ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 26 jun 2020, 14:00

jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 13:48
i goran pozitivan :(
Poslije 2 negativna testa , treći je pokazao da je pozitivan iako nema nikakve simptome...

“Jedva dočekali da udare Novaka, da je neko drugi..." http://sportklub.rs/Tenis/ATP/a335189-J ... drugi.html

Žil Simon bez dlake na jeziku, kaže brat :
" Da je reč o nekom drugom igraču, ne bi se povlačilo dva dana u nizu na naslovnoj strani L'ekipa. Ne pamtim kada je taj visokotiražni list posvetio naslovnicu tenisu. Nije to slučajno i bez važnosti. "
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 jun 2020, 14:08

niej problem što su nole, grigor, borna, goran itd pozitivni, oni su svi top fizički, njima će to sve proći dok si reko keks, problem je za neke ljude sa kojima su bili u kontaktu, starije, slabije itd

virus je ponovo uzeo maha, evo na radiju kažu 140 u zadnja 24 sata ... a nije samo kod nas, u cijeloj evropi ponovo polako kreće nagore :(

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 26 jun 2020, 14:15

Ne znam u Hrvatskoj i Srbiji kako je bilo , ali kod nas stariji pa 90% nosi masku i na otvorenom , baš se paze čak i "bježe" kad im ideš u susret ...
Ja sam navijač Federera, Novaka ne gotivim ništa specijalno pogotovo njegovo ponašanje na terenu , ali van terena je lik samo takav tu nema šta da se prigovori ...
Ovo što sada rade strani mediji je užas, milim nisam ni ja u fazonu čitav svijet mrzi srbe ...
Međutim kad se sjetim Monike Seleš , pa kako im je Lendl bio trn u oku ima ovdje itekako nisu čista posla korona je samo onako usput ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 jun 2020, 14:24

za lendla su imali 1000% pravo pič.ka mu materina poremećena, da su ga bogdo zatvorili dok su mogli. pročitaj koliko je godina imala ona njegova kad je to sve počelo. manijak, sve da je i bez loših namjera ko što kažu da vjerovatno jeste! da nije ivan lendl odavno bi bio u zatvoru a zna se šta se takvima ko njemu tamo dešava!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 26 jun 2020, 15:24

jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 14:08
niej problem što su nole, grigor, borna, goran itd pozitivni, oni su svi top fizički, njima će to sve proći dok si reko keks, problem je za neke ljude sa kojima su bili u kontaktu, starije, slabije itd

virus je ponovo uzeo maha, evo na radiju kažu 140 u zadnja 24 sata ... a nije samo kod nas, u cijeloj evropi ponovo polako kreće nagore :(
Daj bolan sta ti je ,sto si isprepadan toliko :rol: :rol:

Ovaj novi val je bezopasniji jer je slabiji i bukvalno mnogi i ne osjete uopste da imaju koronu.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 26 jun 2020, 16:03

daj bože da si u pravu i da nas sva ignorancija i bahato ponašanje ne lupe po glavi. ja nisam epidemiolog i neznam šta je stvarno u pitanju (iskreno neznaju ni oni jer je pola onoga što su nam do sada rekli u najmanju ruku upitno) ali nisam isprepadan nego jednostavno zabrinut. moraš biti zabrinut kad vidiš šta se dešava u americi, brazilu itd. bergamo smo svi vidjeli i to mi se sve nikako ne sviđa. moja stara samo što nije u 90-tu ušla, ne bi volio da je ovo strefi ...

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 26 jun 2020, 16:09

jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 16:03
daj bože da si u pravu i da nas sva ignorancija i bahato ponašanje ne lupe po glavi. ja nisam epidemiolog i neznam šta je stvarno u pitanju (iskreno neznaju ni oni jer je pola onoga što su nam do sada rekli u najmanju ruku upitno) ali nisam isprepadan nego jednostavno zabrinut. moraš biti zabrinut kad vidiš šta se dešava u americi, brazilu itd. bergamo smo svi vidjeli i to mi se sve nikako ne sviđa. moja stara samo što nije u 90-tu ušla, ne bi volio da je ovo strefi ...
Ma nemas razloga,ovo je slabijeg intnenziteta jer je virus oslabio ,naravnoi moramo nauciti da zivimo sa ovim sve dok ne bude vakcine i to je sve,ali slozit cu se sa tobom ,naravno da se treba cuvati i pridrzavati nekih stvari ali nista ovo nije alarmantno ,ne brini se :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 26 jun 2020, 17:54

delinjo je napisao/la:
26 jun 2020, 16:09
jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 16:03
daj bože da si u pravu i da nas sva ignorancija i bahato ponašanje ne lupe po glavi. ja nisam epidemiolog i neznam šta je stvarno u pitanju (iskreno neznaju ni oni jer je pola onoga što su nam do sada rekli u najmanju ruku upitno) ali nisam isprepadan nego jednostavno zabrinut. moraš biti zabrinut kad vidiš šta se dešava u americi, brazilu itd. bergamo smo svi vidjeli i to mi se sve nikako ne sviđa. moja stara samo što nije u 90-tu ušla, ne bi volio da je ovo strefi ...
Ma nemas razloga,ovo je slabijeg intnenziteta jer je virus oslabio ,naravnoi moramo nauciti da zivimo sa ovim sve dok ne bude vakcine i to je sve,ali slozit cu se sa tobom ,naravno da se treba cuvati i pridrzavati nekih stvari ali nista ovo nije alarmantno ,ne brini se :mrgreen:


Kamberizam gospodara mi :salut:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 26 jun 2020, 18:05

bombaysaphire je napisao/la:
26 jun 2020, 17:54
delinjo je napisao/la:
26 jun 2020, 16:09
jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 16:03
daj bože da si u pravu i da nas sva ignorancija i bahato ponašanje ne lupe po glavi. ja nisam epidemiolog i neznam šta je stvarno u pitanju (iskreno neznaju ni oni jer je pola onoga što su nam do sada rekli u najmanju ruku upitno) ali nisam isprepadan nego jednostavno zabrinut. moraš biti zabrinut kad vidiš šta se dešava u americi, brazilu itd. bergamo smo svi vidjeli i to mi se sve nikako ne sviđa. moja stara samo što nije u 90-tu ušla, ne bi volio da je ovo strefi ...
Ma nemas razloga,ovo je slabijeg intnenziteta jer je virus oslabio ,naravnoi moramo nauciti da zivimo sa ovim sve dok ne bude vakcine i to je sve,ali slozit cu se sa tobom ,naravno da se treba cuvati i pridrzavati nekih stvari ali nista ovo nije alarmantno ,ne brini se :mrgreen:


Kamberizam gospodara mi :salut:
:rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bombaysaphire » 26 jun 2020, 18:46

jestamaji je napisao/la:
26 jun 2020, 16:03
daj bože da si u pravu i da nas sva ignorancija i bahato ponašanje ne lupe po glavi. ja nisam epidemiolog i neznam šta je stvarno u pitanju (iskreno neznaju ni oni jer je pola onoga što su nam do sada rekli u najmanju ruku upitno) ali nisam isprepadan nego jednostavno zabrinut. moraš biti zabrinut kad vidiš šta se dešava u americi, brazilu itd. bergamo smo svi vidjeli i to mi se sve nikako ne sviđa. moja stara samo što nije u 90-tu ušla, ne bi volio da je ovo strefi ...
Moj ti je savjet da se čuvaš i da paziš mamu , tj . da budeš odgovoran.
Ali prije svega toga kao ja da prestaneš čitati šta se dešava u Brazilu , SAD itd ...
Ni za Bergamo nismo sigurni šta je bilo jer su sve smrti stavljali pod koronu , svega je bilo ..
Znači prestaneš čitati prvenstveno smeće od kliksa i ostale portale , ostaneš samo na sportskim i ovdje na forumu čisto informativno ...
Na TV-u gledaš serije i sportske sadržaje, i bićeš kao nov !
Vidim ja po tvojim postovima da si pregorio , mediji su ljude silovali kao nikad majke mi da imam kakvih para sve bi ih tužio , pogotovo za brojače zato im se mrtvih nayebem svim redakcijama...
Ovo ti pišem iz vlastitog iskustva.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2020, 00:18

Haj da zajedno pokrenemo tuzbu za ove brojace :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la alan_kardec » 27 jun 2020, 00:20



halo Daniel Evans, da li se čujemo?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 27 jun 2020, 01:13

alan_kardec je napisao/la:
27 jun 2020, 00:20


halo Daniel Evans, da li se čujemo?
Kriv je Novak i za ovo :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Drape » 27 jun 2020, 15:07

Poznati hrvatski sportski novinar Bernard Jurišić brani Novaka

Novak Đoković nije prekršio ni jedan zakon ili propis Republike Hrvatske. Pitao je može li organizirati teniski turnir i netko mu je dao odobrenje. Netko mu je otvorio tribine. Netko je sve to organizirao. Netko je bio zadužen sve to odraditi sukladno propisima i aktualnoj situaciji. Netko je bio zadužen nadzirati. I odgovarati. Kad je već odobrio.

Ne treba biti lumen da bi se shvatilo kako je Đokovićevu humanitarnu i sportsku ideju netko vidio kao zgodnu priliku za politički trijumfalizam i predizbornu manifestaciju kojom će se Hrvatskoj i svijetu prezentirati ‘pobjeda na koronom’. I da će politička opcija koja je na vlasti na krilima te ‘pobjede’ krenuti i po novu izbornu pobjedu. Odigrali su ‘ruski rulet’ i, ****, naletjeli na Bugarina.

I što sad? Vladajuća klika se pogubila u namjeri da se opere od odgovornosti, dobar dio opozicije pokušava skupiti poneki bijedni, pišljivi bodić čak i na ovome u čemu su/smo popušili svi.
A i Novak Đoković će iz svega ovoga vjerojatno izaći pametniji. Utoliko pametniji da se ostavi pomaganja sirotu na svoju sramotu. Da zatvori usta i da se ponaša onako kako svijet oko njega očekuje da se ponaša. Ljubomorni, jalni i zločesti svijet koji će jedva dočekati da zalaje na sportskog šampiona koji je sve što ima zaradio svojim radom i sposobnošću, dok im ispred nosa skakuću mutni likovi s terencima i rolexima koje se ne usude dirati.

Umjesto da skuplja lovu za potrebite, da gradi škole i hrani gladne, donira turnirske nagrade i pomaže konkretnim djelima, umjesto što sve ljude tretira jednako bez obzira čiju putovnicu imaju, umjesto da se izlaže kritikama svakakvih likova koji mu nisu dostojni ni lopticu dodati, Đoković bi vjerojatno bio i pametniji i popularniji da svoj humanitarni rad ograniči na pisanje #PrayForXY ili #XYLivesMatter dok pijucka koktele na bazenu svoje vile.
Je li Novak Đoković pogriješio? Je li bio naivan i podcijenio sve ono što se u svijetu događa? Je li sve skupa bilo prerano i preležerno organizirano? Je, danas ćemo se svi oko toga složiti. Danas smo svi jako pametni. Danas svi sve znamo. Ali je li čovjek zaslužio da se zbog svega toga tolika količina govana sjuri prema njegovom liku i djelu? Apsolutno nije.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 29 jun 2020, 10:44



:rol:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
delinjo
Postovi: 24121
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delinjo » 29 jun 2020, 12:08

A dobrih zena **** ti dan
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 29 jun 2020, 18:46

fino mu je kirdžo reko :mrgreen:



nego wimbledon objavio da su im otkazali osiguranje za dogodine, navodno se uopšte više ne može osigurati protiv pandemije.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la LlullSergio » 29 jun 2020, 21:39

Ko ne bi pleso sa njima, HIV bi radi njih pokupio,a ne koronu.

Btw kakva je ****.ica taj Rothenberg.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19262
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 29 jun 2020, 23:22

LlullSergio je napisao/la:
29 jun 2020, 21:39
Ko ne bi pleso sa njima, HIV bi radi njih pokupio,a ne koronu.

Btw kakva je ****.ica taj Rothenberg.
Jes, ubjedljivo najodvratnija njuška na twitteru od teniskih novinara, kmečavac
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.