NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 jul 2020, 12:08

Sretno momci, samo naprijed!

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 jul 2020, 13:02

Još Nurković i Fenan i dosta za sljedecu sezonu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14250
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 27 jul 2020, 14:51

Da hoce netko kako organizovati prenos utakmica. Bar rtv zenica sa jednom kamerom nek odradi to, kao nekad sto je bilo.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 14:54

Bas sam htjeo neki dan pitat, jedna kamera dovoljno
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 27 jul 2020, 14:58

Ko će odgovarati/koga ćemo smatrati krivim za ovaj kriminalni potez odlaska u Kantonalnu ligu nakon što nas Varalica izradi po ko zna koji put? Hoće li opet biti kriv Fudo ili oni koji su mu povjerovali?
Čelik Zenica 1945

dinodino2019
Postovi: 2340
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 27 jul 2020, 15:07

Meni nije problem kantonalna liga nego ova šutnja i sto hoce da ugase Čelik, a osnivaju se neki drugi klubovi. Stop gašenju Čelika
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 27 jul 2020, 15:44

Nimla_RZ je napisao/la:
27 jul 2020, 14:58
Ko će odgovarati/koga ćemo smatrati krivim za ovaj kriminalni potez odlaska u Kantonalnu ligu nakon što nas Varalica izradi po ko zna koji put? Hoće li opet biti kriv Fudo ili oni koji su mu povjerovali?
Fudo tj, gradonačelnik i GV, ma ko oni bili.
#samoČelik

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 27 jul 2020, 15:51

Nisam nista pisao jer nista pozitivno nema, dzaba sva oprastanja, kad nemas od cega vracati dugove. Ceka se do 1.8. odnosno do ponedjeljka 3.8.

Nesto ne vjerujem u to, al eto ima vas koji ste ocito povjerovali onima koji su nas pokrali i doveli u ovo stanje u kojem smo sad.

macak_
Postovi: 908
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 27 jul 2020, 15:58

Nimla_RZ je napisao/la:
27 jul 2020, 14:58
Ko će odgovarati/koga ćemo smatrati krivim za ovaj kriminalni potez odlaska u Kantonalnu ligu nakon što nas Varalica izradi po ko zna koji put? Hoće li opet biti kriv Fudo ili oni koji su mu povjerovali?
U kantonalnu ligu se otišlo jer se ne vjeruje varalici. Da se vjeruje varalici ostali bi u federalnoj i najavljivali povratak u premijer ligu, a vjerovatno bi ispali.
Pravda za flash-a!!!

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 27 jul 2020, 15:58

Nimla_RZ je napisao/la:
27 jul 2020, 14:58
Ko će odgovarati/koga ćemo smatrati krivim za ovaj kriminalni potez odlaska u Kantonalnu ligu nakon što nas Varalica izradi po ko zna koji put? Hoće li opet biti kriv Fudo ili oni koji su mu povjerovali?
Zašto bi iko odgovarao, kada je skupština, odnosno mi navijači, izabrala odlazak u najniži rang? Kada prevarant po ko zna koji put prevari, mi ćemo bit krivi što smo naivni.
Nažalost, bit će u pravu kad i ako kaže da nije on izbacio klub u najniži rang, nego mi.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 jul 2020, 16:35

A gdje bi vi igrali, da nismo u kantonu? Ispao iz PL, nemas licence ni za 1. FL, u 2. FL ne mozes biti "delegiran" (tako je receno), ostala je ili kanton ili gasenje. Il smo trebali traziti da se prebacimo u 1. HNL ili NFL ili Primeru?
Na korak smo od gasenja kluba, gasenja koje je pocelo prije dva'est godina, i sad krivca treba traziti u ovim momcima koji su kao i NGG usli cista obraza i dobrih namjera u Celik, da probaju uraditi sve, ako se uopste ima jos sta uraditi, na spasu kluba.... I sad su oni i Skupstina krivi sto igramo kantonalnu. Ma hajte molim Vas....

Avatar
HerrEngelbert
Postovi: 301
Pridružen/a: 02 mar 2017, 21:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HerrEngelbert » 27 jul 2020, 17:04

phillies je napisao/la:
27 jul 2020, 16:35
A gdje bi vi igrali, da nismo u kantonu? Ispao iz PL, nemas licence ni za 1. FL, u 2. FL ne mozes biti "delegiran" (tako je receno), ostala je ili kanton ili gasenje. Il smo trebali traziti da se prebacimo u 1. HNL ili NFL ili Primeru?
Na korak smo od gasenja kluba, gasenja koje je pocelo prije dva'est godina, i sad krivca treba traziti u ovim momcima koji su kao i NGG usli cista obraza i dobrih namjera u Celik, da probaju uraditi sve, ako se uopste ima jos sta uraditi, na spasu kluba.... I sad su oni i Skupstina krivi sto igramo kantonalnu. Ma hajte molim Vas....
Pogrešno tumačiš, nisu skupština ni ovi momci krivi što igramo kantonalnu, ali je činjenica da je skupština odlučila da se krene od kantonalne, iako nije bilo bogzna kakvih opcija.
Spodoba na čelu grada jedva čeka da kaže da smo sami izbacili klub u najniži rang, kao što je govorio da je skupština izabrala turskog "ulagača", kojeg je on doveo.
Mi smo u takvom položaju da radimo ono što njemu odgovara.
"U životu postoje ljudi koji mogu i koji ne mogu, ja mogu!"

Celtic-Rangers 0:2
Inter-Milan 1:2
17.oktobar 2020.

Avatar
habuba
Postovi: 687
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 27 jul 2020, 17:08

HerrEngelbert je napisao/la:
27 jul 2020, 15:58
Nimla_RZ je napisao/la:
27 jul 2020, 14:58
Ko će odgovarati/koga ćemo smatrati krivim za ovaj kriminalni potez odlaska u Kantonalnu ligu nakon što nas Varalica izradi po ko zna koji put? Hoće li opet biti kriv Fudo ili oni koji su mu povjerovali?
Zašto bi iko odgovarao, kada je skupština, odnosno mi navijači, izabrala odlazak u najniži rang? Kada prevarant po ko zna koji put prevari, mi ćemo bit krivi što smo naivni.
Nažalost, bit će u pravu kad i ako kaže da nije on izbacio klub u najniži rang, nego mi.
Naravno da nece biti u pravu. Malo ste naivni sa ovom pricom, i samosazaljevanjem. Celik da je (a prije svega ja sam bio pobornik te opcije) ostao u federalnoj imao bi od 700k-1 milion troskova. Sto se svi mozemo da slozimo nebi bilo odrzivo u ovakvom halu. Celik je odgovornost grada Zenice i 100 hiljada Fuada Kasumovica to ne mogu opovrgnuti ni sa milion razno raznih spinova. Momci samo trebaju da istraju na onim stvarima koje su vec ili usvojene na gradskom vijecu ili obecane od strane Kasumovica:

Usvojeno:
- Reprogram duga s poreznom
- Saniranje duga javnim preduzecima

Obecano:
- 200,000KM po sezoni (povecava za 200,000KM za svaku stepenicu)
- 100,000KM revizija

Reaktivacija reprograma i prebijanje dugova javnim preduzecima preko ugovora o sponzorstvu bi nas ostavila na efektivno nekih 1.5-2 miliona duga (prema ovom sto se sada pise) prema malim povjeriocima i kolektivu.

Budjet ovu sezonu moramo drzati na ispod 100,000 kako znamo i umijemo. A drugi dio iskoristi za otplatu dugova. Uz to Zenica apsolutno ima i snage i moci pa makar preko standa pored Bosanke skupi bar jos 250,000 u godini dana za Celik.

Ova obecanja ako nece Fudo da ispuni, gradsko vijece moze i bez njega. Ovdje se sada radi o igri nerava. Zbog toga se nadam da momci nece odustati odmah 1. augusta. Ali u svakom slucaju Fuad Kasumovic ce biti 1/1 jedini krivac ukoliko stvari krenu prema najgorem.

Avatar
avenija
Postovi: 13451
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 27 jul 2020, 17:28

Ma boli njega qrac sto ce biti krivac vec je rekao glasajte protiv mene radite sta god hocete neinteresujete me.
Kamo srece da se i stadion zove Kovid19, to je brutalno pisanje po svima.
Vijece ne moze nista sta god da donesu jer je ovdje varalica napravio sjevernu koreju i tamni vilajet.
Evo jednoglasno je vijece usvojilo da se raspise poziv za prodaju imena stadiona, sto nije izvrsio?
Odmah rekao boli me **** necu donosite kakve god odluke hocete.
Ali slazem se ako i treci put prevari onda vise nije on kriv, dva puta mozes reci da te neko preveslao, ali treci put si sam kriv.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
phillies
Postovi: 2581
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 27 jul 2020, 17:31

HerrEngelbert je napisao/la:
27 jul 2020, 17:04
phillies je napisao/la:
27 jul 2020, 16:35
A gdje bi vi igrali, da nismo u kantonu? Ispao iz PL, nemas licence ni za 1. FL, u 2. FL ne mozes biti "delegiran" (tako je receno), ostala je ili kanton ili gasenje. Il smo trebali traziti da se prebacimo u 1. HNL ili NFL ili Primeru?
Na korak smo od gasenja kluba, gasenja koje je pocelo prije dva'est godina, i sad krivca treba traziti u ovim momcima koji su kao i NGG usli cista obraza i dobrih namjera u Celik, da probaju uraditi sve, ako se uopste ima jos sta uraditi, na spasu kluba.... I sad su oni i Skupstina krivi sto igramo kantonalnu. Ma hajte molim Vas....
Pogrešno tumačiš, nisu skupština ni ovi momci krivi što igramo kantonalnu, ali je činjenica da je skupština odlučila da se krene od kantonalne, iako nije bilo bogzna kakvih opcija.
Spodoba na čelu grada jedva čeka da kaže da smo sami izbacili klub u najniži rang, kao što je govorio da je skupština izabrala turskog "ulagača", kojeg je on doveo.
Mi smo u takvom položaju da radimo ono što njemu odgovara.
Nije da nije bilo bogzna kakvih opcija, nego nikakvih opcija mi nismo imali.
Varalica moze govoriti sta hoce, sve je opste poznato ko je i sta je ko u vezi Celika, cije su "ruke okrvavljene"....

PS. Ko od navijaca Celika bude glasao za Fudu, sin mu momka doveo da Bog da....Eto.

Avatar
mchadesh
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la mchadesh » 27 jul 2020, 18:12

phillies je napisao/la:
27 jul 2020, 17:31

PS. Ko od navijaca Celika bude glasao za Fudu, sin mu momka doveo da Bog da....Eto.
Vidi, ako ce to bit neki rasni strijelac i zabit 30 golova u sezoni za Celik nek i meni oci otvori.

PS samo se zezam, vidjet cemo sta ce bit. Nadam se najboljem.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 18:15

Sve dok klub zivi od sadake nema od njega nista.
Davno sam ja pisao nekima samo vazno koliko ce grad dati za klub. Nikakve inicijative nema kako napraviti klub samoodrzivim.
Zasto bi grad izdavajao milione za klub, grad nije vlasnik tog kluba niti svi gradzani Zenice zele da im porezi idu za NK Celik. Neko vise voli kosarku, neko bocanje a neko zeli novu cestu za te pare.
Radi se o udruzenju gradzana, koje nije jedino u gradu.
Ima udruzenje penzionera i oni zele toliko novaca koliko zeli Celik da posalju svoje clanove koji su loseg zdravstvenog stanja na ljecenje ili u banje.
Neki su ovdje samo navikli da grad daje pare u rupu bez dna.
Ako je udruzenje gradzana neka onda uz pomoc od grada ti clanovi udruzenja skupe pare za funkcionisnje pa onda vidis sta mozes sa tim parama napraviti, naci sponzore itd.
Kako vas vise nije stid 25 godina moliti za pare i na kraju to uzimati zdravo za gotovo.
Nikakve samoinicijative, nikakvog poduzetnickog duha, 25 godina je samo heljp, heljp, humanitarna i sadaka.
Boze me sacuvaj na kome buducnost ostaje, sve nesposobnjakovici.
Kao da se radi o 300 miliona, svi se busaju u prsa kako vole celik a milion maraka za dvije sezone nemoze da se skupi od famoznih clanova kluba.

aeroms33
Postovi: 658
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 27 jul 2020, 18:20

Ko ce biti kriv sto smo u kantonalnoj?/nakon izrade varalice/

Prijatelju mi kantonalnu i mozemo igrat jer nemamo realno para za prvu ligu.
Mozemo je mi odigrat al ko ce je platit. Ko ce igrace ispostovat . Plate,doprinose. A da ne zavrsimo u minusu.
Tako smo proslih 20 god pa svake u minusu . A dugovanja samo pristizu.
Trebamo se svi pitati zasto "gradsko" vjece ne zasjeda i ne rjesava probleme dugova Celika i ljudi koji su tu i oko kluba.
To je realan problem zajednice oni nit vide nit cuju. A zato su tu.

aeroms33
Postovi: 658
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 27 jul 2020, 18:26

Dinoze
Brste bujrum. Uplatis clsnsrinu. Kandidiras se za neku od funkcija druze i da tvoju ideju vidimo . Lako je palamudit.
Ajd da vidimo kako ces ti protiv SDA mafije,sudstva,lazni ih spasitelja .

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 18:40

aeroms33 je napisao/la:
27 jul 2020, 18:26
Dinoze
Brste bujrum. Uplatis clsnsrinu. Kandidiras se za neku od funkcija druze i da tvoju ideju vidimo . Lako je palamudit.
Ajd da vidimo kako ces ti protiv SDA mafije,sudstva,lazni ih spasitelja .
Pa hocemo li dovijeka moliti za nesto para.
Znate da se u EU nesmiju davati pare za udruzenja gradazna sa takvim razmjerom, uglavnom svi dobijaju isto.
Kako idemo prema EU i nas ce kaciti taj zakon.
Zasto sada ne iskoristiti priliku i odvojiti financije od grada.
Sada sam rekao, Celik je UG, deklerativno vlada velika ljubav prema Celiku.
Hajmo napraviti godisnju kartu 200KM po osobi.
Ulaz na tekmu neka bude 10 km a sa clanskom 7km.
Napraviti na displeyu veliki grafikon gdje ce se svaki sat objavljivati koliko se para skupilo za celik. Tako da se svi motivisu.
Presliti se na Kamberovica stadion, dati mjesto za sponzorstvo za male pare ali na 5 godina uz to da vise sponzora i na dresu i na sorcu.
Svake godine napraviti nesto za dijasporu, donatorske vecere ili zabave.
Evo Refa iz Almya je tu, dati Almyu da bude zlatni sponzor itd.
Ima mogucnosti ako se hoce, ovdje je glavna tema GV i Kasumovic i samo daj, daj, pomozi, sadaka, molim te.
Dokle god se ceka na grad, Celiku je domet prva liga.
Nije ovo vise komunizam pa da je gradu bitan neki fudbalsku klub. Ovo je kapitalizam, samo ono sto sam ostvaris na to mozes racunati.
Stotinu UG ima u Zenici, ruku na srce ima puno vaznijih i kojima je novac potrebniji nego Celiku. Sramota je uzimati pare od tih udruzenja da bi Celik ima trodupli budzet. Treba imat postovanja i pred Bogom.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.