FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

šampioni
Postovi: 309
Pridružen/a: 13 jan 2010, 17:15
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la šampioni » 29 avg 2020, 00:12

Romariooo je napisao/la:
29 avg 2020, 00:05
salkan je napisao/la:
28 avg 2020, 19:48
Svi zapostavljate pitanje svih pitanja:
Ako Messi ode i ispostavi se da uopste nije bio "diktator", nego je njegov autoritet i polozaj superzvijezde namjerno urusen s nekog drugog izvora, a i to ce se brzo otkrit kada i ako ode, sta onda?
Hocete li reci, ZAISTA SMO BIBCI! Ovo je najveca patka u istoriji i ispali smo glupi i neka nas prozivaju da nemamo pojma!!!
A?
Jer ocito je da, citajuci Romarioooo-a i par njegovih doprdaka ovdje, najveci fudbaler svih vremena predstavlja osnovnu prepreku Barsinom povratku u vrh svjetskog fudbala.
Po meni je normalno da se igrac koji je legenda kluba pita za stosta u svlacionici a pogotovo na terenu - ali ne sjecam se da je Messi trazio qarine od trenera kao sto su mu dovedeni Valverde ili ova zadnja nesreca. Brzo je zaboravljeno da je Puyol dao traku Xaviju, Xavi Iniesti a Iniesta Messiju, a to znaci da su mu u amanet ostavili nesto najmilije. Svi pricate o Messiju kao ultrazlocincu ko da su vam mozak popile one seljacine iz OGiM. Covjek zna da nije veci od Barselone ali i zna da je neuporedivo veci od nesposobnog kriminalca koji vodi klub.
Ovi su mi filozofi najsmjesniji, sad je predsjednik kriv sto se mesi vuce ko prebjena macka po terenu i sto qrcem nece da mrdne

A i prica ovih filozofa je kao da godina 2012. a ne 2020.,kao da je mesiju 25 a ne 33 i kao da leti po terenu al nema s kim, pa sad jazuk prevelik sto odlazi i kao da se godinama ne sramotimo i ne brukamo sve sa mesijem kao kapitenom na terenu

Naravno da on predstavlja osnovnu prepreku za povratak na vrh jer hoce da utice na sve i svasta, a nije ni blizu kvalitetan ko prije da bi opravdao to. Npr kad je onda trazio da se skloni ibra da bi mogao igrati u sredini napada, za to je imao opravdanje jer je na terenu pokazao da tu ima logike, sad da trazi bilo sta je cisti bezobrazluk

Halo ljudi, osmica bajern, cetvorka liverpol, trica roma, kako jedan igrac koji je kapiten i najplaceniji igrac i vodja te ekipe koja se toliko bruka moze se qrciti i dalje
Romario toliko si moćan, da me uvijek oduševiš. Ma ti si genije nogometa, toliko znas da ti se divim! :bow: :bow:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:13

To 100 %, previse je sramote bilo da bi im se jos dopustile privilegije. A i definitivno se slazem, da smo dobili 20 komada, ne mozes lika koji ti je 3 strijelac od kad ti je nastao klub otjerat telefonom, to jednostavno nije profesionalno nit se to tako radi.

Suarez je 5 puta veci igrac od Koemana i 500X vise je ucinio za klub od njega. Titule i statistika to govore i to je tako. Ni kod privatnika u Bosni telefonom ne dobijas otkaz bokte.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 29 avg 2020, 00:14

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:04
Romariooo je napisao/la:
28 avg 2020, 23:43
parangal je napisao/la:
28 avg 2020, 18:57
Uskoro će nova sezona pa i nova sezona LP....već sada se sa sigurnošću može reći da su 4 tima najveći favoriti i da će neki od njih 99% biti novi pobednik. Pre svih opet Bayern, potom Liverpul, City i PSG....Od njih 4 dva tima žele tj. mogu dovesti Lea to su ova dva poslednja favorita.

Messi nema šta izgubiti a može eventualno na ličnom planu puno dobiti na kraju karijere....Ni City ni Pariz nikada nisu osvojili LP. Ako to npr. uspeju sa Leom u timu jasno vam je da će on pokupiti najveće zasluge za to. U suprotnom boli ga uvo jer sa Barsom sigurno osvojio ne bi... ;)

Više razloga za "strah" ima Pep....jer njemu ako dovedu još i Messija a ne uradi ništa nahebo je...tako da nisam siguran koliko ga baš Pep želi danas u svom timu za razliku od kluba koji ga svakako neizmerno želi :mrgreen:
Vidis i to ti je jedan od pokazatalje onoga o cemu govorim,koliko je mesi odvovoran za ovo sto je barca postala sprdnja i sto je niko vise ne racuna u favorite

Ako je dosao kuman, najavio promjene i rekao mesiju da treba raditi malo za tim i rezultate i udario mu po jaranu suarezu, mesiju da je stalo do ovog kluba rekao bi ok, krajnje je vrijeme i bilo da se nesto promijeni i trebao je podrzati kumana jer covjek trazibono sto je dobro za klub

No messi je pokazo da mu je vise stalo do njegovog ega i toga da bude gazda i on odredjuje ko ce igrati, kad se napokon pojavio glas razuma, messi ko razmazeni balavac zakmeci i nece vise da se igra

Ako cemo gledati taj pariz i city, barca sa kumanom i ozbiljnim radom ima bolju ekipu nego i jedni i drugi i to bez mesija gledajuci, s mesijem koji imalo trci i pokazuje zelju, pjanicem, ozivljenim grizmanom, dembeleom i coutinjom barca ima bolji tim i od liverpoola i bayerna, kuman ce to posloziti i messiju da je stalo do dobrih igara i trofeja osto bi u barci i svojim primjerom povuko ostale

No naravno boli messija qrac za trofejima, igrama i trenzima, on se ponasa ko deriste kome oduzmu igracku, nek ide ko ga j, ni u ovim sramotnim ispadanjima niti sad nicim ne pokazuje da mu je stalo do kluba, nije se ni ko kapiten barem izvinuo, niti je rekao razlog sto ide, nego ko obicno sutibko tele i gleda svoju guzicu kako da bolje smjesti, nek ide i to sto prije
Al ikad recimo vidis imena:

Frenkie-Pjanic-Coutinho/Puig
Dembele-Griezmann-Fati (neki napadac, koji dolazi sigurno?)

sa normalnim trenerom/sistemom, zar ne mislite da i Barca ne bi bila u najmanju ruku u top 3 favorita?

Fazon je sto si u LP dozivio toliko sramote da vise i ne vjerujes.

Ja i dalje kazem, mi smo prije 15 mjeseci bili jedan gol ( Dembeleov promasaj za 4:0) do triplete. 15 mjeseci kasnije potpuno drugacija situacija i Messi pred odlaskom.

E sad zamisli jos kad bi se rijesio ovih staraca i formirao novi tim.

Da se razumijemo, ne fali nama ni u kom slucaju 7 igraca.

Bek, stoper i napadac uz ta gore imena i to je to.
Ljudi veze nemaju i to su idolopoklonici mesija, misle bez njeg ne moze nista

Pa i bajern eto nema mesija, i bio je u rasulu prije par mjeseci, i onda samo novi trener, ozbiljnost u radu, nema sega mega zvijezde da se preserava nego timska igra prije svega i bajern dodje do tripletevi to uz lijepu napadacku igru.

Al sta bi taj bajernov trener da je dosao u barcu kojim slucajem i izveo recimo suareza kad igra lose, il mesija kad hoda


Jedan bajern koji nema mesija sa perisicem i ekipom koju su ismijavali svi par mjeseci moze pogaziti evropu, jedan liverpool koji takodje nema mesija sa origijem, milnerom i sl moze pogaziti evropu, a barca ne moze bez mesija, hau jes no
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 29 avg 2020, 00:15

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:04
Al ikad recimo vidis imena:

Frenkie-Pjanic-Coutinho/Puig
Dembele-Griezmann-Fati (neki napadac, koji dolazi sigurno?)

sa normalnim trenerom/sistemom, zar ne mislite da i Barca ne bi bila u najmanju ruku u top 3 favorita?
A šta se nalazi iza njih? Gde ti je taj deo tima? E baš to što se nalazi (a kako stvari stoje i nalaziće se) ne da Barsu ne svrstava u top 3 favorita nego ni za prolaz kvalifikacione grupe... ;)

Sve koje si tu pobrojao (osim Pjanića) imao je u rosteru i Kike Setijen a da ne računam + neznalice kao što su Messi i Suarez a epilog znamo :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:18

parangal je napisao/la:
29 avg 2020, 00:15
leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:04
Al ikad recimo vidis imena:

Frenkie-Pjanic-Coutinho/Puig
Dembele-Griezmann-Fati (neki napadac, koji dolazi sigurno?)

sa normalnim trenerom/sistemom, zar ne mislite da i Barca ne bi bila u najmanju ruku u top 3 favorita?
A šta se nalazi iza njih? Gde ti je taj deo tima? E baš to što se nalazi (a kako stvari stoje i nalaziće se) ne da Barsu ne svrstava u top 3 favorita nego ni za prolaz kvalifikacione grupe... ;)

Sve koje si tu pobrojao (osim Pjanića) imao je u rosteru i Kike Setijen a da ne računam + neznalice kao što su Messi i Suarez a epilog znamo :mrgreen:
Pa fali stoper i bek. Ne mozes imat WC playera na svakoj poziciji, nema to niti jedan tim, nije ovo 2010 ybg. Dobijao si golove jer se ekipa nije timski branila, kad ti ostaje autoput iza onda mora odbrana biti losa. Kad imas normalan sistem onda je i odbrana bolja.

Lenglet je solidan, Pique ako ce ostat mora da ima zamjenu, cak da ga posadi na klupu i to je to.

Koga to Bayern ima u odbrani? Pa Boateng stari zavrsio karijeru jos prije 2 godine, svi zivi ga tjerali a vidi sad. Kad je normalan sistem i kad hoces da potrcis.

U modernom nogometu jednostavno je previse da napad ne igra nikako odbranu, to je tako bilo kad su igrali Messi i Suarez. Ovaj tim zadnje skoro 2 godine nikako ili samo mjestimicno igra presing. To je nedopustivo.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 29 avg 2020, 00:22

Romariooo je napisao/la:
29 avg 2020, 00:14
Pa i bajern eto nema mesija, i bio je u rasulu prije par mjeseci, i onda samo novi trener, ozbiljnost u radu, nema sega mega zvijezde da se preserava nego timska igra prije svega i bajern dodje do tripletevi to uz lijepu napadacku igru.
A ja kažem na to da je u Lisabonu Barsa imala umesto Se(r)meda jednog Alveša, umesto Albe jednog Abidala a mesto Piquea i Lengleta jednog Puyola a sve ostalo da je ostalo isto na terenu Barsa bi tog istog Bayena odučila od fudbala....razguzila i ponizila ali ali ali.... ;)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:24

parangal je napisao/la:
29 avg 2020, 00:22
Romariooo je napisao/la:
29 avg 2020, 00:14
Pa i bajern eto nema mesija, i bio je u rasulu prije par mjeseci, i onda samo novi trener, ozbiljnost u radu, nema sega mega zvijezde da se preserava nego timska igra prije svega i bajern dodje do tripletevi to uz lijepu napadacku igru.
A ja kažem na to da je u Lisabonu Barsa imala umesto Se(r)meda jednog Alveša, umesto Albe jednog Abidala a mesto Piquea i Lengleta jednog Puyola a sve ostalo da je ostalo isto na terenu Barsa bi tog istog Bayena odučila od fudbala....razguzila i ponizila ali ali ali.... ;)
Nije samo do obrane. Niko od sredine ni napada u toj tekmi nije igrao odbranu.

Dobro je Muller rekao, kad sam vidio kako se zagrijavaju smijesno, znao sam da cemo ih pregazit.

Citaju li oni uopste medije? Jel ih stid bude i jel ih motivisu za dalje ovakve izjave?
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:27

Messi will most likely not be speaking publicly in the coming week. The board was aware about his discontent even before the burofax. [ser]
Josep Minguella - ‘There’s a 90% chance Messi stays at Barça’. Fifa could let Messi leave but if Barcelona goes to court, then his career would be paralysed for months because ' duplicidad de contrato' and he wouldn't be allowed to play! Man City and other clubs are well aware of that.
Sve mi se cini da ovaj ostaje jos godinu. Btw Pep u Barceloni vec.

Veoma podlo to radi Lionel trenutno, odugovlacenjem njegovim ce ovi starohani da ostanu jer se niko nece prodavat dok se on ne izjasni. Moras znat na cemu ces zasnivat projekat.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 29 avg 2020, 00:30

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:24
Nije samo do obrane. Niko od sredine ni napada u toj tekmi nije igrao odbranu.

Dobro je Muller rekao, kad sam vidio kako se zagrijavaju smijesno, znao sam da cemo ih pregazit.

Citaju li oni uopste medije? Jel ih stid bude i jel ih motivisu za dalje ovakve izjave?
Ako si slab sa memorijom vrati se na sam početak ove dekade pa pogledaj kada i od koga su ova trojca primila 2 gola ne nekoj utakmici?

Španija je bila na SP 2010 gola kita u napadačkom delu ALI dovoljno jaka da postigne 6-7 golova na 6-7 utakmica i postane prvak sveta ;) ....ne moraš dati ali ne smeš primiti a Barsu buši i Sosijedad sa 4-5 komada :urnebes:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:33

parangal je napisao/la:
29 avg 2020, 00:30
leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:24
Nije samo do obrane. Niko od sredine ni napada u toj tekmi nije igrao odbranu.

Dobro je Muller rekao, kad sam vidio kako se zagrijavaju smijesno, znao sam da cemo ih pregazit.

Citaju li oni uopste medije? Jel ih stid bude i jel ih motivisu za dalje ovakve izjave?
Ako si slab sa memorijom vrati se na sam početak ove dekade pa pogledaj kada i od koga su ova trojca primila 2 gola ne nekoj utakmici?

Španija je bila na SP 2010 gola kita u napadačkom delu ALI dovoljno jaka da postigne 6-7 golova na 6-7 utakmica i postane prvak sveta ;) ....ne moraš dati ali ne smeš primiti a Barsu buši i Sosijedad sa 4-5 komada :urnebes:
Nemam se sta vracat, drugaciji nogomet se igrao, imao si najbolju ekipu svih vremena, ista ekipa koja je osvojila 2 Eura i SP, glupo je totalno poredit tu ekipu sa ovom.

Pod Valverdeom si primio manje golova jednu sezonu nego tada kad smo bili najbolji, cisto da se utefteri to.

I pitam te fino, kakvu to klasnu odbranu ima Bayern i PSG? Ima li iko zvucan? Zar ne vidis da im je to najslabija karika ekipe?
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 29 avg 2020, 00:41

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:33
I pitam te fino, kakvu to klasnu odbranu ima Bayern i PSG? Ima li iko zvucan? Zar ne vidis da im je to najslabija karika ekipe?
Evo ja ti odgovaram fino...Bayern iz MinKena je u Lisabonu na celom nazovi turniru primio 2 gola.....oba od Barse :urnebes:

I nemoj Nemce nikada porediti sa drugima jer oni nikad nisu imali "zvučno ime", oni nisu latinosi....njihov moto je "izbalansiran tim" + pucanje od snage ;)

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la harden » 29 avg 2020, 00:43

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:24
Dobro je Muller rekao, kad sam vidio kako se zagrijavaju smijesno, znao sam da cemo ih pregazit.
Gdje je ovo rekao, de mi kakav link od videa/ intervjua?
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 00:59

harden je napisao/la:
29 avg 2020, 00:43
leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:24
Dobro je Muller rekao, kad sam vidio kako se zagrijavaju smijesno, znao sam da cemo ih pregazit.
Gdje je ovo rekao, de mi kakav link od videa/ intervjua?
https://www.dailymail.co.uk/sport/footb ... -loss.html


@parangal, i zar ti fkt mislis da je to samo do stopera i bekova, a ne zato sto je citava ekipa igrala upravo tu odbranu? :rol:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 01:03

Now Messi wants to talk and negotiate his exit and Bartomeu doesn't want to hear. The price is 700M.
Izgleda da pacov ne zeli jednostavno biti upamcen kao predsjednik kojem je otisao Messi, preveliki je to ego.

Ono sto je jos izgledno je da ce on upravo zayebat sljedeceg predsjednika kojem ce Messi dzaba otici na ljeto. :urnebes:
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 29 avg 2020, 01:11

leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:59
@parangal, i zar ti fkt mislis da je to samo do stopera i bekova, a ne zato sto je citava ekipa igrala upravo tu odbranu? :rol:
Ne, odbranu čine golman, 2 beka, 2 stopera i defanzivni vezni ili ti poimence...Stegen, Semedo, Alba, Pique, Lenglet, Busquets...

Znači 6 igrača čine odbranu ZVANIČNO....ostalo zavisi od situacije na terenu i potrebe. E ja tvrdim da FC Barcelonu niko i nikad nije "napao" sa više od 5 igrača što znači samo jedno....kilavi + nesposobni ;) ...da ne pričam da im samo trojca najčešće naprave džumbus da ne znaju gde im je dupe a gde glava....I tvrdim da je to ubedljivo najneorganizovanija i najsporija odbrana u Evropi

A te klinačke gluposti (ne mislim na tebe) koje se mogu pročitati kako svi trebaju da napadaju i da se brane neću ni da komentarišem... eno Neymar i Mbape qurac slomiše od trčanja napred nazad pa ipak samo jedan primiše....a nije da nisu mogli i dati koji ;)

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 29 avg 2020, 01:26

"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 29 avg 2020, 01:35

People have spoken

slika

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 29 avg 2020, 02:04

parangal je napisao/la:
29 avg 2020, 01:11
leorey je napisao/la:
29 avg 2020, 00:59
@parangal, i zar ti fkt mislis da je to samo do stopera i bekova, a ne zato sto je citava ekipa igrala upravo tu odbranu? :rol:
Ne, odbranu čine golman, 2 beka, 2 stopera i defanzivni vezni ili ti poimence...Stegen, Semedo, Alba, Pique, Lenglet, Busquets...

Znači 6 igrača čine odbranu ZVANIČNO....ostalo zavisi od situacije na terenu i potrebe. E ja tvrdim da FC Barcelonu niko i nikad nije "napao" sa više od 5 igrača što znači samo jedno....kilavi + nesposobni ;) ...da ne pričam da im samo trojca najčešće naprave džumbus da ne znaju gde im je dupe a gde glava....I tvrdim da je to ubedljivo najneorganizovanija i najsporija odbrana u Evropi

A te klinačke gluposti (ne mislim na tebe) koje se mogu pročitati kako svi trebaju da napadaju i da se brane neću ni da komentarišem... eno Neymar i Mbape qurac slomiše od trčanja napred nazad pa ipak samo jedan primiše....a nije da nisu mogli i dati koji ;)
Pa moras duplat stranu i pomagat bekovima, pogotovo protiv jacih timova, ne znam jel se salis fkt, msm to znas i kad PES igras lol

Mi nemamo krila a samim time, citaj Messi i Suarez ne pomazu bekovima.

Pogledaj 2015 kad smo sve uzeli pa vidi kako je Neymar sprintao sa Iniestom dole a s druge strane Rakitic krpio za Messija.

Onaj gol kad je Davies prosao, kad je budalom Semeda napravio, da si imao pored jos jednog igraca, ne bi covjek ni isao u dribling. Osnove i postulati modernog nogometa, mada ne samo modernog, odavno se tako igra.
27.10.2020

Avatar
Petardaa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 15 nov 2011, 13:34
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Petardaa » 29 avg 2020, 02:11

BoixosNois1899 je napisao/la:
29 avg 2020, 01:26
Kuman dobija otkaz. Pep preuzima. Mesi ostaje. Bartomeu odlazi :kafa:

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la harden » 29 avg 2020, 02:35

Petardaa je napisao/la:
29 avg 2020, 02:11
BoixosNois1899 je napisao/la:
29 avg 2020, 01:26
Kuman dobija otkaz. Pep preuzima. Mesi ostaje. Bartomeu odlazi :kafa:
Polako, prvo treba Kike dobiti otkaz i da mu isplate njegovo :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.