RK Bosna

samba
Postovi: 111
Pridružen/a: 25 okt 2009, 13:55
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samba » 05 dec 2010, 06:39

air je napisao/la:Irfo uvijek posalje Ridju da se crveni na press-u poslije poraza :mrgreen:


Sramota Studenata!

I jos onaj Nekic se nonsalantno ispucava kao da igra za mjesnu zajednicu u Zadru.

HI0TNO 5 otkaza + 3-4 ultra pojacanja uz Medjica & Zikicu da udjemo u TOP 16 u inat brojnim dusmanima.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 05 dec 2010, 10:20

samba je napisao/la:
adn_sah je napisao/la:
nino p. je napisao/la:e gdje su bile pohvale kad je "Irfo" otkinuo bod zagrebu u sarajevu... ili vam ni tad vam nije bilo pravo.

zasto "irfi" pohvale. Valjda treba zahvalit zagrebasima sto su isli na cevape
Haloo, uhvati se piramida & Sirca. Imas 10x vise postoba na sarajevskoj Bosni I pametujes kada god izgubimo. Bolje dijeli savjete svojim sugradjanima!

Ok, al onda od sad govoirte da ste sarajevski brend, a ne BiH ;)

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 05 dec 2010, 11:22

@adn_sah
čuj "sarajevski brend" - ne pričaj gluposti - nismo prvaci kantona, nego države, koja se još uvijek zove BIH... te stoga idi bodri svoje, sastavite ekipu koja se raspada i ne lešinari po forumu - čeka vas teška utakmica :lol:

Aikon
Postovi: 200
Pridružen/a: 09 nov 2009, 09:58
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Aikon » 05 dec 2010, 11:24

legenda reala je napisao/la:Pa ljudi vidite li da on samo radi ovdje za Hrvatski savez ,dovodi neke potencijalne reprezentativce iz Hrvatske ,koji stiču iskustvo ,zar nije bolje dati šansu našim domaćim igračima ,i Bosninoj djeci ,pa ne bi ni oni ništa gore prošli danas.Nekad je Bosna bila glavna baza za reprezentaciju ,a sad postala glavna baza za Hrvatsku ,i još im uči i selektora za budućnost
do jučer sam mislio da nije tako...ali mislim da radi za rukometni savez HR...pa to je smješno..ona igra jučer..ako ne radi za rukometni savez onda radi za sebe..znači:dovedeš igrača,radiš sa njim 2-3 godine,prodaš ga i još tu kupiš lovu... :? :? ...jer ako ima ko pametan neka mi objasni kaka je bila ona igra jučer?????...jedino što valja u ovom klubu je:uvodič,pucelj,kapisoda,međić,divković i mali vražalić ostalo bjež smješno...- :evil:

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 05 dec 2010, 11:49

Aikon je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Pa ljudi vidite li da on samo radi ovdje za Hrvatski savez ,dovodi neke potencijalne reprezentativce iz Hrvatske ,koji stiču iskustvo ,zar nije bolje dati šansu našim domaćim igračima ,i Bosninoj djeci ,pa ne bi ni oni ništa gore prošli danas.Nekad je Bosna bila glavna baza za reprezentaciju ,a sad postala glavna baza za Hrvatsku ,i još im uči i selektora za budućnost
do jučer sam mislio da nije tako...ali mislim da radi za rukometni savez HR...pa to je smješno..ona igra jučer..ako ne radi za rukometni savez onda radi za sebe..znači:dovedeš igrača,radiš sa njim 2-3 godine,prodaš ga i još tu kupiš lovu... :? :? ...jer ako ima ko pametan neka mi objasni kaka je bila ona igra jučer?????...jedino što valja u ovom klubu je:uvodič,pucelj,kapisoda,međić,divković i mali vražalić ostalo bjež smješno...- :evil:
ma naravno, na djelu je ”zavjera”... ma nemaš pojma drugar, ali mašti nigdje karaja. ko prodaje igrače? ko kupi pare? ne lupetaj, kad ne znaš. znaš li ti čovječe ko je smajlagić?
kažeš vražalić dobar... gajim velike nade u njegovu igru i igrački karakter, ali, kako je sinoć igrao? strašno. i šta? - desi se loša igra. utakmicu prije ove pobijedili su sa 19 razlike (doduše u domaćoj ligi), a sada im se tih 19 vratilo ko bumerang... nadam se da će nešto naučiti iz ovog poraza. dug je put do uspjeha.

Aikon
Postovi: 200
Pridružen/a: 09 nov 2009, 09:58
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Aikon » 05 dec 2010, 12:02

nino p. je napisao/la:
Aikon je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:Pa ljudi vidite li da on samo radi ovdje za Hrvatski savez ,dovodi neke potencijalne reprezentativce iz Hrvatske ,koji stiču iskustvo ,zar nije bolje dati šansu našim domaćim igračima ,i Bosninoj djeci ,pa ne bi ni oni ništa gore prošli danas.Nekad je Bosna bila glavna baza za reprezentaciju ,a sad postala glavna baza za Hrvatsku ,i još im uči i selektora za budućnost
do jučer sam mislio da nije tako...ali mislim da radi za rukometni savez HR...pa to je smješno..ona igra jučer..ako ne radi za rukometni savez onda radi za sebe..znači:dovedeš igrača,radiš sa njim 2-3 godine,prodaš ga i još tu kupiš lovu... :? :? ...jer ako ima ko pametan neka mi objasni kaka je bila ona igra jučer?????...jedino što valja u ovom klubu je:uvodič,pucelj,kapisoda,međić,divković i mali vražalić ostalo bjež smješno...- :evil:
ma naravno, na djelu je ”zavjera”... ma nemaš pojma drugar, ali mašti nigdje karaja. ko prodaje igrače? ko kupi pare? ne lupetaj, kad ne znaš. znaš li ti čovječe ko je smajlagić?
kažeš vražalić dobar... gajim velike nade u njegovu igru i igrački karakter, ali, kako je sinoć igrao? strašno. i šta? - desi se loša igra. utakmicu prije ove pobijedili su sa 19 razlike (doduše u domaćoj ligi), a sada im se tih 19 vratilo ko bumerang... nadam se da će nešto naučiti iz ovog poraza. dug je put do uspjeha.
nisam ja reko ,da smajlagič TO radi a ko što ti napisah mašti nikad kraja.... :lol: a fakat ko je smajlagič??? Kad je bijo igrač znam sve o njemu..a de mi reci šta je on postigo kao trener????

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 05 dec 2010, 13:10

@Aikon
drugar, nije ovo mala škola rukometa. ruku na srce, osim tebe, puno je ovdje amatera, ali su mnogi barem poštenih namjera. bez uvrede, ”amateur” - na francuskom znači onaj koji voli, ako nisi znao. dakle, nije strašno ne znati, važno je ne pridavati sebi previše značaja kao ekspertu...
što se tiče konkretno gospodina Smajlagića, očigledno imaš internet, lako ti je da ukucaš ime ”irfan smajlagic” pa da saznaš ko je i šta je uradio kao trener. ali, nemoj gledat slike, nego čitaj. to znam zahtijeva malo mentalnog napora, ali vrijedi.... i ne bavi se jeftinim podmetanjma nivoa seoskog filozofa... proziran si skroz. :lol:

Aikon
Postovi: 200
Pridružen/a: 09 nov 2009, 09:58
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Aikon » 05 dec 2010, 15:27

nino p. je napisao/la:@Aikon
drugar, nije ovo mala škola rukometa. ruku na srce, osim tebe, puno je ovdje amatera, ali su mnogi barem poštenih namjera. bez uvrede, ”amateur” - na francuskom znači onaj koji voli, ako nisi znao. dakle, nije strašno ne znati, važno je ne pridavati sebi previše značaja kao ekspertu...
što se tiče konkretno gospodina Smajlagića, očigledno imaš internet, lako ti je da ukucaš ime ”irfan smajlagic” pa da saznaš ko je i šta je uradio kao trener. ali, nemoj gledat slike, nego čitaj. to znam zahtijeva malo mentalnog napora, ali vrijedi.... i ne bavi se jeftinim podmetanjma nivoa seoskog filozofa... proziran si skroz. :lol:

hehehhehe...ma upravu si drugar :D :D ......pozzz.... 8-)

Necromacer
Postovi: 387
Pridružen/a: 09 sep 2009, 13:20
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Necromacer » 05 dec 2010, 15:55

Hahahah , kaze Ivano Balic "sta ce nama regionalna liga". Kao u fazonu, ovakve rupe od ekipa imamo i u HR ligi. PA eto po mogucnosti kada dodje opet u Sa, vi drkajte na ujku. Hebo li vas on kolektivno ;)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 05 dec 2010, 23:38

Sramota, bruka, neviđena! Očajan sam.
Koš-razlika...nisam više bio siguran koju Bosnu gledam – onu „II“, onu iz Tešnja ili onu iz Visokog!?
Publika 'crkavala' od zadovoljstva (da ne kažem zadovoljenja..)!
I što je najtužnije – nije Zagreb igrao ništa posebno dobro koliko su naši bili očajni, očajni na desetu..... :cry:

Smajlagića od prvog dana cijenim ( i 'branim') kao stručnjaka, trenera s vizijom i dalje ga cijenim i smatram da treba Bosni...al' ovaj izbor igrača – ako je samo on birao, pod hitno mu treba pomoć, nekog iskusniijeg u tom poslu.

A „igrači“ ! :evil:
Ide 'zimska pauza' i prilika da se u ekipi ostavi 4-5 rukometaša – ostalo BREZOVA METLA, i to na najveća... inace, kakva LP kakvi bakrači – ni boda do kraja ovi neće osvojiti, ovakvom igrom!
A može doći u pitanje i domaća titula s ovako 'pametnim' igračima – bekovima, posebno!
Pa Bielicki ima nesreću da ima samo jedno oko a igra kao da ima 4, dok ovi naši bekovi igraju kao da nemaju očiju – sve 'soleri', a krilo i pivot ako i dobiju loptu to je više plod slučaja, nešto kad bekovima lopta neplanski ispala na tu stranu....više kao tehnička greška! :mrgreen:
Hajd' – ne štima nikako napad, "pametni i brzi" bekovi, al' što onda ne štima odbrana barem...?
Odgovor je očit – metla, brezova, pod hitno!
Bosno moja poharana....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 05 dec 2010, 23:45

Necromacer je napisao/la:Hahahah , kaze Ivano Balic "sta ce nama regionalna liga". Kao u fazonu, ovakve rupe od ekipa imamo i u HR ligi. PA eto po mogucnosti kada dodje opet u Sa, vi drkajte na ujku. Hebo li vas on kolektivno ;)
E, jesi si naš'o da sad mudruješ, 'nekrofil'... I baš Balić tako rek'o? Jakako.
Ma, daj...nisi ti prišo Ivanu, najboljem svih vremena, ni na 3 metara... osim kad se primakneš tv-ekranu, onda ga možeš i poljubiti u....
Ivano je gospodin, sportista, a ne tvoj 'ujko' a nađi si što god pa prestani ti d.rkati i počni činiti konkretno, pa bilo s kim... :mrgreen:
Bosno moja poharana....

laki
Postovi: 164
Pridružen/a: 10 jun 2008, 00:05
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la laki » 05 dec 2010, 23:53

legenda reala je napisao/la:Pa ljudi vidite li da on samo radi ovdje za Hrvatski savez ,dovodi neke potencijalne reprezentativce iz Hrvatske ,koji stiču iskustvo ,zar nije bolje dati šansu našim domaćim igračima ,i Bosninoj djeci ,pa ne bi ni oni ništa gore prošli danas.Nekad je Bosna bila glavna baza za reprezentaciju ,a sad postala glavna baza za Hrvatsku ,i još im uči i selektora za budućnost
Svaka ti je na mjestu... 19 razlike u modernom rukometu... halo irfane! halo majmune! saberi se, a bolje bi ti bilo da se oduzmes i nestanes iz bosne, sa svojim EURO treninzima!
J**i me ako iko od ovih igraca ostane u sljedecoj sezoni, a prica se kako pravi tim!

oj ne mogu vise!

Avatar
samo_lijevo
Postovi: 11000
Pridružen/a: 24 nov 2010, 23:35
Lokacija: Garmisch-Partenkirchen
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la samo_lijevo » 06 dec 2010, 16:13

Trigger je napisao/la:Sramota, bruka, neviđena! Očajan sam.
Koš-razlika...nisam više bio siguran koju Bosnu gledam – onu „II“, onu iz Tešnja ili onu iz Visokog!?
Publika 'crkavala' od zadovoljstva (da ne kažem zadovoljenja..)!
I što je najtužnije – nije Zagreb igrao ništa posebno dobro koliko su naši bili očajni, očajni na desetu..... :cry:

Smajlagića od prvog dana cijenim ( i 'branim') kao stručnjaka, trenera s vizijom i dalje ga cijenim i smatram da treba Bosni...al' ovaj izbor igrača – ako je samo on birao, pod hitno mu treba pomoć, nekog iskusniijeg u tom poslu.

A „igrači“ ! :evil:
Ide 'zimska pauza' i prilika da se u ekipi ostavi 4-5 rukometaša – ostalo BREZOVA METLA, i to na najveća... inace, kakva LP kakvi bakrači – ni boda do kraja ovi neće osvojiti, ovakvom igrom!
A može doći u pitanje i domaća titula s ovako 'pametnim' igračima – bekovima, posebno!
Pa Bielicki ima nesreću da ima samo jedno oko a igra kao da ima 4, dok ovi naši bekovi igraju kao da nemaju očiju – sve 'soleri', a krilo i pivot ako i dobiju loptu to je više plod slučaja, nešto kad bekovima lopta neplanski ispala na tu stranu....više kao tehnička greška! :mrgreen:
Hajd' – ne štima nikako napad, "pametni i brzi" bekovi, al' što onda ne štima odbrana barem...?
Odgovor je očit – metla, brezova, pod hitno!
Blizi se i taj dan kad cete igrat sa Dobrinjcem.A ova visokca ce biti pojam za vas.Ne sjecas se kad su vas ostavili u ligi.Vodili vas 10 razlike na poluvremenu pa vas pustili,dok ih je Sirco trenirao.
Jetzt lass mal die Kirche im Dorf

Nur gucken, nicht anfassen

Belo, oko mene sve je belo
sat na ruci, kosulja, cipele, odelo

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la starigrad » 06 dec 2010, 16:20

jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

air
Postovi: 83
Pridružen/a: 12 avg 2010, 22:27
Lokacija: RajvoSA
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la air » 06 dec 2010, 17:44

starigrad je napisao/la:jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
http://www.24sata.hr/rukomet/ivano-bali ... iga-201059

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 06 dec 2010, 18:13

Kakvi ste vi kompleksasi - kao sto su isti novinari i novine obavijestile javnost da je Risto Arnaudovski prebio Smajlagica, tako je i Ivano rekao ovo sto danas Avaz citira. Ako niste znali, a kako biste to znali, tu nije bilo novinara, Balic je usao u svlacionucu Rk Bosne da pozdravi Smajlagica. Susret je bio veoma prijateljski i vise nego srdacan. Tada je Ivano izjavio da mu je rukometa preko glave i da jedva ceka da zavrsi sezonu. Regionalna liga mu ne pada na pamet, nada se da je nece ni bilti. Na pitanje jednog od prisutnih " pa sta ces kad ostavis rukomet" odgovorio je " prizeljujem neko mjesto u uredu, bio bih najsretniji kad bih ove sekunde prestao igrati" ... Navod je dakle samo djelimicno tacan... Ivanu je dosta rukometa, a vi to citajte kako hocete

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la starigrad » 06 dec 2010, 18:27

nino p. je napisao/la:Kakvi ste vi kompleksasi - kao sto su isti novinari i novine obavijestile javnost da je Risto Arnaudovski prebio Smajlagica, tako je i Ivano rekao ovo sto danas Avaz citira. Ako niste znali, a kako biste to znali, tu nije bilo novinara, Balic je usao u svlacionucu Rk Bosne da pozdravi Smajlagica. Susret je bio veoma prijateljski i vise nego srdacan. Tada je Ivano izjavio da mu je rukometa preko glave i da jedva ceka da zavrsi sezonu. Regionalna liga mu ne pada na pamet, nada se da je nece ni bilti. Na pitanje jednog od prisutnih " pa sta ces kad ostavis rukomet" odgovorio je " prizeljujem neko mjesto u uredu, bio bih najsretniji kad bih ove sekunde prestao igrati" ... Navod je dakle samo djelimicno tacan... Ivanu je dosta rukometa, a vi to citajte kako hocete
eto, nek sam ja kompleksas, a ti mi pokusaj otvoriti oci i usaditi u glavu da bosna sa ovakvom igrom moze parirati iole jacem protivniku. i za bosnu je bolje da se (jos uvijek) ta liga ne igra. bilo bi po guzi, kao i u ovogodisnjoj lp. daleko najgora gol razlika u tom takmicenju, dovoljno govori o, nasem, sarajevskom divu. pali smo nisko, a sto je najgore, nema nagovjestaja boljem sutra. sve je to u 5 deka, rk bosna, kk bosna, fk zeljo i sarajevo, itd. niko sretniji od mene da se i danas igraju utakmice pobrojanih kao unazad 5-6 godina, kada su dvorane i stadioni bili dobrano popunjeni, a ponekad se trazila i karta vise. atmosfera pred utakmicu se podgrijavala danima ranije. danas najave ni na dan tekme.
ne krivim nikoga imenom i nisam niciji glasnogovornik. uprave, treneri, igraci, pa i mi navijaci, su prolazni. klubovi sa renomeom treba da su institucije, kojim vrijeme nista ne znaci. e, u sarajevu odavno nema sportske institucije.
moje misljenje, koliko god bilo subjektivno ali, s obzirom na navedeno, niko mi ga ne moze pobiti.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 06 dec 2010, 18:39

starigrad je napisao/la:
nino p. je napisao/la:Kakvi ste vi kompleksasi - kao sto su isti novinari i novine obavijestile javnost da je Risto Arnaudovski prebio Smajlagica, tako je i Ivano rekao ovo sto danas Avaz citira. Ako niste znali, a kako biste to znali, tu nije bilo novinara, Balic je usao u svlacionucu Rk Bosne da pozdravi Smajlagica. Susret je bio veoma prijateljski i vise nego srdacan. Tada je Ivano izjavio da mu je rukometa preko glave i da jedva ceka da zavrsi sezonu. Regionalna liga mu ne pada na pamet, nada se da je nece ni bilti. Na pitanje jednog od prisutnih " pa sta ces kad ostavis rukomet" odgovorio je " prizeljujem neko mjesto u uredu, bio bih najsretniji kad bih ove sekunde prestao igrati" ... Navod je dakle samo djelimicno tacan... Ivanu je dosta rukometa, a vi to citajte kako hocete
eto, nek sam ja kompleksas, a ti mi pokusaj otvoriti oci i usaditi u glavu da bosna sa ovakvom igrom moze parirati iole jacem protivniku. i za bosnu je bolje da se (jos uvijek) ta liga ne igra. bilo bi po guzi, kao i u ovogodisnjoj lp. daleko najgora gol razlika u tom takmicenju, dovoljno govori o, nasem, sarajevskom divu. pali smo nisko, a sto je najgore, nema nagovjestaja boljem sutra. sve je to u 5 deka, rk bosna, kk bosna, fk zeljo i sarajevo, itd. niko sretniji od mene da se i danas igraju utakmice pobrojanih kao unazad 5-6 godina, kada su dvorane i stadioni bili dobrano popunjeni, a ponekad se trazila i karta vise. atmosfera pred utakmicu se podgrijavala danima ranije. danas najave ni na dan tekme.
ne krivim nikoga imenom i nisam niciji glasnogovornik. uprave, treneri, igraci, pa i mi navijaci, su prolazni. klubovi sa renomeom treba da su institucije, kojim vrijeme nista ne znaci. e, u sarajevu odavno nema sportske institucije.
moje misljenje, koliko god bilo subjektivno ali, s obzirom na navedeno, niko mi ga ne moze pobiti.
razlika između bosne i ostalih je izrazena rezultatima (utakmicu prije zagreba je pobijedila sa 19 razlike, a od zagreba je izgubila istim rezultatom)... bosna je pet godina zaredom šampion. nekom malo, nekom dosta.
a, što se tiče sporta u BiH, njega ima u mjeri i veličini u kojoj ima i para za sport. zagreb ima budzet 5 miliona, a rk bosna jedva milion... zagreb drži privatni poduzetnik gobac - rk zagrebu ide dobro, što nije slučaj sa ostalim rukometnim klubovima u hrvatskoj ligi.
fenomen publike je nesto drugo. o tome bi se dalo pricati, ali to bi bila veoma duga diskusija.

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la starigrad » 06 dec 2010, 18:54

@nino p.
sve stoji. ponukao si me na pisanje onim kompleksas. svjestan sam svega sto govoris. ali... budjet je svih ovih godina tu negdje. opet kazem, nisam od onih sto se smatraju trenerima i selektorima, pa da sada pametujem da ne valja selekcija igraca, da su nedovoljno spremni, da trener ne radi kako treba... imam posao koji radim, za koji sam strucan i placen. gdje nisam kompetentan, ne petljam se. ali me boli sto se moram zadovoljavati pobjedom bosne nad prijedorom, i porediti gol razliku s te utakmice sa ovom katastrofom u zagrebu, te se tjesiti kako je u te dvije tekme gol razlika 0. ako je nekom to dovoljno, svaka cast, nemam nista protiv.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Avatar
starigrad
Postovi: 982
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:05
Lokacija: baščaršija
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la starigrad » 06 dec 2010, 19:03

air je napisao/la:
starigrad je napisao/la:jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
http://www.24sata.hr/rukomet/ivano-bali ... iga-201059
uh jbt, pokusah otvoriti ovaj tekst, putem linka iz tvog posta... laptop mi bio zaglavio, ni ugasiti, ni strelicu pomac...
kad sam konacno uspio ugasiti ga, jedva pokrenuo program, s tim da sam ga triput morao paliti da bih otvorio mozilu. pasa, izbrisi post, da ko ne ograjise.
ne moram navijati za f.k. sarajevo da bih mogao reci da sam sarajlija

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Direktorcic i 24 gosta.