FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 01 jun 2020, 16:44

Provukli smo se kroz iglene uši. Živio me zanima sta ce se dalje dešavati. Nadam se da ju Musija skontao da ovako više ne ide ali nadam se i da ima neko da mu počne malo pritisak da pravi. Pa jbt rodjendan kluba službena stranica ni da spomene.
Olimpik svake sezone mijenjaj grb mi i dalje gledamo ovo sranje od lopte. Jbmu majku nije ovo apoteka treba malo vise sluha za neke stvari.
Sad ćemo vidjeti šta će biti s infrastrukturom valjda neće savez popustit s mjerama makar to značilo i da nas izbace iz lige. Sto je privse previše je...

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 01 jun 2020, 22:41

Wolffire je napisao/la:
01 jun 2020, 16:44
Provukli smo se kroz iglene uši. Živio me zanima sta ce se dalje dešavati. Nadam se da ju Musija skontao da ovako više ne ide ali nadam se i da ima neko da mu počne malo pritisak da pravi. Pa jbt rodjendan kluba službena stranica ni da spomene.
Olimpik svake sezone mijenjaj grb mi i dalje gledamo ovo sranje od lopte. Jbmu majku nije ovo apoteka treba malo vise sluha za neke stvari.
Sad ćemo vidjeti šta će biti s infrastrukturom valjda neće savez popustit s mjerama makar to značilo i da nas izbace iz lige. Sto je privse previše je...
Sumnjam da je na istoj talasnoj sa navijačima, nastavit će opet po svom, a to je sa što manje para tavoriti u PL. Igrači, zaposleni, treneri omladinskih kategorija, to njega ne interesuje nešto posebno. Infrastrukrura, ako grad dadne pare tada će se i uraditi, a da se nešto iz kluba pokrene, uradi, to je naučna fantastika. To za pritisak, vidjet ćemo, ništa nije isključeno, samo bojim se kada pritisak krene onda će se rasplest mnoštvo stvari. Sve u svemu, pustiti ćemo da vidimo u narednim danima dešavanja u i oko kluba, pa na osnovu toga reagovati.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 03 jun 2020, 00:36

Velić, Isaković, Nikolić, Pezer, Delić i Atajić. Ugovor im istiće krajem ovog mjeseca.
Ostajemo bez kvalitetnog golmana, veznog i bekova. Dobro bi bilo Pezera pokušati ostaviti, a što se Vele tiče, mislim da nema šanse da momak produži nakon odnosa prema njemu od strane Musije.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 03 jun 2020, 07:44

FKMLADOSTDK je napisao/la:
03 jun 2020, 00:36
Velić, Isaković, Nikolić, Pezer, Delić i Atajić. Ugovor im istiće krajem ovog mjeseca.
Ostajemo bez kvalitetnog golmana, veznog i bekova. Dobro bi bilo Pezera pokušati ostaviti, a što se Vele tiče, mislim da nema šanse da momak produži nakon odnosa prema njemu od strane Musije.
Ma nema šanse da Vela ostane siljili su kitu na njemu momački.
Pezera I nismo imali nešto prilike da vidimo a ovu zadnju dvojicu sigurno nećemo oplakivati.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 12 jun 2020, 15:14

Očekivani odlasci, ali šta će nam doći?
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 12 jun 2020, 22:29

Da i ja šta nakon tri mjeseca napišem :mrgreen:

Sastavit će Mensur finu ekipu bez preplaćenih igračina i zvijezda. Za Fanima se čeka prava ponuda! Ako ne stigne ponuda koja bi zadovoljila Upravu kluba, nadam se da ga neće dati ni za 50.000 € jer ga i na zimu mogu prodati za te pare, a puno bi Vam valjao u jesenjem dijelu prvenstva!

Što se tiče radova, sad se čeka da Općinsko vijeće nešto izglasa. :nedam:

Kupili su parcelu iza pomoćnog terena i sad se radi na njegovom proširenju tako da će se i na njemu moći igrati zvanične utakmice. U vrlo dobro stanje su ga doveli, svaka čast! Sjećam se kad je samo zemlja bila, nijedne travke nije bilo, a sad je u rangu Rudarovog glavnog. :clap:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 13 jun 2020, 17:34

L' Imperator je napisao/la:
12 jun 2020, 22:29
Da i ja šta nakon tri mjeseca napišem :mrgreen:

Sastavit će Mensur finu ekipu bez preplaćenih igračina i zvijezda. Za Fanima se čeka prava ponuda! Ako ne stigne ponuda koja bi zadovoljila Upravu kluba, nadam se da ga neće dati ni za 50.000 € jer ga i na zimu mogu prodati za te pare, a puno bi Vam valjao u jesenjem dijelu prvenstva!

Što se tiče radova, sad se čeka da Općinsko vijeće nešto izglasa. :nedam:

Kupili su parcelu iza pomoćnog terena i sad se radi na njegovom proširenju tako da će se i na njemu moći igrati zvanične utakmice. U vrlo dobro stanje su ga doveli, svaka čast! Sjećam se kad je samo zemlja bila, nijedne travke nije bilo, a sad je u rangu Rudarovog glavnog. :clap:
Fino te je vidjeti tako optimiaticnog ali ako si pogledao slike sa SS tribine izgledaju užasno! Dugo najvljivani reflektori opet padaju u vodu već se dogovora igranje na Bilinom Polju. Krov isto bog zna kad ce se uraditi sve se nesto čeka. Velez izgradi stadion za vrijeme korone a kod nas ni da stolice očiste.
Fanimo očito nema namjeru da se vraća eh sad je pitanje koliko ima zainteresovanih.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 13 jun 2020, 19:07

Kako je potvrdio za naš portal prvi čovjek Mladosti, Mensur Mušija, opština Kakanj još uvijek nije potpisala ugovor o izgradnji reflektora na stadionu u Doboj- Kaknju, te ako se to ne desi, ovaj klub će preći da igra utakmice na Bilinom polju.

Mušija nam je potvrdio da je već obavio razgovore sa gradonačelnikom Zenice, Fuadom Kasumovićem, koji mu je ponudio stadion za odigravanje utakmice i za treninge po povoljnim uslovima, te u slučaju da općina Kakanj ne želi Mladost, oni će preći u Zenicu.
Velika sramota će ovo biti ako je istina! I za grad, i "sponzore" pa i za Mušiju!

Sve danas ćemo-sutra ćemo i vidi do čega dođe! :facepalm:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 13 jun 2020, 19:31

L' Imperator je napisao/la:
13 jun 2020, 19:07
Kako je potvrdio za naš portal prvi čovjek Mladosti, Mensur Mušija, opština Kakanj još uvijek nije potpisala ugovor o izgradnji reflektora na stadionu u Doboj- Kaknju, te ako se to ne desi, ovaj klub će preći da igra utakmice na Bilinom polju.

Mušija nam je potvrdio da je već obavio razgovore sa gradonačelnikom Zenice, Fuadom Kasumovićem, koji mu je ponudio stadion za odigravanje utakmice i za treninge po povoljnim uslovima, te u slučaju da općina Kakanj ne želi Mladost, oni će preći u Zenicu.
Velika sramota će ovo biti ako je istina! I za grad, i "sponzore" pa i za Mušiju!

Sve danas ćemo-sutra ćemo i vidi do čega dođe! :facepalm:
Zanimljivo je i ovo Musijno razmisljanje on bi privatni klub od kojeg ce on profitirati na transferima ali daj nek svi ulazu u klub. Treba napraviti sposoban klub a ne samo pricati i cekati kad ce grad uplatit pare od poreznih obveznika. Sto se mene tice ja necu ici gledati tu Mladost!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 13 jun 2020, 19:49

Wolffire je napisao/la:
13 jun 2020, 19:31
Zanimljivo je i ovo Musijno razmisljanje on bi privatni klub od kojeg ce on profitirati na transferima ali daj nek svi ulazu u klub. Treba napraviti sposoban klub a ne samo pricati i cekati kad ce grad uplatit pare od poreznih obveznika. Sto se mene tice ja necu ici gledati tu Mladost!
Ne znam šta bih ti rekao. Donekle si u pravu i slažem se s tobom. Ali, treba razumiti i Mensura. Nije ovo projekat od 100.000 KM pa da bez problema može iz svog džepa sve pokriti. Općina se MORA uključiti u ovo! Danas-sutra i da Mensur digne ruke od Mladosti, sigurno neće sa sobom ponijeti ni krov, ni reflektore, ni pomoćne terene, ni ništa. Sve će to ostati mjesnoj zajednici Doboj, gradu i svima nama koji volimo fudbal.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 13 jun 2020, 20:31

L' Imperator je napisao/la:
13 jun 2020, 19:49
Wolffire je napisao/la:
13 jun 2020, 19:31
Zanimljivo je i ovo Musijno razmisljanje on bi privatni klub od kojeg ce on profitirati na transferima ali daj nek svi ulazu u klub. Treba napraviti sposoban klub a ne samo pricati i cekati kad ce grad uplatit pare od poreznih obveznika. Sto se mene tice ja necu ici gledati tu Mladost!
Ne znam šta bih ti rekao. Donekle si u pravu i slažem se s tobom. Ali, treba razumiti i Mensura. Nije ovo projekat od 100.000 KM pa da bez problema može iz svog džepa sve pokriti. Općina se MORA uključiti u ovo! Danas-sutra i da Mensur digne ruke od Mladosti, sigurno neće sa sobom ponijeti ni krov, ni reflektore, ni pomoćne terene, ni ništa. Sve će to ostati mjesnoj zajednici Doboj, gradu i svima nama koji volimo fudbal.
Pa jel trebamo mi navijaci traziti sponzore i investitore. Valjda je njemu u intersu da nadje sposobne ljude da hodaju od firme do firme nude razno razne uslove kako bi se navuklo sto vise para od sponzora. Ali jbg on bi najradije da ide metodom pokukaj malo na sportsport pa ce doci sponzori. Ne moze se sa dva zaposlena u klubu praviti nesto.
Imas spoznora Heilderberg Cement koji ima neto dobiti 15M gotovo svake godine. Imas Moj san u dvoristu stadiona ured. Imas Opstinu koja izdva ja gotovo 190k po budzetu i koliko sam upratio dva puta je jos uplaceno oko 200k za infrastrukturu od ulaska u PL. Imas xx mogucnosti da napravis neku pricu, imao si film i promociju na al jazziri po raznoraznim medijima.
On ne treba iz svog dzepa da finansira ali cinjenica da i nece da mrdne Q da se pocne nesto desavati. Marketing nula nula. Bolji marketing imaju TOSK i Stupcanica. Rodjendan kluba prosao bez **** objave. Napravis dva top trasnfera dovedes se u situaciju da prvi objave Sarajevski mediji pa tek onda klupski umjesto da ovi preuzimaju pricu od kluba. Transferi se vrtili gotovo u svim medijima nisi mogao Andjusica dva puta vidjeti u dresu mladosti sve u dresu Celika ili Sarajeva. Potpises ugovor sa legeom na cetiri godine jbt objave ni na fb nije bilo tupave..
Onda dolazimo do stadiona gdje u 2020. te je stid povesti nekog sa strane jer nema gdje pisati niti napiti se vode. Zaljepe dva reciklirana plakata jedan na Merajici i jedan u gradu. Stolice na stadiona prljave kao da nikad nisu ocisecene, tribina generalno prljava. "Loza" stadiona ogradjena kao cvjecnjak.
Najvljuju se neki radovi iz godine u godinu. Sad cemo vidjeti taj krov ako se napravi a ja koje imam informacije samo se je raspitivao o cijni u firmi koja je radila Zeljin krov. Tek cekam da vidim tu skalameriju kad se zasarafa.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 jun 2020, 13:53

Svašta se piše za Fanima. :eh:

Još nije stigla nijedna konkretna ponuda, mnogi klubovi se "samo raspituju".
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 jun 2020, 15:16

Bilo je još dosta materijala za videa, ali i po ovom se može zaključiti o kakvoj se zvijeri radi. :D

#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 14 jun 2020, 17:51

L' Imperator je napisao/la:
14 jun 2020, 13:53
Svašta se piše za Fanima. :eh:

Još nije stigla nijedna konkretna ponuda, mnogi klubovi se "samo raspituju".
Nesto sumnjam za ovu priču oko Zrinjskog. Na kraju ce biti kao Andjusic u Čeliku kad je bila prica.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 jun 2020, 18:07

Wolffire je napisao/la:
14 jun 2020, 17:51
L' Imperator je napisao/la:
14 jun 2020, 13:53
Svašta se piše za Fanima. :eh:

Još nije stigla nijedna konkretna ponuda, mnogi klubovi se "samo raspituju".
Nesto sumnjam za ovu priču oko Zrinjskog. Na kraju ce biti kao Andjusic u Čeliku kad je bila prica.
Ma portali, kao i inače, lupaju. Uopšte nije ni blizu potpisa sa Zrinjskim.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Napapijri » 14 jun 2020, 18:10

L' Imperator je napisao/la:
14 jun 2020, 18:07
Wolffire je napisao/la:
14 jun 2020, 17:51
L' Imperator je napisao/la:
14 jun 2020, 13:53
Svašta se piše za Fanima. :eh:

Još nije stigla nijedna konkretna ponuda, mnogi klubovi se "samo raspituju".
Nesto sumnjam za ovu priču oko Zrinjskog. Na kraju ce biti kao Andjusic u Čeliku kad je bila prica.
Ma portali, kao i inače, lupaju. Uopšte nije ni blizu potpisa sa Zrinjskim.
A s kime je blizu, ako uopste jeste?
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 14 jun 2020, 19:41

Napapijri je napisao/la:
14 jun 2020, 18:10
A s kime je blizu, ako uopste jeste?
Kao što sam već gore napisao, nijedna ponuda još nije došla u klub. Dakle, naši klubovi se samo raspituju za njegove usluge. Znaju da ga Mušija neće dati za 50.000-100.000 KM tako da zvaničnih ponuda nema!

Znači, ni sa jednim bh. klubom nije blizu. Trenutno!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la robertkosar » 15 jun 2020, 17:29

Sad kad vas ovaj mali Atajic tuzi za dug. Musija ima da se dobro istrese ako misli da mu klub ostane u premijer lizi :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 15 jun 2020, 17:39

robertkosar je napisao/la:
15 jun 2020, 17:29
Sad kad vas ovaj mali Atajic tuzi za dug. Musija ima da se dobro istrese ako misli da mu klub ostane u premijer lizi :mrgreen:
Nema manjeg kluba a sa većim brojem insidera. Svi barataju nekim informacijama.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 15 jun 2020, 17:58

Zanimljivo kako smo mnogima trn u oku. Ovi iz Tz preko mil dobiju od grada i opet ih svako malo naguzimo.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.