Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 29 jun 2020, 08:28

Ghuraba je napisao/la:
29 jun 2020, 00:22
Kakve gluposti i nebuloze frajer valja. :rol: Uz to, navodi fudbalere koji su mahom krila ili veznjaci striktno orjentisani desno ili lijevo i samo potvrdjuje ono sto ja pisem. Btw, Besic je bolji lijevom nego Pjanic.

Nego, seljacicu, ne smaraj i zaobidji me ubuduce! :wave:
pappak iz kalesije/banovica se upalio :rol: :rol:


vehabijski glupko, spomenuti besic je sakat u lijevu nogu ali ti to nikada nisi ni orimjetio jer si ogranicen IQ-om. to je glavni razlog zasto sporo predaje loptu... zato sto mu treba vjecnost da se namjesta na desnu....ne zna primit loptu lijevom kamoli da odigrava pasove bolje od pjanica :rol: ali to ne dopire do tvog ogranicenog mozgica koji pise gluposti kao da je vrijeme desetki iz zidaneovog vremena jos tu....poslusaj nedavni intervju za z.bobanom da te malo prosvijetli...a prvo se mora ustanovit ta sakatost u lijevu nogu kako si ga ti orimjetio u tvom selu kad je imao 10....ti ga spominjes kao krilo i onda ti smeta sto ja navodim baljica :rol:

ovaj mali nek zaigra za besiktas on je igrac za seniorsku reprezentaciju. i koja je poenta tvog proseravanja??o kakvim ti nebulozama snivas i poredis ga s messiem :rol:

raznesi se ba :beba:

ili se drzi hrkljusa u tvom selu

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 29 jun 2020, 08:54

Zasto ovoliko predrasuda i ismijavanja na tu Kalesiju? Mislim, nisam odatle ali vidim u zadnje vrijeme taj grad odnosno mjesto je stalno neki predmet ismijavanja. Malo odvaditi nebi skodilo naprimjer? Napisite u opisu odakle ste vi, pa da procjenimo imal materijala za podsmjeh. Trebamo biti ponosni da imamo dosta igraca koji dolaze za tog podrucja, od toga jednog koji danas bi trebao da potpise ugovor karijere :) :bih:
@igrajlopte 🐦

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ghuraba » 29 jun 2020, 10:38

Zato sto je u pitanju zatucana seljacina. Niko normalan ne ismijava bilo koji grad, a pogotovo ne onaj koji je u tolikoj mjeri bio pogodjen ratom i ciji stanovnici su dali svoje zivote da ga sacuvaju i odbrane od cetnika.

Za ovog seljacica gore: Rodjen sam u Tuzli i zivim u centru Tuzle. Bujrum nekad da ti pokazem ljepote i civilizaciju mog rodnog grada. Ne brini, bicu sve vrijeme s tobom, nece niko primijetiti da si divljak.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 29 jun 2020, 10:53

papcicu znas svaki zaselak TK valjda zbog turneja sa vehabijama ... ili ti je babo emigriro iz tih krajeva

prvi si poceo s vrijadjanjem sto se vidi iz hronloogije.
nema vise sta da se doda...pokazao si da si nemac pojma i sujetni papak...idemo dalje

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2249
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 29 jun 2020, 11:18

Ghuraba je napisao/la:
29 jun 2020, 10:38
Zato sto je u pitanju zatucana seljacina. Niko normalan ne ismijava bilo koji grad, a pogotovo ne onaj koji je u tolikoj mjeri bio pogodjen ratom i ciji stanovnici su dali svoje zivote da ga sacuvaju i odbrane od cetnika.

Za ovog seljacica gore: Rodjen sam u Tuzli i zivim u centru Tuzle. Bujrum nekad da ti pokazem ljepote i civilizaciju mog rodnog grada. Ne brini, bicu sve vrijeme s tobom, nece niko primijetiti da si divljak.
Vidim ja vuče mi nešto na kaki komunjara boju. Omalovazavaj drugre iz manjih sredina, vehabija, raznesi se, stereotipi, uvrede...

Btw Nacelnik Kalesije drzi pola ekonomije Tuzle. :D

Edit:

Sad sam vidio da sam pogresnog lika citirao. :mrgreen:
My apologies. :D
Zadnja izmjena: h1a2s3o4, dana/u 29 jun 2020, 11:31, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la giannini » 29 jun 2020, 11:18

https://twitter.com/NicoSchira/status/1 ... F200629038

#Sampdoria, #Bordeaux and #Sevilla are interested in #Malmö's midfielder Adi #Nalic (born in 1997). #StandardLiege closest to actually making an offer, but haven't yet made a bid and have enquired about him to Malmö and his agent. He prefers a move to Serie A o Ligue1.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ghuraba » 29 jun 2020, 12:53

AirRamiz je napisao/la:
29 jun 2020, 10:53
papcicu znas svaki zaselak TK valjda zbog turneja sa vehabijama ... ili ti je babo emigriro iz tih krajeva

prvi si poceo s vrijadjanjem sto se vidi iz hronloogije.
nema vise sta da se doda...pokazao si da si nemac pojma i sujetni papak...idemo dalje
Gdje sam ja tebe uopste uvrijedio, a kamoli prvi poceo s uvredama? Na kraju jesam pisao da si seljak i stojim iza toga, ali nisam isao ni priblizno nisko kao ti. Ti nisi neko s kim bi se ja u privatnom zivotu mogao druziti jer nemamo puno zajednickih stvari, ali si mi bio korektan tip jer obojica volimo sve sto ima veze s bh kosarkom (i nasim sportom opcenito). Meni je to bilo dovoljno da mi budes drag ovako u virtuelnom svijetu, ali kod tebe je ocigledno uvijek postojala mrznja prema meni. Izgleda da i tebi smeta to sto sam musliman koji se trudi da praktikuje svoju vjeru. Isto je i cetnicima smetalo prije 30-ak godina...

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 29 jun 2020, 13:38

kakva te crna mrznja spopala...haj ne da mi se peglat dalje

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 29 jun 2020, 13:51

Ovo ako je istina za Nalica onda frajer ima ljude oko sebe da ih nema ni Ibrahimovic.
Ne kazem da nece uspjeti vec govorim o njegovim dosadašnjim igrama a vec je u 23. godini.
Nit je nesto igrao na ozbiljnom nivou, nit...
A povezuje se s takvim timovima i ligama.
Da hoce bogdom biti istina pa da se nametne i kaparisemo ga.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Osim13 » 29 jun 2020, 14:58

Nalić ko Tino Sušić svojevremeno, nema ko ga ne želi dovesti. Čekamo Inter.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 29 jun 2020, 15:12

Osim13 je napisao/la:
29 jun 2020, 14:58
Nalić ko Tino Sušić svojevremeno, nema ko ga ne želi dovesti. Čekamo Inter.
To je to.
Biće takvih članaka, tvitova, stranih, domaćih u narednih nekioliko mjeseci, dok poziv ne dobije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 29 jun 2020, 15:54

Čuj Sevilla a nije ni standardan u Malmo?

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 29 jun 2020, 16:36

Manite se tih priča. Haj da je Bećir u pitanju, ali radi se o 23 godišnjem veznom igraču koji nije u Malmo-u standardan.
Zadnja izmjena: DuljevinhoHaraldo, dana/u 29 jun 2020, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Goalgetter » 29 jun 2020, 16:39

Prazne price. Reklamiranje u medijama, da ga ne bi neki osrednji klub upratio, stare menedzerske fore. :kafa:

Ali nije da nema potencijala Nalic, samo prvo treba biti za to standardan u Malmeu.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 29 jun 2020, 16:45

Kad je Boban Lazić mogao dobiti ugovor u Ajaxu i Olympiacosu ništa nije nemoguće u mutnim menadžerskim vodama.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 30 jun 2020, 00:48

Armin Gigovic blizu odlaska iz Helsingborga. Regionalna novina Aftonbladet veceras javlja da je Anderlecht poslao zvanicnu ponudu, sto je glavni skout Helsingborga (indirektno) potvrdio dodavsi da klub pregovara sa vise njih.

Inace Helsingborg je u ogromnim finanskijim problemima i zahvaljujuci opstini prije par sedmica dobili su veliki injekciju ali ocigledno da je stanje i dalje vrlo lose. A danas su pretrpili treci poraz u cetiri utakmice.

Hajde Armine stopama mladjeg brata! :bih:
@igrajlopte 🐦

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 30 jun 2020, 00:51

Anderlecht bi bio poprilično dobar izbor za njega.
A i za nas, da ode iz Svedske i bude pod manjim pritiskom "domace" javnosti a kako bismo ga sutra lakse kaparisali. :)

SanaBosna
Postovi: 761
Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la SanaBosna » 30 jun 2020, 04:32

Nikad necu razumjeti razmisljanje igrace poput Arslanagica i Dilavera.

Arslanagic ima 27 godina a Dilaver 29, sta oni cekaju? poziv Belgije ili Austrije? to se nikad nece desiti nego da prihvate poziv Reprezentacije oni i dalje nesto cekaju, ja sam otpisao njih dvojicu i da ti pravo kazem i netrebaju nam, Ahmedhodzic Hadzikadunic i Omeragic su buducnost.

Da li iko zna vise informaciju za ova dva igraca koje igraju za olympiacos?

Nemanja Nikolic - RB
https://www.transfermarkt.com/nemanja-n ... ler/522260

Svetozar Markovic - CB
https://www.transfermarkt.com/svetozar- ... ler/470790

Za Markovica nemam bas neku nadu jer ovako izgleda da je Srbenda pravi i nebi nikad igrao za nas ali opet neznamo sta momak misli.

Kad ovako vec traze igrace po PL ja bi ozbiljno sredio papire Brandao, momak ima talenat i sigurno jedan od najbolji igraca u PL.

Ja sam siguran kad bi momku dali malo paznje da bi potpisao za mnogo jaci klub.

Kao sto kaze mourihno "ako imas probleme kupi Brazilca" :rol:

slika

slika
slika
slika

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 30 jun 2020, 13:44

sve je isto , samo Munje/Pashe nema

dok nas savez zavrsava ovog Nalica, jer mu babo placa clanke, i dok se poziva Sabanadzovic koji je preselio na tribine Aeka, opet nam ispod radara prolaze stvarni talenti

jos ce se naci par kupljenih novinara koji ce velicati agilnost i mudrost saveza

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Drape » 30 jun 2020, 13:52

Gledam neki video koji je na youtube postavljen 2014. godine i u njemu se spominje da savez radi na dovođenju Arslanagića u reprezentaciju :rol:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Chony533 i 33 gosta.