Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 03 jul 2020, 10:40

gaston je napisao/la:
03 jul 2020, 10:30
SPORT on Thiago to Liverpool:

"The agreement between the player and Liverpool is done. Bayern want 35m euros for him.

Liverpool don't want to pay that in one go. If they can't reduce the price they will look for more imaginative formulas to make the payment."
Iz vedra neba. Podsjeti me na transfer Fabinha par ljeta ranije.
Pa bas da je iz vedra neba, i nije. :mrgreen:
Ono Fabinho je bio bas boom, jer se fakat nista nije znalo dok ga zvanicna nije objavila u dresu kluba. Ovo se vec proteze nekih 10ak dana.

Dimenzija vise u vezi definitivno, ima u nogama minimalno neke tri solidne sezone, eh sad jedino te povrede malo zabrinjavaju. :hmmmmm:
Doduse ovu sezonu je jos odradio i solidno, bez povreda dok se nije vratio nakon korona pauze, a i sezonu prije toga mozda pet utakmica u vrh glave da je propustio.
Vidjecemo kako ce ga Klopp uklopiti, ako uopste i dodje.

Svidja mi se transfer definitivno.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16691
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 03 jul 2020, 10:47

Pise se evo da su se dogovorili klubovi kako ce se placati u ratama.

Bayern je ionako poznat kao siromasni klub koji mora prodavati da bi kupio igrace (Sane).



























:mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

fera
Postovi: 12854
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 03 jul 2020, 11:48

gaston je napisao/la:
03 jul 2020, 10:30
SPORT on Thiago to Liverpool:

"The agreement between the player and Liverpool is done. Bayern want 35m euros for him.

Liverpool don't want to pay that in one go. If they can't reduce the price they will look for more imaginative formulas to make the payment."
Iz vedra neba. Podsjeti me na transfer Fabinha par ljeta ranije.
nije iz vedra neba kad sam ja koji ne prati nista zadnjih godinu na par mjesta vidio da se povezuje thiago s liverpoolom.
Cak ne znam ni koji je rezultat sinoc bio pratio sam do 3-0 i zaspao :-)
ono sto sam vidio posebno bih izdvojio gomeza kojeg sam uvijek branio al ono je u rangu lovrena bilo.
You are someone else I am still right here

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16691
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 03 jul 2020, 13:16

slika

Iz vedra neba. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jul 2020, 15:21

slika


🔥 S E X 🔥
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Sage
Postovi: 5383
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Sage » 04 jul 2020, 15:35

slika
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 jul 2020, 17:06

Osim13 je napisao/la:
04 jul 2020, 15:21
slika


🔥 S E X 🔥
Za Thiaga :thumbup:
Za dresove Nikea :thumbdown: :thumbdown:

Jos uvijek se nadam da ovo nece biti dresovi i da su samo neki concept.
Zadnja izmjena: mirgerr, dana/u 04 jul 2020, 17:09, ukupno mijenjano 1 put.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jul 2020, 17:08

Footyheadlines već objavio, a oni su najkredibilniji za to

slika

slika

slika
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 jul 2020, 17:10

Pogresan sam stavio ba, mislio sam :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Ne djasvi mi se ni sekunde.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Torres_9
Postovi: 13492
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Torres_9 » 04 jul 2020, 17:22

propustis brunu da bi doveo ovog s staklenim nogama

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 jul 2020, 21:37

Lijepo nas nafilovaše neku noć :shifty:
No hajde,nekada i porazi dobro dođu da se malo sagleda ekipa i vide se slabe tačke.Naša slaba tačka se još jednom pokazala taj drugi štoper koji bi trebao da bude na bar 70%VVD kako bi bili još upješniji naredne(ih) sezone(a).Gomez je onako baš simpa dečko,ali je poslije teške povrede mnogo izgubljen na terenu i previše ga protivnici okreću u igri 1 na 1,a to definitivno nije dobro kada igraš ofanzivan fudbal.Sterling ga je u četvrtak baš izvozo i tako odigrao vjerovatno i najbolju utakmicu protiv nas.
Dakle,ako će se nešto kupovati i ako se ima novca za to,onda bi štoper trebao biti neki prioritet.
Ovaj eventualni dolazak Thiaga bi mogao značiti i odlazak Ginia,al' eto vidjet ćemo...
Mene i dalje duša boli što odlazi istinski i duhovni vođa među igračima na kraju ove svete sezone...ništa više neće biti isto :shifty:
Joint_fc

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 04 jul 2020, 21:56

Osim13 je napisao/la:
04 jul 2020, 15:21
slika


🔥 S E X 🔥
uh kako mu samo dobro stoji i kako je sladak u njemu :ljepota:

nisam najveci fan Alcantare, ali ako dodje u Liverpool nacinit ce Klopp od njega treceg veznjaka lige iza De Bruynea i Hendersona, ubjedjen sam u to.

Samo mi je zao sto to mozda znaci da ide Wijnaldum :|

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jul 2020, 21:57

Ma realno ja bi bio nahajpan da Klopp mog starog dovodi a kamoli ovako cijenjenog igrača u svijetu fudbala.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Fuerza
Postovi: 1901
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fuerza » 04 jul 2020, 22:10

Thiago bi sigurno dobro došao, uz trkače pored sebe u Liverpulu bi se sigurno dobro snašao. Sad njegov dolazak znači natrpavanje tima veznjacima, gdje ih imaš otprilike 8 za 3 mjesta u vezi, što vjerovatno vodi do nečijeg odlaska. Kao što kažete moguće da je to Wijnaldum, ali plašim se da bi mogao biti Keita. Iako nije do sad ništa posebno uradio, zbog tih povreda, ne bih volio da ide jer je naš najkreativniji i tehnički najpotkovaniji veznjak, kad bi ga zaobišle povrede prva postava bi mu bila zagarantovana.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jul 2020, 22:16

Da al računajte i da Milner ide nagodinu, uostalom sva se minutaža da raspodijeliti fino.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Geerroo
Postovi: 3073
Pridružen/a: 20 mar 2020, 00:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Geerroo » 04 jul 2020, 22:17

Vise smisla ima prodaja Keite nego Thiaga. Da imas dva igraca koji su injury prone nema smisla, dok se Wijnaldum bas rijetko povrijedjuje, jos je potrebniji igrac za ovaj stil fudbala.

Hendo, Fabinho, Thiago, Keita, Wijnaldum, Ox, Grujic i Curtis

Milnera vise racunam kao back up za lijevog beka, mislim da ce rijetko igrati u vezi.

Grujic ce se sigurno prodati, a Curtis ulijece kao zamjena za Lallanu, s tim da moze igrati i na lijevoj strani napada.

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la kumkalesic » 04 jul 2020, 22:36

Al' kako ovaj Diabi iz Leverkusena podsjeća na Manea iz mlađih dana...kako bi samo dobro došao za rotacije,a mislim da bi kod Švabe za sezonu ili dvije mogao doći i do sadašnjeg Maneovog nivoa...
Joint_fc

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 jul 2020, 23:20

Ne bih ja prodavao Ginija. Neki igraci vrijede puno vise nego novac koji bi se dobio za njih. Sta klub ima od tih 30-35 mil koje bi dobio za njega? Nista. Ganjao bi se neki igrac slicnih karakteristika, pa haj ga onda privikavaj na stil, pa vidi odgovara li.. samo dzaba trositi vrijeme.

S druge strane Keita apsolutno nista posebno nije pokazao od dolaska, a neki njegov napredak su usporile konstante povrede. Ali Jurgen vjeruje u rad i napredovanje, tako da ocekujem da mu da jos jednu sansu za dokazivenje.

Tim svakako treba osvjeziti. Nakon cetiri trofeja u ove dvije godine, moras u klub dovesti neka nova lica da tim zadrzi tu zelju za novim trofejima i da kojim slucajem ne bi doslo do zasicenja.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 04 jul 2020, 23:22

Treba definitivno neki refresh, čak je trebalo možda neko osvježenje još prošlo ljeto ali eto.



Dayumn son :mrgreen:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 04 jul 2020, 23:29

Osim13 je napisao/la:
04 jul 2020, 23:22
Treba definitivno neki refresh, čak je trebalo možda neko osvježenje još prošlo ljeto ali eto.
Pa da, Fergie je redovno radio tu i tamo mala osvjezenja svako dvije, tri sezone. A okosnica je tu, i bice tu na duze staze: Becker, Dijk, Trent, Andy, Hendo, Firmino, Mane, Salah.

Ostalo s vremena na vrijeme mijenjati. S tim da niko od ovih igraca nije nezamjenljiv osim dvojca Alisson-Dijk. Tu vec govorimo o svjetskim klasama.

Ps. Ovo za duze staze nisam u potpunosti siguran za Salaha. Mane mi nekako naginje da bi dugo mogao ostati. Mozda me vara feeling, al eto. :mrgreen:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.