FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

BocaJuniors1905
Postovi: 1808
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 21 avg 2020, 21:33

De ba ne glupirajte se, kakva kladionica :rol: Ovo je poraz trenera i postavke treba biti realan i reći, igrati sa jednim entralnim veznim koji ima 33.godine je van svake pameti. Uz to mrtvog Veselinovića forsirati svaku utakmicu koji je igrač manje najmanje očekuješ od trenera kao što je Osim.
Pa Gasal bi bio korisniji milijardu puta.

Ja ću opet ponoviti Kosorić je katasrofa živa, ne znam kako igra i zašto ga Osim gura.
Idemo dalje, zbiti guzove u takozvanom Izraelu, niko centra ne smije preći, primimo tricu, vratimo se, spremati se za nove ligaške utakmice.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Zeljovac95
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 jul 2020, 11:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljovac95 » 21 avg 2020, 21:34

SudoHusika je napisao/la:
21 avg 2020, 21:33
Uzeo si 4 respektabilna tima, i to ih razvalio. Taktički, trkački i u svakom ostalom smislu. I da te uzme jedna Mladost, koja je primila 6 od Borca (mi ih razvalili, centra nisu prešli), 5 od Tuzle (koju smo rastavili na generalci) i 3 od Slobode (koju smo uzeli sa 40-50% snage).

Lendrić baci 2 igrqča na glavu, i šuta u bliži ugao gdje jw golman i jedan igrač. Znaci Lendrić, koji ima 60 golova u premier ligi u 2 i po sezone.

Nemoguće. Znači, N E M O G U Ć E.
Plus Amar citavu utakmicu mrtav hladan.Nadam se samo da su debele pare dobili na kladi.

Avatar
Machak
Postovi: 3484
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Machak » 21 avg 2020, 21:35

Benjo1921 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:31
Machak je napisao/la:
21 avg 2020, 21:25
Benjo1921 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:24
I Vrbanjusa izgubi pa zivot tece dalje
Ide sezona za sezonom, godine zivota svima nama, Amaru, igracima, navijacima a titula nema, hocemo stadion, hocemo iskorak u europi ... :(
4.kolo, znaci jos 29 utakmica. Ko je ikad bez ijednog poraza protiv malo slabije ekipe osvojio ligu?
Sezona jete duga ali ovo su veliki psiholoski šokovi za igrace i strucni stab, vidis sta nama navijacima radi a tek njima.

Ali eto vidjet cemo ...
Mjau !

Zeljovac95
Postovi: 80
Pridružen/a: 30 jul 2020, 11:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljovac95 » 21 avg 2020, 21:37

KANA je napisao/la:
21 avg 2020, 21:29
Zeljovac95 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:26
BocaJuniors1905 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:19
Kupovali smo karte iz ljubavi prema klubu, a ne pojedinih igrača žohara kao Kosorić, Veselinović.
Ne može Alispahić sam sredinu čuvati, ima lik 33. godine. Da su igrali Dado i Hajdar s njim bilo bi glat 7-1.
Ovo neka je i Osimu škola da ne možeš ni protiv juniora igrati sa jednim veznjakom.

Lendriću halal promašaji, jedini je i nešto pokušavao. Ubacivanje Jamaka i Bekrića je van svake pameti, ljudi su prestali sa ozbiljnim fudbalom 2013. godine.
Lendric bi zabio da je smio,ono u drugom poluvrmenu sutira u golmanovu stranu a kontra strana skroz prazna.Amae citavu utakmicu MRTAV HLADAN.Prodato,nadam se samo da su velike pare.
dva dana si pisao za koronu i kad su te svi napali ja sam te branio jer sam mislio da nisi to namjerno uradio :facepalm: ti da imas obraza nikad vise nista nebi napisao
Pa i nisam namjerno,al de mi reci sta je onda objasnjenje za ovakvu igru???

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 avg 2020, 21:37

Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
caki1921
Postovi: 103
Pridružen/a: 09 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la caki1921 » 21 avg 2020, 21:39

LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
Rekoh ja, Dado nam je jedan od najbitnijih, ako ne i najbitniji trenutno ..

Bravo, rekao si jednu dobru stvar, igraci psihicki nisu zreli. To je to, ne znaju sta znaci nositi dres Željezničara, kako se ponašat, i slicno, bravo, dobro receno ..

Alipasino
Postovi: 7912
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 21 avg 2020, 21:42

**** vas psiha vise.8 godina nema titule sve radi psihe.Ako je to problem psihijatru poslat kakva vise psiha i.picka materina.

BocaJuniors1905
Postovi: 1808
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 21 avg 2020, 21:43

Po meni idealna postava, svaku utakmicu, igrali protiv Reala ili Mladosti

Erić, Stevanović, Ikić, Miletić, Šehić, Alispahić, Hajdarević (Bojo), Sadiković, Štilić, Jurčević, Lendrić
Prve četiri izmjene: Zec,Mujezinović, Gasal, Hajrić

I ne serite previše o Lendriću, lik je poslije Štilića ubjedljivo naš najbolji fudbaler. Večeras prečka, stativa, još dva zicera, **** takva utakmica neće i Bog.
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Napadac
Postovi: 58
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Napadac » 21 avg 2020, 21:43

Svi pametujemo nakon utakmice po meni ovo je najveca sramota zadnjih 20 god.
Kunemo se u Osima najveci uspjesi s njim TACNO ali i najvece PONIZENJE smo dozivili s istim ODGOVORNOSTTTTT pusti visoko visoki ovo ono ljudi nas satrali presingom koda smo mi bili bez priprema a ne oni 80 min nasi se s golmanom dodaju dobro je nepuca koji LUZERI bozee
IGRACI pa boze kakav Jamak da pola marke kosta puno je ljudi vjerujte
Navijaci pokrecu akcije u ovom **** vaktu odvajaju od djecij usta da pomognu curice se po SWISSU slikaju da imaju obraza nebi mjesec iz stana izasli
VESELINOVIC
JAMAK
SUBASIC
STEVANOVIC
LJUDI TO SU RODZENI LUZERIIIIIII
Mladost i Beganovic svaka cast uzeli sto im se ponudilo
Nedam ovim klosarima vise ni pfening niste ga stoko dostojni **** vas onaj ko vas je doveo u svetinju PICKICEEE

SudoHusika
Postovi: 3806
Pridružen/a: 13 avg 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SudoHusika » 21 avg 2020, 21:45

caki1921 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:39
LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
Rekoh ja, Dado nam je jedan od najbitnijih, ako ne i najbitniji trenutno ..

Bravo, rekao si jednu dobru stvar, igraci psihicki nisu zreli. To je to, ne znaju sta znaci nositi dres Željezničara, kako se ponašat, i slicno, bravo, dobro receno ..

Pa kad ćemo sastaviti ekipu sa igračima koji znaju šta znači nositi Željin dres? Jesu li problem oni luzeri u ekipi? Mislim na Sinišu, Veselog, Lendrića, za koje je 99,99% forumaša govorilo da ne smiju više igrati u našem klubu?

Ja ne znam, mislim uz dužno poštovanje, šta onaj Veselinović misli i šta on radi? Šta će onakav igrač u Želji meni ne ide u glavu. Ove njegove partije, ovo više nije nikakva nespremnost i neko neznanje i psihička blokada. To što on radi i igra, pa na terminima se mogu naći bolji igrači. Dovedi brate Radmilovića i Čeligiju, bar ćeš se diviti nekim potezima. Manje će te koštati, neće smradati o klubu, lizati se a pitarima niti će ga forumaši olajavati kako jede donere i izgleda k'o Šrek.
Nasluti onaj momak @robust da će mu se večeras **** temelji bolnice u kojoj se rodio.
Zadnja izmjena: SudoHusika, dana/u 21 avg 2020, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.
"...Al' ja sam prvo rek'o Željo, pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
delinjo
Postovi: 24123
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 21 avg 2020, 21:46

Al ovaj Subasic,...majko draga...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
KANA
Postovi: 4613
Pridružen/a: 17 okt 2019, 11:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la KANA » 21 avg 2020, 21:47

LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
bravo Ljoze za post :thumbup:
stvarno nemam vise namjeru da pisem na forumu pravo mi je zao radi dobrih likova kojih ima a ti si jedan od njih ,braco,Dejan i normalno onih par sa onog foruma Barba,plavaporodica ,shzna,mrki sto smo se i tamo druzili :roll:
VOLIM TE ZELJO :bih: :opaopa: poruka dusmanima BITI CE ZELJO OPET SAMPION

Avatar
Mamba21
Postovi: 3280
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 21 avg 2020, 21:47

Od samog početka vidjelo se da će ići teško, kao i mnoge utakmice prošle sezone, pristup igrača prema utakmici 'sami će sebi zabiti gol'
Štila previše šalantno igra, nema ozbiljnosti kakvu je imao, Lendrić užasan, Kosorić isto, ne mogu da vjerujem da ga je Hadzic pojeo, Veseli ubjedljivo najlošiji. Možda poraz u pravo vrijeme, ali duga sezona.

Sad u Izrael pa šta nam Bog da
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
caki1921
Postovi: 103
Pridružen/a: 09 avg 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la caki1921 » 21 avg 2020, 21:48

SudoHusika je napisao/la:
21 avg 2020, 21:45
caki1921 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:39
LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
Rekoh ja, Dado nam je jedan od najbitnijih, ako ne i najbitniji trenutno ..

Bravo, rekao si jednu dobru stvar, igraci psihicki nisu zreli. To je to, ne znaju sta znaci nositi dres Željezničara, kako se ponašat, i slicno, bravo, dobro receno ..

Pa kad ćemo sastaviti ekipu sa igračima koji znaju šta znači nositi Željin dres? Jesu li problem oni luzeri u ekipi? Mislim na Sinišu, Veselog, Lendrića, za koje je 99,99% forumaša govorilo da ne smiju više igrati u našem klubu?

Ja ne znam, mislim uz dužno poštovanje, šta onaj Veselinović misli i šta on radi? Šta će onakav igrač u Želji meni ne ide u glavu. Ove njegove partije, ovo više nije nikakva nespremnost i neko neznanje i psihička blokada. To što on radi i igra, pa na terminima se mogu naći bolji igrači. Dovedi brate Radmilovića i Čeligiju, bar ćeš se diviti nekim potezima. Manje će te koštati, neće smradati o klubu, lizati se a pitarima niti će ga forumaši olajavati kako jede donere i izgleda k'o Šrek.
Nasluti onaj momak @robust da će mu se večeras **** temelji bolnice u kojoj se rodio.
Ali Radmilovića i Čeligiju, hahahha kakav si ti Bog :tokralju: :rol:

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 21 avg 2020, 21:50

caki1921 je napisao/la:
21 avg 2020, 21:39
LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
Rekoh ja, Dado nam je jedan od najbitnijih, ako ne i najbitniji trenutno ..

Bravo, rekao si jednu dobru stvar, igraci psihicki nisu zreli. To je to, ne znaju sta znaci nositi dres Željezničara, kako se ponašat, i slicno, bravo, dobro receno ..
Sta nisu psihicki zreli,mesa u dinamu igrao i vec druga sezona u zelji,stilic 10 godina u poljskoj koja je duplo jaca od nase,veselinovic vec trecu sezonu u zelji.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 21 avg 2020, 21:51

Jasno je da ce sad misevi izaci iz rupa, raja koja su ogranicena ko balkon ce pisati o kladionici, misevi koji cekaju da pljuju su docekali poraz i sad ce pisati svake minute jedan te isti post i tako pet dana.

Ko god je igrao, kakva god je formacija ova se utakmica morala pobjediti. Zasto? Zato sto hoces da osvojis titulu, zato sto imas bolju ekipu ko god igrao i to je kraj price.

Veceras nije bilo svjezine to se vidjelo odmah. Razlog tome ne znam. Da li su svi igraci zdravi, da li spremni je drugi par cipela. Igras s onim koji su u tom trenutku najspremniji.
Da je Lendric zabio go iz 5 sansi ne bi se sad pisalo o kladionici.

Isto tako treba priznati da ni Amar nije napravio kakve izmjene. Ne uzimam danasnju utakmicu Subasic nema pojma o fudbal. On je danas usao da napravi nesto umjesto Veselinovica, on na terenu ko muha bez glave. Gasal je morao dobiti sansu prije njega, zasto nije Amar zna.
Mozda je Hajric trebao uci ranije jer bi se mogao nositi s njihovim stoperima sto je pokazao za onih osam minuta al to je premalo, iako je namjestio jednu dobru sansu.

Jednostavno danas nista nije islo. Ovako izgubiti utakmicu pred evropu nije dobro.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61523
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 21 avg 2020, 21:53

I ovaj poraz fakturišem Amaru, koji nije naučio na prethodnim kiksevima i nije uspio motivisati ekipu za na papiru najlakšu utakmicu u prvenstvu.

Ovo se dešava već godinama i postalo je neobjašnjivo. Danima dobar dio nas priča da Veselinović nema mjesta u ovoj ekipi, da je klasično smetalo i da od njega nema ama baš nikakve koristi. Strana na kojoj on igra je beskorisna, a to je nekih 25% terena.

Ništa dobro se ne može izvući iz ovog poraza, osim činjenice da je ogroman kiks za kojim ćemo vrlo vjerovatno žaliti tamo nekad kasnije kad odmakne prvenstvo.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Kometa
Postovi: 895
Pridružen/a: 28 jul 2020, 12:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kometa » 21 avg 2020, 21:56

LjoZee je napisao/la:
21 avg 2020, 21:37
Ikic citavu sedmicu ne trenira, nije ga niko sakrio tj. namjerno izostavio. Hajdarevic, Sadikovic nisu igrali ni prijateljsku jer su povrijedjeni. Nije Amar izostavio igrace kako mu k cejf vec kako je imao na raspolaganju tako je i sastavio.

Probati sto manji poraz izvuci u Izraelu ako moze, ako ne moze dobro sjesti kad bude reprezentativna pauza i vidjet sta i kako dalje. Imamo problem sto igraci psihicki nisu zreli i imamo problem sto nemamo normalno krilo. To se u ovoj utakmici najvise istaklo.
Znamo da mu nine cejf bio izostaviti dadu i hajdara ali mi ne ide u glavu tjerati Zaima ako neces boljeg dovesti.Koliko god bilo smijesno Zaimovic je sa Subasica tv u boji.

Avatar
Stole
Postovi: 1137
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 21 avg 2020, 21:58

Nama jednostavno fale dva kvalitetna krila tek tad ces moci dobiti ovakva sela i kad te ne ide al vcrs nama Subasic i Bekric igraju po strani jedan sav isprepadan lopte ne zna primiti drugi ne moze godine
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

1921TM87
Postovi: 180
Pridružen/a: 12 jun 2018, 08:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921TM87 » 21 avg 2020, 21:58

:silent: Pitari zvanično izlaze iz rupa...ali će se u njih i brzo vratiti.

Volim te Željo...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.