Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 30 maj 2020, 12:41

Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32
Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:18
Denchi je napisao/la:
30 maj 2020, 12:01


Glupost

Ne igraju fudbal uprkos odlicnom terenu, jer nemaju novaca za takve igrace, vrhunac je nalozit se na Sarajevo, psovat Markale, itd.

Pa bolje igrat sa Gornjom Obarskom, Goskom, itd. Nivo fudbala isti al bar se niko nece blamirat i rec kako su te ekipe neki "velikani"....
Dozivio sam svasta u oba grada i Zenici i Tuzli kao i svako ko je isao na tekme te, i nekad sam mislio kao i ti, i sad ih ne simpatisem uopste, da me pogresno ne shvatis...i to Markale i ja pamtim, iz oba grada, ali bilo je davno i nije se vise ponovilo, barem ne da ja znam.

Sportski gledano, plus doza patriotizma. Ko je Listica? ne mogu takve klubove nikad doziviti. Kakav Gosk (I Velez) i ostale p... e ma... ine...zamisli tu ligu bez ovih a sa ovima...ne bih ja ipak.
U Tuzli se psovale Markale?
Jesu druze, u dvorani Mejdan, iza rata period, jos je svjeze bilo, koliko me sjecanje sluzi. Cak mislim da je bilo prije Zenice. To smo tada zamjerili i ostalo je kao los primjer, no prilicno sam siguran da se nije ponovilo, barem javno.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Skver » 30 maj 2020, 12:56

Savez donosi odluku o kraju sezone u PL BiH, neće svi biti sretni epilogom…

Vlasti u RS-u nisu promijenile svoj stav da odigravanja utakmica u tom bosansohercegovačkom enitetu nema do prvog jula, pa tako Nogometnom savezu BiH nije ništa drugo preostalo nego proglasiti kraj sezone. Učinit će to Izvršni odbor NS BiH prilikom naredne sjednice.

Kako je za **** potvrđeno iz izvora bliskog NS BiH, organi koji vode takmičenje već ranije su predložili da se proglasi prvak u slučaju da se ne steknu uvjeti za nastavak takmičenja (u nekim zemljama samo su prijavljeni učesnici za evropska takmičenja, a nije proglašen prvak, te niko neće ispasti).

Osim toga, iz lige će ispasti dva posljednjoplasirana tima po tabeli, a to su Čelik i Zvijezda 09 dok će u Evropu uz Sarajevo još Željo, Zrinjski i Borac.

Novi članovi bit će Olimpik i Krupa.
🔴⚫️

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 30 maj 2020, 13:22

Savez gubi kompas pa ako je problem testirati igrače možda da zovemo ljude iz struke pa evo Novalić će drage volje pomoći siguran sam u to plus čovjek je stekao ogromno iskustvo nabaviti će sve što treba od igle do lokomotive! Još kažu borci da je pošten čovjek pravi patriota i skupa sa Vicom ejjj pa koje ako mi ne prepuštamo HNL za 2/3 sezone ima da 3 tima igraju LP! Naravno po tabeli sve!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 30 maj 2020, 13:25

Najgluplja priča je da Borac kroji kapu, a ostali plešu kako mi hoćemo.
Ispade da smo mi jedini koji sabotiramo takmičenje, i tolika smo sila ala WhiteHouse da ostali ni pisnuti ne smiju.
Nemojte se praviti naivni.
Takođe, otkud vam to da se možda neće nastaviti?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nekoIzMostara » 30 maj 2020, 13:27

Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32
Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:18
Denchi je napisao/la:
30 maj 2020, 12:01


Glupost

Ne igraju fudbal uprkos odlicnom terenu, jer nemaju novaca za takve igrace, vrhunac je nalozit se na Sarajevo, psovat Markale, itd.

Pa bolje igrat sa Gornjom Obarskom, Goskom, itd. Nivo fudbala isti al bar se niko nece blamirat i rec kako su te ekipe neki "velikani"....
Dozivio sam svasta u oba grada i Zenici i Tuzli kao i svako ko je isao na tekme te, i nekad sam mislio kao i ti, i sad ih ne simpatisem uopste, da me pogresno ne shvatis...i to Markale i ja pamtim, iz oba grada, ali bilo je davno i nije se vise ponovilo, barem ne da ja znam.

Sportski gledano, plus doza patriotizma. Ko je Listica? ne mogu takve klubove nikad doziviti. Kakav Gosk (I Velez) i ostale p... e ma... ine...zamisli tu ligu bez ovih a sa ovima...ne bih ja ipak.
U Tuzli se psovale Markale?
Ma laze bola kakav on i Tuzla. Ova glista sto se predstavlja kao navijac Sarajeva nije dalje otisla od igralista ispred haustora, a on nekoga proziva. Sta on zna sta se u Tuzli desavalo :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 30 maj 2020, 13:31

Riziko je napisao/la:
30 maj 2020, 13:25
Najgluplja priča je da Borac kroji kapu, a ostali plešu kako mi hoćemo.
Ispade da smo mi jedini koji sabotiramo takmičenje, i tolika smo sila ala WhiteHouse da ostali ni pisnuti ne smiju.
Nemojte se praviti naivni.
Takođe, otkud vam to da se možda neće nastaviti?
Jasna je sprega izmedju interesa Borca i odluke Seranica co.. Zna se i ko su ljudi u Borcu i ko su u vlasti. Nema se potrebe tu praviti naivan.

Ovdje su domaci indijanci iz zavisti pokusali ubaciti i FK Sarajevo u to, e to je nonsens, no to je druga prica.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 30 maj 2020, 13:32

nekoIzMostara je napisao/la:
30 maj 2020, 13:27
Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32
Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:18


Dozivio sam svasta u oba grada i Zenici i Tuzli kao i svako ko je isao na tekme te, i nekad sam mislio kao i ti, i sad ih ne simpatisem uopste, da me pogresno ne shvatis...i to Markale i ja pamtim, iz oba grada, ali bilo je davno i nije se vise ponovilo, barem ne da ja znam.

Sportski gledano, plus doza patriotizma. Ko je Listica? ne mogu takve klubove nikad doziviti. Kakav Gosk (I Velez) i ostale p... e ma... ine...zamisli tu ligu bez ovih a sa ovima...ne bih ja ipak.
U Tuzli se psovale Markale?
Ma laze bola kakav on i Tuzla. Ova glista sto se predstavlja kao navijac Sarajeva nije dalje otisla od igralista ispred haustora, a on nekoga proziva. Sta on zna sta se u Tuzli desavalo :bih:
Hija zekane...

hahahahaha
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 30 maj 2020, 13:33

Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:41
Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32
Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:18


Dozivio sam svasta u oba grada i Zenici i Tuzli kao i svako ko je isao na tekme te, i nekad sam mislio kao i ti, i sad ih ne simpatisem uopste, da me pogresno ne shvatis...i to Markale i ja pamtim, iz oba grada, ali bilo je davno i nije se vise ponovilo, barem ne da ja znam.

Sportski gledano, plus doza patriotizma. Ko je Listica? ne mogu takve klubove nikad doziviti. Kakav Gosk (I Velez) i ostale p... e ma... ine...zamisli tu ligu bez ovih a sa ovima...ne bih ja ipak.
U Tuzli se psovale Markale?
Jesu druze, u dvorani Mejdan, iza rata period, jos je svjeze bilo, koliko me sjecanje sluzi. Cak mislim da je bilo prije Zenice. To smo tada zamjerili i ostalo je kao los primjer, no prilicno sam siguran da se nije ponovilo, barem javno.
Vjeruj da sam iza rata na ovamo redovno bio u Mejdanu i pratio Ditu do njenog gasenja i ne sjecam se da su se psovale Markele. Cak se nije ni provlacila ta prica medju rajom, navijacima, transovima i slicno.
Da su se spomenule u nekom kontekstu pa pogresno to protumaceno, vrlo je moguce, ali psovati Markale, a imali smo Kapiju, prosto ne vjerujem.
Ti si prvi koji je uletio ovdje sa tom pricom, tako da...
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 30 maj 2020, 13:35

Riziko je napisao/la:
30 maj 2020, 13:25
Najgluplja priča je da Borac kroji kapu, a ostali plešu kako mi hoćemo.
Ispade da smo mi jedini koji sabotiramo takmičenje, i tolika smo sila ala WhiteHouse da ostali ni pisnuti ne smiju.
Nemojte se praviti naivni.
Takođe, otkud vam to da se možda neće nastaviti?
Pa evo na osnovu čega se kod vas u RS sport ne može igrati prije 1.7. (a znaš od kad je to kod vas na snazi ima mjesec dana!!!) To šuplje priče da nema politike i veze su jednake onima da su oni šatori iz B. Luke moderna bolnica, kao i da nitko ništa ne zna u federaciji za respiratorne! Da je stanje kritično i dalje prvi bih rekao nema uvjete za nastavak!!! Ali nije tako sve normalno funkcionira i države koje su 300 milijuna puta pogodenije od BiH sve vraćaju u normalu! Sabotira se čitava liga radi neke sitne love a posljedice će biti dalekosežne! Od ovog se liga neće oporaviti za 2/3 godine čitava jedna generacija igrača (mladih) će propasti al savez to ne želi vidjeti radi par debila! Sve u državi normalno radi al eto netko se pita tko će preuzeti odgovornost za zdravlje igrača kao da su oni neki polu Bogovi! Pa tko preuzima odgovornost za moje zdravlje (!!!) jednako moram raditi kao i svi ostali ljudi od dr., Konobar policije itd. Al eto jadni nogometaši ne mogu za njih je to rizik! Daj molim te samo šuplje priče za nesposobne likove i igranje igrica!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 30 maj 2020, 13:46

Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 13:33
Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 12:41
Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32


U Tuzli se psovale Markale?
Jesu druze, u dvorani Mejdan, iza rata period, jos je svjeze bilo, koliko me sjecanje sluzi. Cak mislim da je bilo prije Zenice. To smo tada zamjerili i ostalo je kao los primjer, no prilicno sam siguran da se nije ponovilo, barem javno.
Vjeruj da sam iza rata na ovamo redovno bio u Mejdanu i pratio Ditu do njenog gasenja i ne sjecam se da su se psovale Markele. Cak se nije ni provlacila ta prica medju rajom, navijacima, transovima i slicno.
Da su se spomenule u nekom kontekstu pa pogresno to protumaceno, vrlo je moguce, ali psovati Markale, a imali smo Kapiju, prosto ne vjerujem.
Ti si prvi koji je uletio ovdje sa tom pricom, tako da...
Druze ko je rekao na utakmici Dite? Ne zezam se, i ne potenciram ovo i cak objasnjavam u gornjem postu da je to bilo davno i da se nije ponovilo, znaci nemam namjeru to potencirati. Pitaj koga hoces, malo starijeg u Tuzli... to je bilo na rukometnom mecu, samo se ne mogu sjetiti koje godine... imas na raznim forumima gdje tuzlaci to osudjuju i kazu grupa narkomana, u sta ja i vjerujem. Peace.
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 30 maj 2020, 13:47

Hiljade ljudi na protestima u Sarajevu, savez prekida takmicenje jedini u regionu. Cisto politicka odluka.

Sto je najgore planiraju i izbaciti ekipe iako im nisu omogucili da zavrse regularno sezonu iako je odigrano tek 66% prvenstva i ne planiraju zavrsiti KUP IAKO NEMA NIKAKVIH zabrana na području FBIH.

Sramotno.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 30 maj 2020, 13:47, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 30 maj 2020, 13:47

Poenta mog posta je da imaju i bošnjački i hrvatski predstavnici u savezu, a ne vidim da nešto upinju da se liga nastavi.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Alipasino » 30 maj 2020, 13:55

Zato sto svako sebe gleda. Nece se benut Sloboda Mladost jer znaju da ovako ostaju u ligi. Nece se pitari bunit jer uzimaju titulu. Nece se Borac bunit jer ode u Evropu. Nece ni Zrinjski ode u evropu.Ostaju Zeljo Siroki Celik i Velez ali bit imaju svoje ljude a mozda se i ne isplati. Evropske tekme ce sve pokazat. Zao mi Celika a da Mladost ostane i da ulazi Olimpik.

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 30 maj 2020, 13:56

- Na osnovu prispjele dokumentacije entitetskih vlasti, predložit ćemo Izvršnom odboru da se prekine prvenstvo, ali isto tako i sva ostala takmičenja. Ne samo Premijer liga BiH za seniore, nego i Omladinska i sve ostalo... - rekao je predsjednik Takmičarske komisije NSBiH Milorad Lale za „Avaz“.

Na pitanje da je li tačna informacija da je Takmičarska komisija NSBiH, kako su prenijeli pojedini mediji, već predložila da se za prvaka BiH proglasi FK Sarajevo, s obzirom na trenutni plasman na tabeli, odnosno da Čelik i Zvijezda 09 ispadaju, Lale kratko odgovara:

- Ne.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 30 maj 2020, 13:57

Alipasino je napisao/la:
30 maj 2020, 13:55
Zato sto svako sebe gleda. Nece se benut Sloboda Mladost jer znaju da ovako ostaju u ligi. Nece se pitari bunit jer uzimaju titulu. Nece se Borac bunit jer ode u Evropu. Nece ni Zrinjski ode u evropu.Ostaju Zeljo Siroki Celik i Velez ali bit imaju svoje ljude a mozda se i ne isplati. Evropske tekme ce sve pokazat. Zao mi Celika a da Mladost ostane i da ulazi Olimpik.
Mi smo osvojili vise bodova od Mladosti ali pored registracije 3:0 za Zelju oduzese nam jos 3 boda.
Naprimjer pobjedu protiv Veleza u Mostaru su nam oduzeli kao da smo poraz dozivjeli.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zagor » 30 maj 2020, 13:59

Oni koji su za nastavak su se i testirali...
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Stroj1946 » 30 maj 2020, 14:00

Alipasino je napisao/la:
30 maj 2020, 13:55
Zato sto svako sebe gleda. Nece se benut Sloboda Mladost jer znaju da ovako ostaju u ligi. Nece se pitari bunit jer uzimaju titulu. Nece se Borac bunit jer ode u Evropu. Nece ni Zrinjski ode u evropu.Ostaju Zeljo Siroki Celik i Velez ali bit imaju svoje ljude a mozda se i ne isplati. Evropske tekme ce sve pokazat. Zao mi Celika a da Mladost ostane i da ulazi Olimpik.
Evropske nece nista pokazati. Svi cemo tu poispadat u prvom kolu, drugom, nebitno. Vi ste imali polusezonu cijelu i pocetak druge da budete prvi, dva puta ste prvoplasiranu ekipu dobili. Mi igrali evropu sa Celticom, imali 10,11 igraca povrijedjenih, plus unutrasnjih problema na relaciji igraci-trener-uprava. Niste ni evropu igrali, svi igraci vam zdravi bili. I opet ste drugi. Jbga. Niko vam nije kriv nego sami sebi.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 30 maj 2020, 14:03

Zagor je napisao/la:
30 maj 2020, 13:59
Oni koji su za nastavak su se i testirali...
Upravo to. Nego, jesul poceli igraci Zeljeznicara trenirati, a nisu odradili testove?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la nekoIzMostara » 30 maj 2020, 14:08

Steven11 je napisao/la:
30 maj 2020, 13:32
nekoIzMostara je napisao/la:
30 maj 2020, 13:27
Beduin je napisao/la:
30 maj 2020, 12:32


U Tuzli se psovale Markale?
Ma laze bola kakav on i Tuzla. Ova glista sto se predstavlja kao navijac Sarajeva nije dalje otisla od igralista ispred haustora, a on nekoga proziva. Sta on zna sta se u Tuzli desavalo :bih:
Hija zekane...

hahahahaha
Nemas nista orginalnije neg kupis mostarske fore?? hahahhaa drz ga garo drz ga :urnebes: :urnebes:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Lakoste » 30 maj 2020, 14:08

Dokle je Zeljeznicar sa istupanjem iz lige?

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hahahahaha, tabba77 i 41 gost.