Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 03 sep 2020, 11:25

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:20
enobarca je napisao/la:
03 sep 2020, 09:11
Pa nije ni zenama lako sigurno sa takvima koji je napadaju ako im ostavi seen, ko si ti da ti mora odgovoriti :rol: ako ti ostavi seen produzis dalje, ne pada mi na pamet da joj dalje pisem i ponizavam sam sebe
Hajd taj seen kad se tek javiš, to mogu razumjeti, ako te ne zna i nisi joj zanimljiv, al ovo kad se dopisuješ i izađeš još i sve bude ok i onda odjednom krene sa seenovima. Budi čovjek pa napiši pravi razlog i ok, to poštujem, to su zrele cure ili žene (i za muške isto važi da se razumijemo, al rijetko koji od nas će tako pucati seenove ako je sve ok), a ne da ti to hoće li odg zavisi na koju je nogu ustala pa ni ona sama ne zna šta hoće :mrgreen:
Nijednoj ne dodje da seena nekog lika tek tako iz cista mira nego se vecinom dopisivala odredjeni period preko ku.rca i onda kad joj dopi.zdi do kraja seena. Nijedna te nece seenat ako nisi dosadan, vrlo prosto. Mani se te price ustala na ovu il na onu nogu, nije jeb.ena kvantna fizika nego obicno barenje.

Avatar
MaliUziVertikalni
Postovi: 1325
Pridružen/a: 02 mar 2020, 19:17
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MaliUziVertikalni » 03 sep 2020, 11:26

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:24
MaliUziVertikalni je napisao/la:
03 sep 2020, 11:21
Seenaju vas jer ste dosadni
Pa onda nek napiše to, nego baca seen a ostavlja u followerima, koji ćeš mi klinac. :mrgreen:

Što je teško biti iskren.
Jer bi to pokrenulo novu dosadnu konverzaciju
no homo.
dua lipa.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 03 sep 2020, 11:29

Dopisivanje je precijenjeno, osim ako je poruka kafa tad i tad
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 11:31

Epidaurus je napisao/la:
03 sep 2020, 11:25
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:20
enobarca je napisao/la:
03 sep 2020, 09:11
Pa nije ni zenama lako sigurno sa takvima koji je napadaju ako im ostavi seen, ko si ti da ti mora odgovoriti :rol: ako ti ostavi seen produzis dalje, ne pada mi na pamet da joj dalje pisem i ponizavam sam sebe
Hajd taj seen kad se tek javiš, to mogu razumjeti, ako te ne zna i nisi joj zanimljiv, al ovo kad se dopisuješ i izađeš još i sve bude ok i onda odjednom krene sa seenovima. Budi čovjek pa napiši pravi razlog i ok, to poštujem, to su zrele cure ili žene (i za muške isto važi da se razumijemo, al rijetko koji od nas će tako pucati seenove ako je sve ok), a ne da ti to hoće li odg zavisi na koju je nogu ustala pa ni ona sama ne zna šta hoće :mrgreen:
Nijednoj ne dodje da seena nekog lika tek tako iz cista mira nego se vecinom dopisivala odredjeni period preko ku.rca i onda kad joj dopi.zdi do kraja seena. Nijedna te nece seenat ako nisi dosadan, vrlo prosto. Mani se te price ustala na ovu il na onu nogu, nije jeb.ena kvantna fizika nego obicno barenje.
Ma hoće, što ne bi seenala, ako joj naleti neko bolji, ne moraš biti dosadan da bi dobio seen. Mislim šta uopće znači biti dosadan, u smislu javljanja da joj dosadjuješ sa čestim porukama ili općenito ako nemaš neki zanimljiv život,posao, karijeru, izgled itd. da si joj zanimljiv u tom smislu. Jer koliko likova znam da sam siguran da nisu zanimljiviji od mene i da ne znaju progovoriti dvije rečenice na bruku tema o kojima ja mogu pričati danima pa opet imaju djevojke :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 11:33

MaliUziVertikalni je napisao/la:
03 sep 2020, 11:26
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:24
MaliUziVertikalni je napisao/la:
03 sep 2020, 11:21
Seenaju vas jer ste dosadni
Pa onda nek napiše to, nego baca seen a ostavlja u followerima, koji ćeš mi klinac. :mrgreen:

Što je teško biti iskren.
Jer bi to pokrenulo novu dosadnu konverzaciju
Ma jok, šta će pokretati ako napiše hej nisam trenutno zainteresirana, ili nisi moj tip, hvala ti, i ćao doviđenja. Svako na svoju stranu, To cijenim, al malo ih je koje će tako postupiti.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 03 sep 2020, 11:38

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:31
Epidaurus je napisao/la:
03 sep 2020, 11:25
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:20


Hajd taj seen kad se tek javiš, to mogu razumjeti, ako te ne zna i nisi joj zanimljiv, al ovo kad se dopisuješ i izađeš još i sve bude ok i onda odjednom krene sa seenovima. Budi čovjek pa napiši pravi razlog i ok, to poštujem, to su zrele cure ili žene (i za muške isto važi da se razumijemo, al rijetko koji od nas će tako pucati seenove ako je sve ok), a ne da ti to hoće li odg zavisi na koju je nogu ustala pa ni ona sama ne zna šta hoće :mrgreen:
Nijednoj ne dodje da seena nekog lika tek tako iz cista mira nego se vecinom dopisivala odredjeni period preko ku.rca i onda kad joj dopi.zdi do kraja seena. Nijedna te nece seenat ako nisi dosadan, vrlo prosto. Mani se te price ustala na ovu il na onu nogu, nije jeb.ena kvantna fizika nego obicno barenje.
Ma hoće, što ne bi seenala, ako joj naleti neko bolji, ne moraš biti dosadan da bi dobio seen. Mislim šta uopće znači biti dosadan, u smislu javljanja da joj dosadjuješ sa čestim porukama ili općenito ako nemaš neki zanimljiv život,posao, karijeru, izgled itd. da si joj zanimljiv u tom smislu. Jer koliko likova znam da sam siguran da nisu zanimljiviji od mene i da ne znaju progovoriti dvije rečenice na bruku tema o kojima ja mogu pričati danima pa opet imaju djevojke :mrgreen:
Grijesim, hoce seenat jos na pocetku cim joj se javis il eventualno ni ne otvorit poruku ako joj nisi zanimljiv. Ako ti odgovori i dopisujete se, seenat ce te samo ako si dosadan i to ti je sva pamet.

To sto ti mozes pricat danima o bruku tema takodjer ne mora nista znacit ako imas harizmu nilskog konja.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 03 sep 2020, 11:39

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:31
Epidaurus je napisao/la:
03 sep 2020, 11:25
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:20


Hajd taj seen kad se tek javiš, to mogu razumjeti, ako te ne zna i nisi joj zanimljiv, al ovo kad se dopisuješ i izađeš još i sve bude ok i onda odjednom krene sa seenovima. Budi čovjek pa napiši pravi razlog i ok, to poštujem, to su zrele cure ili žene (i za muške isto važi da se razumijemo, al rijetko koji od nas će tako pucati seenove ako je sve ok), a ne da ti to hoće li odg zavisi na koju je nogu ustala pa ni ona sama ne zna šta hoće :mrgreen:
Nijednoj ne dodje da seena nekog lika tek tako iz cista mira nego se vecinom dopisivala odredjeni period preko ku.rca i onda kad joj dopi.zdi do kraja seena. Nijedna te nece seenat ako nisi dosadan, vrlo prosto. Mani se te price ustala na ovu il na onu nogu, nije jeb.ena kvantna fizika nego obicno barenje.
Ma hoće, što ne bi seenala, ako joj naleti neko bolji, ne moraš biti dosadan da bi dobio seen. Mislim šta uopće znači biti dosadan, u smislu javljanja da joj dosadjuješ sa čestim porukama ili općenito ako nemaš neki zanimljiv život,posao, karijeru, izgled itd. da si joj zanimljiv u tom smislu. Jer koliko likova znam da sam siguran da nisu zanimljiviji od mene i da ne znaju progovoriti dvije rečenice na bruku tema o kojima ja mogu pričati danima pa opet imaju djevojke :mrgreen:
zar trebe vole slušat o nezavnisnim mađarskim filmovima čiji je budžet manji od budžeta općine zavidovići :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Otelo
Postovi: 33513
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 03 sep 2020, 11:40

slika
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 03 sep 2020, 11:42

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:10
Zar nije licemjerno odbijati muškarce prije (ne mislim samo za seks nego i za vezu i brak) i praviti se fina a onda se u braku tako ponašati.

Ponašati se kao da ne zna šta je ona stvar a onda odjednom hoće da je udaraš kao Rocco Sifredi :rol:
Normalno da je licemjerno ali zene su takve. Ti si psiholog, trebao bi to znati. Nece ti direktno reci odmah polizi me citavu :mrgreen:. Nisu one kao mi po tom pitanju, a naravno da zele. Ako ti hoces seks, a ona je zainteresovana za tebe, onda ona hoce duplo vise. Ne pricam samo za brak, vec i u vezi ih ima koje djeluju fino i posteno, ali nemas pojma sta ona hoce ili nece dok ne pokusas. Poenta je da svaka hoce, ali neke smiju ili ne smiju prije braka. Nema smisla zenu tretirati kao sveticu 24/7, imaju i one potrebe kao i mi. Besmisleno mi je cuti imas zene za ljubav i postovanje, normalno da ces postovati svoju zenu, ali neces je postovati svaki minut. Kad dodjes u spavacu, mozda i ona hoce svasta da proba :mrgreen:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 03 sep 2020, 11:44

FoSte95 je napisao/la:
03 sep 2020, 08:52
Derdiyok je napisao/la:
02 sep 2020, 23:56
Kakvu sam šiptarku vidio u pekari :ljepota: Proviri samo na vrata. Pitam radnicu ko je, govori od gazde kćerka, i mijenjaće je u petak. Haj ti njoj reci da znam reći "Te dua" i da ću doći u petak.

Subota mi je rezervisana za neku udatu. I to ne bih ni saznao da je udata da mi jaran nije rekao. Eto kolike sam sreće :rol:
Dex je napisao/la:
02 sep 2020, 20:22
Zamisli osudit ženu jer ima drušvenu mrežu, ccc kakvi kiskevi ybtee
Haj ti mijenjaj profilnu, stigao ti onaj žućo iz Ajaxa. :mrgreen:
De mi reci na koju foru te udate kalemiš :kafa:
Kad ostariš sam shvatićeš :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 11:48

Dex je napisao/la:
03 sep 2020, 11:39


zar trebe vole slušat o nezavnisnim mađarskim filmovima čiji je budžet manji od budžeta općine zavidovići :mrgreen:
:rol:

Bela Tarr i Satantango, al još nisam upoznao takvu :rol:

Za sad su ove što im je vrh kad spomeneš tri metra iznad neba :rol:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 11:53

Bundesliga je napisao/la:
03 sep 2020, 11:42
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:10
Zar nije licemjerno odbijati muškarce prije (ne mislim samo za seks nego i za vezu i brak) i praviti se fina a onda se u braku tako ponašati.

Ponašati se kao da ne zna šta je ona stvar a onda odjednom hoće da je udaraš kao Rocco Sifredi :rol:
Normalno da je licemjerno ali zene su takve. Ti si psiholog, trebao bi to znati. Nece ti direktno reci odmah polizi me citavu :mrgreen:. Nisu one kao mi po tom pitanju, a naravno da zele. Ako ti hoces seks, a ona je zainteresovana za tebe, onda ona hoce duplo vise. Ne pricam samo za brak, vec i u vezi ih ima koje djeluju fino i posteno, ali nemas pojma sta ona hoce ili nece dok ne pokusas. Poenta je da svaka hoce, ali neke smiju ili ne smiju prije braka. Nema smisla zenu tretirati kao sveticu 24/7, imaju i one potrebe kao i mi. Besmisleno mi je cuti imas zene za ljubav i postovanje, normalno da ces postovati svoju zenu, ali neces je postovati svaki minut. Kad dodjes u spavacu, mozda i ona hoce svasta da proba :mrgreen:
Kad ih ne tretiraš tako onda se bune što ih ne tretiraš, a kad ih tretiraš i fin si onda je problem što si previše fin, one hoće nešto drugo, nikad da pogodiš :mrgreen:

Šta mi ima glumiti neku sveticu, jedno pričati a drugo željeti, ako hoćeš nešto reci, ako nećeš opet reci, zar nije to jednostavnije. Al što bi bilo jednostavno kad može komplikovano.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Dex » 03 sep 2020, 11:53

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:48
Dex je napisao/la:
03 sep 2020, 11:39


zar trebe vole slušat o nezavnisnim mađarskim filmovima čiji je budžet manji od budžeta općine zavidovići :mrgreen:
:rol:

Bela Tarr i Satantango, al još nisam upoznao takvu :rol:

Za sad su ove što im je vrh kad spomeneš tri metra iznad neba :rol:
kad zagusti pomeni notebook i krive su zvijezde :mrgreen:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 11:56

Ima blejzer ovih što vole italijanski neorealizam i francuski novi val, al neće papak da me upozna :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la LlullSergio » 03 sep 2020, 11:57

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:10
LlullSergio je napisao/la:
03 sep 2020, 11:01

Mislim da nije o tome covjek pricao :D

Vec i ta koja je fina,postena nece citav zivot da bude netaknuta.Vec ceka brak i nece prije toga da je svako lupa i udara :mrgreen:
Zar nije licemjerno odbijati muškarce prije (ne mislim samo za seks nego i za vezu i brak) i praviti se fina a onda se u braku tako ponašati.

Ponašati se kao da ne zna šta je ona stvar a onda odjednom hoće da je udaraš kao Rocco Sifredi :rol:
Pa nije.

Gore je da se ponaša ko javno dobro, pa onda poslije 10 godina ah niko me neće. To je čak i odraz jakog karaktera.

Uprkos potrebama i željama nije dopustila da je trpa svaka oj.ebina.

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 03 sep 2020, 12:06

rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:53
Šta mi ima glumiti neku sveticu, jedno pričati a drugo željeti, ako hoćeš nešto reci, ako nećeš opet reci, zar nije to jednostavnije. Al što bi bilo jednostavno kad može komplikovano.
E jbg sad :urnebes:. Pa sta bi ti prvi mislio o takvoj curi koja ti direktno kaze sta hoce? Mislio bi da je k.urva i ne bi htio nista ozbiljno s njom. Treba to suptilno. Imaju i one potrebe i ne treba ih osudjivati zbog toga i klasifikovati u postene i nepostene. Sve one trebaju i neplatonsku ljubav na kraju. Razumijem ja ovu mladjariju, svi smo bili takvi i mislili da je cura u koju se zaljubimo olicenje postenja i ne bi je dirnuli bez pristanka. Ali i zene hoce da budemo muskarci, da sami preuzmemo inicijativu, to im se vise svidja. Ako je gledas kao Boga, normalno da ce misliti vidi ovog jadnika.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8048
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rigoletto » 03 sep 2020, 12:08

MaliUziVertikalni je napisao/la:
03 sep 2020, 11:21
Seenaju vas jer ste dosadni
Jel tocno da su tebe za osobnu slikali s vrha Majevice da bi ti citava glava mogla stat?
goveđigulašmajka

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 12:09

LlullSergio je napisao/la:
03 sep 2020, 11:57
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:10
LlullSergio je napisao/la:
03 sep 2020, 11:01

Mislim da nije o tome covjek pricao :D

Vec i ta koja je fina,postena nece citav zivot da bude netaknuta.Vec ceka brak i nece prije toga da je svako lupa i udara :mrgreen:
Zar nije licemjerno odbijati muškarce prije (ne mislim samo za seks nego i za vezu i brak) i praviti se fina a onda se u braku tako ponašati.

Ponašati se kao da ne zna šta je ona stvar a onda odjednom hoće da je udaraš kao Rocco Sifredi :rol:
Pa nije.

Gore je da se ponaša ko javno dobro, pa onda poslije 10 godina ah niko me neće. To je čak i odraz jakog karaktera.

Uprkos potrebama i željama nije dopustila da je trpa svaka oj.ebina.
Hoces da kazes da sam oyebina :rol: :mrgreen:

Pa kako zna da je hocu trpati, mozda hocu nesto ozbiljnije :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
MaliUziVertikalni
Postovi: 1325
Pridružen/a: 02 mar 2020, 19:17
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la MaliUziVertikalni » 03 sep 2020, 12:13

Rigoletto je napisao/la:
03 sep 2020, 12:08
MaliUziVertikalni je napisao/la:
03 sep 2020, 11:21
Seenaju vas jer ste dosadni
Jel tocno da su tebe za osobnu slikali s vrha Majevice da bi ti citava glava mogla stat?
Nije, nemam jos 18.

@rio zasto mi brises postove koji su skroz uredu?
no homo.
dua lipa.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 03 sep 2020, 12:14

Bundesliga je napisao/la:
03 sep 2020, 12:06
rio_Ferdy88 je napisao/la:
03 sep 2020, 11:53
Šta mi ima glumiti neku sveticu, jedno pričati a drugo željeti, ako hoćeš nešto reci, ako nećeš opet reci, zar nije to jednostavnije. Al što bi bilo jednostavno kad može komplikovano.
E jbg sad :urnebes:. Pa sta bi ti prvi mislio o takvoj curi koja ti direktno kaze sta hoce? Mislio bi da je k.urva i ne bi htio nista ozbiljno s njom. Treba to suptilno. Imaju i one potrebe i ne treba ih osudjivati zbog toga i klasifikovati u postene i nepostene. Sve one trebaju i neplatonsku ljubav na kraju. Razumijem ja ovu mladjariju, svi smo bili takvi i mislili da je cura u koju se zaljubimo olicenje postenja i ne bi je dirnuli bez pristanka. Ali i zene hoce da budemo muskarci, da sami preuzmemo inicijativu, to im se vise svidja. Ako je gledas kao Boga, normalno da ce misliti vidi ovog jadnika.
Ne osudjujem uopste, samo mi nije jasno ako jedno prica a drugo radi, kaze ovamo hoce finog muskarca, ti sve fino sa njom i na kraju nisi za nju jer si previse fin. Onda i to biti muskarac ne kontam sta znaci, da joj odmah puknem zvaku na prvom dejtu u dobijem samarcinu i budem prozvan napasnikom :mrgreen:

Ne mozes biti pametan :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: RacioEmocionalan, Surreal i 35 gostiju.