RK Bosna

Avatar
Rosas7
Postovi: 3998
Pridružen/a: 24 jul 2010, 10:07
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Rosas7 » 08 dec 2010, 23:56

bih ima extra mladih rukometasa,najveci rasadnik talenata na sviejtu je balkan,samo sto igraci odlaze igrat tamo gdje je bolje gdje imaju vise para ,a neki tamo gza koga vole,svjedno bih sigurno zasluzuje da bude na velikom natjecanju,kao i bosna i izviđač da ideu sto dalje u euro kupovima
Volim ZRINJSKI,volim MOSTAR,svaki kamen ovoga grada,nek se zna da u njemu vojska ULTRASA vlada
Prvak BiH- 2004/2005, 2008/2009, 2013/2014
Pobjednik Kupa BiH-2007/2008
http://youtu.be/eg6aEePF5B4

betty
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 avg 2010, 14:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la betty » 09 dec 2010, 00:18

Trigger je napisao/la:

Pa zar Visoko nema pravog trenera? Koliko znam uvijek bilo vrlodobrih, odličnih stručnjaka. Gdje li su!?
Iskrcali se na Normandiji ,sve ostalo neizvjesno ;) ;) ;) ;)

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 09 dec 2010, 00:34

Rosas7 je napisao/la:bih ima extra mladih rukometasa,najveci rasadnik talenata na sviejtu je balkan,samo sto igraci odlaze igrat tamo gdje je bolje gdje imaju vise para ,a neki tamo gza koga vole,svjedno bih sigurno zasluzuje da bude na velikom natjecanju,kao i bosna i izviđač da ideu sto dalje u euro kupovima
Slažem se, skoro 97% !
Bosna i Hercegovina, a i ostale države sa ex-YU prostora pogotovo, ima zaista "rukometne gene", a problem je u toj surovoj profesionalizaciji i globalzaciji, a shodno tome i vrlo "rastegljivim" propisima EHF/IHF.
Za BiH je već duže vrijeme najveći problem funkcionisanje strukovnog Saveza, koji radi više na štetu nego u korist bh.rukometa, a jedan od primjera je 'politika' hercegovačkih klubova (rukovodstava) iako nikom ne sporim da 'izabere' gdje i za koga će igrati.

Da, u BiH, za razliku od regiona, je veliki problem i ta finasijska 'strana', ali smatram da se to previše stavlja u prvi plan kako bi se 'pokrilo' stvarno stanje ne-sposobnosti rukometne administracije, kako na nivou strukovnih saveza tako i mnogih, većine, klubova.
Sramno je da RS BiH nema nikakvu strategiju razvoja rukometa u državi, a nema je i iz razloga što nekima (zna se kojima) i ne odgovara jedna cjelovita, sistematska i u praksi primjenjljiva strategija razvoja rukometa u Bosni i Hercegovini.

Mali primjer je i odnos prema RK Bosna - jedan čest posjetilac ove Teme onomad kaza kako RK Bosnu niko ne voli u BiH od onih koji su na bilo koji način 'vezani' uz rukomet!!!
Smatram tu izjavu kao nebulozu, mada neki "pokazatelji" čak i daju, ipak samo djelimično, za pravo tom forumašu i to jeste suština onog o čemu pišem....

Potpuno razumijem sportsko rivalstvo i navijanje za svoj klub u domaćem prvenstvu, ali nikad neću shvatiti i prihvatiti da iskren ljubitelj sporta ne podržava bilo koju bh. ekipu kad igra međnarodne utakmice!
Meni su bili i biće uvijek dragi svi uspjesi bh. klubova u evropskim takmičenjima i iskreno sam se radovao, pa makar bio dijelom i tužan kad to nije bio moj klub, klub za koji navijam.

Zar nije lijepo i za ponos čuti i kazati kako je banjalučki Borac bio šampion i vicešampion Europe, pobjednik IHF-Kupa ma koliko to davno bilo i što je tada bila država koje više nema. Meni je to prekrasno i ponosan sam jer Borac je iz Banja Luke, bosanskohercegovački klub a Banja Luka je odvajkada grad u Bosni i Hercegovini.
Istovjetno je i sa ekipom Izviđača iz Ljubuškog kada je bilježio solidne rezultate i uspjehe u Europi - radovao sam se, normalno. Izviđač je zvanično tada i sad klub iz Bosne i Hercegovine.
Kamo sreće da više naših klubova bilježi dobre međunarodne rezultate...svima bi bilo bolje, ljepše i sportski zdravije.

Zbog svega toga ja sam vrlo često i sretan i tužan - istovremeno! :lol: :cry:
Bosno moja poharana....

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 09 dec 2010, 01:28

A eto moj trigger. otiso savic i tu je handzic. On je sve u klubu ja mislim. A svi pravi strucnjaci su davno dosli do pameti i otisli od ovakve Bosne. Cestitam Bosni S na pobjedi. Nije mi toliko ni zao sto smo izgubili zato sto je "nas" igrac bio jedan od najboljih veceras(vrazalic). I nije mi jasno kako za takvog igraca nije bilo mjesto u repki.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 09 dec 2010, 02:07

adn_sah je napisao/la:A eto moj trigger. otiso savic i tu je handzic. On je sve u klubu ja mislim. A svi pravi strucnjaci su davno dosli do pameti i otisli od ovakve Bosne. Cestitam Bosni S na pobjedi. Nije mi toliko ni zao sto smo izgubili zato sto je "nas" igrac bio jedan od najboljih veceras(vrazalic). I nije mi jasno kako za takvog igraca nije bilo mjesto u repki.
Znam, drugar. Otišao Savić (na bolje), otišao Sančanin, nedostaje dobar 'srednji'... najbolji vam 'dedo' Sirćo, nažalost tako moram reći jer Edi svaka čast, al' gdje je ona visočka mlada garda!? Poodavno sam napisao da me "muči" to 'pitanje' visočke Bosne - godinama imaju najbolje klince, a onda - "nestanak" !!!!?
Visoko je čaršija sa velikom rukometnom tradicijom, ali dolazimo do onog što sam natuknuo u prethodnom postu - ljudi, administracija, koji 'vode' klubove!
Pa Mirza Handžić, nekad 'veliki potencijal', s 'topom' u ruci (al' među klincima), je de facto promašen igrač i relativno 'premlad' da bi bio "sve i svja" u klubu! Tu nešto debelo ne štima! Šteta za Visoko, šteta za bh. rukomet. Nekako imam osjećaj da se polako 'gase' baš klubovi sa tradicijom - Krivaja, Bosna (V), Sloga....Sloboda je odavno 'degradirana', a sarajevski Željezničar (namjerno) uništen!
Kome je to u interesu?
Odgovore mnogi znate, a ako ne znate - biće kasno kad saznate.

Zbog toga bi, moje mišljenje, trebali navijači da mnogo više imaju uticaja na svoje klubove, ali nikako u smislu da "vode politiku kluba (kao što se dešavalo FK Sarajevo i banjalučkom FK Borac), nego da jednim pozitivnim pritiskom pomognu da u klubovima budu oni koji vole klub i koji ZNAJU i hoće raditi - ni po babu ni po stričevima...

PS:
Da "vaš" Vražalić je bio među najboljima i to na poziciji koju odlično može odigrati (pogotovo kad još ojača) zbog svoje brzine prvog koraka, dobre igre 1/1 i prodornosti direktno prema golu (ne kao Savić koji 'kruži' do Kapisode dok se odluči da šutne ili doda loptu ili Pažin koji 'telefonira' prije nego šutne). Iako je po vokaciji krilo, na tom mjestu ne pruža ono što je nagovještavao, ali možda treba malo sačekati (rutina), ali morao bi više poraditi na "repertoaru" šuteva za krilnu poziciju. Za reprezentaciju? Hm, on je 'treći' izbor i to je za sad sasvim u redu.

Ali i "naš" Geko je bio među najboljim u vašim redovima iako nije klasični rukometni profesionalac... :lol:

Pozz i da dočekate bolje dane, visočki rukomet to zaslužuje....
Bosno moja poharana....

rundek
Postovi: 33
Pridružen/a: 01 jul 2010, 12:11
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rundek » 09 dec 2010, 12:06

adn_sah je napisao/la:A eto moj trigger. otiso savic i tu je handzic. On je sve u klubu ja mislim. A svi pravi strucnjaci su davno dosli do pameti i otisli od ovakve Bosne. Cestitam Bosni S na pobjedi. Nije mi toliko ni zao sto smo izgubili zato sto je "nas" igrac bio jedan od najboljih veceras(vrazalic). I nije mi jasno kako za takvog igraca nije bilo mjesto u repki.

"Svi pravi strucnjaci otisli od ovakve Bosne".Ako si dobro upucen u desavanja oko visocke Bosne onda bi trebao znati da su visocki treneri dobri samo kad Bosnu treba vaditi iz g....a,tj.spasavati od ispadanja.Kad je situacija stabilna kolko-tolko onda nema mjesta za njih.Sto se tice Savica nije neka steta sto je otisao,jer nije uradio nista,a sa ovakvom ekipom je moglo puno bolje.


Cestitke Bosni SA na pobjedi.

Avatar
crnaguja
Postovi: 143
Pridružen/a: 25 sep 2010, 11:06

Re: RK Bosna

Post Postao/la crnaguja » 09 dec 2010, 13:06

starigrad je napisao/la:jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
madjari i slovenci odustali od regionalne lige.valjda vam je sada jasno zasto balic ne zeli regionalnu ligu.takvu ligu vec ima u hrvatskoj. ;)
"Ako nekoga ne smatras za svoju drzavu kao i repku i igrace.A na ovom forumu se vecinom pise o BIH igracima i repci.Onda svaka ptica svome jatu leti." by harishp :)
Podržite akciju "Vratimo Hareta u osnovnu školu"!!

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 09 dec 2010, 15:01

Trigger je napisao/la:
adn_sah je napisao/la:A eto moj trigger. otiso savic i tu je handzic. On je sve u klubu ja mislim. A svi pravi strucnjaci su davno dosli do pameti i otisli od ovakve Bosne. Cestitam Bosni S na pobjedi. Nije mi toliko ni zao sto smo izgubili zato sto je "nas" igrac bio jedan od najboljih veceras(vrazalic). I nije mi jasno kako za takvog igraca nije bilo mjesto u repki.
Znam, drugar. Otišao Savić (na bolje), otišao Sančanin, nedostaje dobar 'srednji'... najbolji vam 'dedo' Sirćo, nažalost tako moram reći jer Edi svaka čast, al' gdje je ona visočka mlada garda!? Poodavno sam napisao da me "muči" to 'pitanje' visočke Bosne - godinama imaju najbolje klince, a onda - "nestanak" !!!!?
Visoko je čaršija sa velikom rukometnom tradicijom, ali dolazimo do onog što sam natuknuo u prethodnom postu - ljudi, administracija, koji 'vode' klubove!
Pa Mirza Handžić, nekad 'veliki potencijal', s 'topom' u ruci (al' među klincima), je de facto promašen igrač i relativno 'premlad' da bi bio "sve i svja" u klubu! Tu nešto debelo ne štima! Šteta za Visoko, šteta za bh. rukomet. Nekako imam osjećaj da se polako 'gase' baš klubovi sa tradicijom - Krivaja, Bosna (V), Sloga....Sloboda je odavno 'degradirana', a sarajevski Željezničar (namjerno) uništen!
Kome je to u interesu?
Odgovore mnogi znate, a ako ne znate - biće kasno kad saznate.

Zbog toga bi, moje mišljenje, trebali navijači da mnogo više imaju uticaja na svoje klubove, ali nikako u smislu da "vode politiku kluba (kao što se dešavalo FK Sarajevo i banjalučkom FK Borac), nego da jednim pozitivnim pritiskom pomognu da u klubovima budu oni koji vole klub i koji ZNAJU i hoće raditi - ni po babu ni po stričevima...

PS:
Da "vaš" Vražalić je bio među najboljima i to na poziciji koju odlično može odigrati (pogotovo kad još ojača) zbog svoje brzine prvog koraka, dobre igre 1/1 i prodornosti direktno prema golu (ne kao Savić koji 'kruži' do Kapisode dok se odluči da šutne ili doda loptu ili Pažin koji 'telefonira' prije nego šutne). Iako je po vokaciji krilo, na tom mjestu ne pruža ono što je nagovještavao, ali možda treba malo sačekati (rutina), ali morao bi više poraditi na "repertoaru" šuteva za krilnu poziciju. Za reprezentaciju? Hm, on je 'treći' izbor i to je za sad sasvim u redu.

Ali i "naš" Geko je bio među najboljim u vašim redovima iako nije klasični rukometni profesionalac... :lol:

Pozz i da dočekate bolje dane, visočki rukomet to zaslužuje....
A dobro, tu je visocka omladina. Nisu oni propali. Mislim oni koji su htjeli da igraju igraju i danas. Vrazalic i Cakic u Sarajevu, Halilbegovic u Borcu, prosle godine dvojica mladih igraca otisli u Katar igrat, Selimovic otiso u sloveniju...Samo sto je takva politika kluba da je otjerala svoje, pa sad mora dovodit strance. A sto se tice ovog oko trenera. Naravno da su do sad bili tu da vade bosnu iz g..ana al su i oni to skontali pa eno Zdeno ih sad tuzi...

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 09 dec 2010, 15:02

crnaguja je napisao/la:
starigrad je napisao/la:jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
madjari i slovenci odustali od regionalne lige.valjda vam je sada jasno zasto balic ne zeli regionalnu ligu.takvu ligu vec ima u hrvatskoj. ;)
ma jeste naivni - vjerujete novinarima! novinari koriste poluistine da bi napravili zanimljivu vijest!
najnovija vijest iz pouzdanih izvora: SLOVENCI HOĆE REGIONALNU LIGU! -

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 09 dec 2010, 15:13

@crnaguja
balić je u svlačionici rk bosne izjavio da mu je dosta rukometa i da bi ovog časa prestao za igra, kad bi mogao. gledaj u tom smislu i ovu njegovu izjavu o regionalnoj ligi. novinari uvijek tumače stvari sa pozicije BOMBASTIČNOSTI izjave, a tačno je da ljudi nekad i kažu ono što ne misle, ili kao kod balića - da sakriju svoje prave motive... zagreb ŽELI regionalnu ligu... koliko ja znam. samo su mađari zvanično otkazali učešće u prvoj godini (sa željom da se pridruže naredne sezone).

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 09 dec 2010, 15:32

bosna je glavni zagovornik lige, iako s ovakvom ekipom moze samo da obezvrijedi dosadasnje rezultate... a koliko su bekovi kvalitetni dokazuje to sto vrazalic igra... i nek mi neko onda kaze da sirco nije u najbolja 3 desna beka...
imperator, prodavac magle

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 09 dec 2010, 15:52

imeime je napisao/la:bosna je glavni zagovornik lige, iako s ovakvom ekipom moze samo da obezvrijedi dosadasnje rezultate... a koliko su bekovi kvalitetni dokazuje to sto vrazalic igra... i nek mi neko onda kaze da sirco nije u najbolja 3 desna beka...
ti stvarno gledas sve kroz prizmu svoje mrznje prema bosni. skin taj veo sa očiju, da bi uopšte mogao razgovarati....

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 09 dec 2010, 16:28

imeime je napisao/la:bosna je glavni zagovornik lige, iako s ovakvom ekipom moze samo da obezvrijedi dosadasnje rezultate... a koliko su bekovi kvalitetni dokazuje to sto vrazalic igra... i nek mi neko onda kaze da sirco nije u najbolja 3 desna beka...
Bosna jeste zagovornik, al' nije i jedini zagovornik iz BiH, a bogami i okruženja.
Što se tiče "obezvrjeđivanja" dosadašnjih rezultata - to nije problem - u LP nema neke extra rezultate velikim dijelom i zbog toga što nema prave konkurencije u domaćoj ligi i ako je "obezvrjeđivanje" dosadašnjih rezultata to što neće više morati rasturati visočku Bosnu i ostale bh.ligaše sa 8 i više razlike - onda takvi rezultati i nisu ništa posebno vrijedni.
Normalno je da niko objektivan ne očekuje dominaciju sarajevske Bosne u Regionalnoj ligi, ali očekujemo (mi navijači) da jaka liga obezbjedi jake sponzore, da natjera klub, ekipu i struku da ulože svoj maksimum, da 'vide' svoju stvarnu vrijednost...i da onda porade na kvalitetnom napretku u svakom pogledu.
Bosna ima sve predispozicije, a kad dođu 'jaki' sponzori, e onda su otvorene i opcije da se dovedu mnogo kvalitetniji igrači, pojačanja... da, moguće je RK Bosna bude i u takvoj ligi "važan faktor"!
U tom "grmu leži zeko" i zato mnogi i priželjkuju i 'predviđaju' propast našeg najjačeg kluba, a i protiv su te lige.
Zašto li se Borac i Izviđač, također, bore za tu ligu!?

O izjavi gospara Ivana Balića neću da raspravljam - znam da nije rekao (ni mislio, osim da se veliki Ivano definitivno zasitio igranja i prebijanja od krampuza) tako kako su "mediji" senzacionalistički i tendeciozno napisali (pogotovo hrvatski, pa i srbijanski) jer imaju i oni mnogo problema u svojim ligama i muče ih slični problemi, a postoji i doza straha kod mnogih kad dođe do takmičenja u jednoj tako jakoj ligi - razlika je (po pitanju načina takmičenja - u ligi se često dogodi "iznenađenje", izgube se bodovi 'na sramotu' od manjih klubova...) igrati jaku ligu i evropska takmičenja....:mrgreen:

PS:
O Sirći stvarno ne bi mnogo komentarisao - al' tvoj ( i tebi sličnih) stav o njemu upravo odražava 'mentalno' stanje visočkog rukometa - zato i tone, sve više i više....
Sirćo je bio solidan igrač, ali nikad, nikad, 'klasa igrač' i to svi znaju... često su ga ismijavali (mada ja to nikako ne volim i neodobravam) zbog njegove sportske 'inteligencije' i 'vasionskih' šuteva i ...ma ko zna i prati rukomet - sve mu je jasno.
Bosno moja poharana....

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 09 dec 2010, 17:20

imeime je napisao/la:bosna je glavni zagovornik lige, iako s ovakvom ekipom moze samo da obezvrijedi dosadasnje rezultate... a koliko su bekovi kvalitetni dokazuje to sto vrazalic igra... i nek mi neko onda kaze da sirco nije u najbolja 3 desna beka...
Imeime istetoviraj Sirću na pluća i nastavi širiti "istinu" o 38-godišnjem veteranu koji je sinoć zabio "nevjerovanih" 7 golova. Etko je bio u sarajevskoj Bosni x puta, dao doprinos koliki je dao i sigurno je da je taj doprinos bio puno veći prije 6-7 sezona kad je bio mlađi, spremniji i ambiciozniji. Ako se sjećaš njegove posljednje "epizode" od prije 2 sezone u bordo dresu, pogotovo utakmice sa Kadetten Schaffhausenom na Mojmilu, onda ti je valjda jasno što se u Bosi BH Gas odustalo od oslanjanja na (malo je reć) izraubovanog Ethema Sirću. A na "inat" i "ložionu", toliko svojstvenu Visočacima kad im dođe sarajevska Bosna Sirći nije problem dati 7 golova, vjerovatno mu i neće biti do kraja njegove 100-godišnje karijere. Stvar je u tome da iz perspektive sarajevske Bosne puno ljepše, nadobudnije i vedrije izgleda kad 7 golova u Visokom zabije 20-godišnji Vražalić, kako je i bilo sinoć. A Sirćo će i dalje nastaviti da zabija u visočkoj Bosni koja će da tavori u sredini tabele, bez perspektive i ambicija i sa evropskim rukometom jedino na ekranu kućnog televizora ;)

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 09 dec 2010, 18:49

rkbso je napisao/la:
imeime je napisao/la:bosna je glavni zagovornik lige, iako s ovakvom ekipom moze samo da obezvrijedi dosadasnje rezultate... a koliko su bekovi kvalitetni dokazuje to sto vrazalic igra... i nek mi neko onda kaze da sirco nije u najbolja 3 desna beka...
Imeime istetoviraj Sirću na pluća i nastavi širiti "istinu" o 38-godišnjem veteranu koji je sinoć zabio "nevjerovanih" 7 golova. Etko je bio u sarajevskoj Bosni x puta, dao doprinos koliki je dao i sigurno je da je taj doprinos bio puno veći prije 6-7 sezona kad je bio mlađi, spremniji i ambiciozniji. Ako se sjećaš njegove posljednje "epizode" od prije 2 sezone u bordo dresu, pogotovo utakmice sa Kadetten Schaffhausenom na Mojmilu, onda ti je valjda jasno što se u Bosi BH Gas odustalo od oslanjanja na (malo je reć) izraubovanog Ethema Sirću. A na "inat" i "ložionu", toliko svojstvenu Visočacima kad im dođe sarajevska Bosna Sirći nije problem dati 7 golova, vjerovatno mu i neće biti do kraja njegove 100-godišnje karijere. Stvar je u tome da iz perspektive sarajevske Bosne puno ljepše, nadobudnije i vedrije izgleda kad 7 golova u Visokom zabije 20-godišnji Vražalić, kako je i bilo sinoć. A Sirćo će i dalje nastaviti da zabija u visočkoj Bosni koja će da tavori u sredini tabele, bez perspektive i ambicija i sa evropskim rukometom jedino na ekranu kućnog televizora ;)
:D :D :D izvrso komentarisano! Slazem se u potpunosti...

Avatar
crnaguja
Postovi: 143
Pridružen/a: 25 sep 2010, 11:06

Re: RK Bosna

Post Postao/la crnaguja » 09 dec 2010, 19:10

nino p. je napisao/la:
crnaguja je napisao/la:
starigrad je napisao/la:jos kad procitah izjavu ivana balica :cry: , koji je ismijao zamisao regionalne lige, uz rijeci "sto ce nam to, pa da igramo protiv ekipa kao bosna". nisko padosmo
madjari i slovenci odustali od regionalne lige.valjda vam je sada jasno zasto balic ne zeli regionalnu ligu.takvu ligu vec ima u hrvatskoj. ;)
ma jeste naivni - vjerujete novinarima! novinari koriste poluistine da bi napravili zanimljivu vijest!
najnovija vijest iz pouzdanih izvora: SLOVENCI HOĆE REGIONALNU LIGU! -
slazem se da zele,medjutim glavni sponzor njihove lige ne zeli da najbolji klubovi igraju reg.ligu i odsustvuju iz domace,a madjarima po svemu sudeci nije potrebna...al dobro,ako ucestvuju 100% onda nikakvih problema.samo ne vidim kako ce to pridonijeti razvoju bh.klubova.kosarkasi nisu nesto profitirali od NLB-a,bar ovi nasi...
"Ako nekoga ne smatras za svoju drzavu kao i repku i igrace.A na ovom forumu se vecinom pise o BIH igracima i repci.Onda svaka ptica svome jatu leti." by harishp :)
Podržite akciju "Vratimo Hareta u osnovnu školu"!!

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 09 dec 2010, 20:45

nisam rekao jedini nego najglasniji. a poraz od 20razlike je malo reci katastrofa i to od kluba koji ne moze ni medju 8 u evropi. a o sirci kad je rijec , kad sam ja rekao da je perspektivan? sto taj savic ili pazin nisu dali 10 golova poluraspaloj visockoj bosni? mislim da je teze dati jacoj ekipi gol (bosna sa) nego visokom... nisam ja kriv sto bekovi nemaju veze, pa krila moraju na njihove pozicije... a jedini BIH ucesnik lige sampiona ne moze naci sponzore, to govori o ljudima koji su za to zaduzeni...
imperator, prodavac magle

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 09 dec 2010, 22:21

imeime je napisao/la:nisam rekao jedini nego najglasniji. a poraz od 20razlike je malo reci katastrofa i to od kluba koji ne moze ni medju 8 u evropi. a o sirci kad je rijec , kad sam ja rekao da je perspektivan? sto taj savic ili pazin nisu dali 10 golova poluraspaloj visockoj bosni? mislim da je teze dati jacoj ekipi gol (bosna sa) nego visokom... nisam ja kriv sto bekovi nemaju veze, pa krila moraju na njihove pozicije... a jedini BIH ucesnik lige sampiona ne moze naci sponzore, to govori o ljudima koji su za to zaduzeni...
Jest, jest, ne može Zagreb među 8, a Bosna visočka u kojoj je Starac Sirćo 1000 Ljeta alfa & omega i u 38. ne može ni među 150 u Evropi. Dok ne mogu Pažin & Savić , može Vražalić kao krilni bek trpat, to je odlika ovih klubova koji možda nisu među 16, ali jesu među 24 u Evropi ;) Imeime, prepametuješ, a iz tebe samo neka gorčina izlazi. Tako gorak ne možeš biti objektivan.

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 09 dec 2010, 23:41

mislim da je bosna V. ekipa ko ona stvar... a deda sirco trenutno ni sjena onog igraca od prije nekoliko godina, a opet je TRENUTNO bolji od savica i pazina. i pitanje je da li ce njih dvojica ikada dostici nivo ede iz najboljih dana. vama je na sramotu sto vam taj veteran zabije 7 komada:-) pa pljujuci njega pljujete sebe. a sto se tice vrazalicevih golova, lako je zabiti poluamaterima iz visokog a puno teze profesionalcima iz sarajeva...
imperator, prodavac magle

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 09 dec 2010, 23:52

rkbso je napisao/la:
imeime je napisao/la:nisam rekao jedini nego najglasniji. a poraz od 20razlike je malo reci katastrofa i to od kluba koji ne moze ni medju 8 u evropi. a o sirci kad je rijec , kad sam ja rekao da je perspektivan? sto taj savic ili pazin nisu dali 10 golova poluraspaloj visockoj bosni? mislim da je teze dati jacoj ekipi gol (bosna sa) nego visokom... nisam ja kriv sto bekovi nemaju veze, pa krila moraju na njihove pozicije... a jedini BIH ucesnik lige sampiona ne moze naci sponzore, to govori o ljudima koji su za to zaduzeni...
Jest, jest, ne može Zagreb među 8, a Bosna visočka u kojoj je Starac Sirćo 1000 Ljeta alfa & omega i u 38. ne može ni među 150 u Evropi. Dok ne mogu Pažin & Savić , može Vražalić kao krilni bek trpat, to je odlika ovih klubova koji možda nisu među 16, ali jesu među 24 u Evropi ;) Imeime, prepametuješ, a iz tebe samo neka gorčina izlazi. Tako gorak ne možeš biti objektivan.
stvarno je lijepo citat kad te neko poredi sa jednim gigantom kao sto je zagreb

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.