FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 03 avg 2020, 11:24

Ova priča je prenapuhana i totalno glupa oko Allegrija. Allegri jedino u slučaju da Conte podnese ostavku bi mogao doć, a to ovaj neće uraditi ni u ludilu jer ostavlja na stolu previše love. Puno je izglednije da se samo Ausilio potjera, ako je tu problem bio..
#SuningOUT

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tiffoso » 03 avg 2020, 11:35

Tritolone je napisao/la:
03 avg 2020, 09:27
Sam je rekao da nisu u pitanju igraci/transferi vec to sta uprava nije dovoljno zastitila njega i igrace, u cemu ja nemam pojma.

Da Spaletti sa kojim smo u jedvite jade 2 puta izborili LP, strahovali protiv Empolia, vadili lopte sa crte, DDA izvlacio zajedno sa Handanovicem nemoguce i bolji je od Contea :urnebes: :urnebes: sta zato sta prima manje para? Conte je svoje pare zasluzio zato sta je uzeo u 2 jake lige titulu, preporodio je Juventus, a Spaletti nikad nista nije osvojio (ne racunam titule u Rusiji koje bi i Kruno Jurcic osvojio sa Zenitom).
Nisu samo rezultati opis trenerovog posla. Conte je kvalitetniji sigurno, ali dobro se zapitaj hoce li poslije Intera naci posao ako dadne otkaz.
Iznosi u javnost sav prljavi ves da bi sebe oprao-Neprofesionalan i hinjski potez koji te opisuje kao 0 od covjeka. Rijesi svoje probleme iza zatvorenih vrata. Ako ti se ne svidja radno mjesto dogovori se sa upravom o raskidu ugovora ali ne moras javnosti prenijeti sta i kako. Gori je od Wande a ovdje ste nju pljuvali.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 03 avg 2020, 11:42

Od cega on to tocno treba sebe oprati? Jesi ti ocekiva mozda naslov u prvoj sezoni?

I zasto bi mene ili bilo kojeg drugog navijaca Intera uopce trebalo zanimati hoce li Conte imati posao ako da/dobije otkaz, jedino sta me zanima da klub ide naprijed, a ide, to je ocito, u svim mogucim stvarima klub napreduje iz sezone u sezonu.

Jel se to ne sjecas da je istu stvar napravio Spalletti pa ga ti ovdje prozivas vec mjesecima, isto je posrao upravu. Mozda nije problem u trenerima onda ako vise njih govori iste/slicne stvari.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

tiffoso
Postovi: 1213
Pridružen/a: 08 feb 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tiffoso » 03 avg 2020, 12:33

Tritolone je napisao/la:
03 avg 2020, 11:42
Od cega on to tocno treba sebe oprati? Jesi ti ocekiva mozda naslov u prvoj sezoni?

I zasto bi mene ili bilo kojeg drugog navijaca Intera uopce trebalo zanimati hoce li Conte imati posao ako da/dobije otkaz, jedino sta me zanima da klub ide naprijed, a ide, to je ocito, u svim mogucim stvarima klub napreduje iz sezone u sezonu.

Jel se to ne sjecas da je istu stvar napravio Spalletti pa ga ti ovdje prozivas vec mjesecima, isto je posrao upravu. Mozda nije problem u trenerima onda ako vise njih govori iste/slicne stvari.
Dobro, cemu pljuvanje uprave kluba ako se ne zelis oprati od poraza tipa Bologna, remija sa Sassuolom. Sve nam je jasno da su to prosuti bodovi na nevjerovatan nacin. ABd pa ti gledao Gaggliardinija i Valera a Eriksen i slicni neka sjede na klupi jer nisu po trenerovom gustu.

Eh sad, kada govorimo o napretku, da mozda prodiskutujemo to. Isto dobru sezonu su odigrali i Lazio i Atalanta. Nemamo mi tu neku znacajnu prednost, cak, Atalanta je i vise od nas pokazala buduci da igra 1/4 LP. Dakle mi jesmo napredovali, ali jer konkurencija u vidu Rome i Napolija dosta nazadovala i nije kao proslih sezona.
Problem nase ekipe je sto postoji dosta kvaliteta tu, i doci ce jos par kvalitetnih igraca siguran sam, medjutim manje vise necemo napraviti vece iskorake u LP. Juventus je idalje za dvije klase jaci, samo oni imaju problem sa trenerom. Neka nas ne zavarava ovaj +1. Tu su dva poraza iz medjusobnih duela, dakle +6 bodova i naravno dva kola zaebancije Juventusa.
Napredak je ocigledan, medjutim nista sto nije ocekivano.

Ja koliko znam Spalletti u toku sezone je branio igrace i za njega su bili najbolji na svijetu, nije govorio da su gubitnici i da su dosli iz cagliria i sassuola. To mi dovoljno, covjek nema povjerenja u svoje igrace, o cemu mi pricamo ovdje ?
Drugo, celo je dobio otkaz mnogo ranije, samo su ga pustili da zavrsi sezonu, mnogo gore nego sto se Conteu desava ako se i desava. Uostalom uprava ima 12 mil razloga da ocekuje od Contea da prodje grupu u CL i ne gubi kuci bodove od Bologne sa 10 igraca.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 03 avg 2020, 12:37

Ovakvo ponasanje na ovoj razini ili je neko trolanje ili je Conte stvarno toliko neprofesionalan da mu treba dati otkaz! Ili treba nekog iz kluba poslat u tri lijepe.
Ausilio mislim da nije radio los posao da bi bio otjeran.

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Trunks » 04 avg 2020, 11:43

Ako je tačno ovo što se piše, onda se klub treba riješiti Contea što prije. Od početka sam mislio da on nije pravi trener za Inter zbog više razloga, pogotovo ne dugoročno. Ok, osigurao je drugo mjesto na kraju sezone, ali istovremeno jako ograničava ekipu. U klubu ima nekoliko odličnih fudbalera koji doslovno ne mogu pokazati puni potencijal zato jer ih Conte zaustavlja u tome. To su najprije Škriniar i Eriksen. Jedan vrhunski štoper, drugi fantastičan vezni. Godin također nikada u karijeri nije igrao ono što je morao pokušavati kod Contea.

Nadam se da će Inter dobiti novog trenera koji je spreman za pravi fudbal i najveće domete. Marcelino Garcia Toral je recimo slobodan. Nevjerovatno podcijenjen trener. Sigurno jedan od najboljih na tom napadačkom spektru. On bi mogao maksimalno koristiti ovu ekipu. Pochettino također slobodan, njega ne treba previše predstavljati. Kada bi on recimo postao novi trener Intera, mogli bi se očekivati i bolji fudbal i titula.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 04 avg 2020, 12:01

Lako moguce da je dovoljno osnove za raskinuti Conteov ugovor na njegovu štetu na temelju one presice.

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 04 avg 2020, 18:56

Jel moguće da pojedinci priželjkuju Conteovu smjenu? Prosječan navijač bi se fakat trebao držati Fife i ne razbijati previše glavu pravim fudbalom.

I to što je izjavio je vjerovatno sve u pravu, šta mi navijači uopće znamo šta se dešava u klubu a, za razliku od ostalih beskičmenjaka koji dok su u klubu samo šute i klimaju glavom a kad dobiju nogu onda opale paljbu kako im ništa nije valjalo, Conte direktno kaže s čime se ne slaže i svaka mu čast na tome. Conte želi napraviti šampionski Inter a da bi se to uspjelo ne može se uvijek biti fin. Navijači uopće nisu ni svjesni koliko on radi za klub i to ne samo na terenu nego i van njega, Marotta dobija zasluge za transfere a ove kapitalce (Lukaku, Eriksen i Hakimi) nema šanse da bi u ovm trenutku došli u Inter da nam je bilo ko drugi trener, znači nema šanse, Conte je i sam izjavio da samo on zna koliko se namučio da Lukakua dovede u Inter.

Šta god da se desi on će iza sebe ostaviti jači Inter nego što ga je preuzeo, a ako Uprava bude pametnija od navijača i zadrže ga uvjeren sam da je naredne sezone scudetto naš, ako ga smijene idemo još jednu nultu godinu a o finansijskom gubitku da i ne pričamo.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Trunks
Postovi: 855
Pridružen/a: 18 feb 2019, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Trunks » 06 avg 2020, 14:40

Lautaro nosi neke old school kopačke. Vratio me 15 godina unazad, učinilo mi se da nosi stare Nike Total 90 kopačke.

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Vrebac » 06 avg 2020, 20:32

Vala ako ne prodjemo ovaj Leverguzen , srusit treba avionu u povratku iz njemacke.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 06 avg 2020, 20:36

Dobar je Bayer. Puno opasniji protivnik od Getafea i od Shakhtar/Basela
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 07 avg 2020, 13:47

Najteži protivnik do finala,dobra ekipa sa dobrim pojedincima.Al ispadanje bi bilo veće razočaranje i neuspjeh nego ispadanje od Frankfurta.Sve osim finala je još jedan fail realno.

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 07 avg 2020, 14:13

DID YOU KNOW?
Samir Handanovic have faced four penalties in Europa League: three saved and the last night's one
Najbolji penaldzija u historiji ove igre.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Biscione
Postovi: 4573
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 07 avg 2020, 19:10

slika
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 07 avg 2020, 20:32

Dvojica naših.Jedan dolazi iduće sezone,drugi kad se Handanovic umirovi :kafa:

Mbappea će se sa 26-27 dovest.

Avatar
Jericho
Postovi: 5295
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 07 avg 2020, 20:46

Realno i Bastoni je trebao biti ovdje.
#SuningOUT

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 09 avg 2020, 11:35

Zamislite Conte popuši naslov iduce sezone od Pirla.Momentalno neka se ostavi trenerske karijere ako to bude slučaj.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12315
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Tritolone » 09 avg 2020, 11:45

Treba pricekati zavrsetak mercata a onda se moze suditi, ali slazem se zapravo, svim silama treba ici na scudetto iduce sezone.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 09 avg 2020, 13:44

Rasprava koja se iduće godine ovdje u ovo vrijeme mora voditi je kako osvajati naslove u kontinuitetu.Jer jedan naslov čisto prekidanja posta radi je ništa ako se zaredaju dvije,tri,četiri godine bez novog.Je li Conte čovjek za to je dosta upitno i Marotta i ekipa trebaju gradit roster koji neće trebat masovne promjene jednom kada Conte ode.

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Shogun » 11 avg 2020, 10:36

Ima li novosti o tezini povrede Alexisa?

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.