Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 02 jun 2020, 11:39

BOJKOT komsije, samo vam je jos to ostalo.

Pricali ste da ste vi jedini duplu uzeli, niste vise.
Pricali ste da ste vi jedini odbranili titulu, e pa niste vise.

Samo vam ostaje da imate svoj stadion, koji su vam poklonili, renovirali, ulozili...

Doduse, imate jedini trenera koji je naplatio kamate od istog i sebe zaposlio, e to nema niko jos.

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Steven11 » 02 jun 2020, 11:40

svrakino1921 je napisao/la:
02 jun 2020, 11:27
Steven11 je napisao/la:
02 jun 2020, 11:04
Raspored časova u fudbalskoj školi NK željezničar:

PON
1. MITOVI I LEGENDE
dvočas
3. AMAR OSIM lik i djelo
4. POPUNJAVANJE PRIJAVA I UPLATNICA
rad s olovkom
5. MEHANIKA SUZPENZIJE SUDIJA

UTO
1. KMEČANJE
2. AMAR OSIM lik i djelo
3. MUZIČKO VASPITANJE
amarova djeca su vojska najjača
4. MITOVI I LEGENDE
dvočas

SRI
1. ILUZIJE I DELUZIJE
šizofrena cijepanja
2. AMAR OSIM
lik i djelo
3. KUPOVINA TITULA
4. OD KLOCA DO IGRAČA
5. LJUBOMORA

ČET
1. KMEČANJE
dvočas
3. AMAR OSIM
lik i djelo
4. IVAN OSIM
heroj, a ne kriminalac
5. NEMA PREDAJE, ŠTRUMPFE
odjeljenska zajednica

PET
1. CIGANI, ZRINJSKI I OSTALE MANJINE
2. AMAR OSIM
lik i djelo
3. LIKOVNO VASPITANJE
crtanje trofeja po sjećanju
4. NAUČNA/ZNANSTVENA FANTASTIKA
gledanje crtanih filmova; grbavica, baza bez
poraza i sl.
5. PRAVILAN ODGOJ I ŠETNJA PASA
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
dvočas :urnebes:

:) al ovo crtanje trofeja po sjecanju :)
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 02 jun 2020, 11:41

Ma komsije su pukle po svim savovima odavno,sami unistili klub tjeranjem Misketa,ljute se juce za dzenazu a sami istu uradili prije par godina

Avatar
samoOlimpick
Postovi: 266
Pridružen/a: 11 nov 2019, 08:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoOlimpick » 02 jun 2020, 11:43

Bez zelje da ikog provociram ali jbt gledaj rukopisa onog ko je popisivao igrače čelika, brata mi djeca sa downovim sindormom su pismenija, to uzme ovolvku svake prestupne godine

Avatar
mrsic07
Postovi: 513
Pridružen/a: 06 avg 2012, 13:41
Lokacija: ŽIVINICE
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mrsic07 » 02 jun 2020, 11:46

Sramna odluka, ali nazalost po informacijama ovo je bilo i ocekivano.. Opet se pokazalo i dokazalo da se u ovoj zemlji sve lahko moze ometati, opstruirati.. Vrijeme ce pokazati da je ova odluka bila sramna i losa za nas fudbal, a ovi sto govore da su prekinuta prvensta u Francuskoj, Belgiji i Holandiji nek uzmu kartu i nek vide gdje se te zemlje nalaze, za nas je mjerodavna odluka drzava u regionu a one su sve glasale za nastavak sezone..

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 02 jun 2020, 11:48

Virtu4l je napisao/la:
02 jun 2020, 11:27
Сарај'во, Сарај'во !!!

slika
Je Sampiooooon!!!!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 02 jun 2020, 11:50

zagor1987 je napisao/la:
02 jun 2020, 11:41
Ma komsije su pukle po svim savovima odavno,sami unistili klub tjeranjem Misketa,ljute se juce za dzenazu a sami istu uradili prije par godina
Ne kontam pa

umro je mali zeljo

Komsijski je napravit dzenazu, pogotovo kokuzu...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ElCartel11 » 02 jun 2020, 11:55

Iskrene čestitke!

slika
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zip » 02 jun 2020, 11:57

Jbte, mi ovde vazili danima kako smo sampioni i opet nisu vjerovali...

Mi sinoc dzenazu klanjali, oni opet ne vjeruju...

Probudite se komsije.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hajdeee » 02 jun 2020, 11:58

Neko slavi redovno Titule.
A neko povremene pobjede nad tim koji osvajaju TITULE.

Razlika je jasna.
- FKS -

Avatar
RajaBa1983
Postovi: 1511
Pridružen/a: 12 dec 2019, 18:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la RajaBa1983 » 02 jun 2020, 12:00

:plac: :plac: :plac: kuknjava kuknjava kuknjava
"Pritisak? Ako ne možete da ga podnesete, otiđite u neki drugi klub i to je to"M.A

ZaZelju
Postovi: 1356
Pridružen/a: 09 avg 2014, 23:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaZelju » 02 jun 2020, 12:02

Kod nas je situacija jasna kao dan. To ne vidi samo onaj koji ne zeli da vidi. Bas kao sto imamo kriminal i malverzacije na svim nivoima u drzavi, tako je isto sa fudbalom, savezom. Sve je kod nas isto i to boli.

Kao prvo, ukoliko se fudbal igra u svim zemljama u regionu, a u vecini i sa publikom, onda je mogao i kod nas. To mi svi znamo. Igra se na Kosovu i u Crnoj Gori. To u drzave za nas. Ponosne i zele kroz fudbal da se vrate normalnom zivotu.

Mi smo izuzetek. Zasto je to tako. Sve je otvoreno, sve zabrane ukinute u rs-u i federaciji, ali fudbal ne moze. O cemu mi pricamo i pisemo ovdje. Politika se umijesala i to na najvisem nivou. Politika koja dolazi iz rs-a, isti oni koji nepostuju ovu drzavu i najradije bi je unistili. To svi znamo, ali najlakse je praviti se blesav i zmiriti na sve ovo.

Living is easy with eyes closed.

Ljudima ovdje nije bitna drzava i ponos. Toga je ostalo jako malo. Bitno je samo kako da moj klub profituje i nije bitno na koji nacin. Nema razlike da li je to Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, ili neko drugi.

Ja nisam procitao da je neko od navijaca Sarajeva napisao da je ovo politicka odluka. Uredu prvi su, tako se desilo, ali znamo kako je bilo i kako je doslo do prekida sezone. Znaci nema realnih medju njima ovdje. Mozda ima medju obicnom rajom.

Isto tako Zeljini navijaci koji kazu da bi isto slavili ovako osvojenu titulu nemaju pravo da se bune. To su ista razmisljanja kao sto ih imamo u politici, vlasti i opoziciji, kad pojedini kazu i mi bismo uzimali isto da smo na mjestu sda ili ovih na vlasti. Zato nam je stanje u drzavi ovako kakvo jeste i nema nam napretka dok smo takvi.

Rijetki su pravedni i iskreni. Gdje su nestali? Je li to toliko tesko biti? Sta ce ti se desiti ako kazes istinu? Hoces li umrijeti, razboljeti se? Svako gleda samo svoj klub i kako da on profituje. Sta je sa fudbalom opcenito u nasoj zemlji, o tome malo ko razmislja?

Sta je sa drugim klubovima kojima je ucinjena nepravda? Prvenstveno mislim na Siroki, Tuzla city, Velez, Radnik i Celik. Nijedna liga koja je prekinuta nije imala ovako male bodovne razlike. Tuzla city je imao bod manje, Siroki dva. Siroki je mogao u Evropu preko kupa. Kup je komotno mogao da se igra i sa ovakvim politickim odlukama. Kup se ne igra da slucajno Siroki ne osvoji, pa da Borac ostane bez Evrope. Ja ne znam kako je uopce moguce da Borac ode u Evropu ako se kup ne igra, po kojem pravilu.

Kod nas je ovdje sve na silu i svako samo sebe gleda, na racun drugih. Preslikano razmisljanje koje imamo po svim pitanjima u nasoj drzavi.

Valjda ce ako Bog da nekad biti bolje. Dok je god narod ovakav, nece.

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4970
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 02 jun 2020, 12:18

ZaZelju je napisao/la:
02 jun 2020, 12:02
Kod nas je situacija jasna kao dan. To ne vidi samo onaj koji ne zeli da vidi. Bas kao sto imamo kriminal i malverzacije na svim nivoima u drzavi, tako je isto sa fudbalom, savezom. Sve je kod nas isto i to boli.

Kao prvo, ukoliko se fudbal igra u svim zemljama u regionu, a u vecini i sa publikom, onda je mogao i kod nas. To mi svi znamo. Igra se na Kosovu i u Crnoj Gori. To u drzave za nas. Ponosne i zele kroz fudbal da se vrate normalnom zivotu.

Mi smo izuzetek. Zasto je to tako. Sve je otvoreno, sve zabrane ukinute u rs-u i federaciji, ali fudbal ne moze. O cemu mi pricamo i pisemo ovdje. Politika se umijesala i to na najvisem nivou. Politika koja dolazi iz rs-a, isti oni koji nepostuju ovu drzavu i najradije bi je unistili. To svi znamo, ali najlakse je praviti se blesav i zmiriti na sve ovo.

Living is easy with eyes closed.

Ljudima ovdje nije bitna drzava i ponos. Toga je ostalo jako malo. Bitno je samo kako da moj klub profituje i nije bitno na koji nacin. Nema razlike da li je to Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, ili neko drugi.

Ja nisam procitao da je neko od navijaca Sarajeva napisao da je ovo politicka odluka. Uredu prvi su, tako se desilo, ali znamo kako je bilo i kako je doslo do prekida sezone. Znaci nema realnih medju njima ovdje. Mozda ima medju obicnom rajom.

Isto tako Zeljini navijaci koji kazu da bi isto slavili ovako osvojenu titulu nemaju pravo da se bune. To su ista razmisljanja kao sto ih imamo u politici, vlasti i opoziciji, kad pojedini kazu i mi bismo uzimali isto da smo na mjestu sda ili ovih na vlasti. Zato nam je stanje u drzavi ovako kakvo jeste i nema nam napretka dok smo takvi.

Rijetki su pravedni i iskreni. Gdje su nestali? Je li to toliko tesko biti? Sta ce ti se desiti ako kazes istinu? Hoces li umrijeti, razboljeti se? Svako gleda samo svoj klub i kako da on profituje. Sta je sa fudbalom opcenito u nasoj zemlji, o tome malo ko razmislja?

Sta je sa drugim klubovima kojima je ucinjena nepravda? Prvenstveno mislim na Siroki, Tuzla city, Velez, Radnik i Celik. Nijedna liga koja je prekinuta nije imala ovako male bodovne razlike. Tuzla city je imao bod manje, Siroki dva. Siroki je mogao u Evropu preko kupa. Kup je komotno mogao da se igra i sa ovakvim politickim odlukama. Kup se ne igra da slucajno Siroki ne osvoji, pa da Borac ostane bez Evrope. Ja ne znam kako je uopce moguce da Borac ode u Evropu ako se kup ne igra, po kojem pravilu.

Kod nas je ovdje sve na silu i svako samo sebe gleda, na racun drugih. Preslikano razmisljanje koje imamo po svim pitanjima u nasoj drzavi.

Valjda ce ako Bog da nekad biti bolje. Dok je god narod ovakav, nece.
Rođen s tobom da budem

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la gazijabih » 02 jun 2020, 12:18

Stava sam da ova odluka nije korektna. Legitimna jeste, ali ispravna NE!
Ispravna bi bila da je bodovna razlika ogromna (preko 10 bodova) pa da se zaključi liga nakon 2/3 prvenstva. Upravo bi najzanimljiviji dio bio završnica prvenstva nastavkom sezone.

Ono što bih ja vidio kao rješenje, je promjena sistema takmičenja i ubrzana procedura završnice.
Korak 1: klubovima koji se bore za titulu, ulazak u viši rang i opstanak u rangu takmičenja se dozvoljavaju pripreme od 21 dan.
Korak 2: mini liga za prvaka počinje u subotu 27.06 i završava se ubrzano 05.07. u nedjelju
Prve 4 ekipe na tabeli igraju turnir na Koševu svako sa svakim. Ko osvoji najviše bodova - prvak. Prvo kolo 27.06. Drugo kolo 01.07. i treće kolo u nedjelju 05.07.
Korak 3: Posljednje 3 ekipe lige kao i prve 3 ekipe nižeg ranga međusobno igraju turnir (5 utakmica) i prve tri ekipe osiguravaju mjesto u višem rangu takmičenja. Termini utakmica 22.06 - 26.06. - 30.06. - 04.07. - 08.07.
Korak 4: Turnir Kup-a BiH slučajnim odabirom lokacije u terminu: 09.07. i 12.07. nedjelja

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Evander » 02 jun 2020, 12:23

gazijabih je napisao/la:
02 jun 2020, 12:18
Stava sam da ova odluka nije korektna. Legitimna jeste, ali ispravna NE!
Ispravna bi bila da je bodovna razlika ogromna (preko 10 bodova) pa da se zaključi liga nakon 2/3 prvenstva. Upravo bi najzanimljiviji dio bio završnica prvenstva nastavkom sezone.

Ono što bih ja vidio kao rješenje, je promjena sistema takmičenja i ubrzana procedura završnice.
Korak 1: klubovima koji se bore za titulu, ulazak u viši rang i opstanak u rangu takmičenja se dozvoljavaju pripreme od 21 dan.
Korak 2: mini liga za prvaka počinje u subotu 27.06 i završava se ubrzano 05.07. u nedjelju
Prve 4 ekipe na tabeli igraju turnir na Koševu svako sa svakim. Ko osvoji najviše bodova - prvak. Prvo kolo 27.06. Drugo kolo 01.07. i treće kolo u nedjelju 05.07.
Korak 3: Posljednje 3 ekipe lige kao i prve 3 ekipe nižeg ranga međusobno igraju turnir (5 utakmica) i prve tri ekipe osiguravaju mjesto u višem rangu takmičenja. Termini utakmica 22.06 - 26.06. - 30.06. - 04.07. - 08.07.
Korak 4: Turnir Kup-a BiH slučajnim odabirom lokacije u terminu: 09.07. i 12.07. nedjelja
:rol: :rol: :rol: :rol:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la joker90 » 02 jun 2020, 12:25

ZaZelju je napisao/la:
02 jun 2020, 12:02
Kod nas je situacija jasna kao dan. To ne vidi samo onaj koji ne zeli da vidi. Bas kao sto imamo kriminal i malverzacije na svim nivoima u drzavi, tako je isto sa fudbalom, savezom. Sve je kod nas isto i to boli.

Kao prvo, ukoliko se fudbal igra u svim zemljama u regionu, a u vecini i sa publikom, onda je mogao i kod nas. To mi svi znamo. Igra se na Kosovu i u Crnoj Gori. To u drzave za nas. Ponosne i zele kroz fudbal da se vrate normalnom zivotu.

Mi smo izuzetek. Zasto je to tako. Sve je otvoreno, sve zabrane ukinute u rs-u i federaciji, ali fudbal ne moze. O cemu mi pricamo i pisemo ovdje. Politika se umijesala i to na najvisem nivou. Politika koja dolazi iz rs-a, isti oni koji nepostuju ovu drzavu i najradije bi je unistili. To svi znamo, ali najlakse je praviti se blesav i zmiriti na sve ovo.

Living is easy with eyes closed.

Ljudima ovdje nije bitna drzava i ponos. Toga je ostalo jako malo. Bitno je samo kako da moj klub profituje i nije bitno na koji nacin. Nema razlike da li je to Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, ili neko drugi.

Ja nisam procitao da je neko od navijaca Sarajeva napisao da je ovo politicka odluka. Uredu prvi su, tako se desilo, ali znamo kako je bilo i kako je doslo do prekida sezone. Znaci nema realnih medju njima ovdje. Mozda ima medju obicnom rajom.

Isto tako Zeljini navijaci koji kazu da bi isto slavili ovako osvojenu titulu nemaju pravo da se bune. To su ista razmisljanja kao sto ih imamo u politici, vlasti i opoziciji, kad pojedini kazu i mi bismo uzimali isto da smo na mjestu sda ili ovih na vlasti. Zato nam je stanje u drzavi ovako kakvo jeste i nema nam napretka dok smo takvi.

Rijetki su pravedni i iskreni. Gdje su nestali? Je li to toliko tesko biti? Sta ce ti se desiti ako kazes istinu? Hoces li umrijeti, razboljeti se? Svako gleda samo svoj klub i kako da on profituje. Sta je sa fudbalom opcenito u nasoj zemlji, o tome malo ko razmislja?

Sta je sa drugim klubovima kojima je ucinjena nepravda? Prvenstveno mislim na Siroki, Tuzla city, Velez, Radnik i Celik. Nijedna liga koja je prekinuta nije imala ovako male bodovne razlike. Tuzla city je imao bod manje, Siroki dva. Siroki je mogao u Evropu preko kupa. Kup je komotno mogao da se igra i sa ovakvim politickim odlukama. Kup se ne igra da slucajno Siroki ne osvoji, pa da Borac ostane bez Evrope. Ja ne znam kako je uopce moguce da Borac ode u Evropu ako se kup ne igra, po kojem pravilu.

Kod nas je ovdje sve na silu i svako samo sebe gleda, na racun drugih. Preslikano razmisljanje koje imamo po svim pitanjima u nasoj drzavi.

Valjda ce ako Bog da nekad biti bolje. Dok je god narod ovakav, nece.
Sarajevo ovim daje krila nezavisnosti RS-a, a muslimanski narod mozda vodi u nestanak!!
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Zagor
Postovi: 5507
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Zagor » 02 jun 2020, 12:28

mrsic07 je napisao/la:
02 jun 2020, 11:46
Sramna odluka, ali nazalost po informacijama ovo je bilo i ocekivano.. Opet se pokazalo i dokazalo da se u ovoj zemlji sve lahko moze ometati, opstruirati.. Vrijeme ce pokazati da je ova odluka bila sramna i losa za nas fudbal, a ovi sto govore da su prekinuta prvensta u Francuskoj, Belgiji i Holandiji nek uzmu kartu i nek vide gdje se te zemlje nalaze, za nas je mjerodavna odluka drzava u regionu a one su sve glasale za nastavak sezone..
Za sta su u Srbiji glasali?
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sabinho » 02 jun 2020, 12:41

Evander je napisao/la:
02 jun 2020, 12:23
gazijabih je napisao/la:
02 jun 2020, 12:18
Stava sam da ova odluka nije korektna. Legitimna jeste, ali ispravna NE!
Ispravna bi bila da je bodovna razlika ogromna (preko 10 bodova) pa da se zaključi liga nakon 2/3 prvenstva. Upravo bi najzanimljiviji dio bio završnica prvenstva nastavkom sezone.

Ono što bih ja vidio kao rješenje, je promjena sistema takmičenja i ubrzana procedura završnice.
Korak 1: klubovima koji se bore za titulu, ulazak u viši rang i opstanak u rangu takmičenja se dozvoljavaju pripreme od 21 dan.
Korak 2: mini liga za prvaka počinje u subotu 27.06 i završava se ubrzano 05.07. u nedjelju
Prve 4 ekipe na tabeli igraju turnir na Koševu svako sa svakim. Ko osvoji najviše bodova - prvak. Prvo kolo 27.06. Drugo kolo 01.07. i treće kolo u nedjelju 05.07.
Korak 3: Posljednje 3 ekipe lige kao i prve 3 ekipe nižeg ranga međusobno igraju turnir (5 utakmica) i prve tri ekipe osiguravaju mjesto u višem rangu takmičenja. Termini utakmica 22.06 - 26.06. - 30.06. - 04.07. - 08.07.
Korak 4: Turnir Kup-a BiH slučajnim odabirom lokacije u terminu: 09.07. i 12.07. nedjelja
:rol: :rol: :rol: :rol:
:tokralju: :tokralju: :rol: :urnebes:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la avenija » 02 jun 2020, 12:43

Čelik nije ispao, Čelik je izbacen u pola sezone iako je vise bodova osvojio od Mladosti na terenu.
Popisam se po nogometnom savezu, reprezentaciji, Begicu, Dzemidzicu, trening kampu, niste dobrodosli nikada u Zenicu, idite u Banja Luku.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 02 jun 2020, 12:51

Probisvjet je napisao/la:
02 jun 2020, 10:48
Musemic osvojio ligu, njegove zasluge, a Martinovicu se pise. Jel ' sramota Pitari?
Ipak cestitke na tituli, zasluzeno, a imate i najbolji tim.
Uvijek se ''piše'' treneru koji je trenutno na klupi bez obzira na velike zasluge Musemića ili bilo kojeg prošlog trenera. Sve i da nije tako mi nemamo ništa sa tim, možemo dati svoje mišljenje kao navijači i to je normalno. Hvala na čestitkama.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Cernica22, chiefsosa, Direktorcic i 60 gostiju.