Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 04 avg 2020, 14:25

Brokula je napisao/la:
04 avg 2020, 14:17
Auba ce biti ponudjen 250 k/w u 3 godine.

Arteta zeli da proda dosta igraca koji mu ne trebaju, i jos sta je zanimljivo kaze Charles da nam kupovina igraca ne zavisi od prodaje
Pa jel nam ne zavisi od prodaje u smialu da imamo dovoljno sredstava? Ili ipak ce se puniti kasa samo?
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 04 avg 2020, 14:34

Neka Williana, može mnogo ponudit ekipi. Još je besplatan. Dobijaš provjerenog igrača na 3 sezone i štediš novac da pokrpiš potrebnije pozicije. Martinelli i Saka dobivaju mentora. Plus Willian je kvalitetniji od pola našeg veznog reda.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 04 avg 2020, 14:36

topnik1 je napisao/la:
04 avg 2020, 14:25
Brokula je napisao/la:
04 avg 2020, 14:17
Auba ce biti ponudjen 250 k/w u 3 godine.

Arteta zeli da proda dosta igraca koji mu ne trebaju, i jos sta je zanimljivo kaze Charles da nam kupovina igraca ne zavisi od prodaje
Pa jel nam ne zavisi od prodaje u smialu da imamo dovoljno sredstava? Ili ipak ce se puniti kasa samo?
Pa da se imaju sredstva vec. To znaci da se od prije zna koji ce se igraci dovesti
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 04 avg 2020, 15:35

Brokula je napisao/la:
04 avg 2020, 14:36
topnik1 je napisao/la:
04 avg 2020, 14:25
Brokula je napisao/la:
04 avg 2020, 14:17
Auba ce biti ponudjen 250 k/w u 3 godine.

Arteta zeli da proda dosta igraca koji mu ne trebaju, i jos sta je zanimljivo kaze Charles da nam kupovina igraca ne zavisi od prodaje
Pa jel nam ne zavisi od prodaje u smialu da imamo dovoljno sredstava? Ili ipak ce se puniti kasa samo?
Pa da se imaju sredstva vec. To znaci da se od prije zna koji ce se igraci dovesti
Znaci do kraja vjerovatno onda ganjamo Paertya, jel istina sto pisu da Artteta bas insistira na dovodjenju Coutinha, ako bi igrao kao onomad u Liverpolu nebih imao nista protiv, jer nam treba veznjak koji moze zabiti gol i proigrati napadace, a ne sumnjam da bi Artteta iz njega izvukao ono najbolje.
Vjerovatno cemo ganjati i nekog stopera, ili beka desnog :?:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 04 avg 2020, 22:39

Sa Willianom bi bio zadovoljan. Energičan, brz, dobar šut. Dešnjak je na desnoj strani, dao bi nam širinu, sa Pepeom smo previše centrirani i teže ide protiv bunkera.

Partey i Xhaka bi bila kombinacija iz snova, što se tiče AM, ovo je najbitnija pozicija i ne želim Coutinha, treba nam box to box kreator na kalup Cazorle, De Bruynea itd..
Zadnja izmjena: DuljevinhoHaraldo, dana/u 04 avg 2020, 22:40, ukupno mijenjano 1 put.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 04 avg 2020, 22:39

Treba pustiti Artetu da dovodi one koje misli da treba, ovo mu je prvi prelazni rok u kojem pocinje da slaze ekipu po svom ukusu. Posto se ocekuje da se ocisti platna lista odlaskom bar 4-5 igraca nece biti problem dati Willianu malo jacu platu i ugovor 2+1 opcionalno, to je najbolje rjesenje. Uostalom kad god sam gledao Chelsea bio je jedan od najboljih igraca. Treba nama tog pravog iskustva u ekipi, pozdravio bi i dolazak Coutinha ako se ostvari, ima iza sebe igranje u EPL, u jednom momentu je bio i najbolji igrac lige, mozda kod Mikela nadje staru formu.

Wenga je pripremao teren za ovo s Artetom jos 2012-2013.. :kafa:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 04 avg 2020, 22:50

Nemojte se šprdati i dajte Grealish-a :thumbup: .
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 04 avg 2020, 22:51

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
04 avg 2020, 22:50
Nemojte se šprdati i dajte Grealish-a :thumbup: .
Ma nema sanse da njega dobavimo mastan je jedino neke rate ili na uštrb toga sto samo Villu istavili u ligi :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 04 avg 2020, 22:56

topnik1 je napisao/la:
04 avg 2020, 22:51
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
04 avg 2020, 22:50
Nemojte se šprdati i dajte Grealish-a :thumbup: .
Ma nema sanse da njega dobavimo mastan je jedino neke rate ili na uštrb toga sto samo Villu istavili u ligi :mrgreen:
On je za mene idealan za tu poziciju, bolje bi nas pojačao od Coutinha po mom mišljenju.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la QUARTERBACK » 05 avg 2020, 03:06

dulja dragi jesil to upravo reko da ti je grealish bolji od coutinha hahahahhahahaha
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Gunner4
Postovi: 8522
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Gunner4 » 05 avg 2020, 14:54

Pa u praksi i jeste bolji ne znam cemu smijeh?

U teoriji Couthino je u top5 pleyeva kao i Ozil ali ocigledno je da se i on iskljucio iz fudbala nakon ugovora zivota kao i Buljko. Grealish jeste precjenjeni Englez i losiji dosta ali u praksi za razliku od ova dva bar igra i trudi se...

Ne bih doveo ni jednog. Dati ogromne pare za nekog bez motiva i nadu da ce ga Arteta motivisati za zivot je vec veliki rizik. Pogotovo sto nam treba jos 4 pozicije zakrpiti. Na mjestu tog ofanzivnog veznog doveo bih neku dosta jeftiniju opciju.

Ne znam sta je sa onim Fekirom? Bio je dobar u Betisu a jeftin je. Mozda je vrijeme da se oproba u vecoj ekipi u najjacoj ligi na svijetu?
Ili onog Madjara iz Salzburga...
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 05 avg 2020, 16:31

Gunner4 je napisao/la:
05 avg 2020, 14:54
Pa u praksi i jeste bolji ne znam cemu smijeh?

U teoriji Couthino je u top5 pleyeva kao i Ozil ali ocigledno je da se i on iskljucio iz fudbala nakon ugovora zivota kao i Buljko. Grealish jeste precjenjeni Englez i losiji dosta ali u praksi za razliku od ova dva bar igra i trudi se...

Ne bih doveo ni jednog. Dati ogromne pare za nekog bez motiva i nadu da ce ga Arteta motivisati za zivot je vec veliki rizik. Pogotovo sto nam treba jos 4 pozicije zakrpiti. Na mjestu tog ofanzivnog veznog doveo bih neku dosta jeftiniju opciju.

Ne znam sta je sa onim Fekirom? Bio je dobar u Betisu a jeftin je. Mozda je vrijeme da se oproba u vecoj ekipi u najjacoj ligi na svijetu?
Ili onog Madjara iz Salzburga...
Ja bi ili Grilisha ili tog madjara iz Salzburga, vec sam govorio da nemam nista protiv Coua, jer nekako sam uvjeren da bih ga Artteta prodrmao, mladji je od Ozila i ima u njemu jos zivota, Ozil je izgubljen slucaj skroz, zali boze onolike plate sto nam sada sisa. Ako se ne moze dovesti niko od prve dvojice onda neka pokusaju Coutinha na posudbu :kafa:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
Brokula
Postovi: 30914
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Brokula » 05 avg 2020, 17:53

Još jedan skaut otpušten u nizu. Fakat nije dobro šta rade ovi cigani u upravi
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Marsal
Postovi: 22699
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 05 avg 2020, 18:05

Gledajući pojačanja u zadnjih 5 godina čitav skautski tim je trebalo otjerat.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 05 avg 2020, 19:19

Cagigao je Martinelija, Vegana i Cesca našao

Hajd sve i da mu daš otkaz, al Jel iko primjetio da smo dali otkaz Mislintatu, onima iz Stat DNA, sad Cagigao

Yebali smo jeza u ledja jer će sve ići preko agenata, Raul muljator I onaj rahljo raspali Kia bi nam mogli ukopati klub u dugove svojim poslovanjima


Visoke plate, dugogodišnji ugovori, igrači od agenata se dovode, meni ne mirise na dobro al eto vidjećemo

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 05 avg 2020, 19:25



Evo o čemu pričam, frajer zna sta se dešava u klubu i povezan debelo, Corinthians bankrotirao zbog raspalog Kie, umalo uhicen zbog prevare sa novcem i čine već

Nek nam je Bog na pomoći

Avatar
topnik1
Postovi: 15127
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la topnik1 » 05 avg 2020, 19:40

AA23 je napisao/la:
05 avg 2020, 19:25


Evo o čemu pričam, frajer zna sta se dešava u klubu i povezan debelo, Corinthians bankrotirao zbog raspalog Kie, umalo uhicen zbog prevare sa novcem i čine već

Nek nam je Bog na pomoći
Yebo te Corintians, pa Arsenal je institucija cuj da nas jedan yebeni agent dovede do prosjackog stapa, pa ima tu jos ljudi koji vode brigu o tome :mrgreen:
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 05 avg 2020, 21:03

slika

Arsenal u ovom prijelaznom se ne smije šprdati, Chelsea se dobro pojačao u napadu, United će dovesti Sancho-a. Ovo je minimum što Arsenal mora uraditi kako bi konkurisali za top 4
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 05 avg 2020, 21:07

Koja je srdačina ovaj klub kad čisti sve s puta da bi jedan kriminalac od čubavog iranca imao mega utjecaj na transfere i sami klub :tokralju: :rol: ,još da ima lik neke velike igrače na lageru pa bi čovjek rekao ajde nek dovodi,ali ovo su u pravili potrošeni igrači kojima osigurava masne plaće za kraj karijere,pa ja neznam koji to normalan klub bi sebi dugoročno dopustio :rol: ,ovaj edu je takvo **** da nemam pojma šta bi mu sve izgovorio,pa lik je sam u sukobu interesa jer mu je čubonja menadžer i sad mu ovaj namješta igrače i vjerojatno dijele lovu među sobom i sa španjolskim kepecom,i budale koje rade u klubu šute,a poslije kad bude fajrunt svi će biti glasni,sad kad treba dići glas svi šute kao pizde jer su prikeljeni na klupsku sisu i prave se mutavi dok kapa lova.vidim još da je čubonja plasirao u javnost informacije kako će william zarađivati manje ili mrvicu više nego u chelseu,a da je zaboravio spomenuti da će dobiti bonus za potpis,koji će biti vjerojatno mastan ili da ga neće opće plasirati u javnost o kojoj se cifri radi,a lik puni za par dana 32 godine i ovi mu nude 3+1,svaka čast williamu za kojeg mislim da bi čak mogao biti koristan ali nezaslužuje on više od ugovora na 1+1,dalje se pokušavaju dati gabonskome dreku trogodišnji ugovor sa 250 do 300 tisućica tjedno,kolko on ima to godina,pa ako sljedeće sezone ne ulovimo top 4 imat ćemo dugoročno teško kitu od kluba jer će biti starčića na masnoj plaći a neće ništa pridonijeti na terenu a bit će top po traženju plaća,isto vrijedi i za ove s 100-120 tis kojima je i pola plaće previše šta pokazuju,ovi su zaigrali igru koja će se bojim ispasti dugoročna tragedija za klub i navijače :damn: i jel ovaj klub postoji da bi ispunjavao interese kie ili koga,ima sličan primjer u valenciji kad je mendes tovario igrače :rol:





grealish je samo još jedan u nizu precijenjenih englezića,ne vrijedi više od 35-40,a ovi nek traže 60-70 pa će naći budalu koja će to platiti,coutinho je isto precijenjeni igračić kojem je pitanje jel mu do ozbiljnog nogometa ili samo love koju će dobiti za kiu i sebe,vidim da dalje za stopere spominju onaj gabriel iz lillea za 32 milje i carlos iz seville,zanimljivo igrači koji opet imaju neke veze s čubonjom,za mene dva igrača koja bi koštala male novce i koja bi doveo za a mogla bi se pokazati kao tierney na terenu su onajj mađar iz salzburga i ona kmica iz celtica,vjerojatno bi došli mađar oko 25,i ovaj edouard kolko je došao i tierney,to se može financirati i prodajom nilesa i crnog mačka i još biti u plusu 10-15 milja,ali treba još bar minimalno 3-4 jakih pojačanja po svakoj liniji,pogotovo u vezi i na stoperskome mjestu,ima još hrpa dreka koje treba prodati i čijom se lovom mogu financirati dolasci boljih igrača,ali to nisu igrači iz štale čubavog iranca

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la AA23 » 05 avg 2020, 22:01

Gabriel, Lille centre-back has chosen Arsenal. [LaVoix du Nord]
https://www.lavoixdunord.fr/848181/arti ... he-du-losc


Provjerena informacija za ove iz Lillea, isti prvi pisali dolazak Pepea - naravno ovo je samo da je Gabriel odabrao nas, ali Junajted je još u igri, Lille želi bar 27 miliona.

Ne znam onda što je Mari dolazio, jedino da neko ide, a to je Holding/Chambers/Mavropanos(posudba trenutno ali ne djeluje mi kao da će biti nešto forsiran).

Svakako dobro pojačanje Magalhaes, ako se dogovorimo oko cijene, ali kad smo 72 miliona riješili sa njima za Pepea, izgleda da će proći i ovo - 1.9 visok, dobar sa loptom u nogama, mislim naravno na play out from the back, vjerovatno ga je zato i Arteta zapikao, ako nema i preko agenta ovog ne znam ko mu je doduše.



Yebeš mu mater pa čak što kažeš i sa Willianom, ovim Magalhaesom, Coutinhom i Parteyem kad bi završili bio bi bombastičan prelazni rok, treba sačekati da se LP završi i to je to što se tiče transfera, naravno uz prodaju igrača jer neće ostati isti kadad.


Drakula traži Genduzija u Viljareal :mrgreen: :urnebes:


EDIT:


Ništa od Kutinja, nismo zainteresovani -
Matt Law
@Matt_Law_DT
Just to be clear. Arsenal this evening insistent they will not sign Coutinho on any kind of deal (because Willian is so likely to happen).
Opet, ko će ga znat :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.