HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 06 avg 2020, 13:46

HŠK Zrinjski službeno potvrđuje angažman Dinka Trebotića, 30-godišnjeg veznog igrača koji je danas potpisao ugovor do 31. svibnja 2022. godine.

Trebotić je seniorski debi imao u dresu HNK Hajduk, u 1. HNL je igrao još za NK Lokomotiva i NK Slaven Belupo, a iz sebe ima iskustvo igranja i u Mađarskoj (Videoton FC, Kaposvari FC), Izraelu (Bnei Yehuda), Norveškoj, (Fredrikstad FK) i Bjelorusiji (Dinamo Minsk). #HŠKZ ⚪🔴
HŠKZ

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 06 avg 2020, 22:04

Dobrodošao. Nepotrebno, ali Bože moj. Valjda se mora svaki prelazni rok dovest netko za kog smo culi zadnji put prije 10 godina u HNL-u.
To bi trebalo bit to za ovaj prelazni rok?

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 avg 2020, 07:31

Valjda je to to...
30 igraca
4 stranca
8 juniora
Idemo po duplu!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 avg 2020, 09:50

Malo o jevropi...
10.08. je izvlacenje za prvo kolo EL (trebale bi u nedjelju biti objavljene podskupine)
27.08. utakmica prvog kola...
Prosle godine sno igrali 3.kolo, imali 4 pobjede, jednu nerjesenu i jedan poraz...
Za drzavni koeficijent smo donjeli 4.5 boda, dok je Radnik donjeo jedan a Sarajevo pola boda (kako ce uefa ove godine obracunavati bodove za drzavni koeficijent jer se igra samo jedna tekma nije mi poznato)
Zaradili smo 800 000€ ali i 96 000€ kazne!!!
Koeficijent nam je 6.250...Sljedece godine brise nam se onaj sramni 0.250 iz 2015. kada smo ispali od Shiraka sa Vinkom na klupi...
Znaci da nam dogodine koeficijent ne moze biti manji od 7.000...
Sljedece sezone uefa je najavila konferencijsku ligu, sa titulom ove godine i finim koeficijentom mislim da smo vrlo blizu igranja u skupini ovog novog takmicenja za europsku sirotinju...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Antipolitika3 » 07 avg 2020, 11:23

PiazzaGrande je napisao/la:
07 avg 2020, 09:50
Malo o jevropi...
10.08. je izvlacenje za prvo kolo EL (trebale bi u nedjelju biti objavljene podskupine)
27.08. utakmica prvog kola...
Prosle godine sno igrali 3.kolo, imali 4 pobjede, jednu nerjesenu i jedan poraz...
Za drzavni koeficijent smo donjeli 4.5 boda, dok je Radnik donjeo jedan a Sarajevo pola boda (kako ce uefa ove godine obracunavati bodove za drzavni koeficijent jer se igra samo jedna tekma nije mi poznato)
Zaradili smo 800 000€ ali i 96 000€ kazne!!!
Koeficijent nam je 6.250...Sljedece godine brise nam se onaj sramni 0.250 iz 2015. kada smo ispali od Shiraka sa Vinkom na klupi...
Znaci da nam dogodine koeficijent ne moze biti manji od 7.000...
Sljedece sezone uefa je najavila konferencijsku ligu, sa titulom ove godine i finim koeficijentom mislim da smo vrlo blizu igranja u skupini ovog novog takmicenja za europsku sirotinju...
Malo lude srece nije ni ove godine nemoguce uz Zizinu defanzivnu igru :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Zekicbusioc » 08 avg 2020, 20:49

Lošina!

Avatar
Taramba
Postovi: 672
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 08 avg 2020, 22:15

Samo gomilamo sredinu i krila, a napadača ni za lijeka, nikakve igre, žara, borbenosti. Izgubiš nepotrebno od jedne prosječne ekipe koja bar igra srcem.
Nešto je kod Zrinjskog trulo odavno na i van terena.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Admir74 » 08 avg 2020, 22:40

Ponuđen vam je trener Italijan...

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 08 avg 2020, 22:56

Taramba je napisao/la:
08 avg 2020, 22:15
Samo gomilamo sredinu i krila, a napadača ni za lijeka, nikakve igre, žara, borbenosti. Izgubiš nepotrebno od jedne prosječne ekipe koja bar igra srcem.
Nešto je kod Zrinjskog trulo odavno na i van terena.
Ma bola koji napadači,tko im je namjestio ijednu loptu danas od krila? Sredina je najlosija daleko u ekipi
HŠKZ

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 09 avg 2020, 11:43

Godinu dana od najveceg uspijeha u Evropi ,desi ti se ovo sto se jucer desilo.Od ekipe koje je izbacila Utrecht nije ostalo nista i umjesto da na toj ekipi gradis nadrogradnju,sve poceras,rasprodas i dobijes ekipu koja nema udarca prema golu protivnika.Hari Vukas za mene uz Baku i onog Marinovica je najbolji trener Zrinje zadnjih godina ,covjek je s novom ekipom izbacio Utrechta, sa onim Malmom i nije imo srece, s tim da ga se mora pohvaliti jer je na pecari bio puno bolji.Izgubio je jednu ,dvi utakmice i onda ga se kritikovalo kao nisu dalmatinci za Zrinju od Krsticevica Mise,koji nisu dobili zasluzenu priliku,a Vukasu s obzirom sta je napravio u evropi ga se moralo zadrzati duze.Brkic vise ne brani a ne zna se i zasto , Rugasevic solidan bek prodan, veza ,Sovsic, Rustemovic ,Cirjak takoder.Sto se tice napadackog dijela postujem odluku da su se ova trojica vratila, ali mislim da je njihovo vrijeme proslo i steta da Govedarica vise nema mjesta, i da su se olako rijesili Handzica i Mandica.

Klivlend
Postovi: 128
Pridružen/a: 27 maj 2019, 17:56
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Klivlend » 09 avg 2020, 13:32

KpbKaka22 je napisao/la:
09 avg 2020, 11:43
Godinu dana od najveceg uspijeha u Evropi ,desi ti se ovo sto se jucer desilo.Od ekipe koje je izbacila Utrecht nije ostalo nista i umjesto da na toj ekipi gradis nadrogradnju,sve poceras,rasprodas i dobijes ekipu koja nema udarca prema golu protivnika.Hari Vukas za mene uz Baku i onog Marinovica je najbolji trener Zrinje zadnjih godina ,covjek je s novom ekipom izbacio Utrechta, sa onim Malmom i nije imo srece, s tim da ga se mora pohvaliti jer je na pecari bio puno bolji.Izgubio je jednu ,dvi utakmice i onda ga se kritikovalo kao nisu dalmatinci za Zrinju od Krsticevica Mise,koji nisu dobili zasluzenu priliku,a Vukasu s obzirom sta je napravio u evropi ga se moralo zadrzati duze.Brkic vise ne brani a ne zna se i zasto , Rugasevic solidan bek prodan, veza ,Sovsic, Rustemovic ,Cirjak takoder.Sto se tice napadackog dijela postujem odluku da su se ova trojica vratila, ali mislim da je njihovo vrijeme proslo i steta da Govedarica vise nema mjesta, i da su se olako rijesili Handzica i Mandica.
Pa i meni je smijesno da rugasevica i rustemovica puste iz kluba,ja sam cuo da je razlog sto su trazili malo vise novca, a ta dva momka su ginula za zrinjski svaku utakmicu i treba biti realan i to reci...
HŠKZ

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Admir74 » 09 avg 2020, 19:34

Marenzzi?

oliverdragojevic
Postovi: 176
Pridružen/a: 14 avg 2019, 00:47
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la oliverdragojevic » 09 avg 2020, 19:37

Gdje njega iščupa, drag čovjek, legendarni igrač, čak došao medju ultrase gledat utakmicu na poljudu kad smo prijateljsku igrali, ali iskustvo?

I zizovic nas je puno zadužio kao igrač, ali kao trener 0.

Admir74
Postovi: 3443
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Admir74 » 09 avg 2020, 21:56

oliverdragojevic je napisao/la:
09 avg 2020, 19:37
Gdje njega iščupa, drag čovjek, legendarni igrač, čak došao medju ultrase gledat utakmicu na poljudu kad smo prijateljsku igrali, ali iskustvo?

I zizovic nas je puno zadužio kao igrač, ali kao trener 0.
Opet kažem, izvinjavam se na upadu, ima prijatelje iz sporta, kažem vam da je u kombinacijama i da je ponuđen Upravi Zrinjskog. Iskreno, top, najjače ime koje bi došlo u ligu da radi općenito..

oliverdragojevic
Postovi: 176
Pridružen/a: 14 avg 2019, 00:47
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la oliverdragojevic » 09 avg 2020, 22:03

Admir74 je napisao/la:
09 avg 2020, 21:56
oliverdragojevic je napisao/la:
09 avg 2020, 19:37
Gdje njega iščupa, drag čovjek, legendarni igrač, čak došao medju ultrase gledat utakmicu na poljudu kad smo prijateljsku igrali, ali iskustvo?

I zizovic nas je puno zadužio kao igrač, ali kao trener 0.
Opet kažem, izvinjavam se na upadu, ima prijatelje iz sporta, kažem vam da je u kombinacijama i da je ponuđen Upravi Zrinjskog. Iskreno, top, najjače ime koje bi došlo u ligu da radi općenito..
Armando Marenzz vodio do sada Hajduk U19, Zmaja iz Makarske i trenutno RNK Split (3. HNL). :crazy:

ultras94mostar
Postovi: 139
Pridružen/a: 26 avg 2018, 12:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ultras94mostar » 09 avg 2020, 22:05

KpbKaka22 je napisao/la:
09 avg 2020, 11:43
Godinu dana od najveceg uspijeha u Evropi ,desi ti se ovo sto se jucer desilo.Od ekipe koje je izbacila Utrecht nije ostalo nista i umjesto da na toj ekipi gradis nadrogradnju,sve poceras,rasprodas i dobijes ekipu koja nema udarca prema golu protivnika.Hari Vukas za mene uz Baku i onog Marinovica je najbolji trener Zrinje zadnjih godina ,covjek je s novom ekipom izbacio Utrechta, sa onim Malmom i nije imo srece, s tim da ga se mora pohvaliti jer je na pecari bio puno bolji.Izgubio je jednu ,dvi utakmice i onda ga se kritikovalo kao nisu dalmatinci za Zrinju od Krsticevica Mise,koji nisu dobili zasluzenu priliku,a Vukasu s obzirom sta je napravio u evropi ga se moralo zadrzati duze.Brkic vise ne brani a ne zna se i zasto , Rugasevic solidan bek prodan, veza ,Sovsic, Rustemovic ,Cirjak takoder.Sto se tice napadackog dijela postujem odluku da su se ova trojica vratila, ali mislim da je njihovo vrijeme proslo i steta da Govedarica vise nema mjesta, i da su se olako rijesili Handzica i Mandica.
Ma bola sta su prodani! Rugasevic, Rustemovic, Sovsic i Curjuric istrkao im ugovor i nogirali ih. Mogu sve razumjeti, ali da su Rugasevica i Rustemovica pustili besplatno da ode samo to ne mogu. Momci koji su ginuli svaku utakmicu na terenu. Oni dovode Ibaneza, on im nije skup?

Sto se tice napadackog trojca, Bilbija i Todorovic mogu proci, ali ovog Filipovica bi poslao za kaznu na posudbu u Capljinu neka ga malo celici Prva Federalna liga. Valja se ko pičić po terenu nakon svakog duela, iz utakmice u utakmicu nista ne pokazuje na terenu, glumi nekog manekena.. ma fuj

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 10 avg 2020, 12:54

ultras94mostar je napisao/la:
09 avg 2020, 22:05
KpbKaka22 je napisao/la:
09 avg 2020, 11:43
Godinu dana od najveceg uspijeha u Evropi ,desi ti se ovo sto se jucer desilo.Od ekipe koje je izbacila Utrecht nije ostalo nista i umjesto da na toj ekipi gradis nadrogradnju,sve poceras,rasprodas i dobijes ekipu koja nema udarca prema golu protivnika.Hari Vukas za mene uz Baku i onog Marinovica je najbolji trener Zrinje zadnjih godina ,covjek je s novom ekipom izbacio Utrechta, sa onim Malmom i nije imo srece, s tim da ga se mora pohvaliti jer je na pecari bio puno bolji.Izgubio je jednu ,dvi utakmice i onda ga se kritikovalo kao nisu dalmatinci za Zrinju od Krsticevica Mise,koji nisu dobili zasluzenu priliku,a Vukasu s obzirom sta je napravio u evropi ga se moralo zadrzati duze.Brkic vise ne brani a ne zna se i zasto , Rugasevic solidan bek prodan, veza ,Sovsic, Rustemovic ,Cirjak takoder.Sto se tice napadackog dijela postujem odluku da su se ova trojica vratila, ali mislim da je njihovo vrijeme proslo i steta da Govedarica vise nema mjesta, i da su se olako rijesili Handzica i Mandica.
Ma bola sta su prodani! Rugasevic, Rustemovic, Sovsic i Curjuric istrkao im ugovor i nogirali ih. Mogu sve razumjeti, ali da su Rugasevica i Rustemovica pustili besplatno da ode samo to ne mogu. Momci koji su ginuli svaku utakmicu na terenu. Oni dovode Ibaneza, on im nije skup?

Sto se tice napadackog trojca, Bilbija i Todorovic mogu proci, ali ovog Filipovica bi poslao za kaznu na posudbu u Capljinu neka ga malo celici Prva Federalna liga. Valja se ko pičić po terenu nakon svakog duela, iz utakmice u utakmicu nista ne pokazuje na terenu, glumi nekog manekena.. ma fuj

Ma od svega najgora je smjena Vukasa , frajer napravi iskorak u evropi i nes ti dva poraza u nasoj ligi i odma pritisak sta ce covjek dadne ostavku vidi nije to to vise.Po meni ona ekipa lani s pocetka prvenstva je bila mozda jedina slicna onoj jakoj iz 2016,17, sa Tomicem, Petrakom,Katanac,Kukoc ,Mesanovic itd.

Avatar
sancho21
Postovi: 214
Pridružen/a: 10 mar 2010, 21:32
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sancho21 » 12 avg 2020, 18:56

LINK LINK LINK

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 12 avg 2020, 20:59

GradKamena2 je napisao/la:
01 avg 2020, 23:02
Nek on dobije prvih 8-9 utakmica po 1-0 pa cemo vidit dje ce bit.
Nisam te zelio odma citirat, nadao sam se da cu se prevarit u procjeni..al evo sve vidjeno. Trener koji u jednom Zrinjskom ima onakve izjave ne moze drugacije proc nego ovako. Hvala Žiža za sve što si postigao kao igrač, ali kao trener nisi za Zrinjski. Budi gospodin i podnesi ostavku, a sa sobom mozes povest i par 'zvjezdica' iz ekipe

Avatar
crnehorde
Postovi: 243
Pridružen/a: 11 avg 2016, 19:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la crnehorde » 13 avg 2020, 12:59

Izvinite ma upadu, da li je bilbija povrijedjen teze ili igra vec ovo kolo za vikend ?
SARAJ'VO ZIVOT JE MOJ !!!
DUPLA KRUNA 2018/19
Halalolsun
ŠAMPIONI 2019/20

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.