Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 05 jun 2020, 19:12

Nakon svih osvajanja, preskanja 4 transfer roka i rekordnog ugovora s Nikeom nemamo para :rol: i to ne da necemo dovesti Wernera nego najvjerovatnije opet necemo dovesti nikoga.

Kad Klopp ode a ova generacija ostari mi se vracamo na dobru staru prosjecnost. Temelji za buducnost se postavljaju sada a ne kad nam napadacki trio istovremeno bude imao 30 godina.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 05 jun 2020, 19:19

StevieG8 je napisao/la:
05 jun 2020, 19:12
Nakon svih osvajanja, preskanja 4 transfer roka i rekordnog ugovora s Nikeom nemamo para :rol: i to ne da necemo dovesti Wernera nego najvjerovatnije opet necemo dovesti nikoga.

Kad Klopp ode a ova generacija ostari mi se vracamo na dobru staru prosjecnost. Temelji za buducnost se postavljaju sada a ne kad nam napadacki trio istovremeno bude imao 30 godina.
Nonsens. U klubu su radili vrijedno godinama da bi dosli u ovu poziciju u kojoj smo sad. I sad treba dati 100 miliona ukupno na platu i Wernera kako bi se zadovoljili navijači :roll: Nemamo kupovnu moć Barcelone i Reala, necemo je nikad ni imati, zato se pazljivo biraju igraci.

Klopp je vjerujem u suradnji sa FSG-om procjenio da Werner ne vrijedi te pare (aleluja), a napadački trio uopste nije toliko star koliko se potencira, pogotovo kad uzmes fizicku spremu sve trojice, mogu jos komotno 5 godina igrati na ovom nivou. Misljenja sam da je bolje dati na Mbappea 200 miliona, nego na Wernera 60. Nemoj zaboraviti da su nas ishitreni transferi i doveli u ovu situaciju u kojoj smo bili godinama.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13424
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 05 jun 2020, 19:46

Geerroo je napisao/la:
05 jun 2020, 19:19
StevieG8 je napisao/la:
05 jun 2020, 19:12
Nakon svih osvajanja, preskanja 4 transfer roka i rekordnog ugovora s Nikeom nemamo para :rol: i to ne da necemo dovesti Wernera nego najvjerovatnije opet necemo dovesti nikoga.

Kad Klopp ode a ova generacija ostari mi se vracamo na dobru staru prosjecnost. Temelji za buducnost se postavljaju sada a ne kad nam napadacki trio istovremeno bude imao 30 godina.
Nonsens. U klubu su radili vrijedno godinama da bi dosli u ovu poziciju u kojoj smo sad. I sad treba dati 100 miliona ukupno na platu i Wernera kako bi se zadovoljili navijači :roll: Nemamo kupovnu moć Barcelone i Reala, necemo je nikad ni imati, zato se pazljivo biraju igraci.

Klopp je vjerujem u suradnji sa FSG-om procjenio da Werner ne vrijedi te pare (aleluja), a napadački trio uopste nije toliko star koliko se potencira, pogotovo kad uzmes fizicku spremu sve trojice, mogu jos komotno 5 godina igrati na ovom nivou. Misljenja sam da je bolje dati na Mbappea 200 miliona, nego na Wernera 60. Nemoj zaboraviti da su nas ishitreni transferi i doveli u ovu situaciju u kojoj smo bili godinama.
Mislim da ne razumijes trenutak u kojem se nalazimo. Ako prvo pogledamo narednu sezonu imamo AFCON znaci bez Manea i Salaha smo ko zna koliko utakmica i ko zna u koliko teskom rasporedu utakmica. Kako cemo nadomjestiti izostanak nasa dva najvaznija igraca bez adekvatne alternative na klupi? Ako zelimo da se opet borimo za titulu i da stvorimo nekakav kontinuitet to sa Origiem na krilu nece ici. Uz sve to opet ocekujemo da prednji trio odradi citavu sezonu bez da se iko povrijedi.

Druga stvar ove sezone imamo generacijske talente koji ce biti na prodaju Havertz, Sancho, Mbappe (mozda), Aouar a Liverpool bi ako sagledamo sve okolnosti morao biti u situaciji da ugrabi bar jednog od njih i time jasno da do znanja da planiramo ostati tu gdje smo trenutno. Mi se nećkamo oko jednog Wernera koji je u danasnjem trzistu uz ovakvu otkupnu klauzulu bargain, uklapa se u nas sistem igre, potreban nam je ali ne. Naši rivali ne štede, neće nas zbog korone niko gledati kako ponovo laganim hodom idemo do nove titule. Prema tome ta tvoja prica o Mbappeu i 200 miliona ne pije vode, nema sanse da u ovakvom sistemu na ovakvom nivou Salah Mane i Firmino igraju jos 5 godina :rol:

Zaboravljaš da mi svake godine namjerno ispadnemo iz svih kupova da ih sačuvamo, širina je i više nego potrebna.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 05 jun 2020, 20:09

StevieG8 je napisao/la:
05 jun 2020, 19:46
Geerroo je napisao/la:
05 jun 2020, 19:19
StevieG8 je napisao/la:
05 jun 2020, 19:12
Nakon svih osvajanja, preskanja 4 transfer roka i rekordnog ugovora s Nikeom nemamo para :rol: i to ne da necemo dovesti Wernera nego najvjerovatnije opet necemo dovesti nikoga.

Kad Klopp ode a ova generacija ostari mi se vracamo na dobru staru prosjecnost. Temelji za buducnost se postavljaju sada a ne kad nam napadacki trio istovremeno bude imao 30 godina.
Nonsens. U klubu su radili vrijedno godinama da bi dosli u ovu poziciju u kojoj smo sad. I sad treba dati 100 miliona ukupno na platu i Wernera kako bi se zadovoljili navijači :roll: Nemamo kupovnu moć Barcelone i Reala, necemo je nikad ni imati, zato se pazljivo biraju igraci.

Klopp je vjerujem u suradnji sa FSG-om procjenio da Werner ne vrijedi te pare (aleluja), a napadački trio uopste nije toliko star koliko se potencira, pogotovo kad uzmes fizicku spremu sve trojice, mogu jos komotno 5 godina igrati na ovom nivou. Misljenja sam da je bolje dati na Mbappea 200 miliona, nego na Wernera 60. Nemoj zaboraviti da su nas ishitreni transferi i doveli u ovu situaciju u kojoj smo bili godinama.
Mislim da ne razumijes trenutak u kojem se nalazimo. Ako prvo pogledamo narednu sezonu imamo AFCON znaci bez Manea i Salaha smo ko zna koliko utakmica i ko zna u koliko teskom rasporedu utakmica. Kako cemo nadomjestiti izostanak nasa dva najvaznija igraca bez adekvatne alternative na klupi? Ako zelimo da se opet borimo za titulu i da stvorimo nekakav kontinuitet to sa Origiem na krilu nece ici. Uz sve to opet ocekujemo da prednji trio odradi citavu sezonu bez da se iko povrijedi.

Druga stvar ove sezone imamo generacijske talente koji ce biti na prodaju Havertz, Sancho, Mbappe (mozda), Aouar a Liverpool bi ako sagledamo sve okolnosti morao biti u situaciji da ugrabi bar jednog od njih i time jasno da do znanja da planiramo ostati tu gdje smo trenutno. Mi se nećkamo oko jednog Wernera koji je u danasnjem trzistu uz ovakvu otkupnu klauzulu bargain, uklapa se u nas sistem igre, potreban nam je ali ne. Naši rivali ne štede, neće nas zbog korone niko gledati kako ponovo laganim hodom idemo do nove titule. Prema tome ta tvoja prica o Mbappeu i 200 miliona ne pije vode, nema sanse da u ovakvom sistemu na ovakvom nivou Salah Mane i Firmino igraju jos 5 godina :rol:

Zaboravljaš da mi svake godine namjerno ispadnemo iz svih kupova da ih sačuvamo, širina je i više nego potrebna.
Africki kup ce 90 % biti odgodjen za narednu godinu, mislim da je i to jedan od razloga sto se Wernera nije ozbiljnije zaganjalo, ceka se samo sluzbena potvrda.

Nema sanse da je Werner od 60 miliona bargain. Bargain je bio Haaland koji je kostao koliko duplo jeftinije, a vec je bolji igrac nego sto ce Werner ikad biti.

Nisam ni rekao da ne treba dovoditi back up igrace, samo su Klopp i vlasnici procijenili da Werner ne vrijedi tih para i apsolutno se slazem, sto ne znaci da sutra nece dati za Mbappea tri put vise novca ako budu mislili da vrijedi. Bas kao sto se dalo 150 miliona za Van Dijka i Alissona.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 05 jun 2020, 20:22

Divim se optimizmu kod navijaca oko te price Mbappe-Liverpool, zaista. Razumijem ono zezancije tipa #mbappe2020 i slicno, ali ne vjerujem da ce ikad Liverpool platiti 200+ miliona za jednog igraca i jos plus neku platu od 400k sedmicno.
Isto tako, sve dok je ove trenutne trojke u napadu, nece se dovesti nijedno veliko ime.
A cisto sumnjam da se sada moze uhvatiti neki kvalitetniji, a jeftiniji igrac od Wernera. 50mil, u trenutnom svijetu fudbala, fakat nije puno.

Al haj...
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 05 jun 2020, 20:28

Ma kakvi. Ni ja ne vjerujem u Mbappea konkretno, ali sam ubjedjen da ce naredno ljeto doci jedno veliko ime.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 05 jun 2020, 20:36

Al neki mogu mlatiti u prazno i kritikovati bez osnove... Prelazni rok nije ni blizu pocetkama vec crnjacenje pocelo.
You are someone else I am still right here

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 05 jun 2020, 20:38

fera je napisao/la:
05 jun 2020, 20:36
Al neki mogu mlatiti u prazno i kritikovati bez osnove... Prelazni rok nije ni blizu pocetkama vec crnjacenje pocelo.
Al bukvalno. Stanje u klubu nije bilo nikad bilo bolje haman, a kukanja nikad više.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 05 jun 2020, 20:41

Geerroo je napisao/la:
05 jun 2020, 20:38
fera je napisao/la:
05 jun 2020, 20:36
Al neki mogu mlatiti u prazno i kritikovati bez osnove... Prelazni rok nije ni blizu pocetkama vec crnjacenje pocelo.
Al bukvalno. Stanje u klubu nije bilo nikad bilo bolje haman, a kukanja nikad više.
eno vec lik predvidio raspad i vracanje u prosijek hahaha
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 05 jun 2020, 21:26

Yebes ovakav Liverpool kad je i @fera optimista. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 06 jun 2020, 16:46

gaston je napisao/la:
05 jun 2020, 21:26
Yebes ovakav Liverpool kad je i @fera optimista. :mrgreen:
i ja kazem nije to to više :mrgreen:
Da se bar hendo(rizo) hoce vratiti da ozivi ovaj pdf :-)
You are someone else I am still right here

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 10 jun 2020, 21:43

Još samo nekoliko dana :ljepota: :ljepota: :ljepota:
Joint_fc

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 11 jun 2020, 16:27

FT: #LFC 6-0 Blackburn Rovers

Goalscorers:

Mane
Minamino
Keita
Matip
Hoever
Clarkson
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 12 jun 2020, 00:31

Nidje highlightsa jbte kuknjava

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 12 jun 2020, 01:08

fera je napisao/la:
06 jun 2020, 16:46
gaston je napisao/la:
05 jun 2020, 21:26
Yebes ovakav Liverpool kad je i @fera optimista. :mrgreen:
i ja kazem nije to to više :mrgreen:
Da se bar hendo(rizo) hoce vratiti da ozivi ovaj pdf :-)
Jedva te prepozna sa novim avatarom 😀

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 12 jun 2020, 11:41

OTNYS_YNWA je napisao/la:
12 jun 2020, 00:31
Nidje highlightsa jbte kuknjava
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 12 jun 2020, 19:25

Zodiac je napisao/la:
12 jun 2020, 01:08
fera je napisao/la:
06 jun 2020, 16:46
gaston je napisao/la:
05 jun 2020, 21:26
Yebes ovakav Liverpool kad je i @fera optimista. :mrgreen:
i ja kazem nije to to više :mrgreen:
Da se bar hendo(rizo) hoce vratiti da ozivi ovaj pdf :-)
Jedva te prepozna sa novim avatarom 😀
napravio sam totalni rebranding :-) novi avatar, optimizam i jos par iznenađenja :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2020, 19:26

#FekirFriday
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Zodiac » 12 jun 2020, 20:43

fera je napisao/la:
12 jun 2020, 19:25
Zodiac je napisao/la:
12 jun 2020, 01:08
fera je napisao/la:
06 jun 2020, 16:46


i ja kazem nije to to više :mrgreen:
Da se bar hendo(rizo) hoce vratiti da ozivi ovaj pdf :-)
Jedva te prepozna sa novim avatarom 😀
napravio sam totalni rebranding :-) novi avatar, optimizam i jos par iznenađenja :mrgreen:
Sigurno pod dejstvom 5g , čudne se stvari dešavaju :mrgreen:

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16553
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 12 jun 2020, 21:05

Liverpool FC can confirm Pedro Chirivella is set to join French side Nantes upon the expiration of his contract at the end of this month.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.