Druga Liga - grupa Centar

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Topnikus » 17 feb 2020, 18:49

Vjerovatno istina pa da se kao ne brukaju a ovako se još više brukaju. Ko je naredni Dizdic ? Ko zna sta su varali. Eto mi im otvaramo oci

Avatar
fanatikk
Postovi: 738
Pridružen/a: 02 jan 2020, 13:27
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la fanatikk » 17 feb 2020, 19:55

Pukla tikva na relaciji Dzidic-Memisevic...
K'o te kara nek' ti pise pjesme.

Avatar
tm1987vtz
Postovi: 439
Pridružen/a: 28 avg 2017, 11:52
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la tm1987vtz » 11 mar 2020, 12:13

Bez publike 16. i 17. kolo :kafa:
KEEP THE BLUE FLAG FLYING HIGH!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Lawer_88 » 08 jun 2020, 08:36

Ne znam koliko je aktivna ova tema, ali da pokušam :) ima li ko da zna koliki je cca budžet za jednu sezonu igranja ove lige?
#samoČelik

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la lisander » 09 jun 2020, 22:27

Lawer_88 je napisao/la:
08 jun 2020, 08:36
Ne znam koliko je aktivna ova tema, ali da pokušam :) ima li ko da zna koliki je cca budžet za jednu sezonu igranja ove lige?
Zavisi, ako hoćeš normalnu ekipu, da igračima podijeliš koji dinar, i da imaš omladinske selekcije u takmičenju treba ti jedno 80 milja, da si knap knapova

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 10 jun 2020, 13:46

rishovski je napisao/la:
10 jun 2020, 10:52
Jesi li upoznat s tim da se NK.Žepče ponovo vraća u Kantonalnu ligu,tj opet se gasi klub zbog dugova i pokusat ce ponovo da osnuju... Ne mogu naci 15 ljudi da organizuju skupstinu,i pokusavaju da preko onog NMK Žepča iskoriste njihove ljude,jer kao po pravilu mozes koristit tu istu skupstinu za osnivanje kluba za ovaj veliki fudbal... I vecina igraca ne zeli da igra u kantonalnoj,tako da se ne zna i ako uspiju registrovat klub ko ce igrat :D
Nemam pojma da iskren budem. Oko kluba jos jesenas nisam skoro pa nista pratio, mozda jednu utakmicu da sam stigao pogledati. Ne znam ni kakvi smo, ni tko nam igra, nista. Privatne obaveze, previse boravka vani i jbg. Sad kad sam opet stalno tu desilo se ovo s koronom i takmicenje je prekinuto pa me iskreno nista nije ni zanimalo do pocetka nove sezone.

Klub je inace jako tesko poslovao, nije bilo dovoljno novaca. Stari sponzor iz doba PL je dobio neki spor na sudu i klub je izgubio upravnu zgradu. Svlacionice i prostorije uprave su morali premjestiti pod tribinu. Sreca pa je ona pokrivena, sredjena, zatvorena, trebalo samo nesto nekih poslova da se stavi u funkciju. Da li se jos netko javio s dugovima? Ne znam. Da li su stvorili dugove u ovih par godina postojanja? To cisto sumnjam, jer klub igracima nije davao skoro pa nista i mislim da su sponzori placali obaveze od utakmice do utakmice.

Meni je iskreno cudno ako su vec postojali ti stari dugovi zasto se odmah nije osnovao novi klub koji bi puno lakse funkcionirao. A dugovi su sigurno postojali s obzirom da se klub zbog istih raspao prije desetak godina, a evo i taj sudski spor to dokazuje. Ta zgrada ocito nije knjizena kao opcinsko vlasnistvo, jer ne bi mogla biti oduzeta. Tko zna, mozda klub ima jos nekih nekretnina ili nesto slicno pod svojim vlasnistvom i nije se zeljelo odreci toga. Po meni u svakom slucaju jako los potez ozivljavanja starog kluba. Tad o tome nisam razmisljao, al nije bilo moje da mislim. Danas ti netko sjedne s dugom 100.000KM i mozes se ugasiti. Ako se Rangers mogao ugasiti u prvoj ligi i krenuti na novo iz cetvrte moglo je i Zepce koje je vec prakticki ugaseno osnovati novi klub i krenuti iz cetvrte. Ovako se dvije godine mucis po okolnim selima, udjes u rang vise, odigras par sezona i sad opet moras u rang nize zbog necistih papira.

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la rishovski » 10 jun 2020, 22:20

Signore je napisao/la:
10 jun 2020, 13:46
rishovski je napisao/la:
10 jun 2020, 10:52
Jesi li upoznat s tim da se NK.Žepče ponovo vraća u Kantonalnu ligu,tj opet se gasi klub zbog dugova i pokusat ce ponovo da osnuju... Ne mogu naci 15 ljudi da organizuju skupstinu,i pokusavaju da preko onog NMK Žepča iskoriste njihove ljude,jer kao po pravilu mozes koristit tu istu skupstinu za osnivanje kluba za ovaj veliki fudbal... I vecina igraca ne zeli da igra u kantonalnoj,tako da se ne zna i ako uspiju registrovat klub ko ce igrat :D
Nemam pojma da iskren budem. Oko kluba jos jesenas nisam skoro pa nista pratio, mozda jednu utakmicu da sam stigao pogledati. Ne znam ni kakvi smo, ni tko nam igra, nista. Privatne obaveze, previse boravka vani i jbg. Sad kad sam opet stalno tu desilo se ovo s koronom i takmicenje je prekinuto pa me iskreno nista nije ni zanimalo do pocetka nove sezone.

Klub je inace jako tesko poslovao, nije bilo dovoljno novaca. Stari sponzor iz doba PL je dobio neki spor na sudu i klub je izgubio upravnu zgradu. Svlacionice i prostorije uprave su morali premjestiti pod tribinu. Sreca pa je ona pokrivena, sredjena, zatvorena, trebalo samo nesto nekih poslova da se stavi u funkciju. Da li se jos netko javio s dugovima? Ne znam. Da li su stvorili dugove u ovih par godina postojanja? To cisto sumnjam, jer klub igracima nije davao skoro pa nista i mislim da su sponzori placali obaveze od utakmice do utakmice.

Meni je iskreno cudno ako su vec postojali ti stari dugovi zasto se odmah nije osnovao novi klub koji bi puno lakse funkcionirao. A dugovi su sigurno postojali s obzirom da se klub zbog istih raspao prije desetak godina, a evo i taj sudski spor to dokazuje. Ta zgrada ocito nije knjizena kao opcinsko vlasnistvo, jer ne bi mogla biti oduzeta. Tko zna, mozda klub ima jos nekih nekretnina ili nesto slicno pod svojim vlasnistvom i nije se zeljelo odreci toga. Po meni u svakom slucaju jako los potez ozivljavanja starog kluba. Tad o tome nisam razmisljao, al nije bilo moje da mislim. Danas ti netko sjedne s dugom 100.000KM i mozes se ugasiti. Ako se Rangers mogao ugasiti u prvoj ligi i krenuti na novo iz cetvrte moglo je i Zepce koje je vec prakticki ugaseno osnovati novi klub i krenuti iz cetvrte. Ovako se dvije godine mucis po okolnim selima, udjes u rang vise, odigras par sezona i sad opet moras u rang nize zbog necistih papira.
To za gasenje je sigurno,jer sam dobar s ovima iz NMK Zepce... Sad im se ovi iz NK.Zepce ulizuju da ponovo naprave klub na osnovu NMK,a prije pola godine branili momcima da igraju mali fudbal... Sad đavo dos'o pp svoje... Gase se sigurno,ako se osnuju ponovo i ne sredi se situacija u Celik,mogao bi biti derbi ponovo samo ovaj put amaterski :)
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Signore » 10 jun 2020, 23:00

rishovski je napisao/la:
10 jun 2020, 22:20
To za gasenje je sigurno,jer sam dobar s ovima iz NMK Zepce... Sad im se ovi iz NK.Zepce ulizuju da ponovo naprave klub na osnovu NMK,a prije pola godine branili momcima da igraju mali fudbal... Sad đavo dos'o pp svoje... Gase se sigurno,ako se osnuju ponovo i ne sredi se situacija u Celik,mogao bi biti derbi ponovo samo ovaj put amaterski :)
Ne znam ovo za branjenje igranja, jer sam vidio da NK Zepce reklamira MNK, a i da igraju isti igraci za oba kluba. Cak bi i jednim i drugim trebalo odgovarati s obzirom da se sezone ne preklapaju i igraci ti ostaju aktivni dok traje pauza.

Evo danas bas citam da bi Celik mogao u kanton. Iskreno, veselio bi me taj derbi u najnizem rangu :mrgreen: Bio bi to spektakl, Zepce i Celik u borbi za trecu ligu :urnebes:

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la rishovski » 11 jun 2020, 02:37

Signore je napisao/la:
10 jun 2020, 23:00
rishovski je napisao/la:
10 jun 2020, 22:20
To za gasenje je sigurno,jer sam dobar s ovima iz NMK Zepce... Sad im se ovi iz NK.Zepce ulizuju da ponovo naprave klub na osnovu NMK,a prije pola godine branili momcima da igraju mali fudbal... Sad đavo dos'o pp svoje... Gase se sigurno,ako se osnuju ponovo i ne sredi se situacija u Celik,mogao bi biti derbi ponovo samo ovaj put amaterski :)
Ne znam ovo za branjenje igranja, jer sam vidio da NK Zepce reklamira MNK, a i da igraju isti igraci za oba kluba. Cak bi i jednim i drugim trebalo odgovarati s obzirom da se sezone ne preklapaju i igraci ti ostaju aktivni dok traje pauza.

Evo danas bas citam da bi Celik mogao u kanton. Iskreno, veselio bi me taj derbi u najnizem rangu :mrgreen: Bio bi to spektakl, Zepce i Celik u borbi za trecu ligu :urnebes:
Sad su okrenuli plocu u zadnje vrijeme,ali stvarno su branili,sto je bilo glupo,sad bi da bude tako kao sto si napisao jer u NMK imas 12 il 13 igraca,dok ovi gore nece moci sastavit 11 igraca za veliki fudbal :D Trogrlic to sad pokusava izgladit,da se igraci okupe iz oba kluba i eto da se proba iz Kantonalne opet.... al eto vrijeme ce pokazat :D
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la QUARTERBACK » 23 jun 2020, 16:18

FK Unis Vogosca voljom zdrijeba bi trebao biti novi clan Druge lige FBiH Centar..
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 28 jun 2020, 21:26

Borac zvanicno danas poceo sa pripremama, igraci svi ostali caki ma i nekih novih imena.

Zepce se izgleda definitivno gasi, kako kazu ljudi koji su tu u klubu promijenit ce ime i ponovo od kantona, valjda im neki lik sjeo sa tuzbom za nekih 800k
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 07 jul 2020, 17:13

Sarvan, Cana i Hrvat novi igrači Bosne.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 08 jul 2020, 15:02

Ko su ovi ljudi u upravi Bosne?
Odrekli se 25 000 maraka provizije za Šeru. Lično to ne pozdravljam.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 jul 2020, 23:35

ASD je napisao/la:
08 jul 2020, 15:02
Ko su ovi ljudi u upravi Bosne?
Odrekli se 25 000 maraka provizije za Šeru. Lično to ne pozdravljam.
Buco se izgleda vratio u Bosnu. Ako ti nadimak znači šta, sve će ti biti jasno.. mogli bi se sada lagano vratiti u Prvu ligu.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la ASD » 17 jul 2020, 23:36

HeliosIzDomzala je napisao/la:
17 jul 2020, 23:35
ASD je napisao/la:
08 jul 2020, 15:02
Ko su ovi ljudi u upravi Bosne?
Odrekli se 25 000 maraka provizije za Šeru. Lično to ne pozdravljam.
Buco se izgleda vratio u Bosnu. Ako ti nadimak znači šta, sve će ti biti jasno.. mogli bi se sada lagano vratiti u Prvu ligu.
Da znam ko je. Bosna je igrala prelijep fudbal u njegovo vrijeme. Uživao sam u njihovim igrama.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 17 jul 2020, 23:44

ASD je napisao/la:
17 jul 2020, 23:36
HeliosIzDomzala je napisao/la:
17 jul 2020, 23:35
ASD je napisao/la:
08 jul 2020, 15:02
Ko su ovi ljudi u upravi Bosne?
Odrekli se 25 000 maraka provizije za Šeru. Lično to ne pozdravljam.
Buco se izgleda vratio u Bosnu. Ako ti nadimak znači šta, sve će ti biti jasno.. mogli bi se sada lagano vratiti u Prvu ligu.
Da znam ko je. Bosna je igrala prelijep fudbal u njegovo vrijeme. Uživao sam u njihovim igrama.
Izgleda da je tu opet oko kluba. To bi trebao biti garant i povratka Bosne u Prvu ligu. Cana, Sarvan, po pojačanjima se vidi koliko je sati. Vidjet cemo opet, al mislim da su glavni pa možda i jedini favoriti za prvo mjesto.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 23 jul 2020, 19:19

Za vikend turnir pod nazivom "Sakib Subašić-Manga" koji organizuje Borac. Učesnici su domaćin Borac, TOŠK, Pobjeda i Usora.

Parovi polufinala: Borac-Usora i Pobjeda-TOŠK.

Tihi
Postovi: 731
Pridružen/a: 29 okt 2008, 17:57
Lokacija: BiH
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la Tihi » 02 sep 2020, 07:11

Halo, sta je sa ovom ligom..? Gdje su analize predsezone, ko ce biti prvi, zamrlo sve... Kako ovaj Olimpik i Vis udjose u vise rangove fudbal u BE i ha nije zanimljiv 😁😁😁
Pozzz za sve, malo sale i sretno svima u novoj sezoni..
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING. Say no to modern football.

Avatar
lisander
Postovi: 3091
Pridružen/a: 25 feb 2009, 19:43
Lokacija: velika zabacenost
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la lisander » 05 sep 2020, 12:11

Tihi je napisao/la:
02 sep 2020, 07:11
Halo, sta je sa ovom ligom..? Gdje su analize predsezone, ko ce biti prvi, zamrlo sve... Kako ovaj Olimpik i Vis udjose u vise rangove fudbal u BE i ha nije zanimljiv 😁😁😁
Pozzz za sve, malo sale i sretno svima u novoj sezoni..
Ono što sam mogao uprratiti Borac i Krivaja su do sad najviše pokazali

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: Druga Liga - grupa Centar

Post Postao/la belosevic28 » 06 sep 2020, 18:00

Ima nas sto pratimo, al necu sam sa sobom diskutovati ko Mancini 😀😀😀
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.