Desavanja unutar reprezentacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Osim13 » 05 maj 2020, 14:45

Ma ovo je istina da je Sušić sam sebi pucao u glavu spiskom za Brazilom i čitavom farsom oko tog Prvenstva.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Maestro » 05 maj 2020, 15:10

Salih1984 je napisao/la:
05 maj 2020, 14:39
Jos nije prebolio sto nije dobio ni minute u brazilu
Druze i ja sam siguran da je to razlog njegove ljutnje. Da je odigrao tamo protiv Irana vjerovatno nista rekao nebi. On svakako nije trebao biti na tom spisku. Otisao je iskljucljivo radi prijateljstva sa Edinom i Emirom. Jer jedino sto mi je ostalo u sjecanju na Ibru u tim kvalifikacijama je ubacivanje rezervne lopte u teren i zuti karton u vezi toga u zadnjoj kvalifikacijskoj tekmi. Ali na drugu stranu je dobro da je sad izaslo sto vise ovoga u javnost. Ako je istina to u vezi Seada onda je to za svaku osudu i dobro sto je izgovorio to. Sad koliko je istina neznam. Zato bi volio u podcastu cuti i drugu stranu, Seada i Safeta. Jer ovo u vezi podcasta je toliko bolje nego pitanja koja postavljaju prodane bh. novinarske p.ickice u vezi atmosfere.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 05 maj 2020, 15:12

Ibričić: Nudilo se da Sead Sušić bude menadžer pola reprezentacije!
Voditelj: Kako znaš?
Ibričić: Čitao sam :oops:

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Salih1984 » 05 maj 2020, 15:39

Maestro je napisao/la:
05 maj 2020, 15:10
Salih1984 je napisao/la:
05 maj 2020, 14:39
Jos nije prebolio sto nije dobio ni minute u brazilu
Druze i ja sam siguran da je to razlog njegove ljutnje. Da je odigrao tamo protiv Irana vjerovatno nista rekao nebi. On svakako nije trebao biti na tom spisku. Otisao je iskljucljivo radi prijateljstva sa Edinom i Emirom. Jer jedino sto mi je ostalo u sjecanju na Ibru u tim kvalifikacijama je ubacivanje rezervne lopte u teren i zuti karton u vezi toga u zadnjoj kvalifikacijskoj tekmi. Ali na drugu stranu je dobro da je sad izaslo sto vise ovoga u javnost. Ako je istina to u vezi Seada onda je to za svaku osudu i dobro sto je izgovorio to. Sad koliko je istina neznam. Zato bi volio u podcastu cuti i drugu stranu, Seada i Safeta. Jer ovo u vezi podcasta je toliko bolje nego pitanja koja postavljaju prodane bh. novinarske p.ickice u vezi atmosfere.
Zna se to odavno da je Sead uzimao dobre pare dok je Susic bio selektor nista novo,samo sto ce dzekin dupelizac pljuvati Susica dok je ziv jer nije dobio minute u brazilu
Obzirom da je dobio poziv na osnovu prijateljstva,opravdano je dobio 0 minuta u brazilu.
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2236
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la h1a2s3o4 » 05 maj 2020, 16:06

Vrijeme je da opet odemo na veliko takmičenja, ovaj put cemo bolje. Imamo iskustva. :D

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 05 maj 2020, 16:07

Ibričić je nebitan igrač.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11952
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la BoixosNois1899 » 05 maj 2020, 17:15

Rano se sjetio. Mogao je još malo sačekati.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 17 maj 2020, 01:17

Postižete tada i pobjedonosni pogodak protiv Hrvatske u onom čuvenom dvoboju.

Da, to je bila prva utakmica na Mediteranskim igrama. Ivo Šušak je bio selektor hrvatske reprezentacije. Gledao me je nekoliko puta u Švicarskoj i izjavio je da nisam talenat za nacionalni tim. Onda se desio taj dvoboj, zabio sam gol koji je bio presudan i danas se priča o njemu. Hrvatska je ispala, otišla kući, a ja sam odigrao fenomenalno. Za njih su nastupali Vasilj, Bilić, Cvitanović, Živković, Krpan, Bazina, Tudor, Bule…, sve sjajni igrači koji su imali kasnije odlične karijere.

Mi smo tada imali samo jednu garnituru dresova koje smo morali prati da bi mogli igrati naredni meč. Da opišem situaciju poslije pogotka: Kada sam dao gol otišao sam do njihove klupe i rekao sam da sam Hrvat i da mi je drago što igram za BiH. I onda je krenulo pljuvanje, dio njih je to uradio. Ne svi igrači, da odmah razjasnimo.

Protiv Španije smo odigarli 0:0. Recimo, sa mnom su tada u ekipi bili Joldić, Avdić, Uščuplić, Tolja, Hošić, Smajlagić, Mešanović, Čahtarević… Dobra klapa je to bila, ostali smo u dobrim odnosima svih ovih godina. Također, veliki prijatelj sam sa Samirom Muratovićem.

Sjećate li se prve utakmice u dresu Varteksa?

Kako da ne. U Varaždinu su tada igrali prvi protiv posljednjeg na tabeli Varteks – Hajduk. Odigrao sam odlično, zabio pobjedonosni gol za 2:1. Tu je krenula uzlazna putanja karijere. Dobio sam na samopouzdanju i motivaciji. Nakon toga sam dao pogodak Dinamu na Maksimiru i polako smo izašli iz opasne zone. U polufinalu nacionalnog kupa smo na Poljudu pobijedili Hajduk, a ja sam poentirao za 1:0. U finalu smo poraženi od Dinama 2:1, a poveli smo 1:0. Ja sam i tada poentirao. Također, imao sam i jedan neugodan incident u okršaju sa Hrvatskim Dragovoljcem u gostima.

Hoćete li nam otkriti detalje?

Za njih je tada branio Vladimir Vasilj koji je bio među stativama reprezentacije Hrvatske na pomenutim Mediteranskim igrama. U prvenstvenom meču je pljuvao prema meni kada bi bio korner za nas, psovao mi je čak mater balijsku, nema šta mi nije govorio. To se dešavalo 1997. godine. I onda u oktobru 2019. godine došao je da produži licencu za trenera golmana u Centru za edukaciju NSBiH. Sada mu valja BiH i sada su svi Hercegovci veći domoljubi od mene.

No, to je dokaz da sve kad – tad dođe na svoje. Zamislite, čak mi je pružio i ruku koja je 30 do 40 sekundi bila u zraku. Iz kulture nisam htio praviti skandal. No, poslije sam rekao Maki Ivankoviću, pomoćnom treneru U-21, što on može potvrditi, da prenese Vasilju sljedeće: ‘Da smo se sreli na drugom mjestu, drugačije bih reagovao’. Dakako, uvijek treba biti pošten i paziti šta se priča.

I ovo hoću da kažem – potpredsjednik Saveza Ivan Beus nikada nije kritikovao zviždanje bh. himnoj i gađanje igrača drugih klubova, pogrdno skandiranje na pojedinim utakmicama u Hercegovini. Vidjeli ste šta je bilo u nekim okršajima u Širokom Brijegu. Je li ikada taj Beus rekao na pres konferencij da je to sramota što rade. Ja ga nisam čuo.

Premda ste u klubovima igrali vrlo dobro, nije vas bilo u državnom timu. Zbog čega?

Predrag Naletelić i Ahmed Pašalić su se poznavali. Nakon potpisa za Milan tadašnji direktor reprezentacije rekao je Naletu kako će voditi računa o meni, da će me paziti. Podvukao je da se nada da će dobiti i neku nagradu. Čak me nekoliko puta pitao: ‘Marko, šta je sa mojim poklonom’?

Rekao sam mu: ‘Gospodine Pašaliću, ne znam o čemu pričate’. Ja sam mu odgovorio da nije sa mnom ništa dogovorio nego sa Naletom. Povrdio je da je to dogovorio sa Predragom, a ja sam naglasio – ‘Pa šta hoćete od mene, razgovarajte sa Nalatelićem’. U životu nikoga nisam platio, nisam dao kovertu. Radim svoj posao i tako to gledam.

Selektor je tada bio Blaž Slišković i pozivao je razne igrače, a mene nije bilo. Sjećam se kao danas razgovora u Zagrebu nakon meča sa Hrvatskom. Prema partijama koje sam pružao u Bundesligi, morao sam igrati. Bez ikakvog pretjerivanja. Međutim, ostao sam na klupi. Onda sam nakon utakmice pozvao Pašalića i Sliškovića sa strane i rekao im da me više ne zovu, da neću da budem pored takvih osoba kao što su oni. Više me nisu ni zvali, a igrao sam u Njemačkoj izvanredno.

U Rusiji sam kasnije bio drugi strijelac lige u povijesti stranaca bivše Jugoslavije. Tošić, koji ima 70 utakmica više od mene, dao je 37, ja 36, a Olić 35 golova.


slika

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DaVinci » 18 maj 2020, 20:43

Drape je napisao/la:
17 maj 2020, 01:17
Premda ste u klubovima igrali vrlo dobro, nije vas bilo u državnom timu. Zbog čega?

Predrag Naletelić i Ahmed Pašalić su se poznavali. Nakon potpisa za Milan tadašnji direktor reprezentacije rekao je Naletu kako će voditi računa o meni, da će me paziti. Podvukao je da se nada da će dobiti i neku nagradu. Čak me nekoliko puta pitao: ‘Marko, šta je sa mojim poklonom’?
Gnjida Pasalic je i postavio temelje ovih nakaradno-sramotnih odnosa u repci ... da mi je znati jel' jos ziv da ga odem hraknut ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
NeumjesanTip
Postovi: 792
Pridružen/a: 12 feb 2020, 17:18
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la NeumjesanTip » 18 maj 2020, 20:45

DaVinci je napisao/la:
18 maj 2020, 20:43
Drape je napisao/la:
17 maj 2020, 01:17
Premda ste u klubovima igrali vrlo dobro, nije vas bilo u državnom timu. Zbog čega?

Predrag Naletelić i Ahmed Pašalić su se poznavali. Nakon potpisa za Milan tadašnji direktor reprezentacije rekao je Naletu kako će voditi računa o meni, da će me paziti. Podvukao je da se nada da će dobiti i neku nagradu. Čak me nekoliko puta pitao: ‘Marko, šta je sa mojim poklonom’?
Gnjida Pasalic je i postavio temelje ovih nakaradno-sramotnih odnosa u repci ... da mi je znati jel' jos ziv da ga odem hraknut ...
Dabogda mu deca nemajla sreću i on.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

R.I.P. Mamba

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gruezi » 19 maj 2020, 00:40

Drape je napisao/la:
17 maj 2020, 01:17
Postižete tada i pobjedonosni pogodak protiv Hrvatske u onom čuvenom dvoboju.

Da, to je bila prva utakmica na Mediteranskim igrama. Ivo Šušak je bio selektor hrvatske reprezentacije. Gledao me je nekoliko puta u Švicarskoj i izjavio je da nisam talenat za nacionalni tim. Onda se desio taj dvoboj, zabio sam gol koji je bio presudan i danas se priča o njemu. Hrvatska je ispala, otišla kući, a ja sam odigrao fenomenalno. Za njih su nastupali Vasilj, Bilić, Cvitanović, Živković, Krpan, Bazina, Tudor, Bule…, sve sjajni igrači koji su imali kasnije odlične karijere.

Mi smo tada imali samo jednu garnituru dresova koje smo morali prati da bi mogli igrati naredni meč. Da opišem situaciju poslije pogotka: Kada sam dao gol otišao sam do njihove klupe i rekao sam da sam Hrvat i da mi je drago što igram za BiH. I onda je krenulo pljuvanje, dio njih je to uradio. Ne svi igrači, da odmah razjasnimo.

Protiv Španije smo odigarli 0:0. Recimo, sa mnom su tada u ekipi bili Joldić, Avdić, Uščuplić, Tolja, Hošić, Smajlagić, Mešanović, Čahtarević… Dobra klapa je to bila, ostali smo u dobrim odnosima svih ovih godina. Također, veliki prijatelj sam sa Samirom Muratovićem.

Sjećate li se prve utakmice u dresu Varteksa?

Kako da ne. U Varaždinu su tada igrali prvi protiv posljednjeg na tabeli Varteks – Hajduk. Odigrao sam odlično, zabio pobjedonosni gol za 2:1. Tu je krenula uzlazna putanja karijere. Dobio sam na samopouzdanju i motivaciji. Nakon toga sam dao pogodak Dinamu na Maksimiru i polako smo izašli iz opasne zone. U polufinalu nacionalnog kupa smo na Poljudu pobijedili Hajduk, a ja sam poentirao za 1:0. U finalu smo poraženi od Dinama 2:1, a poveli smo 1:0. Ja sam i tada poentirao. Također, imao sam i jedan neugodan incident u okršaju sa Hrvatskim Dragovoljcem u gostima.

Hoćete li nam otkriti detalje?

Za njih je tada branio Vladimir Vasilj koji je bio među stativama reprezentacije Hrvatske na pomenutim Mediteranskim igrama. U prvenstvenom meču je pljuvao prema meni kada bi bio korner za nas, psovao mi je čak mater balijsku, nema šta mi nije govorio. To se dešavalo 1997. godine. I onda u oktobru 2019. godine došao je da produži licencu za trenera golmana u Centru za edukaciju NSBiH. Sada mu valja BiH i sada su svi Hercegovci veći domoljubi od mene.

No, to je dokaz da sve kad – tad dođe na svoje. Zamislite, čak mi je pružio i ruku koja je 30 do 40 sekundi bila u zraku. Iz kulture nisam htio praviti skandal. No, poslije sam rekao Maki Ivankoviću, pomoćnom treneru U-21, što on može potvrditi, da prenese Vasilju sljedeće: ‘Da smo se sreli na drugom mjestu, drugačije bih reagovao’. Dakako, uvijek treba biti pošten i paziti šta se priča.

I ovo hoću da kažem – potpredsjednik Saveza Ivan Beus nikada nije kritikovao zviždanje bh. himnoj i gađanje igrača drugih klubova, pogrdno skandiranje na pojedinim utakmicama u Hercegovini. Vidjeli ste šta je bilo u nekim okršajima u Širokom Brijegu. Je li ikada taj Beus rekao na pres konferencij da je to sramota što rade. Ja ga nisam čuo.

Premda ste u klubovima igrali vrlo dobro, nije vas bilo u državnom timu. Zbog čega?

Predrag Naletelić i Ahmed Pašalić su se poznavali. Nakon potpisa za Milan tadašnji direktor reprezentacije rekao je Naletu kako će voditi računa o meni, da će me paziti. Podvukao je da se nada da će dobiti i neku nagradu. Čak me nekoliko puta pitao: ‘Marko, šta je sa mojim poklonom’?

Rekao sam mu: ‘Gospodine Pašaliću, ne znam o čemu pričate’. Ja sam mu odgovorio da nije sa mnom ništa dogovorio nego sa Naletom. Povrdio je da je to dogovorio sa Predragom, a ja sam naglasio – ‘Pa šta hoćete od mene, razgovarajte sa Nalatelićem’. U životu nikoga nisam platio, nisam dao kovertu. Radim svoj posao i tako to gledam.

Selektor je tada bio Blaž Slišković i pozivao je razne igrače, a mene nije bilo. Sjećam se kao danas razgovora u Zagrebu nakon meča sa Hrvatskom. Prema partijama koje sam pružao u Bundesligi, morao sam igrati. Bez ikakvog pretjerivanja. Međutim, ostao sam na klupi. Onda sam nakon utakmice pozvao Pašalića i Sliškovića sa strane i rekao im da me više ne zovu, da neću da budem pored takvih osoba kao što su oni. Više me nisu ni zvali, a igrao sam u Njemačkoj izvanredno.

U Rusiji sam kasnije bio drugi strijelac lige u povijesti stranaca bivše Jugoslavije. Tošić, koji ima 70 utakmica više od mene, dao je 37, ja 36, a Olić 35 golova.


slika
Marko topic je jedna od legendi repke nazalost njegov kvalitet nikad nije bio cijenjen... Bio je po svim parametrima bolji od bolica a vjecno mu bio rezerva ... Jos dok he bio standardan u bundesligi na njega se gledalo kao na teret jer je kvalitetom morao biti tu a kao takav je bio smetnja menadzerskim hostaplerima i lobijima koji su gurali raznorazne muline jakirovice i slicne..pa jedan zlatan muslimovic dok je igrao u seriji a i zabijao nije pozivan ... Majko draga na marakani 2005 nama kljucna tekma a u prvoj postavi bolic koji ima 35 godina i igra u 2goj turskoj ligi a topa u bundesu bio a zlaja u seriji a zabio 2 gola u tekmi prije te reprezentativne pauze..... Ahmet pasalic je najvece zlo sto je ikad zapalo reprezentaciju vherujte mi da su pape mesa pa i robi male mace za njega... Vi koji imate manje od 25 godina ga se vjerovatno nesjecate najbolje ali period od 2002 do 2010 je bio ubjedljivo najveci lopovluk u histori i bih fudbala...

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Wandelanoite » 19 maj 2020, 00:55

Sadasnja garnitura u savezu nije nista bolja od Pasalica.

Sarajevski lesinari unistavaju bh. sport.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 22 maj 2020, 20:18

Naime, kako nam priča Vladimir Vasilj sve je krenulo kada je Marko Topić postigao gol za Bosnu i Hercegovinu.

"U trenutku kada je Topić postigao pogodak, trčeći prema klupi naše reprezentacije je urlao, galamio, vrištao i govorio svakakve ružne riječi, čak je i plazio jezik i s time je izazvao bijes i gnjev svih hrvatskih igrača.

Od tog trenutka jedina meta hrvatskih igrača i njihovih krampona je postao Marko Topić. Upravo je on svojom sramotnom i skandaloznom proslavom pogotka "pljunuo na grb i dres" Hrvatske te utakmicu doveo u nervozno stanje pa se ostatak igrao na rubu incidenta. Nitko na tako ružan i ponižavajući način nije slavio pogodak protiv Hrvatske kao što je on to učinio", kaže Vladimir Vasilj za ****.

Što je njega kao Hrvata ponukalo na takvo ponašanje?

"Mislim da je razlog bila njegova frustracija time što nije bio pozvan u hrvatsku reprezentaciju. Zanimljivo je da Topić izvlači stvari od prije 23 godine te spominje da je vrijeđan na nacionalnoj osnovi iako je Hrvat, što nema veze sa zdravim razumom."

Jednako tako Topić se sada sijetio i zviždanja himnoj u Širokom Brijeg. Čemu, upravo u ovo vrijeme, izvlači stvari iz prošlosti kojima proziva Hercegovce i neke političke stranke?

"Mislim da ključ leži u tome, što je on želio mjesto pomoćnika izbornika A reprezentacije Bosne i Hercegovine, koje nije dobio. Za to su navodno krivi Hercegovci i HDZ. Mislim da je žalosno da se Marko Topić služi čak i politikom i nacionalizmom da bi dobio poene kod čelnih ljudi Saveza", kazao je Vasilj za **** te za kraj dodao.

"Nikada nikome neću dozvoliti da "pljuje po grbu i dresu" reprezentacije za koju sam časno nastupao", zaključio je Vladimir Vasilj bročani Vatreni sa SP u Francuskoji iz 1998. godine.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Maestro » 22 maj 2020, 23:17

Vasilj? Ko je taj sad?
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gruezi » 23 maj 2020, 05:55

Wandelanoite je napisao/la:
19 maj 2020, 00:55
Sadasnja garnitura u savezu nije nista bolja od Pasalica.

Sarajevski lesinari unistavaju bh. sport.
Stari tesko da mogu biti gori od pasalica...covjece pa za njegova mandata nije bilo mhesta za jednog rahimica hej...covjek medzu najboljim na terenu u finalu el a baka sljedeci dan kaze " nisam kod njega nista vidio sto nema jedan grujic"..a taj grujic bio na tribinama u tada cvajtasu kolnu..fuj...da smo imali njega i topu u kvalama za euro 2004 otisli bi 100 posto...i njih dvojica su nam falili i u 2006 kvalama...

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 maj 2020, 18:25

and suddenly i felt nothing

slika

pored grobara pasalica, ne smije se zaboraviti najpoganija faca saveza mozda ikad
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la DrFilgud » 23 maj 2020, 20:09

QUARTERBACK je napisao/la:
23 maj 2020, 18:25
and suddenly i felt nothing

slika

pored grobara pasalica, ne smije se zaboraviti najpoganija faca saveza mozda ikad
Jučer ga vidim ui Titovoj, ista faca i poza sa cigarom :D

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la gruezi » 24 maj 2020, 00:00

QUARTERBACK je napisao/la:
23 maj 2020, 18:25
and suddenly i felt nothing

slika

pored grobara pasalica, ne smije se zaboraviti najpoganija faca saveza mozda ikad
Dynamic duo...zar ovo kopile nije na robiji

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Drape » 24 maj 2020, 00:03

gruezi je napisao/la:
24 maj 2020, 00:00
Dynamic duo...zar ovo kopile nije na robiji
Osuđen je prije skoro 10 godina, da je ubio čovjeka dosad bi izašao.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Desavanja unutar reprezentacije

Post Postao/la Osim13 » 24 maj 2020, 08:30

DrFilgud je napisao/la:
23 maj 2020, 20:09
QUARTERBACK je napisao/la:
23 maj 2020, 18:25
and suddenly i felt nothing

slika

pored grobara pasalica, ne smije se zaboraviti najpoganija faca saveza mozda ikad
Jučer ga vidim ui Titovoj, ista faca i poza sa cigarom :D
Jesi ga bar pljuno pleme mu јebem
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: hurem i 6 gostiju.