas ko je koga prebio. Kontas glupko? Hoces li post da ti nadjem?
Sve u svemu, cestitam na uspjehu u zivotu.

Debliko masni, nije fino ni lagati... Al hajde ti si upuceni uspjesni covjek ss.ba foruma, samo pisi postove, drugo ti nista u zivotu nije ostalo....

https://ibb.co/pLkzYCH

Cao glupko
:rol: :rol: kako lik popiša onog tobetovog pušikurca :rol: :tokralju:

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la TheIvicnjak » 22 maj 2020, 22:40

TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:
Zatamni ljudima face ili izbrisi video.. Ovakve stvari nisu za foruma

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la TheNorthFace » 22 maj 2020, 23:13

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 15:48
TheNorthFace je napisao/la:
21 maj 2020, 00:50

:mrgreen:


Sta je smijesno? Kraj klipa... Ovo je onaj vas debilko od moderatora slavio ko pobjedu.... Doduse mozda je glupko mislio da je pobjeda presarati grafit...
Sta se ba smijem, namjerno nisam htio ni rijeci napisati :roll:

Da sam znao ne bih ni stavio vala :mrgreen: slazem se da ne treba piskarati ko ne zna dovoljno, zato lično i nisam htio da mlatim ovde ikad ista, al odgovarati na to sa salvom uvreda je besmisleno
TheIvicnjak je napisao/la:
22 maj 2020, 22:40

Zatamni ljudima face ili izbrisi video.. Ovakve stvari nisu za foruma
:rol:
1946

Forumas1921
Postovi: 137
Pridružen/a: 25 okt 2018, 22:19

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la Forumas1921 » 22 maj 2020, 23:52

let3 je napisao/la:
22 maj 2020, 22:33
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 17:11


Vidis debilko, razumijem da ti je najveci uspjeh u zivotu izbrisati nekome post i to sto si neki moderator na forumu. Bgm cesto mi te bude zao, kao eto ti si sebi uspio u zivotu... Al hajd...
Ovo sam napisao debilko mali balavi jer si ti po svojoj temi pisao kako su Manijaci dobili batina tu noc, ti kao imas info i znas ko je koga prebio. Kontas glupko? Hoces li post da ti nadjem?
Sve u svemu, cestitam na uspjehu u zivotu.

Debliko masni, nije fino ni lagati... Al hajde ti si upuceni uspjesni covjek ss.ba foruma, samo pisi postove, drugo ti nista u zivotu nije ostalo....

https://ibb.co/pLkzYCH

Cao glupko
:rol: :rol: kako lik popiša onog tobetovog pušikurca :rol: :tokralju:


Ma klasicni masni debilko... Glupko se sad cupa kao nesto interna zajebancija, a lik paglu ko taki. Al uspio covjek u zivotu, moderator na ss.ba i dnevno napise milion postova i 3 izbrise. Zajeban lik.

@90min,
Da obracam mu se kao da vodi navijanje, zato sam ono i napisao. Debilko ni na utakmice ne ide, al zato on zna ko je koga prebio, cak mu se i likovi javljaju da im objasni sta je bilo, jbt tito, kakav debilko.

@Horadnje,
Hvala Bogu pa nije bilo, neka tako i ostane.

Mislim mozda jeste, treba pitati debilka al samo na pp, javno huligan pise samo u kratkim crticama.

Hajde lojavi, spucaj smajli kao doslo do provale.
Tan: pas koji laje, nije dobro pecen

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la let3 » 22 maj 2020, 23:53

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 23:52
let3 je napisao/la:
22 maj 2020, 22:33
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 17:11


Vidis debilko, razumijem da ti je najveci uspjeh u zivotu izbrisati nekome post i to sto si neki moderator na forumu. Bgm cesto mi te bude zao, kao eto ti si sebi uspio u zivotu... Al hajd...
Ovo sam napisao debilko mali balavi jer si ti po svojoj temi pisao kako su Manijaci dobili batina tu noc, ti kao imas info i znas ko je koga prebio. Kontas glupko? Hoces li post da ti nadjem?
Sve u svemu, cestitam na uspjehu u zivotu.

Debliko masni, nije fino ni lagati... Al hajde ti si upuceni uspjesni covjek ss.ba foruma, samo pisi postove, drugo ti nista u zivotu nije ostalo....

https://ibb.co/pLkzYCH

Cao glupko
:rol: :rol: kako lik popiša onog tobetovog pušikurca :rol: :tokralju:


Ma klasicni masni debilko... Glupko se sad cupa kao nesto interna zajebancija, a lik paglu ko taki. Al uspio covjek u zivotu, moderator na ss.ba i dnevno napise milion postova i 3 izbrise. Zajeban lik.

:rol: :rol: :clap: :clap:

Maloumnog Mortema svi pišaju ovdje :kafa:

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Navijacki izvjestaji (PL BIH)

Post Postao/la 90minut » 23 maj 2020, 07:56

Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 23:52
let3 je napisao/la:
22 maj 2020, 22:33
Forumas1921 je napisao/la:
22 maj 2020, 17:11


Vidis debilko, razumijem da ti je najveci uspjeh u zivotu izbrisati nekome post i to sto si neki moderator na forumu. Bgm cesto mi te bude zao, kao eto ti si sebi uspio u zivotu... Al hajd...
Ovo sam napisao debilko mali balavi jer si ti po svojoj temi pisao kako su Manijaci dobili batina tu noc, ti kao imas info i znas ko je koga prebio. Kontas glupko? Hoces li post da ti nadjem?
Sve u svemu, cestitam na uspjehu u zivotu.

Debliko masni, nije fino ni lagati... Al hajde ti si upuceni uspjesni covjek ss.ba foruma, samo pisi postove, drugo ti nista u zivotu nije ostalo....

https://ibb.co/pLkzYCH

Cao glupko
:rol: :rol: kako lik popiša onog tobetovog pušikurca :rol: :tokralju:


Ma klasicni masni debilko... Glupko se sad cupa kao nesto interna zajebancija, a lik paglu ko taki. Al uspio covjek u zivotu, moderator na ss.ba i dnevno napise milion postova i 3 izbrise. Zajeban lik.

@90min,
Da obracam mu se kao da vodi navijanje, zato sam ono i napisao. Debilko ni na utakmice ne ide, al zato on zna ko je koga prebio, cak mu se i likovi javljaju da im objasni sta je bilo, jbt tito, kakav debilko.

@Horadnje,
Hvala Bogu pa nije bilo, neka tako i ostane.

Mislim mozda jeste, treba pitati debilka al samo na pp, javno huligan pise samo u kratkim crticama.

Hajde lojavi, spucaj smajli kao doslo do provale.
Vidjelo se na prvu da je zajeb.ancija s njegove strane jer i da nije znao ništa šta se desilo znao je po članku s klixa da niko nije ni zapisan, a ne nešto drugo poput toga da je neko priveden.

Tako da te stvarno navukao baš loše.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: avanti003, Beli98, CentralTMustvariHZ87, feniksptica, Giuseppe1, Meraak1921, Riziko i 58 gostiju.