FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 28 avg 2020, 00:10

leorey je napisao/la:
27 avg 2020, 21:15
ℹ️ "Cuatro" piše kako Josep Maria Bartomeu ne želi dati ostavku zbog ekonomske situacije u kojoj se klub našao. Naime, Barça ove godine posluje u minusu te bi Bartomeu iz svog džepa morao nadoknaditi taj gubitak ako bi klub napustio prije nego što bi izravnao račune.
Zavalio smrad klub, zato i ceka da ode 2021
Throwback kad se pisalo ovdje da vrhunski hendlaju ekonomiju kluba i kako uspješno peru sranje koje je Laporta ostavio :urnebes:

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Zonked » 28 avg 2020, 00:18

Da i famoznih 1.2mlrd profita
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 28 avg 2020, 00:25

slika
Jesmo li za? :D :mrgreen:

Not gonna lie, volio bi vidjeti sta bi ovaj tim uz 100 % posvecenost prema treneru mogao uraditi.. Na to dodaj novog lijevog beka i stopera iduce godine tipa Upamecano i Grimaldo naprimjer lupam.
@igrajlopte 🐦

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 28 avg 2020, 00:43

Da, vrhunski su hendlali s obzirom na plate. To je fakt. Eto gledaj problema da bilo koji klub namakne barem priblizno za Messijevu platu. Momentalno odustaju. Ali korona je napravila sranje. Eto Pero vec drugi put trazi smanjenje plata.

Sto se tice Laporte, on je u ona doba ostavio 500 miliona duga. I dodje lik 2015 i kampanju zasniva na skidanju sponzora zbog unicefa dok obecava Pogbu. Normalno da ce popusiti ozbiljnom razlikom.

Opozicija je jednostavno nesposobna. 2017 pokrecu glasanje o nepovjerenju, nasamara nas Real 5-1 u superkupu, sutra Barto predstavlja Paulinha od 40 miliona iz Kine i sta uradi opozicija? Ne mogu da skupe 16.5k potpisa jbt.

Sad ispada da ih branim. Ne, trebaju da lete, ali sta reci o sposobnosti ljudi koji jos uvijek nisu mogli da ih skinu? Bit ce presmijesno ako Barto i drugi put raspise prijevremene izbore i pomete ih (ne on ocigledno, ali njegov covjek - Cardoner).
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28719
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 28 avg 2020, 00:56

messilla je napisao/la:
28 avg 2020, 00:43
Bit ce presmijesno ako Barto i drugi put raspise prijevremene izbore i pomete ih (ne on ocigledno, ali njegov covjek - Cardoner).
Što se nece desiti, dakako.
Previše se Pacov ogadio raji, navijacma, sociosima. Njegov covjek nece imati šansi na izborima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 00:59

messilla je napisao/la:
28 avg 2020, 00:43
Da, vrhunski su hendlali s obzirom na plate. To je fakt. Eto gledaj problema da bilo koji klub namakne barem priblizno za Messijevu platu. Momentalno odustaju. Ali korona je napravila sranje. Eto Pero vec drugi put trazi smanjenje plata.

Sto se tice Laporte, on je u ona doba ostavio 500 miliona duga. I dodje lik 2015 i kampanju zasniva na skidanju sponzora zbog unicefa dok obecava Pogbu. Normalno da ce popusiti ozbiljnom razlikom.

Opozicija je jednostavno nesposobna. 2017 pokrecu glasanje o nepovjerenju, nasamara nas Real 5-1 u superkupu, sutra Barto predstavlja Paulinha od 40 miliona iz Kine i sta uradi opozicija? Ne mogu da skupe 16.5k potpisa jbt.

Sad ispada da ih branim. Ne, trebaju da lete, ali sta reci o sposobnosti ljudi koji jos uvijek nisu mogli da ih skinu? Bit ce presmijesno ako Barto i drugi put raspise prijevremene izbore i pomete ih (ne on ocigledno, ali njegov covjek - Cardoner).
Upravu si, ovo je zbog korone. S obzirom da imaju daleko najvece plate na svijetu, vjerovatno opcenito u sporti, tu negdje s NBA, onda su i smanjili dug.

Bokte Paulinho, na njega sam i zaboravio hahaha kakve su ljudi sve transfere odradili zadnje 4 godine, ludost.
27.10.2020

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 28 avg 2020, 06:33

BlaiseMatuidi je napisao/la:
27 avg 2020, 21:08

Ne brini, nisam ja mahalas. :)

Vjeruj da ne znam detaljno. Znam samo da su startali u nevakat, ali valjda bude hairli.

Jos ako Efendic sad popusi izbore, onda ce cijela ta Povlakiceva zona da bude na staklenim nogama, sa uduplanim reketom i nametima. :mrgreen:

OT:

Da li moze Reks saga Messi 2020 da nadjebe leorey saga Neymar 2019. :think: :mrgreen:
Pa nijedan mahalaš neće priznati da je mahalaš, logično :P
Zezam se :D

Ma nije ni kod nas sjajno, neki daju otkaz, neki dobijaju, nekima ističe ugovor pa im ne produžavaju. Meni ako šta zapne ja ću reći da si mi ti bliža rodbina :P
ReX je napisao/la:
28 avg 2020, 00:25
slika
Jesmo li za? :D :mrgreen:

Not gonna lie, volio bi vidjeti sta bi ovaj tim uz 100 % posvecenost prema treneru mogao uraditi.. Na to dodaj novog lijevog beka i stopera iduce godine tipa Upamecano i Grimaldo naprimjer lupam.
Ako već mora da se desi to da ide najveći svih vremena, onda ovo nije loše. Pique da bude mentor Ericu kao što je njemu Puyol ? To teško :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 28 avg 2020, 08:08

Kakvi su se dovodili , Paulinho je bio pojacanje.

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 28 avg 2020, 08:59

Eno Arsenal tuši Bellerina Juventusu. Cijena sitnica. Ko od idiota da se umiješa i da obezbjedi klubu dobrog desnog beka do 2030? Baksuzi
Džeri Drejk

Avatar
feniksptica
Postovi: 14914
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la feniksptica » 28 avg 2020, 09:50

salkan je napisao/la:
28 avg 2020, 08:59
Eno Arsenal tuši Bellerina Juventusu. Cijena sitnica. Ko od idiota da se umiješa i da obezbjedi klubu dobrog desnog beka do 2030? Baksuzi
Da znas kako Bellerin igra i ti bi pomogo Arsenalu da ga ''utusi'' Juvetu, samo da ne dodje vama
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 28 avg 2020, 10:21

JoeBleck je napisao/la:
28 avg 2020, 08:08
Kakvi su se dovodili , Paulinho je bio pojacanje.
Ne dirajte me amazonskog predatora omiljenog, dosao, igrao godinu, sasvim solidno, otisao ibjos zaradili na njemu desetak miliona, sta hocete

Za mesija ako se uzme 150 miliona tobje extra, igrac koji ce uskoro imati 34 godine, to je premija, nejmar, coutinjo, mbape i ti veliki transferi imali su kakvu takvu logiku jer su mladji igraci, i nije bilo korone

Od citija bi ja uzeo bernarda silvu i cancela prije hesusa jer mi je on nedorecen napadac, ili nek da ju pare, ako se pariz umijesa normalno za mbapea bi dao mesija i da mi doplatimo, al to je nerealno, nek daju pare i vode ga

Kuman ce igrati 4231 i po tome se treba orjentisati, zadnja dva vezna ce biti pjanic i de jong, treba nam klasni veznjak koji ce isored njih igrati, ili ce to biti coutinjo mozda, onda u tom slucaju treba nam vrhunsko krilo

Samo nam dva tri pogotka s pojacanjima realno fale da budemo velesila i svemirski brod za ovu barcu iz zadnje 4 godine, kakav mesi, u igri se nece osjetiti da ga nema
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 12:21

The motion of no-confidence against Bartomeu is now confirmed. Eight different groups of people have joined to support the motion, with the help of Presidential candidates Víctor Font, Jordi Farré and Lluís Fernández. 16,000 signatures are needed. [sport]
27.10.2020

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 28 avg 2020, 12:25

Realno u rangu opozicija sa Balkana. Kakvi oni i njihovi 16k potpisa.
@igrajlopte 🐦

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 12:42

Yes, indeed, Messi is furious at Bartomeu, he can't believe the way they sold Arthur. Also, you can't tell Suarez to leave by the phone after everything he's done for the club. Nothing will change his decision.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 28 avg 2020, 12:49

Mozda i sakupe ovo, ali onda treba dvije trecine glasova svih clanova sto ce se realno jako tesko ostvariti. Potpisi se sakupljaju dvije sedmice i onda ne znam koliko se brzo moze zakazati referendum. Uglavnom, u svakom slucaju, je izgledno da ce Barto odraditi ovaj prelazni rok i onda koja svrha referenduma ako su izbori svakako u martu? Na kraju ce se izgleda samo jos jednom osramotit i povecat sanse Bartinom kandidatu na izborima.

Btw boli Messija neka stvar za Arthurom, ovo su gluposti. Ajde za Suareza, ali poceli su bukvalno izmisljat i sve zivo prisivat na tu odluku.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 13:00

messilla je napisao/la:
28 avg 2020, 12:49
Mozda i sakupe ovo, ali onda treba dvije trecine glasova svih clanova sto ce se realno jako tesko ostvariti. Potpisi se sakupljaju dvije sedmice i onda ne znam koliko se brzo moze zakazati referendum. Uglavnom, u svakom slucaju, je izgledno da ce Barto odraditi ovaj prelazni rok i onda koja svrha referenduma ako su izbori svakako u martu? Na kraju ce se izgleda samo jos jednom osramotit i povecat sanse Bartinom kandidatu na izborima.

Btw boli Messija neka stvar za Arthurom, ovo su gluposti. Ajde za Suareza, ali poceli su bukvalno izmisljat i sve zivo prisivat na tu odluku.
Ma Arthur je samo primjer kako se ponasaju prema nekim mladjim nogometasima. Realno i ja sam bio za zamjenu, ali iz vedra neba dolaze takve stvari, to je neozbiljno za veliki klub. Paulinho i ostali su samo neki od primjera, nemam nista ni protiv njega, isplatio se. Nelogican posao jednostavno.

Njegova odluka da ode nije sigurno pala preko noci, samo zbog Suareza, covjek je ovdje 20 godina, ima najvecu platu na svijetu, nigdje nece imati toliku, ima status bozanstva u Kataloniji, djeca mu tu rodjena. Sta onda mislis da se desilo?

Los sportski projekat? Really? u 33 godini o tome da razmisljas nakon sto si sve zivo vise puta uzeo? Covjek je aktuelna zlatna lopta, ne treba to zaboravit.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 13:08

A couple of lawyers of Manchester City said it's impossible to bring Messi for free this summer. The only way to get it is to pay the release clause which is 700M euros or just talk with Barcelona and pay what they ask.
With recent reports it seems that the possibility of Messi leaving for free is slim, with Barça going to have to agree to a financial package for him to leave.
That means Bartomeu is going to have to negotiate and accept an offer, something which he has been reported as unlikely to do.

Not sure how this ends, but in a likely scenario? He just ends up leaving next summer instead.
Vjerovatno ce na kraju ostat jos jednu sezonu pa onda otici dzaba, sto bi bio najgori scenario po nas.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 28 avg 2020, 13:31

Ma ne treba drzati na silu igraca makar bio Messi.Krenuti u novi projekat sutra ili za 2 godine nije isto.
Messiju ako se ide , treba mu se zahvaliti i napiraviti statu-u ispred stadiona.
Ja sam misljenja da je klub taj koji tjera Messija a ne obratno.On nema razlog da ide u to sam siguran.Ima platu koja je u danasnje vrijeme basnoslovna i nemoguca za isplacivati.Kad na to dodas Grizmanovu ,Suarezovu,imas opciju da klub bankrotira.Sama premija od prosjecne posjete od 80k je nestala a to je nesto sto je moglo osigurati Messijevu placu.To nadoknaditi ne moze niko na Svijetu.Cak sam siguran da bi Messi prista i na manja primanja jer je svjestan globalne situacije.
Klub je taj koji ove plate ne moze vise nositi,rez se morao napraviti.Na listi su sve i jedan iz top 10 sa platnog spiska.Nije slucajno.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 28 avg 2020, 13:37

Pa cudno je, imas bruku Messijevih izjava gdje govori da nikad nece otici, jedino ako ga klub vise ne bude zelio. Sta je sve iza toga, saznamo mozda samo kad zavrsi karijeru.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 28 avg 2020, 13:41

leorey je napisao/la:
28 avg 2020, 13:37
Pa cudno je, imas bruku Messijevih izjava gdje govori da nikad nece otici, jedino ako ga klub vise ne bude zelio. Sta je sve iza toga, saznamo mozda samo kad zavrsi karijeru.
Siguran sam da je klub taj koji ga se pokusava rijesiti.Neshvatljivo je da covjek koji je porodican i sve sto ima vezano je za Barcelonu to pozeli onako jer ne moze cekati par mjeseci i novo rukovodstvo.
Messi je nerealan fudbaler ,nesto sto se nikada vise nece vidjeti.Nesto sto je Barcelona iskoristila i stvorila brend kakav jeste danas.Najutjecajniji fudbaler ikada , neko ko je podigao ovu igru na visi level.
Ako ga uistinu tjeraju a saznat ce se,klub je dodatako dno jer kompromis je moguc sa covjekom koji je dao toliko i osobom koja je exponirala klub u visine.

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.