KK Bosna

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 26 apr 2009, 15:14

bandit je napisao/la:
ŠB_Fidelis je napisao/la: KK Široki jednostavno privlaci puno vise ljudi na svoje utakmice od NK, stvar uprave, odnosa, pristupa svemu...

HKK Siroki je kvalitetan brand tako da me to i ne cudi ... mada cini mi se da je i HNK Siroki na istoj razini .... :arrow:
Nema h u NK Široki.
Organizacijska razina i sl., da, medjutim, kao sto rece momak iznad, kosarka je u BH ipak na visem nivou, manje je kriminala, kvalitetnije se radi, i sl., plus velika je razlika izmedju te dvije uprave i misljenju ljudi unutar grada prema istima, sto se odrazava i na posjeti na stadionu i u dvorani, no eto.
...Život za Široki...

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2009, 15:15

neno#4 je napisao/la:samo kad se kevin javi nek mi odgovori ko je sve uzeo ove godine,kadeti i juniori prvi,pioniri drugi,i ove godine sve uzimamo,treba pohvaliti malog andjelica predobar je bio,kad sam se tek registrovao napisao sam da je on potpisao na 4+2,jos jednom cestitke svim iskrenim bosninim navijacima..
sta cu ti se javljat? jesi dosadan s tim prozivanjem..kad sam ja spominjao juniore ili sta vec..lupetas..

eto čestitam na svim trofejima..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 26 apr 2009, 16:36

Kevin je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:samo kad se kevin javi nek mi odgovori ko je sve uzeo ove godine,kadeti i juniori prvi,pioniri drugi,i ove godine sve uzimamo,treba pohvaliti malog andjelica predobar je bio,kad sam se tek registrovao napisao sam da je on potpisao na 4+2,jos jednom cestitke svim iskrenim bosninim navijacima..
sta cu ti se javljat? jesi dosadan s tim prozivanjem..kad sam ja spominjao juniore ili sta vec..lupetas..

eto čestitam na svim trofejima..
nije tacno kevine raspravljali smo i ti si rekao da igraju siroki,bosna,borac na zavrsnom turniru,i to je bilo tacno,priznajem da sam pogrijesio,ne lupetam procitaj na nekoj od tema, ili siroki,ili liga 08/09,a dobro kad ja komentarisem,vasi odmah reaguju,a nazivanje majmunom vam se prasta,nisam tebi kevine rekao nego jednom od vasih,a to sto je suton pozivao ekipu da napusti teren pa svi su vidjelii molim ostale ljude koji su bili na tekmi da to potvrde ili negiraju,ja sam sjedio s jednim covjekom s foruma koji je isto vidio i bas smo to kometarisali,a jesmo namjestili smo tekmu,i zna se cifra,pa namjerno nismo dali prijenos jer smo to odradili,a sta bi s prijenosom iz sirokog to mi recite,pa prije tuzle ste se bili prezalili,i zna se da vam je bijedic pomagao u tuzli,svirao dvije lopte za vas,a necete reci koliko smo licnih imali a koliko vi,ima statistika,pa na pocetku ivanu,elviru i zimi su po dvije svirane,pa sobot je namjerno postavljen tu,kralj,pehar nam trazio previse para da nam sudi,kaze nece protiv svojih ipak su oni njegovi i dobio je dosta para od njih.i na kraju da cestitam arsu,bio je u pravu za zimu,pa ne moze gotovo niko pucati preko njega,grgat- zalijepi covjeka samo sto nije pao, a i s tri visoka sinoc(tu mislim na bozu),je dobro funkcionisalo,mali bozo pocinje u petorci vec trecu zaredom,a jednostavno smo bolji i ne znam zasto vama to smeta,a ne smeta vam vlasicevo prisustvo na parketu citavu tekmu..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

ivan
Postovi: 8
Pridružen/a: 12 apr 2009, 17:13
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ivan » 26 apr 2009, 18:51

Šobot nas je krao uz sred širokog, protiv Slobode otkud njega da sudi zanima me, još jedna sramota za BiH sport.Bosna sa svojih 500 gledatelja, i exstra dvoranom trebala bi biti prva.Iako sam navijac Širokog, na kladionici sam igrao protiv ,kad sam vidio sudce.Pitam se trebaju li nam derbiji, kad se pobjednik, unaprejed zna.Nije valjda, da ce nam ovi Igokejini sudci ,suditi i protiv Igokeje, posebno Škrobot.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2009, 18:53

neno#4 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:samo kad se kevin javi nek mi odgovori ko je sve uzeo ove godine,kadeti i juniori prvi,pioniri drugi,i ove godine sve uzimamo,treba pohvaliti malog andjelica predobar je bio,kad sam se tek registrovao napisao sam da je on potpisao na 4+2,jos jednom cestitke svim iskrenim bosninim navijacima..
sta cu ti se javljat? jesi dosadan s tim prozivanjem..kad sam ja spominjao juniore ili sta vec..lupetas..

eto čestitam na svim trofejima..
nije tacno kevine raspravljali smo i ti si rekao da igraju siroki,bosna,borac na zavrsnom turniru,i to je bilo tacno,priznajem da sam pogrijesio,ne lupetam procitaj na nekoj od tema, ili siroki,ili liga 08/09,a dobro kad ja komentarisem,vasi odmah reaguju,a nazivanje majmunom vam se prasta,nisam tebi kevine rekao nego jednom od vasih,a to sto je suton pozivao ekipu da napusti teren pa svi su vidjelii molim ostale ljude koji su bili na tekmi da to potvrde ili negiraju,ja sam sjedio s jednim covjekom s foruma koji je isto vidio i bas smo to kometarisali,a jesmo namjestili smo tekmu,i zna se cifra,pa namjerno nismo dali prijenos jer smo to odradili,a sta bi s prijenosom iz sirokog to mi recite,pa prije tuzle ste se bili prezalili,i zna se da vam je bijedic pomagao u tuzli,svirao dvije lopte za vas,a necete reci koliko smo licnih imali a koliko vi,ima statistika,pa na pocetku ivanu,elviru i zimi su po dvije svirane,pa sobot je namjerno postavljen tu,kralj,pehar nam trazio previse para da nam sudi,kaze nece protiv svojih ipak su oni njegovi i dobio je dosta para od njih.i na kraju da cestitam arsu,bio je u pravu za zimu,pa ne moze gotovo niko pucati preko njega,grgat- zalijepi covjeka samo sto nije pao, a i s tri visoka sinoc(tu mislim na bozu),je dobro funkcionisalo,mali bozo pocinje u petorci vec trecu zaredom,a jednostavno smo bolji i ne znam zasto vama to smeta,a ne smeta vam vlasicevo prisustvo na parketu citavu tekmu..
ma ja sam samo usput spomenio kao inf. da su na finalnom turniru Bosna, Široki,Borac i nista nisam komentirao vise..
na kraju to ispalo ovako:
1.Bosna
2.Široki
3.Borac
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 26 apr 2009, 18:55

Greska :roll:
mi smo njih pobijedili posteno i po ko zna koji put a oni nas vise se i ne sjecam kada a i kad jesu to je bilo uz svesrdnu pomoc sudaca, na koje se oni :shock: sada opet zale a da im ne bi njih sinoc zijanili bio 40 razlike :oops:


..al eto jesu brand :mrgreen:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2009, 18:57

mahalac je napisao/la:Greska :roll:
mi smo njih pobijedili posteno i po ko zna koji put a oni nas vise se i ne sjecam kada a i kad jesu to je bilo uz svesrdnu pomoc sudaca, na koje se oni :shock: sada opet zale a da im ne bi njih sinoc zijanili bio 40 razlike :oops:


..al eto jesu brand :mrgreen:
prosle sezone na Pecari razvaljotka od jedno 30tak razlike mislim..bilo i 40..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la neno#4 » 26 apr 2009, 19:07

Kevin je napisao/la:
mahalac je napisao/la:Greska :roll:
mi smo njih pobijedili posteno i po ko zna koji put a oni nas vise se i ne sjecam kada a i kad jesu to je bilo uz svesrdnu pomoc sudaca, na koje se oni :shock: sada opet zale a da im ne bi njih sinoc zijanili bio 40 razlike :oops:


..al eto jesu brand :mrgreen:
prosle sezone na Pecari razvaljotka od jedno 30tak razlike mislim..bilo i 40..
jest kevine razvaljotka ali u kojim uslovima,u zadnjem kolu bosna vec prva nizasta joj nije trebalo,a mi samo razmijenjujemo misljenja,kevin meni nikada nista lose nije rekao,a ni ja njemu tako da imamo super korektan odnos,a dobro mora malo prepucavanja biti,ipak je to trijumf protiv sirokog, koji bi trebao nama biti puno drazi nego trijumf protiv igosa,koji se stalno loze a lose prodju,mada onaj mccaskill izgleda dosao sebi,samo nek sinise ne bude,aBd kad goran bude zdrav,da ga onaj ne maltretira,a cini mi se da ni castle sinoc nije igrao...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bandit » 26 apr 2009, 19:09

ŠB_Fidelis je napisao/la:
bandit je napisao/la:
HKK Siroki je kvalitetan brand tako da me to i ne cudi ... mada cini mi se da je i HNK Siroki na istoj razini .... :arrow:
Nema h u NK Široki.

Cuj, nema H u NK .... pa sta radi to H u KK onda .... :?

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Kevin » 26 apr 2009, 19:11

neno#4 je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
mahalac je napisao/la:Greska :roll:
mi smo njih pobijedili posteno i po ko zna koji put a oni nas vise se i ne sjecam kada a i kad jesu to je bilo uz svesrdnu pomoc sudaca, na koje se oni :shock: sada opet zale a da im ne bi njih sinoc zijanili bio 40 razlike :oops:


..al eto jesu brand :mrgreen:
prosle sezone na Pecari razvaljotka od jedno 30tak razlike mislim..bilo i 40..
jest kevine razvaljotka ali u kojim uslovima,u zadnjem kolu bosna vec prva nizasta joj nije trebalo,a mi samo razmijenjujemo misljenja,kevin meni nikada nista lose nije rekao,a ni ja njemu tako da imamo super korektan odnos,a dobro mora malo prepucavanja biti,ipak je to trijumf protiv sirokog, koji bi trebao nama biti puno drazi nego trijumf protiv igosa,koji se stalno loze a lose prodju,mada onaj mccaskill izgleda dosao sebi,samo nek sinise ne bude,aBd kad goran bude zdrav,da ga onaj ne maltretira,a cini mi se da ni castle sinoc nije igrao...
bilo je govora o postenoj pobjedi i li kje rekao da se ne moze sjetiti kad smo vas pobjedili..pa sam ga prisjetio,a sad sta je Bosni trebalo sta nije to je druga prica..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Vedo01
Postovi: 22
Pridružen/a: 26 apr 2009, 11:36
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Vedo01 » 26 apr 2009, 19:55

Kako vas samo nije stid pominjati sudije? Tipicna prica, koja se potpuno slaze sa vasim ponasanjem kad god ste dosli u Sarajevo. Pominjes cistu bananu Thomasa? Je li ti znas sta je silazna putanja ili se mozda pravis lud pa nisi vidio da se lopta uveliko vec odbila od tablu kad je ona prikaza (nije nikakvo vrijedjanje tako se ponasao tokom cijele tekme) skocila i skinula je? Sto ne kazes sta je Josipovic rekao sudiji pa je dobio tehnicku (asocijacija - nacionalnost sudije i njegova majka u istoj recenici)? Sto mozda ne pomenes onu prikazu od trenera sto je k'o majmuncic skakao po metar u terenu? Sto ne pomenes broj prekrsaja u trecoj cetvrtini sviran za Siroku, a s druge strane 3 Bosni (i to 2 u zadnoj minuti). Ikonicu je skoro poderan dres, a nista nije svirano. Pa faul kad se lomila utakmica sviran Rakicu po isteku napada Sirokog. Pa jedno 3 ne svirana prekrsaja Thomasu gdje je ocito gurao s ledja nase centre. Sto ne spomenes 15 poklonjenih slobodnih bacanja Puljki. Stvarno je malo prostora da se sve sudijske greske na stetu Bosne na ovom mjestu pomenu. I opet smo vas pobijedili. Budite posteni pa recite da je Bosna trenutno jaci i uigraniji tim za barem 15 razlike. Prije vam je polazilo za rukom pravljenje instant ekipe gdje je uigranost u drugom planu jer nismo imali postenog trenera koji je znao osmislit dvije akcije, a sad vas uredno tri puta uzimamo uz katastrofalan vanjski sut. Kad promijenite politiku dovodjenja otpadak igraca (a i trenera) iz Hrvatske i igraci iz vaseg pogona budu igrali za reprezentaciju BiH (ima mozda pokoji beznacajan izuzetak a la Princ) onda ce vas se mozda vise cijeniti.

yoda
Postovi: 58
Pridružen/a: 18 jun 2008, 20:01
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la yoda » 26 apr 2009, 20:22

prvo cestitka bosni na pobjedi. iako se na pocetku patila, na kraju se pokazalo da bosna zeli vise pobjedu. drago mi je sto su utakmice izmedju bosne i sirokog napokon samo utakmice, gdje se pokusava pobijediti taktikom i kvalitetom, a ne pokusajima da se napravi neki incident, gdje bi sudije prekinule utakmicu ili slicne gluposti. normalno je da uvijek bude pritisak trenera na sudije, ali nije ni blizu kako je prije bilo. jos jednom se pokazalo da su ubjedljivo najgori segment bh kosarke sudije. sta su sve svirali, ono je za plakati. dobro je da je bosna dobila cak i uz uzasnu igru ikonica. na zalost, jos jednom se primjetilo da bosna ima problema sa rezervnim plejem, jer je dule igrao skoro cijelu utakmicu. mada, i rakic je bolji od muhe.
sto se tice tog dobacivanja spralji ( i jos nekome, ne mogu da se sjetim, a mrsko mi se vracati da provjerim) na zalost, na nasim terenima ima dosta "navijaca" koji dolaze vise da bi nekome hebali mater a manje da bi podrzali svoj klub. srecom, sve je manje takvih primitivaca ali na zalost, vjerovatno ce ih uvijek biti.
neki navijac sirokog (cini mi se) je rekao da se utakmica igrala u maloj dvorani zbog slabog interesa navijaca. nije istina, razlog za igranje u maloj dvorani jeste zato sto se u skenderiji odrzava sajam knjiga, koji je djelomicno smjesten u velikoj dvorani. sto se tice toga da nije bila puna sala, pretpostavljam da je razlog tome to sto su mogli uci samo oni sa godisnjim kartama. srecom, vlasnik sam iste godinama, upravo zbog ovakvih desavanja.
na kraju, jos jednom cestitke bosni na pobjedi i cestitke sirokom na borbenoj igri. napokon smo docekali da imamo kvalitetnu zavrsnicu, gdje se ne vrti sve oko dvije ekipe.

matetaraba
Postovi: 127
Pridružen/a: 23 apr 2009, 18:16
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la matetaraba » 26 apr 2009, 20:23

pa sta pricas sami navijaci bosne kazu da je ono bila blokada jedini ti govoris suprotno,a nema veze uvjek ste vi bolji i opet na kraju u finalu izgubite džabe vam sve ove pobjede kad cete izgubit finale ko i svake godine ako se sjecas,koliko ste dosas puta gubili važne ut u skenderiji,hahahaha,bosna je sampion i ne samo ove godine hahahhaha

TNTRUDAR
Postovi: 53
Pridružen/a: 13 mar 2009, 18:17
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la TNTRUDAR » 26 apr 2009, 20:46

kk sloboda-kk bosna 29.04. 17:00 tv hayat i tv hayat sat

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ipsa » 26 apr 2009, 21:06

matetaraba je napisao/la:pa sta pricas sami navijaci bosne kazu da je ono bila blokada jedini ti govoris suprotno,a nema veze uvjek ste vi bolji i opet na kraju u finalu izgubite džabe vam sve ove pobjede kad cete izgubit finale ko i svake godine ako se sjecas,koliko ste dosas puta gubili važne ut u skenderiji,hahahaha,bosna je sampion i ne samo ove godine hahahhaha
koliko ja znam sinocnja tekma je bila itekako bitna za bosnu, ali i za siroki s obzirom da je kiksao kod kuce sa bosnom.....i jako je bitno ko ce biti prvi u ligi 8, ne samo zbog bolje pozicije pred playoff nego i cinjenice da prvak lige 8 ide u nlb ligu...
I feel devotion!!

ars01
Postovi: 587
Pridružen/a: 10 apr 2008, 21:38
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la ars01 » 26 apr 2009, 21:22

matetaraba je napisao/la:pa sta pricas sami navijaci bosne kazu da je ono bila blokada jedini ti govoris suprotno,a nema veze uvjek ste vi bolji i opet na kraju u finalu izgubite džabe vam sve ove pobjede kad cete izgubit finale ko i svake godine ako se sjecas,koliko ste dosas puta gubili važne ut u skenderiji,hahahaha,bosna je sampion i ne samo ove godine hahahhaha

E moj mate, da se išta razumiješ u košarku onda bi znao da lopta kad se odbije od table i nalazi se u visini obruča se računa kao koš, pogotovo što Thomas nije bio uz igrača KK Bosne koji je pucao nego je bio oko 2 metra od njega, obzirom da se svi vi iz Širokog poznajete može ti to i neko objasniti ko se bavi sudačkim pozivom.
Pola od tih navijača koje ti spominješ se baš razumiju u košarku k'o i taj pridjev uz svoj nick. :roll:

Široki zasigurno neće ni ove godine imati čast da igra finale Lige 8, tako da se ne raduješ beze...., slijedeće sezone ćemo biti još jači jer pored ovih par igrača koji su sazrili ove sezone dolaze novi momci čamdžić, majstorić, Klinac i Anđelić, tako da slijedećih sezona će se znati prvak BiH,ALI CILJ KK Bosne nije to nego se vratiti na mjesto koje nam pripada , A TO JE STALNI NASTUP U EURILEAGUE, jer kad može Olimpija ili Cibona i partizan može i naša Bosna, zadovoljavamo sve kriterije za nastup u tom takmičenju, ugled, titulu bivšeg prvaka EU i ex-Yu, a grad kao sarajevo je privlačna EU destinacija ne zovu ga uzalud drugi Jerusalem. ;)

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la mahalac » 26 apr 2009, 21:40

ars01 je napisao/la:matetaraba je napisao/la:pa sta pricas sami navijaci bosne kazu da je ono bila blokada jedini ti govoris suprotno,a nema veze uvjek ste vi bolji i opet na kraju u finalu izgubite džabe vam sve ove pobjede kad cete izgubit finale ko i svake godine ako se sjecas,koliko ste dosas puta gubili važne ut u skenderiji,hahahaha,bosna je sampion i ne samo ove godine hahahhaha

E moj mate, da se išta razumiješ u košarku onda bi znao da lopta kad se odbije od table i nalazi se u visini obruča se računa kao koš, pogotovo što Thomas nije bio uz igrača KK Bosne koji je pucao nego je bio oko 2 metra od njega, obzirom da se svi vi iz Širokog poznajete može ti to i neko objasniti ko se bavi sudačkim pozivom.
Pola od tih navijača koje ti spominješ se baš razumiju u košarku k'o i taj pridjev uz svoj nick. :roll:

Široki zasigurno neće ni ove godine imati čast da igra finale Lige 8, tako da se ne raduješ beze...., slijedeće sezone ćemo biti još jači jer pored ovih par igrača koji su sazrili ove sezone dolaze novi momci čamdžić, majstorić, Klinac i Anđelić, tako da slijedećih sezona će se znati prvak BiH,ALI CILJ KK Bosne nije to nego se vratiti na mjesto koje nam pripada , A TO JE STALNI NASTUP U EURILEAGUE, jer kad može Olimpija ili Cibona i partizan može i naša Bosna, zadovoljavamo sve kriterije za nastup u tom takmičenju, ugled, titulu bivšeg prvaka EU i ex-Yu, a grad kao sarajevo je privlačna EU destinacija ne zovu ga uzalud drugi Jerusalem. ;)
:mrgreen:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la bosnas_ » 26 apr 2009, 23:14

Naravno bio sam sinoc na utakmici i mogu reci da je Bosna vise nego zasluzeno pobjedila Siroki,samo je na kraju moglo biti i 15-20 razlike,ali nasi su se prerano opustili!... Siroki je sinoc imao sudije na svojoj strani i definitivno samo neuk covjek i neznalica moze konstatovati da su sudije fol bile na strani domacina,sto je notorna laz! Pozelio bi onako sudjenje na svakom gostovanju Bosne! Druga je stvar sto je klupa Sirokog pokusala iscenirati neki belaj kako bi im to bio alibi za poraz koji je bio ocigledan ,jer je razlika u kvaliteti ipak velika! IgraCI Sirokog ipak zasluzuju sve pohvale jer su manjak svog kvaliteta nadosmjestili velikom borbom i zeljom da naprave rezultat!
-Kod Bosne sve cestitke zasluzuju Djordjevic,Djurasovic i Sehovic..Ikona je u odbrani bio odlican,ali ga sut nije isao.. Ovcina je bio takodjer dobar..Imali smo slabu sutersku noc,jer da je bar neka od milion trica usla u kos, Sirokog bi davno ispratili sa 30 razlike! Publika u dvorani je bila dobra,i sve u svemu raduje me Bosnin povratak u staru-zeljenu formu! Samo da uspjesno prodjemo gostovanje u Tuzli...

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Alhemicar » 26 apr 2009, 23:24

@neno 4 --- sto je suton pozivao ekipu da napusti teren pa svi su vidjelii molim ostale ljude koji su bili na tekmi da to potvrde ili negiraju,ja sam sjedio s jednim covjekom s foruma koji je isto vidio i bas smo to komentarisali.U pravu si da je Suton u jednom trenutku pozvao igrace da izadju s terena.
-the LORD of the RINGS-

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: KK Bosna

Post Postao/la Melo15 » 26 apr 2009, 23:46

Trebali bi se sada okrenuti Tuzlacima ....
Suton neka mjenja trenera ...
Ako zaustavimo Jovanovica i Velimirovica onda je njihov problem ko ce dati 60-70 koseva ???
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.