AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 24 maj 2020, 21:47

Ma kakav Thauvin, taj je davno propao kao i Ocampos.

Sretan praznik svima koji slave.

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 maj 2020, 14:46

Ibra se već povrijedio, a ako su prognoze tačne da je u pitanju ahilova tetiva, ovo je vjerovatno i kraj karijere za njega. Šteta što se baš na ovaj način moralo završiti.


Što ionako povlači drugi problem uz to, a to je da ćemo sezonu morati završiti bez napadača, kako znaju i umiju. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Osim13 » 25 maj 2020, 14:59

Sretan 25.05. Milanisti :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 25 maj 2020, 15:15

Fantasista je napisao/la:
24 maj 2020, 21:47
Ma kakav Thauvin, taj je davno propao kao i Ocampos.

Sretan praznik svima koji slave.
ne bih rekao da je thauvin propao, bas naprotiv, posljednje tri sezone je igrao bas dobro u marseillu, ove sezone je bio povrijedjen i odigrao je svega par tekmi... okej, nije uspio u newcastleu, al to je bilo prije pet godina i ne mora znacit da ne bi uspio u nekoj drugoj ligi

opcenito govoreci, ne bih imao nista protiv kad bi ga lazio kupio, al nije nam potreban u ovoj formaciji, tu je vec j. correa, al mislim da bi kod nas bio uspjesan, jer je lazio generalno zdrava sredina

al kad bi simone promijenio formaciju, ko bi zaustavio ovaj kvartet:

--------------immobile---------

---j. correa--l. aberto---thauvin---

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 25 maj 2020, 15:27

rope11 je napisao/la:
25 maj 2020, 14:46
Ibra se već povrijedio, a ako su prognoze tačne da je u pitanju ahilova tetiva, ovo je vjerovatno i kraj karijere za njega. Šteta što se baš na ovaj način moralo završiti.


Što ionako povlači drugi problem uz to, a to je da ćemo sezonu morati završiti bez napadača, kako znaju i umiju. :zzz:
znaci nista od plasmana u lp

ej zivote lutalico

Avatar
milanist
Postovi: 12063
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 maj 2020, 16:03

Tamam sad da se pruzi sansa Leao-u :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 25 maj 2020, 16:23

Chinaglia je napisao/la:
25 maj 2020, 15:15
Fantasista je napisao/la:
24 maj 2020, 21:47
Ma kakav Thauvin, taj je davno propao kao i Ocampos.

Sretan praznik svima koji slave.
ne bih rekao da je thauvin propao, bas naprotiv, posljednje tri sezone je igrao bas dobro u marseillu, ove sezone je bio povrijedjen i odigrao je svega par tekmi... okej, nije uspio u newcastleu, al to je bilo prije pet godina i ne mora znacit da ne bi uspio u nekoj drugoj ligi

opcenito govoreci, ne bih imao nista protiv kad bi ga lazio kupio, al nije nam potreban u ovoj formaciji, tu je vec j. correa, al mislim da bi kod nas bio uspjesan, jer je lazio generalno zdrava sredina

al kad bi simone promijenio formaciju, ko bi zaustavio ovaj kvartet:

--------------immobile---------

---j. correa--l. aberto---thauvin---
Boli nas qurac. :zzz:



Leo se nije pretjerano pokazao kao napadač, on je ili SS ili krilo. Ali sad svakako nema izbora nego izgurati s njim na #9, on je nešto najbliže napadaču što imamo u rosteru.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 25 maj 2020, 16:26

rope11 je napisao/la:
25 maj 2020, 16:23
Boli nas qurac. :zzz:
hate is strong in this one :kafa:

Avatar
milanist
Postovi: 12063
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 25 maj 2020, 17:37

Pa i mislio sam da igra na krilu a Rebica gurnuti naprijed pa kud koji mili moji heh
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 26 maj 2020, 09:27

Zao mi je Ibre ako se povrijedio, ali bih volio da mu ovo bude zadnja sezona u Milanu. Preskup i prestar je, bolje da su Cavania probali dovesti, ali eto...
Götze se spominje, vala manje stete, nego koristi od njega uz iole finu ekipu i vise slobode da dobije. A s obzirom da i nemamo lidera na sredini, sigurno bi imao dosta slobode i odgovornosti, osjecao se bitnim i uz dobrpg trenera zasto ne i vratiti formu. Mlad je, nadam se ne i preskup s obzirom na enorman pad forme.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2020, 15:31

Ma kakav Gotze, taj je odavno propao, a više ne zna ni šta da igra jer su ga godinama gurali na lažnu devetku. Na stranu sve, ali onaj metabolički poremećaj koji vuče i koji utiče na tijelo je dovoljan razlog da odustaneš od bilo kakvog dovođenja dotičnog.

Onaj Szoboslai treba biti prvi izbor, a njih dvojica su sličan tip igrača.


Kod Ibre ipak blaža povreda mišića i možda bude mjesec dana out, novinari su samo srali jučer. :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meecko » 26 maj 2020, 21:04

Getze je propao gore nego kauč u dnevnom boravku, plus to njegovo stanje/ne mogu reći bolest/ stavlja upitnik na njegovu sposobnost i moguće povrede. Plus nije u formi, plus ni sam ne zna šta igra, plus nije odigrao utakmicu kako treba 3 godine.....
Nadam se da će konačno doći Rangnick i da će dobiti odriješene ruke, bez uplitanja onog Pacovčića/direktora.
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 26 maj 2020, 22:41

Ma možeš komotno nazvati i bolešću. Miopatija ilitiga hronična, progresivna bolest radi koje mišićna vlakna propadaju, što u prevodu znači da se brzo umara i da mu je potrebno dosta više odmora da bi se oporavio poslije utakmica. Vremenom će postajati sve gore jer lijeka nema.

Na stranu i lošu formu, neigranje i šta sve ne, u nekim idealnim okolnostima bi ga Ralf možda i mogao probuditi jer je nekad bio odličan igrač, ali ova bolest je glavni razlog zbog čega bi se trebao izbjeći. Hvala, ali ne hvala.
Svejedno mislim da od toga nema ništa, pa on je i tamo zarađivao veliku platu tako da će sada tražiti još i veću s obzirom da će biti slobodan igrač na ljeto. Ništa ispod 4-5 miliona, a toliko Milan ni u ludilu ne bi dao. Pogotovo ne za škart robu. :yawn:




Inače se piše da je onaj Florentino sve bliži Milanu, Ralf ga očigledno želi više od Tonalija. Vjerovatno posudba u pitanju, ali me ne bi čudilo da Paqueta nekako bude uključen u deal.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 28 maj 2020, 09:14

Za male pare su mogli dovesti Shaqirija na desnom krilu, bolja opcija od obojice koje imamo, ali bi problem bila faza odbrane jer nemamo kvalitetnog beka.
Shaqiri je dobar tehnicar, ubacuje se u sredinu, dobro izvodi slobodnjake, zahvalan igrac.

Znam da nama treba neko jos kvalitetniji, ali trebaju nam i pare, a treba nam i desni bek, kao i centralni bek, treba napadac, trebaju barem 2 odlicna veznjaka jer Paqueta se ocito nije snasao kod nas, kao ni Hakan... treba nam pun qurac igraca.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16639
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jun 2020, 08:07

Ova teme se skoro ugasila :)

Nego vcrs opet gledamo nas Milan, i nakon 3 mjeseca uzivanja bez nerviranja vcrs opet po starom :) nek nam je sa srecom

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 12 jun 2020, 09:04

Ma nema se sta ni napisati, sve dok i ako Rangnik sluzbeno ne bude predstavljen, a to ce potrajati. Tek onda mozemo ocekivati novosti.

Veceras najajuju Rebica u spicu, iza njega Hakan Bona i Paqueta, a u zadnjoj vezi Keda i Benacer. Calabria lijevi bek. I sta onda ocekivati, ako bude ovakva postava, Leao barem moze trcati pored usranog Hakana, dok Paqueta ako ne odigra najbolju utakmicu u Milanu onda je bolje Salamandera desno, po mom misljenju.

Kad ne znas ko ti je postao mrskiji izmedju Hakana, Bonaventure ili Paquetu, onda ti fakat svejedno ko god je od njih na terenu, jer ti nije drago. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 12 jun 2020, 10:16

Beduin je napisao/la:
12 jun 2020, 09:04
Ma nema se sta ni napisati, sve dok i ako Rangnik sluzbeno ne bude predstavljen, a to ce potrajati. Tek onda mozemo ocekivati novosti.

Veceras najajuju Rebica u spicu, iza njega Hakan Bona i Paqueta, a u zadnjoj vezi Keda i Benacer. Calabria lijevi bek. I sta onda ocekivati, ako bude ovakva postava, Leao barem moze trcati pored usranog Hakana, dok Paqueta ako ne odigra najbolju utakmicu u Milanu onda je bolje Salamandera desno, po mom misljenju.

Kad ne znas ko ti je postao mrskiji izmedju Hakana, Bonaventure ili Paquetu, onda ti fakat svejedno ko god je od njih na terenu, jer ti nije drago. 😁
Ma kažu da je Paketa u najboljoj formi od svih igrača, pa ćemo vidjeti, nešto mi i ne liči na njega :mrgreen:

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 jun 2020, 15:27

Jesmo li se poželili živcirati? :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 12 jun 2020, 15:48

Idemooooo :opaopa: :opaopa:
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
milanist
Postovi: 12063
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 12 jun 2020, 17:48

Steta sto je kasno a vrijedilo bi pogledat.

Forza Milan
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.