NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 02 jun 2020, 17:56

To smo "mi", oci uprte u Fudu i opet nas vesla. Ljudi moji do kada cete biti naivni, sad kad odemo u nize rangove Fudo ce zaboraviti sta je danas rekao, ako je ista i rekao. Opet umotava i zamajava. Tesko da ce biti bolje, surova realnost.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 02 jun 2020, 17:58

Evo i na N1 spomenuse da ce Celik moguce krenuti iz kantonalne lige ali i rece ovaj Haris sa novim imenom 😕😕

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 02 jun 2020, 18:04

Fudo mora letit iz Zenice !! Kad sam pomislio da ne moze gore od SDHA dodje fuke, daj boze da bude neko normalan kandidat za gradonacelnika
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 02 jun 2020, 18:09

Ja neznam sta hocete. Covjek milione donio. Halo milione i opet vam nevalja ljudii moji. Aydin Olgun!! Aydin Olgun!!
Svi smo mi Ajdin Olgun.
Hoce da ga tuze. Dusmani nelegalni.
Idemo neku akciju da bistu Fudi dignemo pored Kulina. Mislim prvo Dofu pa Ajdo pa Kulon ako sta bronze ostane.
Ljudi hajmo biti pozitivni covjek je obecao Evropu. Ja mislim da trebamo Ajdina ponovo vratit . On nam jedini moze licence srediti. Ako ne on onda Fudo pa covjek je ekonomski strucnjak.
Ima i opcija da glasamo za SDA Nacelnika ljudi moji pa namaket ce i za Celik para ha ja.

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 02 jun 2020, 18:11

Fudo je uveo pojam "dirigovanog stecaja" eto u ove dvije godine je i u praksi pojasnio sta to znaci
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 02 jun 2020, 18:29

avenija je napisao/la:
02 jun 2020, 17:40
Jel to ti pricas o covjeku koji je jahao sa SDA,Husom, Bakirom do 2016 zajedno pa tako i po Čeliku ili o nekome drugom ? Nastavio sam i zakucao ekser.
Ma ne, o drugom covjeku, zahvaljujuci kojem sjednice GV cesto traju cjelodnevno, a ne kao nekad formalno poka sata, a dogovori se sklapaju po birtijama uz direktivu sa izvora Bosne.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 02 jun 2020, 18:50



💪💪
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 02 jun 2020, 19:01

HarisZe je napisao/la:
02 jun 2020, 18:04
Fudo mora letit iz Zenice !! Kad sam pomislio da ne moze gore od SDHA dodje fuke, daj boze da bude neko normalan kandidat za gradonacelnika
A sta vi hocete od Fude tacno? Koja je to ideja?
Jel sad Fudo kriv sto je Ajdin pobjego?

Fudo nije cvjecka. Ali reci da je gori od SDA je smijesno.
Fudo je i danas rekao kao i sto puta do sada da ce pomoci Celiku ali prvo da se napravi cistac i da se vidi stvarno stanje.
Treba kriviti one koji nisu rascistili situaciju, i pokazali pravu sliku a ne Fudu.

Sta hocete, da Fudo baca na slijepo pare? Jel vidite da svako malo se javlja neko da mu je celik duzan. Svaku marku koju bi fudo dao, otislo bi na isplaćivanje nekim xy likovima, kojima su SDAovci nastimali svasta.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 02 jun 2020, 19:31

Mislim da je glupa priča koja se pokušava provuci u zadnjim postovima. Ovdje niko ne amnestira kriminal niti SDA niti Fude. Ako kažemo da je dug s turcima 10 miliona km a koji je nastao od neke 2000 te, onda možemo i da podijelimo taj dug prema zaslugama.

Kao što je SDA birala Sabica, Sarajlića, Kasumovica, Mujezinovića, Islamovica tako je i Fuad birao turčina.

Fuad direktno zaslužan za 1,5 milion u svom mandatu plus dug turčina 1-1.5 milion km. Resto ide na dušu zelenbaca. Mada ne sumnjam da je Fudo imao isto godina uticaj na izbor rukovodstva u klubu da bi to bio egal sa SDA u kriminalu. Ovako je 7:3 u milionima za SDA.

I neka se uradi revizija svih godina i neka se pored svake godine napiše iznos duga i ime predsjednika upravnog odbora.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 02 jun 2020, 19:32

Fudo je tip koji ce rec da podrzava reviziju, i onda ce stavit tipa ala Zaima Mujezinovica da je uradi.
Vrtimo se u krug, a ovo ispadanje bi napokon moglo biti trzanje koje nam treba, ili potpuni kolaps
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

aeroms33
Postovi: 685
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 02 jun 2020, 19:33

DeeWa je napisao/la:
02 jun 2020, 19:01
HarisZe je napisao/la:
02 jun 2020, 18:04
Fudo mora letit iz Zenice !! Kad sam pomislio da ne moze gore od SDHA dodje fuke, daj boze da bude neko normalan kandidat za gradonacelnika
A sta vi hocete od Fude tacno? Koja je to ideja?
Jel sad Fudo kriv sto je Ajdin pobjego?

Fudo nije cvjecka. Ali reci da je gori od SDA je smijesno.
Fudo je i danas rekao kao i sto puta do sada da ce pomoci Celiku ali prvo da se napravi cistac i da se vidi stvarno stanje.
Treba kriviti one koji nisu rascistili situaciju, i pokazali pravu sliku a ne Fudu.

Sta hocete, da Fudo baca na slijepo pare? Jel vidite da svako malo se javlja neko da mu je celik duzan. Svaku marku koju bi fudo dao, otislo bi na isplaćivanje nekim xy likovima, kojima su SDAovci nastimali svasta.
Tako je. Ekonomski strucnjak parekselans. Pa covjek nam doveo Padisaha presvjetlog Aydina Olguna. Jedini covjek koji je milione ulozio iz svog depa.
Za milion duga u njegovoj eri mu halalimo jer nam je mnogo radosti donio.
Ja bih da bistu pravimo xovjeku. Ako je iko zasluzio on je.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 02 jun 2020, 19:37

BadrHari je napisao/la:
02 jun 2020, 19:32
Fudo je tip koji ce rec da podrzava reviziju, i onda ce stavit tipa ala Zaima Mujezinovica da je uradi.
Vrtimo se u krug, a ovo ispadanje bi napokon moglo biti trzanje koje nam treba, ili potpuni kolaps
Ovo je jako pametno što si rekao. Znaci treba DOBRO paziti pri odabiru revizorske kuće. Sutra mnogima neće odgovarati taj izvještaj pa će krenuti etiketiranje Fudin, Duvnjakov, **** palcev revizor.

Istina on je rekao da podržava reviziju ali je rekao i da je izdvojeno 2 000 000 km za sport a što je notorna laž. Njemu kao i svima odgovara da se ovo razvuče do oktobra i novembra i poslije ih zaboli.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 02 jun 2020, 20:02

100% ide novi klub za najdalje godinu dana citirajte me ovdje ako ne bude tako,jer i atmosfera medu navijacima je takva da sve vise ih zagovara to rjesenje nametnutom pricom od Fude i to od navijaca koji su prije 3 godine bile za Celik spremno ubiti na spomen toga.

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 02 jun 2020, 20:08

Vec nas vidim 2025 u kantonalnoj, igramo derbi protiv tetovskog borca, feno nam kapiten. Fudo objavio kako su navijaci trazili da se klub izbaci u kantonalnu, da on ne zeli davati nikakve pare na to, nek se sami izbore. Nece ni da placa reprogram jer kaze da ne treba za licencu, a prece je napraviti put prema poslovnoj zoni gdje je polozio kamen temeljac. Mi se svadjamo sta je i kada fudo obecao, pred koje izbore i ko je napravio veci dug sda, ngg ili aydin. Mladjima pricamo kako smo i mi nekad igrali sa sarajevom i sirokim, oni nam ne vjeruju.

Pobjedimo borca, sanjamo promociju u drugu federalnu da mozemo igrati i sa sašk napretkom, al **** nas poreski dug pa ne mozemo dobiti licencu.

Sve isto, u krug. A godine prolaze.
Pravda za flash-a!!!

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la LuisCarlo » 02 jun 2020, 20:27

kakva kantonalna??
iz Federalne treba 2-3 godine da se vratiš. Krenu li od početka, nema za 10 godina u PL

dinodino2019
Postovi: 2445
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 02 jun 2020, 20:35

Ide se od kantona i nema price mor ase ici u sanaciju kluba postavljanje na zdrave temelje. Poselamimo se s Premijer ligom na pet godina otprilike
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 02 jun 2020, 20:43

flash84 je napisao/la:
02 jun 2020, 19:37
BadrHari je napisao/la:
02 jun 2020, 19:32
Fudo je tip koji ce rec da podrzava reviziju, i onda ce stavit tipa ala Zaima Mujezinovica da je uradi.
Vrtimo se u krug, a ovo ispadanje bi napokon moglo biti trzanje koje nam treba, ili potpuni kolaps
Ovo je jako pametno što si rekao. Znaci treba DOBRO paziti pri odabiru revizorske kuće. Sutra mnogima neće odgovarati taj izvještaj pa će krenuti etiketiranje Fudin, Duvnjakov, **** palcev revizor.

Istina on je rekao da podržava reviziju ali je rekao i da je izdvojeno 2 000 000 km za sport a što je notorna laž. Njemu kao i svima odgovara da se ovo razvuče do oktobra i novembra i poslije ih zaboli.
Ja kako sam razumio da Fudo odnosno grad Zenica daje novce za reviziju, a pravi izbor revizijske kuce ce navijaci odabrat odnosno Robijasi1988

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 02 jun 2020, 20:47

Da ulozi sva svoja licna sredstva koja je ukrao gradeci hidro centrale na rijekama koje je unistio, sumama koje je posijekao, fiktivnim firmama na kojima je prao novac, NE DAM MU GLAS NIKADA!!!!!
Moze srusiti sve brane, zasaditi Hercegovinu sumom, izgradit New York od Zenice, nikada se nece oprati za pljuvanje u lice koje nam je napravio. Treba mu ovo upamtiti. Seljaku zelim vracanje u zavicaj, ako vec ne moze u zatvor i neka se sa medama po planinama takmici u branju sumskog voca i pecurki. Seljak je gori od atomske bombe.
Ovi sto se izvinjavaju na upadi neka idu u 3pm.

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 02 jun 2020, 20:49

FliX je napisao/la:
02 jun 2020, 20:43
flash84 je napisao/la:
02 jun 2020, 19:37
BadrHari je napisao/la:
02 jun 2020, 19:32
Fudo je tip koji ce rec da podrzava reviziju, i onda ce stavit tipa ala Zaima Mujezinovica da je uradi.
Vrtimo se u krug, a ovo ispadanje bi napokon moglo biti trzanje koje nam treba, ili potpuni kolaps
Ovo je jako pametno što si rekao. Znaci treba DOBRO paziti pri odabiru revizorske kuće. Sutra mnogima neće odgovarati taj izvještaj pa će krenuti etiketiranje Fudin, Duvnjakov, **** palcev revizor.

Istina on je rekao da podržava reviziju ali je rekao i da je izdvojeno 2 000 000 km za sport a što je notorna laž. Njemu kao i svima odgovara da se ovo razvuče do oktobra i novembra i poslije ih zaboli.
Ja kako sam razumio da Fudo odnosno grad Zenica daje novce za reviziju, a pravi izbor revizijske kuce ce navijaci odabrat odnosno Robijasi1988
Od svake revizorkse kuce treba traziti referentnu listu i medjunarodne licence. Ako revizije budu isle sistemom javnih nabavki, nahebali smo jer se to moze razvuci koliko hoces. Insistirati na tome da se sve uradi uskoro jer nemamo vremena za gubljenje.

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 02 jun 2020, 21:01

dinodino2019 je napisao/la:
02 jun 2020, 20:35
Ide se od kantona i nema price mor ase ici u sanaciju kluba postavljanje na zdrave temelje. Poselamimo se s Premijer ligom na pet godina otprilike
Mislis da se klub za godinu moze staviti na zdrave noge? Ako je tako onda i nismo u velikim ****.

Ja samo ne kontam ko nama brani da u federalci imamo budzet koliko god mi hocemo. Zasto je to misljenje da moramo imati milion? Ne moramo. Mozemo imati 40 km budzet kao i u kantonalnoj. To je nasa stvar. Igras, stedis.

Al mora se znati jedno: budzet potreban da se vratis iz kantona u PL je jednak budzetu da osvojis PL (ili se plasiras u evropu).
Pravda za flash-a!!!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.