Kosarkaska liga BiH

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la bombaysaphire » 21 apr 2020, 22:04

blagotati je napisao/la:
17 apr 2020, 13:48
Lijepa vremena, pun plato na Skenderiji idu košarkaši Širokog u dvoranu , naravno prolazi Martin Vanjak i čitav plato Martine Martine Martine napuši se qrčineeeee :rol: :rol: :rol:

Martin se slatko nasmije kao dijete , i lagano nam 30+ utrpa i uzme titulu u sred Sarajeva :bih:

Mi smo to više pjevali iz neke zezancije da ga poremetimo , jer smo ga baš cijenili ...
Dobra stara vremena...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la sb1996 » 24 apr 2020, 23:06

blagotati je napisao/la:
17 apr 2020, 13:48

Martin izškolao na terenu i ušutkao sramotnu publiku u Skenderiji.... traume nabio... :lol:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4175
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Ghuraba » 24 apr 2020, 23:24

IZZZškolovao?! :damn:

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1637
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la FoxMulder » 25 apr 2020, 14:34

sb1996 je napisao/la:
24 apr 2020, 23:06
blagotati je napisao/la:
17 apr 2020, 13:48

Martin izškolao na terenu i ušutkao sramotnu publiku u Skenderiji.... traume nabio... :lol:
Zašto ''sramotna publika''?
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la sb1996 » 27 apr 2020, 01:06

FoxMulder je napisao/la:
25 apr 2020, 14:34
sb1996 je napisao/la:
24 apr 2020, 23:06
blagotati je napisao/la:
17 apr 2020, 13:48

Martin izškolao na terenu i ušutkao sramotnu publiku u Skenderiji.... traume nabio... :lol:
Zašto ''sramotna publika''?

A kako drugo nazvati to kada je utakmica nekoliko puta prekidana radi bacanja predmeta prema gostujucoj klupi, mnogo ubacenih predmeta nakon kraja utakmice, o onim “ljepotanima” ispod koseva da ne pricamo, a i secer na kraju je bio taj kada su i momci koji su brisali parket gadjali gostujucu ekipu... #djecacvijeća

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Mancini » 07 maj 2020, 16:49

Zna li neko šta bi sa moderatorom Nerminom? :? Zašto je nestao sa foruma? :? Jedan od rijetkih na ovom pdf-u koji je znao napisati nešto pametno ovdje.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.


Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Mancini » 30 maj 2020, 15:51

AdinSally je napisao/la:
30 maj 2020, 00:32
Ima dosta jakih klubova pa treba proširiti ligu. Prvo na 14 ekipa, pa onda na 16, pa može poslije toga na 18. Kvalitet je kvalitet. :crazy:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
DamirT
Postovi: 13644
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la DamirT » 23 jun 2020, 23:05

Bit ce Borac nova privatna prcija cim odmah hoce u ABA 2 ligu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Ethel » 13 jul 2020, 14:45

Kad procitas ovaj dopis ovih 8 klubova rekao bi neko da su to kosarkaski giganti (osim Bosne) i koji ce da napadnu nekog "abaligasa" sljedece sezone. Kazu bit ce im tesko dovesti igrace zbog neigranja abaligasa i sto ce ih smatrati nizeligasima, pa reci fino u prevodu bit ce nam teze dovesti polovnjake iz Srbije i Hrvatske.

Reci fino zavisimo od abaligasa koji nemaju nikakvu korist od nas i trazimo da oni povecaju svoj budzet na neki nacin, a mi cemo svoj povecat svoj na konto njih. Njihov doprinos BiH kosarci je ravan nuli, u protekloj sezoni od tih 11 klubova, samo je Zrinjski imao 3 omladinska reprezentativca i Leotar jednog. Za 90% tih klubova znas unaprijed tri sezone na kojoj ce poziciji na tabeli otprilike biti.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la MElloo » 13 jul 2020, 15:03

Ako mogu aba ligasi igrat prvenstva u drugim drzavama vala mogu i kod nas.
Ako ne igraju u drugim ne moraju ni ko nas haha
Ne treba da se pravi razlika

neroazzurni
Postovi: 907
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la neroazzurni » 13 jul 2020, 15:06

ej stoji to, svi su oni goli prosjek(za nase uslove) ili nize od toga, paraziti slazem se
ali toga ima u svakoj ligi, u svakoj mali klubovi zive od velikih, opet s druge strane bez malih klubova nema lige jel...i to je zacarani krug gdje svak svakog mora postovat
ja sam prvi pisao bas ovdje negdje da bih ja ligu ovako uredio, ove oslobodio a ovima dao da se bore za 4 mjesta(da bude i njima zanimljivije) koja na proljece igraju protiv ABAsa...ALI to je plan koji trazi dogovor a ne ultimatume. OK, oslobodit cemo vas prvog dijela lige ali dajte garanciju da cete sklopit ekipe i da ce bar dva kluba uci u zavrsni play off tj. daj da bar jedan klub udje u ABA1, sto bi puno znacilo za nasu kosarku. Ali ako ces ti ceskat jajca u ABA2 i gledat da prezivis nekako onda majstore igrat ces i ligu nasu.
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Ethel » 13 jul 2020, 15:41

neroazzurni je napisao/la:
13 jul 2020, 15:06
ej stoji to, svi su oni goli prosjek(za nase uslove) ili nize od toga, paraziti slazem se
ali toga ima u svakoj ligi, u svakoj mali klubovi zive od velikih, opet s druge strane bez malih klubova nema lige jel...i to je zacarani krug gdje svak svakog mora postovat
ja sam prvi pisao bas ovdje negdje da bih ja ligu ovako uredio, ove oslobodio a ovima dao da se bore za 4 mjesta(da bude i njima zanimljivije) koja na proljece igraju protiv ABAsa...ALI to je plan koji trazi dogovor a ne ultimatume. OK, oslobodit cemo vas prvog dijela lige ali dajte garanciju da cete sklopit ekipe i da ce bar dva kluba uci u zavrsni play off tj. daj da bar jedan klub udje u ABA1, sto bi puno znacilo za nasu kosarku. Ali ako ces ti ceskat jajca u ABA2 i gledat da prezivis nekako onda majstore igrat ces i ligu nasu.
Nije problem cak ni da igraju abaligasi domace prventsvo mada ako postoji mogucnost treba im izaci u susret, nego je meni stvar sto se oni pozivaju na lige u regionu i njihove klube. A recimo u Srbiji Sloboda Uzice druga na tabeli u sezoni kad nije igrala ABA 2 ligu sa 11 domacih igraca i jednim strancem, Zlatibor Cajetina 3. sa 12 domacih igraca itd. U Hrvatskoj je slicna situacija, u Sloveniji svakako liga ima 9 klubova itd.

Kod nas Promo predzadnji ima 3 amerikanca u rosteru, 2-3 srbina, slovenca, hrvata, ostalih 7 kluba je isto tako osim mozda Kaknja koji ima 7-8 igraca u roster efektivno i Zrinjskog.

Ne kazem ni da su abaligasi sveci po tom pitanju pogotovo Sloboda ali opet oni moraju i rezultat da traze, za Mladost ne igra toliku ulogu hoce li biti 10. ili 6.-7.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

neroazzurni
Postovi: 907
Pridružen/a: 27 jul 2010, 13:01
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la neroazzurni » 13 jul 2020, 16:02

Tako je
Evo vidis ovaj upis iznad "kako je kod drugih nek bude i kod nas"
A mi ni po cemu nismo nalik na druge drzave, kod nas sve propalo al jok de da se mi poredimo...nama treba plan, treba jedinstvo i da podignemo kvalitet kosarke u drzavi, ne mozes minirat nesto samo zato sto je doslo od Igokee, pa onda on tebi uzvrati na drugoj strani i samo stagniramo...

Moj prijedlog bi bio, Igokea mora se oslobodit, Aba2 ligasi ako ce se napravit dobar projekat u bar dva kluba onda i njih oslobodit do marta, ovim ostalim prikljucit jos Celika i nek igraju. Nema ispadanja dvije naredne godine, pa da moze i Promo igrat sa svojom djecom...i da vidimo sta ce se napravit

Ovo ostalo je samo lutanje
Zvjezdan Misimović

"Kod nas je reprezentacija kao kad dođeš malo na odmor. Kolači, porodica, pokloni i onda idu utakmice i tu si mrtav. Tako je bilo kod nas"

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Ethel » 13 jul 2020, 16:06

neroazzurni je napisao/la:
13 jul 2020, 16:02
Tako je
Evo vidis ovaj upis iznad "kako je kod drugih nek bude i kod nas"
A mi ni po cemu nismo nalik na druge drzave, kod nas sve propalo al jok de da se mi poredimo...nama treba plan, treba jedinstvo i da podignemo kvalitet kosarke u drzavi, ne mozes minirat nesto samo zato sto je doslo od Igokee, pa onda on tebi uzvrati na drugoj strani i samo stagniramo...

Moj prijedlog bi bio, Igokea mora se oslobodit, Aba2 ligasi ako ce se napravit dobar projekat u bar dva kluba onda i njih oslobodit do marta, ovim ostalim prikljucit jos Celika i nek igraju. Nema ispadanja dvije naredne godine, pa da moze i Promo igrat sa svojom djecom...i da vidimo sta ce se napravit

Ovo ostalo je samo lutanje
Upravo tako, plan i dogovor a ne ovako odmah nesto kao oni prijete a njihov doprinos bh.kosarci ravan 0, vec godinama unazad parazitiraju.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Mancini » 13 jul 2020, 19:49

Ethel je napisao/la:
13 jul 2020, 16:06
neroazzurni je napisao/la:
13 jul 2020, 16:02
Tako je
Evo vidis ovaj upis iznad "kako je kod drugih nek bude i kod nas"
A mi ni po cemu nismo nalik na druge drzave, kod nas sve propalo al jok de da se mi poredimo...nama treba plan, treba jedinstvo i da podignemo kvalitet kosarke u drzavi, ne mozes minirat nesto samo zato sto je doslo od Igokee, pa onda on tebi uzvrati na drugoj strani i samo stagniramo...

Moj prijedlog bi bio, Igokea mora se oslobodit, Aba2 ligasi ako ce se napravit dobar projekat u bar dva kluba onda i njih oslobodit do marta, ovim ostalim prikljucit jos Celika i nek igraju. Nema ispadanja dvije naredne godine, pa da moze i Promo igrat sa svojom djecom...i da vidimo sta ce se napravit

Ovo ostalo je samo lutanje
Upravo tako, plan i dogovor a ne ovako odmah nesto kao oni prijete a njihov doprinos bh.kosarci ravan 0, vec godinama unazad parazitiraju.
Ma Igokeu treba proglasiti prvakom unaprijed iako ne bude nikako igrala prvenstvo. Bezveze da se zamaraju u bezveznoj ligi. Ili već ako će igrati da igraju samo finale play-offa i da čekaju drugog finalistu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la MElloo » 13 jul 2020, 20:13

Ne znam zatso bi liga sirokom i igokei ustupala ikakve olaksice.Vise su uradili za kosarku srbije i hrvatske nego bih.A svakako aba 2 klubovi u svkaoj drzavi vec igraju lige a u hrvatskoj i sloveniji cak i iz aba 1 klubovi igraju domace prvenstvo.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la KK_Bosna » 14 jul 2020, 10:53

Mancini je napisao/la:
13 jul 2020, 19:49
Ma Igokeu treba proglasiti prvakom unaprijed iako ne bude nikako igrala prvenstvo. Bezveze da se zamaraju u bezveznoj ligi. Ili već ako će igrati da igraju samo finale play-offa i da čekaju drugog finalistu.
i da imaju 2:0 u finalu, a igra se do tri pobjede :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Ethel
Postovi: 5186
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la Ethel » 14 jul 2020, 12:01

MElloo je napisao/la:
13 jul 2020, 20:13
Ne znam zatso bi liga sirokom i igokei ustupala ikakve olaksice.Vise su uradili za kosarku srbije i hrvatske nego bih.A svakako aba 2 klubovi u svkaoj drzavi vec igraju lige a u hrvatskoj i sloveniji cak i iz aba 1 klubovi igraju domace prvenstvo.
Fun fact: Igokea i Siroki imaju vise omladinskih reprezentativaca BiH nego ostali klubovi u ovoj Ligi 14 izuzev Sparsa zajedno.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: Kosarkaska liga BiH

Post Postao/la sb1996 » 14 jul 2020, 13:19

Ethel je napisao/la:
14 jul 2020, 12:01
MElloo je napisao/la:
13 jul 2020, 20:13
Ne znam zatso bi liga sirokom i igokei ustupala ikakve olaksice.Vise su uradili za kosarku srbije i hrvatske nego bih.A svakako aba 2 klubovi u svkaoj drzavi vec igraju lige a u hrvatskoj i sloveniji cak i iz aba 1 klubovi igraju domace prvenstvo.
Fun fact: Igokea i Siroki imaju vise omladinskih reprezentativaca BiH nego ostali klubovi u ovoj Ligi 14 izuzev Sparsa zajedno.
Hahahah, tako pojedini nestručni za neke teme pišu gluposti prije nego što dobro provjere al aj razumljivo je sve, navikli smo...

@Melo daj nekoga onda ko radi više pa da se njemu izidje u susret

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.