Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Drape » 12 avg 2020, 21:13

Možda smo od danas dobili još jednog trenera koji će gajiti napadački fudbal. Nalić je osjetio kako je to dominirati, igrati se sa protivnikom, moglo bi mu se dopasti. Sad on misli: "Da sam znao da je ovako napadati, odavno bi"

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 12 avg 2020, 21:16

Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 21:04
Denchi je napisao/la:
12 avg 2020, 21:00
Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 20:54
Pa moj Žižoviću cijelu tekmu imaš problem sa zadnjim pasom i probijanjem protivničkog bloka i prilikom povrede Bilbije ti ubacuješ desnog beka umjesto Arežine :lol:

I opet ću ponoviti, Zrinjski nema napadača, Škrbić, Kunić i Mašić ne zna se ko je veći flop.
Bolji mu je taj desni bek od arezine, taj lik igra sam sa sobom, a desni bek mozda i doda....

Nema glupljeg poteza od dovodjenja Arezine u ekipu, nadrkan,spor a misli da je zvijezda...
Ma brate za ovo večeras je morao Arežinu ubaciti, ili barem da je pametnije mijenjao prije povrede, u jednom momentu je na terenu bio sa dva sidraša, Todorovićem i Bilbijom, smiješan raspored igrača i totalno nesinhronizovano. Kada je Bilbija izašao imao je dva sidraša u napadu, dva destruktivca u veznom redu, Todora lijevo i desnog beka na desnom krilu, "genijalno" :D

Nije on još dorastao da ovi najbolje klubove u ligi.
Isti problem ko i Petrovic, predugo u malom klubu, zna samo bit nezgodna ekipa i to je plafon...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Denchi » 12 avg 2020, 21:22

miky_hz je napisao/la:
12 avg 2020, 21:07
Žižovic isti problem ima ko Marinovic,jednostavno ziherasi tako od pocetka rade ,taj stil gaje i to ti je tako.E sad imas problem sto su u ekipama koje ne trpe to i gdje se noga dobija da si neznam kolko prvi ako te nema fudbalski nekom igrom znas da ti je taraba.E sad pitanje je dali ce neko od njih odluciti da promjeni svoje vidjenje fudbala ,jel je evidentno da ce morati.


Mislim da ne duzim dovoljno je pogledazi izjavu Zizovica poslije Olimpika citiram "Draze mi je da pobjedimo 1:0 nego 5:0".

Morat ce se okaniti te ziheraske igre na "rezultat".Jednostavno imaju i vode ekipe koje bar u ovoj ligi tako netreba da se postavljaju.
Ne znam, meni to nije toliko ruzno, ako nauci ekipu da se sistemski dobro brani, meni je to dobro, da tako odradi evropu ne bi a rekao, fol je sto se lose branimo pa ti vatra...da si ovo danas lijepo iznosio bez problema, organizovano da umrtvis Tuzlu, ne bi se niko bunio....nego je ovo bilo bas vile nas nosaju i Tuzla ne zna....

On je fino organizovano odradio Borac gore....ocigledno to hoce, udavis protivnika sve zatvoris i napad zabije par komada i idemo kuci pit....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

TheIvicnjak
Postovi: 2344
Pridružen/a: 11 dec 2019, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TheIvicnjak » 12 avg 2020, 21:25

Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 20:14
TheIvicnjak je napisao/la:
12 avg 2020, 20:13
Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 20:12


Pa logično kad i nemate stadion :njanjanja:
:rol: :rol:
Al' pazi ovo, ni Željo nikada nije primio gol na stadionu Sarajeva, a izgubio pogotovo :kafa:
Nije imao tu cast da igra nanajvecem stadionu, koji je u vlasnistvu najveceg kluba u drzavi

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la staragarda » 12 avg 2020, 21:28

Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 18:58
staragarda je napisao/la:
12 avg 2020, 18:25
Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 18:18
Fakat kone bunker igraju na sred Koševa :mrgreen:

Al' džaba kada je Nalić bunkeraš, on neće napasti u gostima dok ne gubi i sad stvaraju šanse igraju dobro, a prije će primiti drugi nego što će izjednačiti. Umjesto da su od početka igrali fudbal, jok nego daj izbij nabij :D
Ko bolan igra izbij-nabij...De budi pametan
Hoćeš reći da ste igrali dobro do njihovog gola?
Ja drumom, ti šumom ....ko je rekao da se dobro igralo...ja ti kažem da Tuzla ni u jednoj tekmi ne igra izbij-nabij fudbal...nema potrebe za tim ,jednostavno....imaju skup kvalitetnih i iskusnih igraca koji u ovoj ligi mogu do sutra igrat od noge do noge ...De ti to još jednom dobro pogledaj...čak i tih prvih 15 minuta kad je sarajevo pravilo pritisak i visoko izlazilo igrači se nisu gubili i nasumično izbijali lopte
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 12 avg 2020, 21:30

staragarda je napisao/la:
12 avg 2020, 21:28
Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 18:58
staragarda je napisao/la:
12 avg 2020, 18:25


Ko bolan igra izbij-nabij...De budi pametan
Hoćeš reći da ste igrali dobro do njihovog gola?
Ja drumom, ti šumom ....ko je rekao da se dobro igralo...ja ti kažem da Tuzla ni u jednoj tekmi ne igra izbij-nabij fudbal...nema potrebe za tim ,jednostavno....imaju skup kvalitetnih i iskusnih igraca koji u ovoj ligi mogu do sutra igrat od noge do noge ...De ti to još jednom dobro pogledaj...čak i tih prvih 15 minuta kad je sarajevo pravilo pritisak i visoko izlazilo igrači se nisu gubili i nasumično izbijali lopte
Figurativno sam mislio izbij-nabij jer kada se braniš, a ne želiš da izađeš naprijed, sigurno ne igraš tečan fudbal.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
brandao
Postovi: 220
Pridružen/a: 23 jul 2020, 18:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brandao » 12 avg 2020, 21:43

Kesoljube,vrati se
Pitari tvoji ne logu bez tebe
Olimpić se zoveš ti,mi smo tvoji Fukovi

worchester
Postovi: 1186
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la worchester » 12 avg 2020, 21:55

Moze li se neko glasanje organizovati tipa koji ce trener prvi dobiti nogu u guzicu?

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 12 avg 2020, 21:58

Žižović bi mogao za vikend, ili Vlado.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 12 avg 2020, 22:00

Zizovic prvi leti,siguran sam.

worchester
Postovi: 1186
Pridružen/a: 16 jun 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la worchester » 12 avg 2020, 22:17

Zizovic ako ne izgubi u bl za vikend nece otici 100%. Jagodic ako ne pobjedi mislim da moze poceti motati kablove

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 12 avg 2020, 22:21

Gledaj Petrovića qurve što se nudi Zrinji :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 12 avg 2020, 22:21

Riziko je napisao/la:
12 avg 2020, 21:58
Žižović bi mogao za vikend, ili Vlado.
Sreca mi odgodili kolo :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 12 avg 2020, 22:25

Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 22:21
Gledaj Petrovića qurve što se nudi Zrinji :D
Skontao da ce ovaj nogu dobiti uskoro :D
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Raonffa » 12 avg 2020, 22:27

LjoZee je napisao/la:
12 avg 2020, 22:25
Raonffa je napisao/la:
12 avg 2020, 22:21
Gledaj Petrovića qurve što se nudi Zrinji :D
Skontao da ce ovaj nogu dobiti uskoro :D
Ma naravno, ništa nije slučajno :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ritam21
Postovi: 261
Pridružen/a: 29 jun 2020, 05:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ritam21 » 12 avg 2020, 22:41

Dobar Čelik pravo hahahaha ugasili se skroz abd

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la miky_hz » 12 avg 2020, 22:51

slika

e cuj Zdeljo i Zrinjskoki :urnebes:

Kvalitetno se pije na SS :mrgreen:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Drape » 12 avg 2020, 22:54

Da li je i Vinkov problem što ne razumije klub u koji je došao? Amar sigurno nema taj problem, nema prezimena koje je više povezano sa klubom od Osim, igrači kad prolaze kroz tunel gledaju sliku Ivice na zidu.

Najbolje je to možda objasniti preko primjera Joséa Mourinha i Ole Gunnara Solskjæra u Manchester Unitedu. Mourinho nije shvaćao — ili jest, pa ga nije bilo briga jer je gurao svoj stil — kulturu kluba u koji je došao.

Ne znači to da mu je bilo zabranjeno svađati se, jer Sir Alex Ferguson se godinama svađao sa svima živima. Njegovo neshvaćanje se manifestiralo načinom na koji je razgovarao o klubu, porukama koje je slao javnosti o Unitedovoj snazi i načinom ophođenja s mladim igračima.

Solskjær je drugačiji. On je od prvog nastupa pokazao da duboko shvaća The United Way; znao je što i kada reći, kako se odnositi prema klupskoj tradiciji i kako ostaviti dojam.

Mourinho je jednom prilikom izjavio da mu je osvajanje drugog mjesta s Unitedom najveći uspjeh u karijeri, a Sarri je rekao da su igrači stvarno dobri jer su pobijedili s njim na klupi. Kad pogledate, obje izjave imaju itekako temelja u realnosti, barem kroz karikiranje stanja, ali Mourinho i Sarri su tim izjavama pokazali da ne razumiju klubove u koje su došli i njihove imidže.

United nije klub koji prihvaća druga mjesta, a Juventus nije klub koji prihvaća dobre namjere i šale. Solskjær to razumije i ostaje Unitedov menadžer, iako ima jaču momčad i slabije rezultate u odnosu na Mourinha.

To razumije i Zinédine Zidane, preuzevši Real Madrid od Rafaela Beníteza koji nije shvaćao zašto ga zovu “debelim konobarom”. To će razumjeti i Pirlo, jer su u tim istim svlačionicama punim zvijezda još kao igrači iskusili nešto što nijedan autsajder nikad neće, bez obzira na to koliko Mourinho, Benítez i Sarri znali o nogometu.

Mantra Stanka Mršića da bilo tko može voditi Barcelonu ili Juventus i da je teže raditi u Cibaliji ili Sansovinu apsolutna je glupost. Veliki klubovi donose posebne izazove. To je Sarri osjetio na svojoj koži, prije njega je osjetio Gian Piero Gasperini koji sada ubija u Atalanti, a Inter ga je potjerao nakon pet utakmica, a prije njih dvojice su to osjetile stotine talentiranih i jako dobrih trenera.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 12 avg 2020, 22:56

miky_hz je napisao/la:
12 avg 2020, 22:51
slika

e cuj Zdeljo i Zrinjskoki :urnebes:

Kvalitetno se pije na SS :mrgreen:
ždeljo :urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
brig
Postovi: 2232
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la brig » 12 avg 2020, 23:51

Kad sve sagledamo nije savez dzaba uveo opet amaterske ugovore. Ovo je realno smijesna liga za smijesne igrače. Pa ovdje likovi dođu lade jaja i uzimaju lovu. Igra se po njivama na 35°C i svakog boli k..

Svake godine sve isto. Razlicita pravila. Jedni mogu ovako drugi ne i obrnuto. Nek mi netko kaze koji kriterij ispunjava npr stadion Mladosti osim sto ima zeleni teren.? Ili sto opet neki nemaju reflektore i mogu igrat?

Suci ce opet bit raka rana i likovi zbog kojih se igra liga. U centru paznje.

Cisti amaterizam koji iz godine u godinu pada sve vise i vise

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica i 36 gostiju.