Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41213
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 04 maj 2020, 11:17

Geerroo je napisao/la:
06 apr 2020, 04:06
Zna li neko neku stranicu gdje mogu skidati utakmice. Konkretno hocu da skinem utakmicu iz 2004/05 sezone polufinale lige sampiona Liverpool-Chelsea uzvrat ?
https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4993788

Samo se regaj, jedino ako ti ne smeta što je ruski jezik :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaliUziVertikalni
Postovi: 1325
Pridružen/a: 02 mar 2020, 19:17
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MaliUziVertikalni » 06 maj 2020, 16:40

a moment in history :lol:
slika
no homo.
dua lipa.

Avatar
MaliUziVertikalni
Postovi: 1325
Pridružen/a: 02 mar 2020, 19:17
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MaliUziVertikalni » 07 maj 2020, 01:25

Leti vrijeme
no homo.
dua lipa.

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 07 maj 2020, 02:50

Ima na areni 1 da se vrati unazad, bila neki dan citava tekma

Avatar
MaliUziVertikalni
Postovi: 1325
Pridružen/a: 02 mar 2020, 19:17
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MaliUziVertikalni » 07 maj 2020, 13:38

no homo.
dua lipa.

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 17 maj 2020, 22:28

Fališ bebo.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 19 maj 2020, 15:30

@JamesPearceLFC
: “Timo Werner has his heart set on a move to Liverpool. His representatives have held talks with Barcelona and other top clubs, but Werner is absolutely desperate to come to Liverpool.”
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Finn
Postovi: 9136
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Finn » 28 maj 2020, 19:30

:tokralju: :tokralju:


Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 29 maj 2020, 02:59

Mene cringe ufatio gledajuci

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 31 maj 2020, 03:37

U moru nogometnih ikonetina koje su se osim velikog umijeća loptanja po zelenim travnjacima isticali i različitim izgledom, stilom, frizurama te neobičnim ponašanjem na nogometnim terenima i izvan njih, teško je postati samo "običan vrhunski nogometaš" i takav ostati za vrijeme cijele karijere. Steven Gerrard za mene je uvijek bio heroj nas običnih, heroj koji nas je svojim stilom uvjeravao kako možeš postati ogroman i sa frizurom koju lokalna frizerka za par U moru nogometnih ikonetina koje su se osim velikog umijeća loptanja po zelenim travnjacima isticali i različitim izgledom, stilom, frizurama te neobičnim ponašanjem na nogometnim terenima i izvan njih, teško je postati samo "običan vrhunski nogometaš" i takav ostati za vrijeme cijele karijere. Steven Gerrard za mene je uvijek bio heroj nas običnih, heroj koji nas je svojim stilom uvjeravao kako možeš postati ogroman i sa frizurom koju lokalna frizerka za par funti riješi u jednoznamenkastom broju minuta, heroj koji je "samo" bezuvjetno volio igru i svoj dječački san - igranje za Liverpool na Anfieldu. Netko na koga ste se mogli ugledat i kopirat ga izgledom, netko uz koga ste vjerovali da i vaša običnost može vrijedit ako ste kvalitetni u onome čime se bavite. Šta su Liga prvaka i brdo velikih utakmica naspram etikete jednog od najlojalnijih igrača u povijesti nogometa? Ništa. Jer nije sve u osvajanju trofeja i individualnih nagrada kojih se ionako skupilo. Nije sve u tom prokletom osvajanju Premiershipa, jer Stevie voli klub više nego sebe u klubu i vjerujem kako nitko neće biti sretniji od njega kada Liverpool podigne i taj dugoočekivani pehar. Puno je teže i gotovo nemoguće danas kada se prati svaki korak javnih osoba i legendi osvojit pehar i poštovanje srca navijača, i ne samo navijača Liverpoola, već pratitelja igre diljem svijeta. Puno je teže u svemu tome ostati čist, bez ijedne jedine mrlje. Bez poraza. Demba Ba i posklizavanje nisu nikakva mrlja nego čisti dokaz da nekada postoji viša sila i dokaz da su i najveći nogometaši ipak samo ljudi. O nogometnom umijeću ne treba niti raspravljat... Steven Gerrard je velik! Steven Gerrard je **** velik!

Sretan ti 40. rođendan, heroju nas običnih s običnim frizurama, bez glume i glamura, a s neobičnom ljubavlju prema igri i svojim klubovima. Ostao si ovaj dječak sa slike koji živi za taj dres i koliko god bio običan, toliko si i velik. Možda baš zato šta si "običan" nikad nećeš hodat sam. ❤

P.S. Pozdravi "običnog" brata Lamparda! riješi u jednoznamenkastom broju minuta, heroj koji je "samo" bezuvjetno volio igru i svoj dječački san - igranje za Liverpool na Anfieldu. Netko na koga ste se mogli ugledat i kopirat ga izgledom, netko uz koga ste vjerovali da i vaša običnost može vrijedit ako ste kvalitetni u onome čime se bavite. Šta su Liga prvaka i brdo velikih utakmica naspram etikete jednog od najlojalnijih igrača u povijesti nogometa? Ništa. Jer nije sve u osvajanju trofeja i individualnih nagrada kojih se ionako skupilo. Nije sve u tom prokletom osvajanju Premiershipa, jer Stevie voli klub više nego sebe u klubu i vjerujem kako nitko neće biti sretniji od njega kada Liverpool podigne i taj dugoočekivani pehar. Puno je teže i gotovo nemoguće danas kada se prati svaki korak javnih osoba i legendi osvojit pehar i poštovanje srca navijača, i ne samo navijača Liverpoola, već pratitelja igre diljem svijeta. Puno je teže u svemu tome ostati čist, bez ijedne jedine mrlje. Bez poraza. Demba Ba i posklizavanje nisu nikakva mrlja nego čisti dokaz da nekada postoji viša sila i dokaz da su i najveći nogometaši ipak samo ljudi. O nogometnom umijeću ne treba niti raspravljat... Steven Gerrard je velik! Steven Gerrard je **** velik!

Sretan ti 40. rođendan, heroju nas običnih s običnim frizurama, bez glume i glamura, a s neobičnom ljubavlju prema igri i svojim klubovima. Ostao si ovaj dječak sa slike koji živi za taj dres i koliko god bio običan, toliko si i velik. Možda baš zato šta si "običan" nikad nećeš hodat sam. ❤

P.S. Pozdravi "običnog" brata Lamparda!
NI :bow:

Avatar
scorpy
Postovi: 540
Pridružen/a: 05 sep 2009, 12:26
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la scorpy » 04 jun 2020, 15:44

https://www.thisisanfield.com/2020/06/h ... peechless/

“I walked down towards three stewards and two of them were as stunned as I was but the third came over and said ‘I’m full-time with the club, I work at Melwood during the week and come here on match days. That guy has been here six days and he knows everyone’s name, not just the players, but the tea lady, the office cat, security men, the fella that sweeps up the dressing room – everybody.’
“He said Brendan Rodgers was here three years and still doesn’t know my name.

Perfekcionist.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 jun 2020, 20:49

Pearce javlja da od Wernera nema nista, navodno nemamo dovoljno finansijskih sredstava. Ludi su ako opet preskoce dovodjenje igraca, novi ugovor s Nikeom je tu na vrhuncu smo PL a Timo je bio bas zagrijan da predje ne znam kakvom logikom se vode.

Inace ako se tako zavrsi Chelsea potpuno rekonstruisao prednji trio Pulisic Werner i Ziyech.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 04 jun 2020, 21:43

Odustali od njega jos u aprilu valjda.
Prioritet im vezivanje VvDa i Allisona dugorocnim ugovorima.

Pitanje je kako misle izdrzati AKN bez ofanzivnih pojacanja.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 04 jun 2020, 21:44

StevieG8 je napisao/la:
04 jun 2020, 20:49
Pearce javlja da od Wernera nema nista, navodno nemamo dovoljno finansijskih sredstava. Ludi su ako opet preskoce dovodjenje igraca, novi ugovor s Nikeom je tu na vrhuncu smo PL a Timo je bio bas zagrijan da predje ne znam kakvom logikom se vode.

Inace ako se tako zavrsi Chelsea potpuno rekonstruisao prednji trio Pulisic Werner i Ziyech.
valjace im werner ko liverpoolu keita
You are someone else I am still right here

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 04 jun 2020, 22:35

gaston je napisao/la:
04 jun 2020, 21:43
Odustali od njega jos u aprilu valjda.
Prioritet im vezivanje VvDa i Allisona dugorocnim ugovorima.

Pitanje je kako misle izdrzati AKN bez ofanzivnih pojacanja.
Milner :mrgreen:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 jun 2020, 22:48

Steta za Timu, veliki sam fan istoga, a i sto kaze @Stevie, bio je zagrijan da igra za Liverpool. Glupost ako se opet pocelo zatezati oko 10-15 mil. :thumbdown:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 05 jun 2020, 00:44

Jurgen Klopp prefers on relying on the likes of Takumi Minamino, and Divock Origi rather than signing Werner. [ @LynchStandard ]
Origi na krilu je GRIJEH :damn:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 05 jun 2020, 00:59

StevieG8 je napisao/la:
05 jun 2020, 00:44
Jurgen Klopp prefers on relying on the likes of Takumi Minamino, and Divock Origi rather than signing Werner. [ @LynchStandard ]
Origi na krilu je GRIJEH :damn:
true dat

Mislim da je za klasu bolji centralno, ali jbg kad nemas drugo lijevo krilo u ekipi osim Manea.

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 05 jun 2020, 12:21

Dobro je pa nije dosao werner, to znaci da Klopp vjeruje da mozemo dovesti Mbappea, i sve dok postoji šansa da on dodje, napadaca i krilo ne bi dovodio...
A tu je Minamino, da bude zamjena...
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 05 jun 2020, 12:37

Iskreno ne očekujem da će se Werner proslaviti u Čelsiju, od Diega Coste nisu imali poštenog napadača, a promenili su ih nekoliko, ovaj Abraham im ispade najbolji, ali nije to ta klasa. U ovom trenutku Werner bi se bolje uklopio u Liverpulu nego u Čelsiju, ali realno nije on bio toliko hitan da se dovede, tako da ovo ne smatram nekim propustom.

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.