FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Ko je najbolja opcija za novog trenera?

Anketa je završila: 27 feb 2024, 21:50.

Hansi Flick
10
21%
Imanol Alguacil
0
Nema glasova.
Julian Nagelsmann
14
29%
Michel
1
2%
Rafa Marquez
6
13%
Roberto de Zerbi
8
17%
Thiago Motta
5
10%
neko drugi
4
8%
 
Ukupno glasova: 48

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 sep 2020, 23:02

Al zato Đini 11 izgubljenih, bit ce perverzija gledat ga s kilavim dizelasom
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:03

---------------Stegen----------------


---Semedo---Tobido---Lenglet---Firpo--


-----Pjanić------De Jong-----Puiq---


-----Dembele-----Messi-----Fati-----


Jedini sastav koji bi značio "korak napred" ka stvaranju nove ekipe i obračunom sa ohebinama. Nažalost tu ne bi trebao biti ni Semedo ni naravno Messi ali šta je tu je. Naravno treba videti može li se ko još dovesti naročito na mesto beka...

Neće ovaj tim svakako biti konkurentan u LP a ko da bi onaj bio?....U Primeri je svašta moguće iako naravno nije favorit. Ali ovo je svakako nešto što bi značilo obračun sa starim...što igračima što sistemom igre.

Da, nema španaca (ne računam tu ni Ansua)....ali tako je kako je, trenutno ni jedan španac nije zaslužio da bude u sastavu Barse i to je fakat

Ispravka.....tu je mali Riki ;)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 sep 2020, 23:08

parangal je napisao/la:
04 sep 2020, 23:03
---------------Stegen----------------


---Semedo---Tobido---Lenglet---Firpo--


-----Pjanić------De Jong-----Puiq---


-----Dembele-----Messi-----Fati-----


Jedini sastav koji bi značio "korak napred" ka stvaranju nove ekipe i obračunom sa ohebinama. Nažalost tu ne bi trebao biti ni Semedo ni naravno Messi ali šta je tu je. Naravno treba videti može li se ko još dovesti naročito na mesto beka...

Neće ovaj tim svakako biti konkurentan u LP a ko da bi onaj bio?....U Primeri je svašta moguće iako naravno nije favorit. Ali ovo je svakako nešto što bi značilo obračun sa starim...što igračima što sistemom igre.

Da, nema španaca (ne računam tu ni Ansua)....ali tako je kako je, trenutno ni jedan španac nije zaslužio da bude u sastavu Barse i to je fakat

Ispravka.....tu je mali Riki ;)
Trebas dodat jos jednog veznjaka koji ce doci i Griezmann. Nadam se da ce Koeman to sve poslozit.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:08

Naravno da nemam iluzija da će bezmudi Koeman izvesti ovakav tim....i dalje će španske ojebine uzimati mesto mladićima ;)

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 04 sep 2020, 23:12

Problem je što neće sjediti i Griezmann i Coutinho. Prevelike plate za takav poduhvat. I tu ga Riqui puši. Nažalost.

Baš je **** zadatak uklopit Messija i Griezmanna, a da ne ispašta neka druga linija u timu ili sam napad. Zato ja i forsiram toliko tu 4231, ali tu krila baš moraju igrati odbranu.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:16

leorey je napisao/la:
04 sep 2020, 23:08
Trebas dodat jos jednog veznjaka koji ce doci i Griezmann. Nadam se da ce Koeman to sve poslozit.
Nisam ja zaboravio Grizmana....nažalost qurate je sreće ovom odlukom Messija inače bi bio umesto njega. On je pokazao da je i levo i desno totalno neupotrebljiv pa prema tome klupa šta da mu radim ;) ....isto važi za Coua...

Kakav još jedan veznjak? Pa imaš ih koliko hoćeš od Rafinje, Roberta, Alene pa nadalje....ali SAMO klupa i dokazivanje...ovo gore je prvi tim (od postojećeg)

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 04 sep 2020, 23:27

Da je pacov predsjednik nesposoban i pakshu to smo odavno znali, ali nas je problem sto je mesi pakshu

Ove stvari o kojima prica sad, trebao je i morao pricati prije dvije tri godine, ali nije, zasto - zato sto je u blamiranju i sramocenju naseg voljenog kluba i mesi licno dao golem i mozda i najveci doprinos

Kakav god je predsjednik kreten, kakve god je igrace i trenere dovodio, nekako smo gurali do pred kraj sezone i onda su se desavale bruke i sramote, roma i liverpool imas i dobar rezultat u prvoj tekmi i onda podbaci ekipa u revansu, a podbaci i mesi i bude ponajgori, hoda, suti, teleći pogledi... Sramota je to za kapitena i glavnog igraca, nije tu vise predsjednik bitan, stvari se rjesavaju na terenu, i messi ko glavni igrac da je povukao samo 15 minuta u tim utakmicama barca bi imala trofej dva lige prvaka vise

Ali nije, i nije mu tu pacov kriv koliki god da je smetljar, mesi je najvise kriv sam sebi i svima nama, zato je trebao otici za dobro naseg kluba

Ima tu vise problema, al glavni je sto je mesiheva zasicenost fudbalom uopste i nema tog predsjednika ili trenera koji ce tu nesto promijeniti, za dobro kluba najbolje bi bilo da su i mesi i pacov otisli, al na zalost ostaju obojica i izgubit cemo jos jednu godinu, a svaka izgubljena godina znaci sve tezi oporavak i podmladjivanje ekipe

Neke nade mozda i ima s kumanom i mesijem u spicu, al i to dabogda, ja sam muvtu poziciju zagovarao prije dvije godine, sad dabogda da i to moze igrati koliko se zapustio
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:27

messilla je napisao/la:
04 sep 2020, 23:12
Problem je što neće sjediti i Griezmann i Coutinho. Prevelike plate za takav poduhvat.
Neće tu biti problema ako im društvo na klupi budu pravili Pique, Bus i Alba.....ali naravno da se to neće desiti i ja nemam iluzija već sam samo predočio kako bi trebalo biti ako se želi oporavak...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 sep 2020, 23:33

parangal je napisao/la:
04 sep 2020, 23:16
leorey je napisao/la:
04 sep 2020, 23:08
Trebas dodat jos jednog veznjaka koji ce doci i Griezmann. Nadam se da ce Koeman to sve poslozit.
Nisam ja zaboravio Grizmana....nažalost qurate je sreće ovom odlukom Messija inače bi bio umesto njega. On je pokazao da je i levo i desno totalno neupotrebljiv pa prema tome klupa šta da mu radim ;) ....isto važi za Coua...

Kakav još jedan veznjak? Pa imaš ih koliko hoćeš od Rafinje, Roberta, Alene pa nadalje....ali SAMO klupa i dokazivanje...ovo gore je prvi tim (od postojećeg)
Ne znam, bit ce najbolje vidjeti na terenu.

U ovoj prici je jedino pozitivno sto je sad bas sve izaslo na vidjelo, kad ti najbolji igrac kluba JAVNO kaze da nije zadovoljan projektom zadnjih godina.
Ligu prvaka mozes osvojiti ili ne, ali bitno je natjecati se na visokom nivou
onda je tu sve jasno. Sad ovo moze biti samo pozitivan sok, a u martu svakako uprava odlazi.

Ja sam misljenja da NE MOZE gore od ove sezone, bar sto se tice Lige i igre.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:36

Romariooo je napisao/la:
04 sep 2020, 23:27
Ali nije, i nije mu tu pacov kriv koliki god da je smetljar, mesi je najvise kriv sam sebi i svima nama, zato je trebao otici za dobro naseg kluba
Drug gotovo je...to zaboravi. Nemaš više prava bilo šta Messiju reći. On je časno i pošteno želeo da ode ;)

Sad može uzeti stolicu i sedeti na centru niko mu (bar u klubu) nema pravo ništa reći...on je bar pokazao da i ima muda a i pameti da zna kada je vreme da napusti Barsu za njeno dobro...više nema odgovornost ;)

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 04 sep 2020, 23:37

Dobro ba dokle cete vise razglabati. Stavljena je tacka. Hajde okrenimo se buducnosti..
@igrajlopte 🐦

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 04 sep 2020, 23:44

................... Stegen...............
Semedo... Pike...... Umtiti.... Alba
................de jong... Pjanic.......
..grizman............coutinjo.......dembele
......................... Messi.............

Ova ekipa, ako kuman ozivi umtitija, dembu, grizmana, coutinja i mesija koliko toliko ima potencijal., ako svi budu na nekom solidnom nivou, imat cemo i najacu ekipu na svijetu, no ajd znaj
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 sep 2020, 23:47

Romariooo je napisao/la:
04 sep 2020, 23:44
................... Stegen...............
Semedo... Pike...... Umtiti.... Alba
................de jong... Pjanic.......
..grizman............coutinjo.......dembele
......................... Messi.............

Ova ekipa, ako kuman ozivi umtitija, dembu, grizmana, coutinja i mesija koliko toliko ima potencijal., ako svi budu na nekom solidnom nivou, imat cemo i najacu ekipu na svijetu, no ajd znaj

Na papiru najjaca ekipa na svijetu, ekipa od preko milijardu eura, ali samo na papiru. :mrgreen:

Samo izbaci Umtitija, on je gotov igrac. A i Griezmann nije krilo ybg.

Dobro je sto je Messi pomenuo los projekat, ali isto tako, ono sto su oni prikazali na terenu zadnjih godina je za povracanje u Europi, realno.

Imas 3:0. Imas zicer za 4:0. Onda u uzvratu gubis 4:0 gdje bi ti u finalu dosao Tottenham i vjerovatno tripleta. Kako je tu uprava kriva majke ti?

Da se razumijemo, to je najgora uprava svih vremena, ali oni mogu bit krivi za povlacenje krivih poteza, nikako za ono na terenu ako si vec dobio prve tekme i tako bio dominantan u ligi.

Nidje veze dakle.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 04 sep 2020, 23:48

leorey je napisao/la:
04 sep 2020, 23:33

Ja sam misljenja da NE MOZE gore od ove sezone, bar sto se tice Lige i igre.
Naravno da može...dokle god se španska CRNA TROJKA nalazi u klubu....u ostalom vreme i pokazuje iz godine u godinu....od Rima do Lisabona preko Liverpula svake godine prevazidju sami sebe u blamaži... ;)

I opet da ponovim....nije Messi napao Abidala zašto je dao onu izjavu nego je tražio od njega da imenuje krivce jer javnost naravno napada njega da je kolovodja. UVEK je to bila "crna trojka" a Messi nemoćan (kao i Xavi) da to javno iznese posle svih godina druženja a uprava bez muda (to pokazuje da niko od njih nije ni pomenut za odlazak iz kluba) da ih najuri...

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 04 sep 2020, 23:51

parangal je napisao/la:
04 sep 2020, 23:48
leorey je napisao/la:
04 sep 2020, 23:33

Ja sam misljenja da NE MOZE gore od ove sezone, bar sto se tice Lige i igre.
Naravno da može...dokle god se španska CRNA TROJKA nalazi u klubu....u ostalom vreme i pokazuje iz godine u godinu....od Rima do Lisabona preko Liverpula svake godine prevazidju sami sebe u blamaži... ;)

I opet da ponovim....nije Messi napao Abidala zašto je dao onu izjavu nego je tražio od njega da imenuje krivce jer javnost naravno napada njega da je kolovodja. UVEK je to bila "crna trojka" a Messi nemoćan (kao i Xavi) da to javno iznese posle svih godina druženja a uprava bez muda (to pokazuje da niko od njih nije ni pomenut za odlazak iz kluba) da ih najuri...
messilla je to dobro objasnio, Bartini novinari su objavljivali takve stvari na drustvenim mrezama, sikanirali.

Sto moze samo jedan bolestan covjek i egocentrik. A s druge strane, nisi nikad recimo za ovih 5 godina mogao naci JEDAN JEDINI clanak BILO KOJIH spanskih novina gdje se prica lose o predsjedniku.

Cudno bgm jer zna se sta je Perez u Spaniji pa ih je bilo kamara kad su rezultati bili losi.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 05 sep 2020, 00:04

Pa ljudi da li ste vi normalni.....Gerard Piqué je vlasnik teniskog Davis cup-a na 99 godina, vlasnik 2 nižerazredna španska kluba, vrlo aktivan u politici sa ozbiljnim ambicijama u budućnosti. Pa kad on trenira? Zanima li ga uopšte profesionalizam na terenu? Dajte primer samo JEDNOG igrača u istoriji koji je u aktivnim igračkim danima bio BIZNISMEN? Njega fudbal ne zanima.....ON je No1 čovek u FC Barcelona

On je u FC Barcelonu doveo svog prijatelja Hiroshi Mikitanua (vlasnik Rakutena) i uz pomoć njegovog ogromnog novca planira da se vrlo brzo pravo sa terena ustoliči na mesto predsednika kluba....ON JE TAJ na koga je Abidal mislio ali nije imao muda da izgovori ;)

btw. uz pomoć Hiroshi Mikitaniua i njegovog novca je i otkupio prava na Davis cup ;)
Zadnja izmjena: parangal, dana/u 05 sep 2020, 00:09, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 05 sep 2020, 00:08

Stvarno ne razumijem zašto se Depay povezuje sa Barcelonom. Gotivno mi je ovo što radi u Lyonu, može pokriti i lijevo krilo i devetku, nije čak ni tih 25 miliona što se spominje puno, ali nije to taj kalibar.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 05 sep 2020, 00:16

A za ćoravog Bartomeua nema nedoumica...on pravo iz fotelje ide tamo gde su bila i njegova dva predhodnika Laporta i Sandruco....u ćorku :mrgreen:

let3
Postovi: 28945
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 05 sep 2020, 00:22

Pique ne trenira ozbiljno vec 3 godine, a ovdje ga se i dalje stavlja u prvih 11 :crazy: mada je i kao takav među boljim stoperima lige :lol: :tokralju: što kaže ovaj - covjek je odavno biznismen kojem je igranje fudbala u Barci samo zanimacija i hobi.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 05 sep 2020, 00:28

let3 je napisao/la:
05 sep 2020, 00:22
Pique ne trenira ozbiljno vec 3 godine, a ovdje ga se i dalje stavlja u prvih 11 :crazy: mada je i kao takav među boljim stoperima lige :lol: :tokralju: što kaže ovaj - covjek je odavno biznismen kojem je igranje fudbala u Barci samo zanimacija i hobi.
da docekam da i ti kazes nesto protiv la masijca
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.