NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

tale07
Postovi: 1794
Pridružen/a: 12 avg 2013, 12:48
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la tale07 » 27 jul 2020, 18:45

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:15
Sve dok klub zivi od sadake nema od njega nista.
Davno sam ja pisao nekima samo vazno koliko ce grad dati za klub. Nikakve inicijative nema kako napraviti klub samoodrzivim.
Zasto bi grad izdavajao milione za klub, grad nije vlasnik tog kluba niti svi gradzani Zenice zele da im porezi idu za NK Celik. Neko vise voli kosarku, neko bocanje a neko zeli novu cestu za te pare.
Radi se o udruzenju gradzana, koje nije jedino u gradu.
Ima udruzenje penzionera i oni zele toliko novaca koliko zeli Celik da posalju svoje clanove koji su loseg zdravstvenog stanja na ljecenje ili u banje.
Neki su ovdje samo navikli da grad daje pare u rupu bez dna.
Ako je udruzenje gradzana neka onda uz pomoc od grada ti clanovi udruzenja skupe pare za funkcionisnje pa onda vidis sta mozes sa tim parama napraviti, naci sponzore itd.
Kako vas vise nije stid 25 godina moliti za pare i na kraju to uzimati zdravo za gotovo.
Nikakve samoinicijative, nikakvog poduzetnickog duha, 25 godina je samo heljp, heljp, humanitarna i sadaka.
Boze me sacuvaj na kome buducnost ostaje, sve nesposobnjakovici.
Kao da se radi o 300 miliona, svi se busaju u prsa kako vole celik a milion maraka za dvije sezone nemoze da se skupi od famoznih clanova kluba.
Druže hajd mi budi zirant na jedno 7-8k mjesečno.
Pa kad ja ne vratim ratu, a ti počneš kukati pisat će ti raja kako trebaš biti proaktivan, trudit se, napravit sistem da se stignu redovni troškovi a i rata kredita a ne mene proganjti da vraćam kredit.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 18:53

tale07 je napisao/la:
27 jul 2020, 18:45
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:15
Sve dok klub zivi od sadake nema od njega nista.
Davno sam ja pisao nekima samo vazno koliko ce grad dati za klub. Nikakve inicijative nema kako napraviti klub samoodrzivim.
Zasto bi grad izdavajao milione za klub, grad nije vlasnik tog kluba niti svi gradzani Zenice zele da im porezi idu za NK Celik. Neko vise voli kosarku, neko bocanje a neko zeli novu cestu za te pare.
Radi se o udruzenju gradzana, koje nije jedino u gradu.
Ima udruzenje penzionera i oni zele toliko novaca koliko zeli Celik da posalju svoje clanove koji su loseg zdravstvenog stanja na ljecenje ili u banje.
Neki su ovdje samo navikli da grad daje pare u rupu bez dna.
Ako je udruzenje gradzana neka onda uz pomoc od grada ti clanovi udruzenja skupe pare za funkcionisnje pa onda vidis sta mozes sa tim parama napraviti, naci sponzore itd.
Kako vas vise nije stid 25 godina moliti za pare i na kraju to uzimati zdravo za gotovo.
Nikakve samoinicijative, nikakvog poduzetnickog duha, 25 godina je samo heljp, heljp, humanitarna i sadaka.
Boze me sacuvaj na kome buducnost ostaje, sve nesposobnjakovici.
Kao da se radi o 300 miliona, svi se busaju u prsa kako vole celik a milion maraka za dvije sezone nemoze da se skupi od famoznih clanova kluba.
Druže hajd mi budi zirant na jedno 7-8k mjesečno.
Pa kad ja ne vratim ratu, a ti počneš kukati pisat će ti raja kako trebaš biti proaktivan, trudit se, napravit sistem da se stignu redovni troškovi a i rata kredita a ne mene proganjti da vraćam kredit.
I sta je alternativa, sljedecih 10 godina tavoriti po prvoj ligi ako dobijes licencu?
Jer dug neces moci vratiti, svaki put moljakanjem za pare.
A i da nekim cudom vratis taj dug i opet budes u premijer ligi kako preziviti sa 500 hiljada km maksimalno godisnje, za par godina eto opet duga. I opet jovo na novo.
A nekima je to jedina opcija ili cilj.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 27 jul 2020, 18:58

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:40
aeroms33 je napisao/la:
27 jul 2020, 18:26
Dinoze
Brste bujrum. Uplatis clsnsrinu. Kandidiras se za neku od funkcija druze i da tvoju ideju vidimo . Lako je palamudit.
Ajd da vidimo kako ces ti protiv SDA mafije,sudstva,lazni ih spasitelja .
Pa hocemo li dovijeka moliti za nesto para.
Znate da se u EU nesmiju davati pare za udruzenja gradazna sa takvim razmjerom, uglavnom svi dobijaju isto.
Kako idemo prema EU i nas ce kaciti taj zakon.
Zasto sada ne iskoristiti priliku i odvojiti financije od grada.
Sada sam rekao, Celik je UG, deklerativno vlada velika ljubav prema Celiku.
Hajmo napraviti godisnju kartu 200KM po osobi.
Ulaz na tekmu neka bude 10 km a sa clanskom 7km.
Napraviti na displeyu veliki grafikon gdje ce se svaki sat objavljivati koliko se para skupilo za celik. Tako da se svi motivisu.
Presliti se na Kamberovica stadion, dati mjesto za sponzorstvo za male pare ali na 5 godina uz to da vise sponzora i na dresu i na sorcu.
Svake godine napraviti nesto za dijasporu, donatorske vecere ili zabave.
Evo Refa iz Almya je tu, dati Almyu da bude zlatni sponzor itd.
Ima mogucnosti ako se hoce, ovdje je glavna tema GV i Kasumovic i samo daj, daj, pomozi, sadaka, molim te.
Dokle god se ceka na grad, Celiku je domet prva liga.
Nije ovo vise komunizam pa da je gradu bitan neki fudbalsku klub. Ovo je kapitalizam, samo ono sto sam ostvaris na to mozes racunati.
Stotinu UG ima u Zenici, ruku na srce ima puno vaznijih i kojima je novac potrebniji nego Celiku. Sramota je uzimati pare od tih udruzenja da bi Celik ima trodupli budzet. Treba imat postovanja i pred Bogom.
Druze u pvom gradu nema 500 ljudi koji bi dali nesto para za Čelik, sad je članarina puno manja od 100 km pa nem 400 članova. Lako je tuđim k gloginje mlatit, kad treba dati svoju marku kao da kuću daješ. Ko od političara dadne 6 miliona km za Čelik moze sebi klanjat političku dzenazu.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 19:12

simpatizercelik je napisao/la:
27 jul 2020, 18:58
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:40
aeroms33 je napisao/la:
27 jul 2020, 18:26
Dinoze
Brste bujrum. Uplatis clsnsrinu. Kandidiras se za neku od funkcija druze i da tvoju ideju vidimo . Lako je palamudit.
Ajd da vidimo kako ces ti protiv SDA mafije,sudstva,lazni ih spasitelja .
Pa hocemo li dovijeka moliti za nesto para.
Znate da se u EU nesmiju davati pare za udruzenja gradazna sa takvim razmjerom, uglavnom svi dobijaju isto.
Kako idemo prema EU i nas ce kaciti taj zakon.
Zasto sada ne iskoristiti priliku i odvojiti financije od grada.
Sada sam rekao, Celik je UG, deklerativno vlada velika ljubav prema Celiku.
Hajmo napraviti godisnju kartu 200KM po osobi.
Ulaz na tekmu neka bude 10 km a sa clanskom 7km.
Napraviti na displeyu veliki grafikon gdje ce se svaki sat objavljivati koliko se para skupilo za celik. Tako da se svi motivisu.
Presliti se na Kamberovica stadion, dati mjesto za sponzorstvo za male pare ali na 5 godina uz to da vise sponzora i na dresu i na sorcu.
Svake godine napraviti nesto za dijasporu, donatorske vecere ili zabave.
Evo Refa iz Almya je tu, dati Almyu da bude zlatni sponzor itd.
Ima mogucnosti ako se hoce, ovdje je glavna tema GV i Kasumovic i samo daj, daj, pomozi, sadaka, molim te.
Dokle god se ceka na grad, Celiku je domet prva liga.
Nije ovo vise komunizam pa da je gradu bitan neki fudbalsku klub. Ovo je kapitalizam, samo ono sto sam ostvaris na to mozes racunati.
Stotinu UG ima u Zenici, ruku na srce ima puno vaznijih i kojima je novac potrebniji nego Celiku. Sramota je uzimati pare od tih udruzenja da bi Celik ima trodupli budzet. Treba imat postovanja i pred Bogom.
Druze u pvom gradu nema 500 ljudi koji bi dali nesto para za Čelik, sad je članarina puno manja od 100 km pa nem 400 članova. Lako je tuđim k gloginje mlatit, kad treba dati svoju marku kao da kuću daješ. Ko od političara dadne 6 miliona km za Čelik moze sebi klanjat političku dzenazu.
Eto vidis i de mi sada objasni po kojem osnovu UG od 400 clanova trazi od grada toliko novca?
Pa UG penzionera ima vise clanova znaci trebali bi traziti trostruko vise para od Celika.
Gradonacelnik prvo zakonski ima problem da Celiku da te novce a drugo smo nebitni jer nema nikakve prevage u izborima posto nas je malo.
Ljudima su vaznije one stvari koje im olaksavaju zivot, cesta, rasvjeta, kanalizacija itd nego Celik.
On kada bi rekao da Celiku dati pola miliona KM a te pare ustediti na ostalim stvarima on bi odmah izgubio izbore.
Zato i kazem sada pokusati temelje staviti, pa use i u svoje kljuse.

simpatizercelik
Postovi: 206
Pridružen/a: 13 jan 2017, 12:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la simpatizercelik » 27 jul 2020, 20:04

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 19:12
simpatizercelik je napisao/la:
27 jul 2020, 18:58
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:40


Pa hocemo li dovijeka moliti za nesto para.
Znate da se u EU nesmiju davati pare za udruzenja gradazna sa takvim razmjerom, uglavnom svi dobijaju isto.
Kako idemo prema EU i nas ce kaciti taj zakon.
Zasto sada ne iskoristiti priliku i odvojiti financije od grada.
Sada sam rekao, Celik je UG, deklerativno vlada velika ljubav prema Celiku.
Hajmo napraviti godisnju kartu 200KM po osobi.
Ulaz na tekmu neka bude 10 km a sa clanskom 7km.
Napraviti na displeyu veliki grafikon gdje ce se svaki sat objavljivati koliko se para skupilo za celik. Tako da se svi motivisu.
Presliti se na Kamberovica stadion, dati mjesto za sponzorstvo za male pare ali na 5 godina uz to da vise sponzora i na dresu i na sorcu.
Svake godine napraviti nesto za dijasporu, donatorske vecere ili zabave.
Evo Refa iz Almya je tu, dati Almyu da bude zlatni sponzor itd.
Ima mogucnosti ako se hoce, ovdje je glavna tema GV i Kasumovic i samo daj, daj, pomozi, sadaka, molim te.
Dokle god se ceka na grad, Celiku je domet prva liga.
Nije ovo vise komunizam pa da je gradu bitan neki fudbalsku klub. Ovo je kapitalizam, samo ono sto sam ostvaris na to mozes racunati.
Stotinu UG ima u Zenici, ruku na srce ima puno vaznijih i kojima je novac potrebniji nego Celiku. Sramota je uzimati pare od tih udruzenja da bi Celik ima trodupli budzet. Treba imat postovanja i pred Bogom.
Druze u pvom gradu nema 500 ljudi koji bi dali nesto para za Čelik, sad je članarina puno manja od 100 km pa nem 400 članova. Lako je tuđim k gloginje mlatit, kad treba dati svoju marku kao da kuću daješ. Ko od političara dadne 6 miliona km za Čelik moze sebi klanjat političku dzenazu.
Eto vidis i de mi sada objasni po kojem osnovu UG od 400 clanova trazi od grada toliko novca?
Pa UG penzionera ima vise clanova znaci trebali bi traziti trostruko vise para od Celika.
Gradonacelnik prvo zakonski ima problem da Celiku da te novce a drugo smo nebitni jer nema nikakve prevage u izborima posto nas je malo.
Ljudima su vaznije one stvari koje im olaksavaju zivot, cesta, rasvjeta, kanalizacija itd nego Celik.
On kada bi rekao da Celiku dati pola miliona KM a te pare ustediti na ostalim stvarima on bi odmah izgubio izbore.
Zato i kazem sada pokusati temelje staviti, pa use i u svoje kljuse.
Ne bih ja koristio te ponižavajuće termine Ug, ja zaista nemam političkog favorita. Nije Čelik za Zenicu samo Ug, ali isto tako smatram da n7ie toliko važan da se d 6 miliona km. Jednostavno građani navijači simpatizeri moja podnijeti veći teret, odnosno dati pare ako im Čeluk vrijedi. Očekivati da se hladno dadnu milioni je naivno da ne kažem djetinjasto. Na kraju građani Zenice u vel7koj većini nisu da grad daje tolike pare za sport, to jeste zabavu. Da ne pričam da tamo vlada rasulo i da su milioni pokradeni itd

Avatar
Steelman
Postovi: 1999
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 27 jul 2020, 20:05

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:53
A i da nekim cudom vratis taj dug i opet budes u premijer ligi kako preziviti sa 500 hiljada km maksimalno godisnje, za par godina eto opet duga. I opet jovo na novo.
A nekima je to jedina opcija ili cilj.
Zanimljivo, izgleda nije legitimno da klub bude na 0, igra Premijer ligu i želi da radi drugačije nego svih ovih godina. Koji bi onda bio tvoj cilj?
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 20:19

Ja sam primjetio da pred svaki bitan datum evo recimo sad 1 avgust kad je sastanak ili pred sjednicu uvijek pocinje pesimizam od strane pojedinaca i kako se blizi sve je gore i gore,stvarno fascinantno.

Sad se spominje kako ce mo u premier ligi igrati sa 500000 km a mi u kantonu, pustite novu upravu da radi, uclanite se i sirite pozitivu jer za nju je potrebno malo energije a za negativu dosta vise
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 27 jul 2020, 20:25

FuJdo suti a botovi kuckaju :mrgreen:

Da ima iole ozbiljnog protivnika popusio bi ove izbore, ali nazalost, bar jos ovaj put, dok jedan decko jos malo ne sazrije, Zenica nema alternativu.. Naravno da svejedno moj glas nece dobiti, pa ko god bio alternativa

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 20:35

firefirefirely je napisao/la:
27 jul 2020, 20:25
FuJdo suti a botovi kuckaju :mrgreen:

Da ima iole ozbiljnog protivnika popusio bi ove izbore, ali nazalost, bar jos ovaj put, dok jedan decko jos malo ne sazrije, Zenica nema alternativu.. Naravno da svejedno moj glas nece dobiti, pa ko god bio alternativa
Al je toliko ofirno da je smjesno :D podrska novoj upravi i momcima koji su odlucili ostati i braniti boje simola grada !!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 20:48

Steelman je napisao/la:
27 jul 2020, 20:05
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:53
A i da nekim cudom vratis taj dug i opet budes u premijer ligi kako preziviti sa 500 hiljada km maksimalno godisnje, za par godina eto opet duga. I opet jovo na novo.
A nekima je to jedina opcija ili cilj.
Zanimljivo, izgleda nije legitimno da klub bude na 0, igra Premijer ligu i želi da radi drugačije nego svih ovih godina. Koji bi onda bio tvoj cilj?
Nemozemo biti na 0 kada moljakamo za 100-300 godisnje.
Jer znaci ako jedne godine ne dobijes taj novac u minusu si.
Ali eto i da smo ma 0, sam znas da bi se borio za opstanak i svaki veci izdatak bi vagao i mogao bi biti koban
Opet kazem UG od samo 400 clanova je osudzen na propast.
Hebo Fudu i posilje Fude ce doci ovaj ili onaj ali niko nece moci vise odvojiti para jer nece zakonski smjeti.
Upravo zato mi djecije razmisljanje eto neka nama grad da toliko i toliko. Pa dati ce grad ove i nardne 3-4 godine ali kako se budemo priblizavali EU oni se smanjati izdatke a mi nismo nista rijesili i opet ponor.
A mi bez ozbiljnog razmisljanja o organizaciji i finansiranju necemo rijestiti nista za 20 godina.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinoze » 27 jul 2020, 20:51

HarisZe je napisao/la:
27 jul 2020, 20:19
Ja sam primjetio da pred svaki bitan datum evo recimo sad 1 avgust kad je sastanak ili pred sjednicu uvijek pocinje pesimizam od strane pojedinaca i kako se blizi sve je gore i gore,stvarno fascinantno.

Sad se spominje kako ce mo u premier ligi igrati sa 500000 km a mi u kantonu, pustite novu upravu da radi, uclanite se i sirite pozitivu jer za nju je potrebno malo energije a za negativu dosta vise
Ja sam primjetio da pojedini forumasi misle da njihov klub moze funkcionisati samo ako dobije humanitarnu pomoc.
Ali koliko ja znam za humanitarnu se fino zamoli pa koliko se dobije fino se zahvali a ne trzi se da jos.
Sramota je svoj klub smatrati socijalnim slucajem.

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 20:54

A probali smo i turskog investitora kojem je fudo pripreme placao pa vidimo kako smo prosli, znaci probali smo, nije proslo e hajd sad da probamo ovj varijantj bio bi fer pa jel ?
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4846
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 27 jul 2020, 20:55

Ovdje je dovoljan 1 komentar kontra da razebe svu zdravu diskusiju i naravno pred 1 august bice ih jos puno.Sretno momcima u klubu i igracima

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 20:56

HarisZe je napisao/la:
27 jul 2020, 20:54
A probali smo i turskog investitora kojem je fudo pripreme placao pa vidimo kako smo prosli, znaci probali smo, nije proslo e hajd sad da probamo ovj varijantj bio bi fer pa jel ?
Jos da dodam absolutnu podrsku mocima iz novog UO pro Zenicki !!! Do sad odlican posao uradjen u vezi oprosta dugova,da se razumijemo golemo je to :bow:
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
samoposteno
Postovi: 5979
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 27 jul 2020, 21:17

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 20:48
Steelman je napisao/la:
27 jul 2020, 20:05
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 18:53
A i da nekim cudom vratis taj dug i opet budes u premijer ligi kako preziviti sa 500 hiljada km maksimalno godisnje, za par godina eto opet duga. I opet jovo na novo.
A nekima je to jedina opcija ili cilj.
Zanimljivo, izgleda nije legitimno da klub bude na 0, igra Premijer ligu i želi da radi drugačije nego svih ovih godina. Koji bi onda bio tvoj cilj?
Nemozemo biti na 0 kada moljakamo za 100-300 godisnje.
Jer znaci ako jedne godine ne dobijes taj novac u minusu si.
Ali eto i da smo ma 0, sam znas da bi se borio za opstanak i svaki veci izdatak bi vagao i mogao bi biti koban
Opet kazem UG od samo 400 clanova je osudzen na propast.
Hebo Fudu i posilje Fude ce doci ovaj ili onaj ali niko nece moci vise odvojiti para jer nece zakonski smjeti.
Upravo zato mi djecije razmisljanje eto neka nama grad da toliko i toliko. Pa dati ce grad ove i nardne 3-4 godine ali kako se budemo priblizavali EU oni se smanjati izdatke a mi nismo nista rijesili i opet ponor.
A mi bez ozbiljnog razmisljanja o organizaciji i finansiranju necemo rijestiti nista za 20 godina.
A kako svi drugi gradovi smiju samo postena Zenica ne smije de bogati ne prdi vise

almir2018
Postovi: 2211
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 27 jul 2020, 21:27

Cuj ne smije davati iz budzeta pare,kako smije Imamovic Slobodi davati 1.2 miliona km godisnje?? Sve se moze kad se hoce,znaci ima novca cuke,za puteve,za motorijade,plesene klubove a za Celik kao nema.I da ne zaboravim jos 3 dana.... 😂😂

Avatar
samoposteno
Postovi: 5979
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 27 jul 2020, 21:33

Vazno je da Zenicke pare daje u Klokotice Pizdice Vukotice da ljudi siju i da to opet prodaju Zenicanima pa matere se svoje najebo jesil gradonacelnik Zenice ili ministar kantona pa po selima sve ulazes a u Zenici za 4 godina 30 saksija cvijeca

aeroms33
Postovi: 658
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 27 jul 2020, 21:35

dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 20:51
HarisZe je napisao/la:
27 jul 2020, 20:19
Ja sam primjetio da pred svaki bitan datum evo recimo sad 1 avgust kad je sastanak ili pred sjednicu uvijek pocinje pesimizam od strane pojedinaca i kako se blizi sve je gore i gore,stvarno fascinantno.

Sad se spominje kako ce mo u premier ligi igrati sa 500000 km a mi u kantonu, pustite novu upravu da radi, uclanite se i sirite pozitivu jer za nju je potrebno malo energije a za negativu dosta vise
Ja sam primjetio da pojedini forumasi misle da njihov klub moze funkcionisati samo ako dobije humanitarnu pomoc.
Ali koliko ja znam za humanitarnu se fino zamoli pa koliko se dobije fino se zahvali a ne trzi se da jos.
Sramota je svoj klub smatrati socijalnim slucajem.
Znaci nemogu pare iz budeta a mogle su kad je SDA i dofu kralj bio. Ok . Razumjem logiku ja i tu .
A kad poslujemo na plusu pa makar i u kantonalnoj neko treba odgovarat sto smo tu.
Druze moj mi cemo igrati kantonalnu i cekati bolje vrjeme. Doci ce abd ljudi nekad u gradu koji ce shvatiti sta je Celik za Zenicu i da se tu mogu milioni lako zaradivati ukoliko se uspije plasirati u evropu i napravi koji talent.
Ja ti predlazem da nades drugi klub iz lige petice uplatis kablovsku i uzivaj. Ziv bio.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5979
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 27 jul 2020, 21:37

aeroms33 je napisao/la:
27 jul 2020, 21:35
dinoze je napisao/la:
27 jul 2020, 20:51
HarisZe je napisao/la:
27 jul 2020, 20:19
Ja sam primjetio da pred svaki bitan datum evo recimo sad 1 avgust kad je sastanak ili pred sjednicu uvijek pocinje pesimizam od strane pojedinaca i kako se blizi sve je gore i gore,stvarno fascinantno.

Sad se spominje kako ce mo u premier ligi igrati sa 500000 km a mi u kantonu, pustite novu upravu da radi, uclanite se i sirite pozitivu jer za nju je potrebno malo energije a za negativu dosta vise
Ja sam primjetio da pojedini forumasi misle da njihov klub moze funkcionisati samo ako dobije humanitarnu pomoc.
Ali koliko ja znam za humanitarnu se fino zamoli pa koliko se dobije fino se zahvali a ne trzi se da jos.
Sramota je svoj klub smatrati socijalnim slucajem.
Znaci nemogu pare iz budeta a mogle su kad je SDA i dofu kralj bio. Ok . Razumjem logiku ja i tu .
A kad poslujemo na plusu pa makar i u kantonalnoj neko treba odgovarat sto smo tu.
Druze moj mi cemo igrati kantonalnu i cekati bolje vrjeme. Doci ce abd ljudi nekad u gradu koji ce shvatiti sta je Celik za Zenicu i da se tu mogu milioni lako zaradivati ukoliko se uspije plasirati u evropu i napravi koji talent.
Ja ti predlazem da nades drugi klub iz lige petice uplatis kablovsku i uzivaj. Ziv bio.
Sta ce mu klub iz lige petice napravice njemu krOOlj klub

HarisZe
Postovi: 1951
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 27 jul 2020, 22:18

almir2018 je napisao/la:
27 jul 2020, 21:27
Cuj ne smije davati iz budzeta pare,kako smije Imamovic Slobodi davati 1.2 miliona km godisnje?? Sve se moze kad se hoce,znaci ima novca cuke,za puteve,za motorijade,plesene klubove a za Celik kao nema.I da ne zaboravim jos 3 dana.... 😂😂

Pa sad je uobicajenja retorika, pisanje u jutarnje sate tako da se pomisli da ljudi iz USA pisu. Poslije toga ce biti kako grad ne zeli vise placat odrzavanje BP jer previse kosta a Celik u kantonalnoj i moze igrat na Kamberovica P. Onda ide opet neka presuda od igraca i tako u krug.

Znack svaki pokusaj da se ljudima ogadi klub i onda se covjek fali da je gradonacelnik 4 grada po velicini.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.