NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
sagitarius
Postovi: 2119
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 01 jun 2020, 16:34

Jedino sto ce u ovom gradu ostati od sporta je kosarka, a svi znamo zasto!!!Znaci moze se kad se hoce.. al u slucaju Celika znas se ko to ne zeli!
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 01 jun 2020, 16:35

avenija je napisao/la:
01 jun 2020, 16:27
Jel se ovo poltroni javljaju da opravdaju gasenje Čelika.
Neka mu neko kaze da je grad od kluba dobio imovinu vrijednu 50 miliona i da svaki mjesec uzima 300 000 KM od otete imovine Čelika.
Celik nikada nije imao imovinu jer je udruzenje gradzana.
Nije imao ni kapital da bilo sta napravi, isto kao sto danas nema ni da plati struju na stadionu na kojem dzaba igra.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 01 jun 2020, 16:37

dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:35
avenija je napisao/la:
01 jun 2020, 16:27
Jel se ovo poltroni javljaju da opravdaju gasenje Čelika.
Neka mu neko kaze da je grad od kluba dobio imovinu vrijednu 50 miliona i da svaki mjesec uzima 300 000 KM od otete imovine Čelika.
Celik nikada nije imao imovinu jer je udruzenje gradzana.
Nije imao ni kapital da bilo sta napravi, isto kao sto danas nema ni da plati struju na stadionu na kojem dzaba igra.
Jašta je. Zaradio Čelik pare, pa napravio stadion. Uzmi zk izvadak pa vidi ko je vlasnik.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 01 jun 2020, 16:43

simpatizercelik je napisao/la:
01 jun 2020, 16:37
dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:35
avenija je napisao/la:
01 jun 2020, 16:27
Jel se ovo poltroni javljaju da opravdaju gasenje Čelika.
Neka mu neko kaze da je grad od kluba dobio imovinu vrijednu 50 miliona i da svaki mjesec uzima 300 000 KM od otete imovine Čelika.
Celik nikada nije imao imovinu jer je udruzenje gradzana.
Nije imao ni kapital da bilo sta napravi, isto kao sto danas nema ni da plati struju na stadionu na kojem dzaba igra.
Jašta je. Zaradio Čelik pare, pa napravio stadion. Uzmi zk izvadak pa vidi ko je vlasnik.
Pa ako je tako onda bi najbolje bilo da grad vrati Celiku stadion i da se Celik sam brine oko odrzavanja itd.
Znaci Celiku stadion i grad vise nedaje ni marke nikada.
Celik se financira sam od prostora i odrzava stadion.

almir2018
Postovi: 2213
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 jun 2020, 16:45

dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:33
almir2018 je napisao/la:
01 jun 2020, 16:22
dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:04


Pune svi gradzani budzet i nisi svi da se bezveze bacaju pare za Celik.
Ima puno vise prioriteta u gradu osim davati place ljudima iz Srbije i Hercegovine koji dodju malo zaganjati loptu po Zenici. Imamo mi dovoljno socijalnih slucaja a ne da dajemo plate po milju ili dvije igracima sa strane.

Evo ja prvi ne zelim da se moji porezni odbitci daju Celiku jer je to rupa bez dna. Zelim da se od mojih para napravi zgrada za mlade bracne parove u Zenici.
Sasvim je dosta da Celik ima stadion dzabe na korostenje.
A navijaci ako zele da pomognu uvjek mogu sami donirati pare klubu. Evo sada ima i dijasporaca mogu svake godine milju eura poslati iz ljubavi
Nije normalno da se klub financira iz gradskog budzeta jer sa tim parama on nikada nece nista napraviti u fudbalu a te bi pare pomogle mnogo u infrastrukturi grada.

Dok god klub visi na sisi grada nema od njega nista.

Ugasiti ovu organizaciju , napraviti novu cisto ekonomsku bez uplitanja grada.
Neka se zove SK Zenica Celik i zdravo.

A ovo sada u federalnoj je samo da bude patnja ako se nastavi u ovoj organizaciji.
Grad ce im dati 100 hiljada i vjerovatno Kamberovica polje na dzabno korostenje.

Znaci agonija se samo produzava.
Ovo kao da je pisao veliki kralj Fudo,60 miliona je gradski budzet znaci ima novca za sve pa i za Celik i ja bi rekao da je budzet 10-tak miliona pa jbgga nema novca ali ovako ima za sve, svi nacelnici su upravljali klubom i oni su krivi za ovo stanje pa i Fudo koji je bio i predsjednik kluba a jedan grad Tuzla u Slobodu moze godisnje milion davati i ljudi su u PL i dugove ured sve rijesili....
Lako se razbacivati milionima kada nisu tvoji.
Znaci za ganjanje lopte i za razonodu 5-6 hiljada ljudi treba da se za 20 godna da 20 miliona maraka.
Da bi neki Jovo Stanisic iz Mitrovice imao platu od 1000-2000 maraka.
A tvoji sugradzani da jedva sastavljaju kraj sa krajem.
Za dvadeset miliona maraka se moze napraviti citav novi kvart i svim mladim bracnim parovima dati stan da zive.
Sta je tebi vaznije?? Jovo iz Mitrovice koji ti u Julu okrne ledja i u Augustu zaboravi da je igrao za Celik.
Grad daje vec dovoljno za Celik. 200 hiljada, stadion i jos uvjek kada zapne ubaci 50-60 hiljada.

I da da grad svake godine milion, jer mislis da ce Celik nesto napraviti na internacionalnoj sceni??
To je samo bacanje para.
Jedini spas je ekonomski da se klub vodi i odvoji od grada inace cemo za 5 godina opet na istom biti.
Kako da se odvoji ima li zakon o sportu u nasoj drzavi nema kako ce se onda privatizovati,o kojim ti 200 hiljada govoris da dobija od grada to klub marke ne vidi jer se placa reprogram.Ali evo po informacijama reprogram je prekinut prije godinu sad pitanje gdje je 200 i nesto hiljada u zadnju godinu otislo sto to ne pitas.Najlakse je ugasi klub i idemo na novo a sto su pokredeni milioni u klubu ma necemo to spominjat ko ga hebe.Divite se velikom KRALJU Zenice

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 01 jun 2020, 16:50

@almir meni je fudo svejedan.
A sve sto se dogdjalo je u zadnjih 20 godina se dogadjalo uz veliku podrsku navijaca.
200 hiljada se davalo i islo na dugove koje je celik napravio .

Tvoje rijesenje je u tome da se nastavi ovako samo da grad pojaca davanja u rupu bez dna.
Kao sto sam i naveo odnos navijaca prema gradu je dajte nam para, dajte nam jos vise para, jos, jos.
Kada neko kaze dosta je onda je on grobar Zenice.
Pa neka se skupe navijaci, neka oraganziju 200 hiljada km ako toliko vole celik.
Zadnja izmjena: dinoze, dana/u 01 jun 2020, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Matemotika » 01 jun 2020, 16:56

Izvinite što pišem iako nisam navijač al ovo moram.

Sram bilo ovih Marsovaca, Sarajlija, Vakufljana i drugih dođu znači samo na izbore glasaju i vrate se u svoj kraj i nama ZENIČANIMA izaberu Fudu i ove ostale SDA uhljebe. Treba tražiti da ka budu izbori izađe policija ili da tražimo neke ufologe da spriječe dolazak vanzemaljaca koji glasaju umjesto ZENIČANA i sprječavaju nas da mi sami izaberemo naše vođe.

Svako dobro ljudi i stvarno mi je žao što je Čelik ovako završio

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 01 jun 2020, 17:24

Matemotika je napisao/la:
01 jun 2020, 16:56
Izvinite što pišem iako nisam navijač al ovo moram.

Sram bilo ovih Marsovaca, Sarajlija, Vakufljana i drugih dođu znači samo na izbore glasaju i vrate se u svoj kraj i nama ZENIČANIMA izaberu Fudu i ove ostale SDA uhljebe. Treba tražiti da ka budu izbori izađe policija ili da tražimo neke ufologe da spriječe dolazak vanzemaljaca koji glasaju umjesto ZENIČANA i sprječavaju nas da mi sami izaberemo naše vođe.

Svako dobro ljudi i stvarno mi je žao što je Čelik ovako završio
Imas vala pravo, zeničani kakvi takvi su izabrali prvog medju nama onaj ko nije zeničanin. Njemu Čelik znaci kao meni Sloga Vakuf..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

nickizedostiko
Postovi: 24
Pridružen/a: 15 maj 2020, 20:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickizedostiko » 01 jun 2020, 17:26

Čelik je odavno u vnimago,godinama samo preživljava.Hamo,Hamko,Zaim,Šeki,Šaba,Fudo i ostali direktori i predsjednici slobodno šetaju gradom dok se ovdje svi prepucavate ko je kriv.U ovom gradu nema više ljudi koji bi nešto promijenili,zašto sada niko ne protestuje,hodalo se gradom i protestvovalo dok su pojedinci imali hajra,uzeli keš za Fudinu predizbornu kampanju,sada ga ne smiju ni spomenuti,lafo traže neka objašnjenja a kroolja ne kritikuju.Ima i nekih koji su dobili i posao pa i oni ćute.Ja ćune spominjati imena,sve se to zna,samo se svi prave budale.Na jugu ima pravo dobrih momaka ali su izmanipulisani od ovih što su hajrovali.Dobro je neko već napisao da smo ko Velika Kladuša,sve neki klanovi,moji,njegovi,njihovi.Kada je Hare Švraka sve izgubio zbog Čelika niko nije stao na njegovu stranu,svi se ušutarili,kada su Ameru žutom prijetili otkazom zbog Čelika,opet se svi ušutarili,a tada su svi trebali batije muma svima,pa onda bojkot,pa racku,lacpa i moralo je doći do ovog.Puno ljudi je otišlo,prvi ja,puno ljudi je ohladilo od Čelika i to je to.Ovim momcima što nešto opet pokušavaju svaka čast nakon svega.
Ako kroolj ne pomogne teško je bilo šta očekivati.
I dok spavam tebe sanjam!

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 01 jun 2020, 17:33

dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:33
almir2018 je napisao/la:
01 jun 2020, 16:22
dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:04


Pune svi gradzani budzet i nisi svi da se bezveze bacaju pare za Celik.
Ima puno vise prioriteta u gradu osim davati place ljudima iz Srbije i Hercegovine koji dodju malo zaganjati loptu po Zenici. Imamo mi dovoljno socijalnih slucaja a ne da dajemo plate po milju ili dvije igracima sa strane.

Evo ja prvi ne zelim da se moji porezni odbitci daju Celiku jer je to rupa bez dna. Zelim da se od mojih para napravi zgrada za mlade bracne parove u Zenici.
Sasvim je dosta da Celik ima stadion dzabe na korostenje.
A navijaci ako zele da pomognu uvjek mogu sami donirati pare klubu. Evo sada ima i dijasporaca mogu svake godine milju eura poslati iz ljubavi
Nije normalno da se klub financira iz gradskog budzeta jer sa tim parama on nikada nece nista napraviti u fudbalu a te bi pare pomogle mnogo u infrastrukturi grada.

Dok god klub visi na sisi grada nema od njega nista.

Ugasiti ovu organizaciju , napraviti novu cisto ekonomsku bez uplitanja grada.
Neka se zove SK Zenica Celik i zdravo.

A ovo sada u federalnoj je samo da bude patnja ako se nastavi u ovoj organizaciji.
Grad ce im dati 100 hiljada i vjerovatno Kamberovica polje na dzabno korostenje.

Znaci agonija se samo produzava.
Ovo kao da je pisao veliki kralj Fudo,60 miliona je gradski budzet znaci ima novca za sve pa i za Celik i ja bi rekao da je budzet 10-tak miliona pa jbgga nema novca ali ovako ima za sve, svi nacelnici su upravljali klubom i oni su krivi za ovo stanje pa i Fudo koji je bio i predsjednik kluba a jedan grad Tuzla u Slobodu moze godisnje milion davati i ljudi su u PL i dugove ured sve rijesili....
Lako se razbacivati milionima kada nisu tvoji.
Znaci za ganjanje lopte i za razonodu 5-6 hiljada ljudi treba da se za 20 godna da 20 miliona maraka.
Da bi neki Jovo Stanisic iz Mitrovice imao platu od 1000-2000 maraka.
A tvoji sugradzani da jedva sastavljaju kraj sa krajem.
Za dvadeset miliona maraka se moze napraviti citav novi kvart i svim mladim bracnim parovima dati stan da zive.
Sta je tebi vaznije?? Jovo iz Mitrovice koji ti u Julu okrne ledja i u Augustu zaboravi da je igrao za Celik.
Grad daje vec dovoljno za Celik. 200 hiljada, stadion i jos uvjek kada zapne ubaci 50-60 hiljada.

I da da grad svake godine milion, jer mislis da ce Celik nesto napraviti na internacionalnoj sceni??
To je samo bacanje para.
Jedini spas je ekonomski da se klub vodi i odvoji od grada inace cemo za 5 godina opet na istom biti.
Ma pusti to kakvi bracnog parovi, kakva sranja, neka svako sebi zivot organizuje i obezbjediti... Treba praviti spomenike asfaltirati neka sela koja imaju 10 kuca a Celik ugasiti... Ja placam poreze i kao fizičko i kao pravno lice i treba da Celik ostane i da se ulaze i izadze iz ove situacije, mislim da je takvih kao ti mnogo vise nego ljudi kojima je stalo do Celika i to odgovara vladajucoj garniture moro a tako i njihovim predhodnicima

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 jun 2020, 17:39

Sutra cemo vidjeti sta ce se desiti, pa onda pricati dalje.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
avenija
Postovi: 13489
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 01 jun 2020, 17:41

1 godinu se naplaćuju prihodi od prostora a ne placa reprogram i asfaltiranju seoski putevi, zna da ga u gradu pusi pa sve uzima i ove na selima kupuje.

Kaze Bradarac sutra sastanak neki pa opet ces biti obmanut kao i prvi i drugi put, sta god ti obeca cim prodju 3 mjeseca i izbori zaboravi na dogovor..Sa NGG je ako se ne varam potpisao i memorandum pa ih za 12 mjeseci proglasio placenicima i otjerao iz kluba.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 01 jun 2020, 17:43

dinoze je napisao/la:
01 jun 2020, 16:18
DeeWa je napisao/la:
01 jun 2020, 16:11
Sama cinjenica da je u francuskoj zavrseno znaci da ne mora. To je bila prvobitna ideja uefe. Od tad se promijenilo milion stavova.

Nije fer da Celik ispadne barem iz razloga sto da nije oduzeto za stolom 3 boda celiku, celik u ovom trenutku ne bi bio u zoni ispadanja. Tako da igrom na zelenom terenu, celik svakako nije za ispadanja bio.
Prekid takmicenja sa proglasom sampiona i onih koji se sele u nizi rang znaci da se prvenstvo zavrsilo.
To je UEFA trazila.
A nije moguce igrati ligu ponovo sa istim klubovima iduce godine.
Uefa zeli jednostavo da obezbjedi svoja naredna takmicenja, dajte nam imena onih klubova koji igraju nasa takmicenja i zdravo.
Nije to bas tako. Njima je vazno da se zna ko ce ici u takmicenja, za ostale stvari boli briga uefu. Ti teoretski mozes na jednu sezonu i prosiriti ligu.
Postoji cak dosta slucajeva, doduse u nizim ligama nekih jakih drzava gdje se nece uopce niko pomjerati iako je osvojio prvo mjesto niti ce ispadati iako je zadnji i td.
Tako da generalno uefu to nije briga, njima je jedino bitno da se posalje lista ekipa koja ce gdje ici u koje takmicenje
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

almir2018
Postovi: 2213
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 jun 2020, 17:46

avenija je napisao/la:
01 jun 2020, 17:41
1 godinu se naplaćuju prihodi od prostora a ne placa reprogram i asfaltiranju seoski putevi, zna da ga u gradu pusi pa sve uzima i ove na selima kupuje.

Kaze Bradarac sutra sastanak neki pa opet ces biti obmanut kao i prvi i drugi put, sta god ti obeca cim prodju 3 mjeseca i izbori zaboravi na dogovor..Sa NGG je ako se ne varam potpisao i memorandum pa ih za 12 mjeseci proglasio placenicima i otjerao iz kluba.
Bas i mene zanima gdje je 250 hiljada nestalo od reprograma za proteklu godinu dana

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1572
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 01 jun 2020, 17:49

Ishod je očekivan, mislim da ispadanje nije tragedija, možda prilika da se pljačkaši razbježe od Čelika, da počne detaljna revizija popraćena krivičnim gonjenjem kompletne upravljačke strukture od kraja rata pa do danas. Svi su pljačkali, nema izuzetaka. Koliko bi trajao proces ozdravljenja, to je već teško razlučiti. Ukoliko sve ovo krene u drugom pravcu, što će se potruditi svi oni koji su prodefilovali Čelikom poslije rata, gašenje je izvjesan ishod. Sve ovo čemu danas svjedočimo je dobro isplaniran plan zataškavanja kriminala u nekoliko etapa. Prvo pokrasti sve materijalne dokaze, nakon toga zgaditi Čelik navijačima, otjerati iste sa tribina, izbaciti klub u drugu ligu, te finalna faza ugasiti ga. Nažalost, sve im do sada ide po planu, klub je već odavno izgubljen za sve one koji ga vole. Čuda su moguća, nadam se da će sve ipak krenuti u pravom pravcu.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

HarisZe
Postovi: 1952
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 01 jun 2020, 17:56

Kad sam pa skoro bio ubjeđen da nema gore od SDA desio se fudopolizimimudo.com da.mi je dozovit da gledam sudjenje nekom od ovih pijavica sto su opuhali Celik bio bih presretan
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 01 jun 2020, 18:27

MrHc je napisao/la:
01 jun 2020, 16:19
Nije sve gotovo. Ima jedna nada za spas kluba sa odrzavanjem tradicije i svega ostalog za spas kluba. Vjerujem da ce se znati ubrzo.
Ali sto se tice premijer lige tu je gotovo rezultatski jer su usvojili tabelu po pravilu da je odigrao svako sa svakim.
Ali jedna nada postoji da Celik prezivi a nadam se da nam je to svima u interesu.
Posljednja slamka nade optimizam u ovom moru pesimizma.

Avatar
redbull93
Postovi: 14291
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 01 jun 2020, 18:30

Sto je najgore sve je vise i vise ovakvih komentara i razmisljanja.

slika
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Convicts1988
Postovi: 6962
Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts1988 » 01 jun 2020, 18:32

Koja je to posljednja nada ? Može pp ?
Izgleda bezizlazna situacija, nažalost ..
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

almir2018
Postovi: 2213
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 01 jun 2020, 18:35

redbull93 je napisao/la:
01 jun 2020, 18:30
Sto je najgore sve je vise i vise ovakvih komentara i razmisljanja.

slika
I sutra na sastanku samo ovakve komentare ce veliki kralj Fudo pokazat i reci ce evo i navijaci hoce da ugasimo klub idemo tako i odraditi,nismo bolje ni zasluzili.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.