Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12643
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerkolfc » 10 sep 2020, 05:22

Wandelanoite je napisao/la:
10 sep 2020, 00:39
S obzirom da je prosle sezone nosio peskire Luwawuu, Kurucsu ove ce Durantu sto je svakako napredak.
Misliš da će ga zadržati u rosteru? Ja čisto sumnjam.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la edin139 » 10 sep 2020, 07:12

nerkolfc je napisao/la:
10 sep 2020, 05:22
Wandelanoite je napisao/la:
10 sep 2020, 00:39
S obzirom da je prosle sezone nosio peskire Luwawuu, Kurucsu ove ce Durantu sto je svakako napredak.
Misliš da će ga zadržati u rosteru? Ja čisto sumnjam.
Al fakat ko vidi samo jedan razlog da ostane u rosteru?

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hule_barca » 10 sep 2020, 09:00

Bez trunke samokritičnosti. Ja da sam davao izjave kakve je on davao i koje i sada daje, pa ja ne bih ni dolazio u Sarajevo, nego bih zapeo raditi na sebi, kako bih opravdao rečeno. On došao na odmor kao da je prsten osvojio. Mislim, neka radi šta god poželi, ćejfa mi se, ali on što više najavljuje napredak, ja samo vidim veći pad.
FK "Mladost" Kikači

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la NEZALAGANJE » 10 sep 2020, 12:24

edin139 je napisao/la:
10 sep 2020, 07:12
nerkolfc je napisao/la:
10 sep 2020, 05:22
Wandelanoite je napisao/la:
10 sep 2020, 00:39
S obzirom da je prosle sezone nosio peskire Luwawuu, Kurucsu ove ce Durantu sto je svakako napredak.
Misliš da će ga zadržati u rosteru? Ja čisto sumnjam.
Al fakat ko vidi samo jedan razlog da ostane u rosteru?
Mislim da su 2 razloga sto ostaje za rosteru za narednu, a moguce i onu tamo sezonu.

Prvi, on je jos na rookie ugovoru i to je uvijek jeftina opcija za zadrzati.Posebno kad je BKN vec ulozio OGROMNE pare na 5-6 igraca.U prevodu, van toga mogu nuditi samo minimalce i Musa se tu uklapa.

I drugi, teoretski jos uvijek moze biti nesto od njega, tako da BKN moze cekati.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chapman1886 » 10 sep 2020, 12:28

hule_barca je napisao/la:
10 sep 2020, 09:00
Bez trunke samokritičnosti. Ja da sam davao izjave kakve je on davao i koje i sada daje, pa ja ne bih ni dolazio u Sarajevo, nego bih zapeo raditi na sebi, kako bih opravdao rečeno. On došao na odmor kao da je prsten osvojio. Mislim, neka radi šta god poželi, ćejfa mi se, ali on što više najavljuje napredak, ja samo vidim veći pad.
jak je na riječima.
Samo Sloboda | COYG

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hule_barca » 10 sep 2020, 12:46

Hajd što je on jak na riječima, ali što ne mogu da shvatim ove naše kvazi novinare, koji ga pumpaju u nebesa. Na početku članka gdje se nalazi videozapis kaže Musa igrao fenomenalno pri kraju sezone. Nisam dosad pročitao nijedan kvalitetan članak kada je Musa u pitanju, a u kojem bi bilo posvećeno nekoliko redova analizi njegovog stanja i zašto mu se dešava to što se dešava, a čim zabije koji poen, odmah dizanje u nebesa. Je li to problem napisati nešto konstruktivno i realno ili će odmah biti gdje ćeš na Musu, to je naše dijete, patriota,...
FK "Mladost" Kikači

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 10 sep 2020, 15:51

Tracy Mcgready laze gore nego Musa. Znaci stoji mu fino klip u kojem Musa tacno kaze zavrsio sam jako sezonu sa nekih 8-10 utakmica sa dvocifrenim ucinkom, ali Tracy nam ipak kaze da vjerujemo njemu a ne ocima i usima i da je Musa mislio na citavu sezonu :mrgreen:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 10 sep 2020, 16:03

hule_barca je napisao/la:
10 sep 2020, 12:46
Hajd što je on jak na riječima, ali što ne mogu da shvatim ove naše kvazi novinare, koji ga pumpaju u nebesa. Na početku članka gdje se nalazi videozapis kaže Musa igrao fenomenalno pri kraju sezone. Nisam dosad pročitao nijedan kvalitetan članak kada je Musa u pitanju, a u kojem bi bilo posvećeno nekoliko redova analizi njegovog stanja i zašto mu se dešava to što se dešava, a čim zabije koji poen, odmah dizanje u nebesa. Je li to problem napisati nešto konstruktivno i realno ili će odmah biti gdje ćeš na Musu, to je naše dijete, patriota,...
Zato sto u Bosni i Hercegovini novinari ne postoje to je mitski pojam, postoje samo poltroni i dupeuvlakaci. A sa druge strane moras da shvatis publika u Bosni i Hercegovini je zeljna uspjeha zeli dobre vijesti i one se prodaju, tako da publika zeli vijest "Musa sjajan protiv aktuelnog prvaka Raptorsa, zabio je 13 poena".. Koga boli ku?ac sto je zabio pola iz slobodnih u garbage timeu protiv rezervne postave uz ocajan sut iz igre. Ljudi ne zele objektivnu analizu ili nedaj boze kritiku, to se ne prodaje.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 10 sep 2020, 16:04

Beko je napisao/la:
09 sep 2020, 21:10
Famelija Musa misli da se u Bosni ne prati NBA košarka i statistike iste. A sa ovim arogantnim ponašanjem je gori od diasporaca krajiških. Fikret, Fikretov braco, Dzanan, Dzananov braco sve isti kalup. Taj neki bosansko-seljački elitni kalup.
Da nisi i ti iz Krajine :?:

SWOT
Postovi: 706
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SWOT » 10 sep 2020, 16:27

Beko je napisao/la:
09 sep 2020, 21:10
Famelija Musa misli da se u Bosni ne prati NBA košarka i statistike iste. A sa ovim arogantnim ponašanjem je gori od diasporaca krajiških. Fikret, Fikretov braco, Dzanan, Dzananov braco sve isti kalup. Taj neki bosansko-seljački elitni kalup.
Molimo vas da ne svrstavate Bišćane u Krajišnike, oni nisu ni K od Krajišnika, čast izuzecima.
Svaki pravi Krajisnik zna da su vecina Bišćana nepouzdane d.kadzije, glumci i bahato arogantni, cast naravno izuzecima.
Cazinjani, Kladušani, Krupljani i Sanjani imaju drugaciji mentalitet i super su ljudi koji imaju svoju crtu. Dok bišćane vole kalkulisat i špekulirati, a kod pravih krajišnik ces uvijek znat na čemu si.

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 10 sep 2020, 16:46

SWOT je napisao/la:
10 sep 2020, 16:27
Beko je napisao/la:
09 sep 2020, 21:10
Famelija Musa misli da se u Bosni ne prati NBA košarka i statistike iste. A sa ovim arogantnim ponašanjem je gori od diasporaca krajiških. Fikret, Fikretov braco, Dzanan, Dzananov braco sve isti kalup. Taj neki bosansko-seljački elitni kalup.
Molimo vas da ne svrstavate Bišćane u Krajišnike, oni nisu ni K od Krajišnika, čast izuzecima.
Svaki pravi Krajisnik zna da su vecina Bišćana nepouzdane d.kadzije, glumci i bahato arogantni, cast naravno izuzecima.
Cazinjani, Kladušani, Krupljani i Sanjani imaju drugaciji mentalitet i super su ljudi koji imaju svoju crtu. Dok bišćane vole kalkulisat i špekulirati, a kod pravih krajišnik ces uvijek znat na čemu si.
Pa od svih tih mjesta se Bihac vodi kao Grad ,ne znam kako oni opet nisi dobri :mrgreen: Bio Sam jednom u Cazinu ,nisam rijec razumio Kada progovore :mrgreen: a Kladusani su dokazali tko i sta su Babini :mrgreen:

Btw,Dzanana Samo Misko moze spasiti a nikako burazer Dzanan Koji je prije vodio razgovore i sa savezom.

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Beko » 10 sep 2020, 18:16

lumani je napisao/la:
10 sep 2020, 16:04
Beko je napisao/la:
09 sep 2020, 21:10
Famelija Musa misli da se u Bosni ne prati NBA košarka i statistike iste. A sa ovim arogantnim ponašanjem je gori od diasporaca krajiških. Fikret, Fikretov braco, Dzanan, Dzananov braco sve isti kalup. Taj neki bosansko-seljački elitni kalup.
Da nisi i ti iz Krajine :?:
Fajtovci.

Ja da sam Musa, ja ne bi silazio sa Grabeza 3 mjeseca.

Do duše i ja sam stalno na Grmeču trčim.

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Swanfilter » 10 sep 2020, 18:30

Bolje bi mu bilo da na Bigramu suta od sabaha do jacije.
Je...o te Skaka ...

Znam da ima jezicinu, a ono sa Mirzom je dokaz i arogancije. Ali sam sebi govorio, ajd, mozda sta i bude od njega.

Musa, sine, veht si. Ono sto ti pruzas, i ja bih, keve mi.

I na onu, da se do sada prilagođavao i da tek sada ide ono pravo, ponovo sebi u jednom trenutku rekoh, ajd, mozda je bas tako jer on izjavljuje.

Ma mrs ...

SWOT
Postovi: 706
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SWOT » 10 sep 2020, 18:59

lumani je napisao/la:
10 sep 2020, 16:46
SWOT je napisao/la:
10 sep 2020, 16:27
Beko je napisao/la:
09 sep 2020, 21:10
Famelija Musa misli da se u Bosni ne prati NBA košarka i statistike iste. A sa ovim arogantnim ponašanjem je gori od diasporaca krajiških. Fikret, Fikretov braco, Dzanan, Dzananov braco sve isti kalup. Taj neki bosansko-seljački elitni kalup.
Molimo vas da ne svrstavate Bišćane u Krajišnike, oni nisu ni K od Krajišnika, čast izuzecima.
Svaki pravi Krajisnik zna da su vecina Bišćana nepouzdane d.kadzije, glumci i bahato arogantni, cast naravno izuzecima.
Cazinjani, Kladušani, Krupljani i Sanjani imaju drugaciji mentalitet i super su ljudi koji imaju svoju crtu. Dok bišćane vole kalkulisat i špekulirati, a kod pravih krajišnik ces uvijek znat na čemu si.
Pa od svih tih mjesta se Bihac vodi kao Grad ,ne znam kako oni opet nisi dobri :mrgreen: Bio Sam jednom u Cazinu ,nisam rijec razumio Kada progovore :mrgreen: a Kladusani su dokazali tko i sta su Babini :mrgreen:

Btw,Dzanana Samo Misko moze spasiti a nikako burazer Dzanan Koji je prije vodio razgovore i sa savezom.
Dobro pripazi ako kad budes isao u Kladušu sa tim da su svi Kladušani babini. Zbog toga lako mozes biti ispleskan ako naletis na pogresnu osobu...

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 10 sep 2020, 19:35

SWOT je napisao/la:
10 sep 2020, 18:59
lumani je napisao/la:
10 sep 2020, 16:46
SWOT je napisao/la:
10 sep 2020, 16:27


Molimo vas da ne svrstavate Bišćane u Krajišnike, oni nisu ni K od Krajišnika, čast izuzecima.
Svaki pravi Krajisnik zna da su vecina Bišćana nepouzdane d.kadzije, glumci i bahato arogantni, cast naravno izuzecima.
Cazinjani, Kladušani, Krupljani i Sanjani imaju drugaciji mentalitet i super su ljudi koji imaju svoju crtu. Dok bišćane vole kalkulisat i špekulirati, a kod pravih krajišnik ces uvijek znat na čemu si.
Pa od svih tih mjesta se Bihac vodi kao Grad ,ne znam kako oni opet nisi dobri :mrgreen: Bio Sam jednom u Cazinu ,nisam rijec razumio Kada progovore :mrgreen: a Kladusani su dokazali tko i sta su Babini :mrgreen:

Btw,Dzanana Samo Misko moze spasiti a nikako burazer Dzanan Koji je prije vodio razgovore i sa savezom.
Dobro pripazi ako kad budes isao u Kladušu sa tim da su svi Kladušani babini. Zbog toga lako mozes biti ispleskan ako naletis na pogresnu osobu...

Isto Tako i ti Kada odes U Bihac..Daleko Sam ja od Kladuse,niti planiram ici :!:

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chapman1886 » 10 sep 2020, 19:37

japa je napisao/la:
10 sep 2020, 16:03
hule_barca je napisao/la:
10 sep 2020, 12:46
Hajd što je on jak na riječima, ali što ne mogu da shvatim ove naše kvazi novinare, koji ga pumpaju u nebesa. Na početku članka gdje se nalazi videozapis kaže Musa igrao fenomenalno pri kraju sezone. Nisam dosad pročitao nijedan kvalitetan članak kada je Musa u pitanju, a u kojem bi bilo posvećeno nekoliko redova analizi njegovog stanja i zašto mu se dešava to što se dešava, a čim zabije koji poen, odmah dizanje u nebesa. Je li to problem napisati nešto konstruktivno i realno ili će odmah biti gdje ćeš na Musu, to je naše dijete, patriota,...
Zato sto u Bosni i Hercegovini novinari ne postoje to je mitski pojam, postoje samo poltroni i dupeuvlakaci. A sa druge strane moras da shvatis publika u Bosni i Hercegovini je zeljna uspjeha zeli dobre vijesti i one se prodaju, tako da publika zeli vijest "Musa sjajan protiv aktuelnog prvaka Raptorsa, zabio je 13 poena".. Koga boli ku?ac sto je zabio pola iz slobodnih u garbage timeu protiv rezervne postave uz ocajan sut iz igre. Ljudi ne zele objektivnu analizu ili nedaj boze kritiku, to se ne prodaje.
istina živa,najveći šljam i dno
Samo Sloboda | COYG

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la 90minut » 10 sep 2020, 20:21

Nisu ni šljam ni dno koliko je do toga što jednostavno ne poznaju košarku.

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Beko » 12 sep 2020, 08:29

Jedan odmara posle tezke sezone na relaciji Sarajevo, Dubrovnik i Bihač, a drugi „trči“ na Triglav i več provodi vreme u teretani sa svojom trenerskom ekipom.


Red Bull ti da krila.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 sep 2020, 08:03

ova ga je treba unazadila
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 15 sep 2020, 10:42

QUARTERBACK je napisao/la:
15 sep 2020, 08:03
ova ga je treba unazadila
Eto ti znaš ko ga je unazadio. :facepalm:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ascinica i 7 gostiju.