Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

soko
Postovi: 3771
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 06 avg 2020, 18:07

ReX je napisao/la:
06 avg 2020, 17:33
Kadusic, Krvrzic, Todorovic isti qurac drugo pakovanje.

Amara Dedica pod hitno gurati ako bude igrao u Salzburgu. Ali kao da gledam bice, cekaj ti decko dok napuni 20-22 godine pa cemo onda razmisliti.
Kadusic, Susic i Krvzic kad nema bolje. Todorovic ni posto, ne zna lik kad je igrao.
Mali Dedic ako bude u Red Bullu i na klupi odmah ga treba zvati u A repku, nek bude uz repku. Nema se tu sta cekati. Nadajmo se da ima kvalitet za to. Ako se vrati u drugu ligu onda nema jos sta traziti u A repci

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 06 avg 2020, 18:42

Slažem se, Sušić, Kvržić, Kadušić.
Todorović ne igra pola godine, a i neizvjetan mu je transfer.

Dedić bez minutaže u RB, ne može u reprezentaciju. Lično mislim da je već sad na nivou ove trojice, ali teško da će dobiti poziv.
Premlad je za naše kriterije.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 06 avg 2020, 19:47

**** saznaju kako će ostati dvadesetak imena s posljednjeg spiska, ali će se na njemu naći imena “naših Šveđana” Denisa Hadžikadunića i Anela Ahmedhodžića. Prije zvaničnog poziva, potrebno je da FIFA odobri promjenu sportskog državljanstva pomenutim igračima. Za koje su do selektora, s više strana došle sjajne preporuke. Bajević niti jednom potencijalnom reprezentativcu ne želi garantirati nastup. Za koji će se svaki od igrača igrom morati sam izboriti. NSBiH čini sve da i Bećira Omeragića stavi pod bh.zastavu, čime bi se pojačala konkurencija u zadnjoj liniji.
:pray: :pray: :pray: :pray:
@igrajlopte 🐦

Avatar
jozinho
Postovi: 1349
Pridružen/a: 06 dec 2012, 13:58
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jozinho » 08 avg 2020, 10:58

Ono što je posebno zanimljivo je to da se na popisu U-15 selekcije našao Antonio Kujundžić, još jedan dragulj iz hrvatske dijaspore. Njegova je priča dosta zanimljiva jer stiže iz Švedske, gdje je već proglašen za novog Zlatana Ibrahimovića.

Kujundžić je rođen 2006. godine, igra za Kalmar, a koliko je dobar, najbolje govori podatak da je proglašen najboljim u konkurenciji igrača rođenih 2006. godine, a igra prvu švedsku U-17, odnosno u konkurenciji tri godine starijih momaka. Također, Antonio bi sljedeće godine trebao biti priključen prvoj momčadi Kalmara, što znači da bi uskoro mogao postati najmlađi švedski igrač koji je zaigrao u seniorskom nogometu.

S obzirom na to da mu roditelji vuku korijene iz Bosne i Hercegovine, mladi Kujundžić imao je opciju da se opredijeli za čak tri reprezentacije, no HNS je izvojevao veliku pobjedu i Antonio se našao na pripremama U-15 reprezentacije.

Da bi se to moglo ostvariti, donekle je najavio Armin Kujundžić, otac mladog igrača, koji je prije dva mjeseca dao intervju za Večernji list i rekao kako obitelj posjeduje i hrvatsku putovnicu.

"On obožava Luku Modrića. Čak sam jednom, preko nekih svojih prijatelja, uspio dogovoriti da Luka malo s njim porazgovara preko telefona. Pitao ga je koju poziciju igra, koji su mu najbolji igrači. Antonio zna cijeli sastav hrvatske reprezentacije, pratimo čak i hrvatsku ligu", rekao je Armin, koji korijene vuče iz BiH.

"Ja sam rođen u Brezi, mjestu 21 kilometar udaljenom od Sarajeva prema Zenici. Moja supruga Arianna također je porijeklom iz Breze, no rođena je u Švedskoj. I od nje je Antonio također naslijedio sportski gen jer je svojedobno bila juniorska teniska prvakinja Švedske", govori Kujundžić.

Za kraj je dodao nešto o stilu igre kojeg njegov sin preferira.

"On je onaj tipični vezni igrač, kako kažu, box to box. Puno trči i ima izniman smisao za igru".

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 08 avg 2020, 11:29

jozinho je napisao/la:
08 avg 2020, 10:58
Ono što je posebno zanimljivo je to da se na popisu U-15 selekcije našao Antonio Kujundžić, još jedan dragulj iz hrvatske dijaspore. Njegova je priča dosta zanimljiva jer stiže iz Švedske, gdje je već proglašen za novog Zlatana Ibrahimovića.

Kujundžić je rođen 2006. godine, igra za Kalmar, a koliko je dobar, najbolje govori podatak da je proglašen najboljim u konkurenciji igrača rođenih 2006. godine, a igra prvu švedsku U-17, odnosno u konkurenciji tri godine starijih momaka. Također, Antonio bi sljedeće godine trebao biti priključen prvoj momčadi Kalmara, što znači da bi uskoro mogao postati najmlađi švedski igrač koji je zaigrao u seniorskom nogometu.

S obzirom na to da mu roditelji vuku korijene iz Bosne i Hercegovine, mladi Kujundžić imao je opciju da se opredijeli za čak tri reprezentacije, no HNS je izvojevao veliku pobjedu i Antonio se našao na pripremama U-15 reprezentacije.

Da bi se to moglo ostvariti, donekle je najavio Armin Kujundžić, otac mladog igrača, koji je prije dva mjeseca dao intervju za Večernji list i rekao kako obitelj posjeduje i hrvatsku putovnicu.

"On obožava Luku Modrića. Čak sam jednom, preko nekih svojih prijatelja, uspio dogovoriti da Luka malo s njim porazgovara preko telefona. Pitao ga je koju poziciju igra, koji su mu najbolji igrači. Antonio zna cijeli sastav hrvatske reprezentacije, pratimo čak i hrvatsku ligu", rekao je Armin, koji korijene vuče iz BiH.

"Ja sam rođen u Brezi, mjestu 21 kilometar udaljenom od Sarajeva prema Zenici. Moja supruga Arianna također je porijeklom iz Breze, no rođena je u Švedskoj. I od nje je Antonio također naslijedio sportski gen jer je svojedobno bila juniorska teniska prvakinja Švedske", govori Kujundžić.

Za kraj je dodao nešto o stilu igre kojeg njegov sin preferira.

"On je onaj tipični vezni igrač, kako kažu, box to box. Puno trči i ima izniman smisao za igru".
Želim mu puno sreće, a Hrvati da dobiju novog Modrića.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 08 avg 2020, 12:12

brat armin iz breze hahaha

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 08 avg 2020, 12:26

Ovaj Armin pokrstio i sebe i dijete :thumbup: to Araaa.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 avg 2020, 12:28

Vidio lik gdje je najbolje i tu šalje dijete.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la QUARTERBACK » 08 avg 2020, 13:17

koji ce nam qrc takve picke i jajare od ljudi, gledaj mu starog samo, to ti je kad se opanak popapuci, otiso u svedsku i malom dao ime antonio :rol: zena mu komanduje u zivotu.. boze sto si stvorio ovako glup i karaktera bez narod.. i ne kazem samo zbog ovog primjera, za mene su svi koji odu vani a ne zadrze svoj identitet, kulturu i tradiciju (koliko god to mogu) = 0 od ljudi!
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ReX » 08 avg 2020, 13:21

I sta ovo ima veza sa nasom reprezentacijom? Nit je zaboravljen nit je potencijalan. I vi se nasli fatat na post od tog splicanina. Svasta. Ko mu yebe (Antoniu) mater i njemu i ocu.
@igrajlopte 🐦

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 08 avg 2020, 13:26

QUARTERBACK je napisao/la:
08 avg 2020, 13:17
koji ce nam qrc takve picke i jajare od ljudi, gledaj mu starog samo, to ti je kad se opanak popapuci, otiso u svedsku i malom dao ime antonio :rol: zena mu komanduje u zivotu.. boze sto si stvorio ovako glup i karaktera bez narod.. i ne kazem samo zbog ovog primjera, za mene su svi koji odu vani a ne zadrze svoj identitet, kulturu i tradiciju (koliko god to mogu) = 0 od ljudi!
ASD se ne slaze:-)

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 avg 2020, 13:28

QUARTERBACK je napisao/la:
08 avg 2020, 13:17
koji ce nam qrc takve picke i jajare od ljudi, gledaj mu starog samo, to ti je kad se opanak popapuci, otiso u svedsku i malom dao ime antonio :rol: zena mu komanduje u zivotu.. boze sto si stvorio ovako glup i karaktera bez narod.. i ne kazem samo zbog ovog primjera, za mene su svi koji odu vani a ne zadrze svoj identitet, kulturu i tradiciju (koliko god to mogu) = 0 od ljudi!
Ovaj Armin izgleda da je igrao za kadetsku reprezentaciju dakle nastavlja tradiciju da su sinovi bivših b-h reprezentativaca veći Rvati od Kralja Tomislava :thumbup: :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 avg 2020, 13:30

babino je napisao/la:
08 avg 2020, 13:26
QUARTERBACK je napisao/la:
08 avg 2020, 13:17
koji ce nam qrc takve picke i jajare od ljudi, gledaj mu starog samo, to ti je kad se opanak popapuci, otiso u svedsku i malom dao ime antonio :rol: zena mu komanduje u zivotu.. boze sto si stvorio ovako glup i karaktera bez narod.. i ne kazem samo zbog ovog primjera, za mene su svi koji odu vani a ne zadrze svoj identitet, kulturu i tradiciju (koliko god to mogu) = 0 od ljudi!
ASD se ne slaze:-)
Pa naravno da se ne slažem.
Neće niko njemu govoriti kakav će život živjeti.
ReX je napisao/la:
08 avg 2020, 13:21
I sta ovo ima veza sa nasom reprezentacijom? Nit je zaboravljen nit je potencijalan. I vi se nasli fatat na post od tog splicanina. Svasta. Ko mu yebe (Antoniu) mater i njemu i ocu.
Pa potencijalan je. Uvijek može propasti pa zaigrati za nas. :mrgreen:

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13499
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la QUARTERBACK » 08 avg 2020, 13:37

'nece meni niko govoriti kako cu ja ziviti'

klasican izgovor bezmudih nula od ljudi.. aj uzivaj legendo i zivi svedski san :lol:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 08 avg 2020, 14:09

Hebe mi se za Švedsku.
Ali ne vidim zašto je neko nula od čovjeka, ako živi u određenoj zemlji čitav život (primjer Švedska) i smatra je svojom zemljom.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 08 avg 2020, 14:18

Armin kurvin sin iz breze...
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 08 avg 2020, 14:20

ASD je napisao/la:
08 avg 2020, 14:09
Hebe mi se za Švedsku.
Ali ne vidim zašto je neko nula od čovjeka, ako živi u određenoj zemlji čitav život (primjer Švedska) i smatra je svojom zemljom.
Zato sto nece nikad svedo biti koliko god se on trudio glumiti sveckog covjeka.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Sheyi » 08 avg 2020, 14:30

Eh eto uceraj im svima
slika

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 08 avg 2020, 14:31

Sheyi je napisao/la:
08 avg 2020, 14:30
Eh eto uceraj im svima
slika
:rol: :rol: :rol: reci Sinanu da napise tekst odmah

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 08 avg 2020, 14:34

Pametan Ara, skontao kako najbolje proći :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ i 37 gostiju.