Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la tajger » 19 sep 2020, 21:03

Treba mu Mesija i Ronalda dovesti vidis da je Palas za njega nepobjediv

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la staragarda » 19 sep 2020, 21:23

Al hajde i to pa izgubit...pišaj ga,desi se....al kako je ono sporo,negledljivo....užas...igrači se ko pokemoni sudaraju...strašno
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 19 sep 2020, 21:41

United - CP 1-3

Analiza

Van de Beek, Bruno, De Gea i duduci najbolje receno

Ali ovo je samo slag na tortu ova 2 mjeseca transfer roka gdje je bankar prva violina sto se tice transfera kluba dakle on je taj koji evo i sedmu godinu procjenjuje da li treba neki igrac doci u klub ili ne a virus im dosao kao narucen za izgovor

slika

Ali ni Ole ne treba proci bez kritika pateticnih pocetnih 11 i ionako je ekipa kriticna i kad je "najboljih 11" na terenu a ne kad su tu izvjesni James i Fosu Mensah

Da u 2020 desna strana MUniteda cine Daniel James i Fosu Mensah

Dalje sta je jos bila katastrofa u najavi naravno Lindelof umjesto Baillya pa lud lik zna da je u situacijama kad protivnik igra na kontre potrebniji brzi i agresivniji igrac ali ne 2 spora balvana jedan pored drugog pocinju utakmicu :facepalm:

Lijeva strana Rashford--Shaw u zivotu nisam vidio 2 igraca koja bukvalno nikako ne razumiju jedan drugog na terenu Rash igra svoj neki fudbal i fazon dok ovaj iza njega samo odrađuje 90min i jedva ceka da ide kuci

Pogba nikako nije trebao poceti utakmicu lik nije spreman za vise od 30min nakon kojih je i poceo izgledati kao mrtvac

Dalje zasto se van Bissaka tek prikljucio ekipi prije 5 dana kakvo je to planiranje sezone u klubu i zbog tako lezernog pristupa se i gube bodovi

Martial losa utakmica par losih poteza uglavnom jer se prisilno vracao po loptu jer iza njega osim Brune balvan do balvana da je cekao loptu u vrhu napada vrlo moguce da ne bi imao kontakt s loptom

Sta mi je jos zapalo za oko je kad je van de Beek usao i kad je pokusao odigravati brze i kratke pasove s balvanima a ovi se oko njega poceli gubiti pa im lik rukom pokazuje da trebaju prici lopti :facepalm: lik se vjerovatno zaprepastio da likovi ne znaju osnove fudbala ono sto je on naucio u Ajaxu kad je imao 10g

Jedino pozitivno od veceras je sto tesko da ce se odigrati losija utakmica
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Belmin6 » 19 sep 2020, 22:06

Sad ce završiti sve ove transfere do petka.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 19 sep 2020, 22:07

Ma nece nemaju oni obraza.
Zeljeznicar! 1921 !

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zekicbusioc » 19 sep 2020, 22:13

Belmin6 je napisao/la:
19 sep 2020, 22:06
Sad ce završiti sve ove transfere do petka.
Koje sve,nece doc niko do 3.10 i onda ce u 2 dana

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Format » 19 sep 2020, 22:15

Mozda Telesa zavrse i to je sve. Sancho nece nigdje 100% a mozda kakvu rezervu dovedu desno tipa D.Costa
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 19 sep 2020, 22:22

Da sta sam jos zaboravio a nastavlja se sto se tice ove grupe igraca a to je igranje pod pritiskom :facepalm: likovi ne mogu odigrati pristojno utakmicu cim se povecaju ocekivanja navijaca i javnosti :facepalm: odmah znas da je katastrofa u najavi

Vjerujte mi cim se ode na -10 ili -15 na tabeli i cim navijaci dignu ruke od jos jedne sezone tad ce i ovi mentalni patuljci poceti igrati fudbal
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Saurman
Postovi: 29509
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Saurman » 19 sep 2020, 23:05

Možeš dovesti Boga oca ako nemaš jasan plan sve pada u vodu, Woodward izgleda dovodi igrače po principu koje najskuplji na tržištu tj cijene mu formiraju mišljenje o nekom igraču.Koji je kvalitet i hoće li pasati ekipi je manje važno zato Utd i tapka u mjestu sve ove godine.Ne znam po kojim ovozemaljskim zakonima mu još nisu uručili otkaz.
Zadnja izmjena: Saurman, dana/u 19 sep 2020, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Zonked
Postovi: 3008
Pridružen/a: 01 sep 2019, 23:43
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zonked » 19 sep 2020, 23:27

Zasto bi dobio otkaz kad iz ugla Glazera radi upravo ono za sta je placen i cak je prije godinu ili 2 nagrađen povecanjem plate sto ga je ucinilo najplacenijim u EPL na ovoj poziciji

Puni kasu kluba i na razne nacine te pare izvlaci za potrebe Glazera kao sto je i pokazao izvjestaj od jedne poznate financijske stranice koja se bavi tim stvarima gdje pokazuje da su u posljednjih 10g izvukli preko £800m
“You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favorite football team.” - Eric Cantona

Avatar
Saurman
Postovi: 29509
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Saurman » 19 sep 2020, 23:36

Zapitaju li se Glazeri gdje je klub bio za vrijeme Fergusona i gdje je sad, imao je klub velike prihode ranije, ima ih sad i imaće ih i u budućnosti ali šta se napravilo na sportskom planu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la collector » 20 sep 2020, 08:22

Svega vam, eto ako neko moze i ima volje pogledati reprizu tekme otkako je Donny usao, prva a ne i posljednja akcija, momak razmijeni par pasova i poce ulaziti izmedju linija odbrane i veznog kako bi pravio visak, unio pometnju, poceo kreirati ili sta vec, niko mu ne smije, nece ili ne zna da doda i samo vracaju nazad i okolisaju oko gola i idu na centriranje...

Znaci **** osnove fudbala ne znaju...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Zekicbusioc
Postovi: 146
Pridružen/a: 31 mar 2019, 22:19
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Zekicbusioc » 20 sep 2020, 09:45

Format je napisao/la:
19 sep 2020, 22:15
Mozda Telesa zavrse i to je sve. Sancho nece nigdje 100% a mozda kakvu rezervu dovedu desno tipa D.Costa
Prije bih Perisica , Costu bi ozljede zezale

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 20 sep 2020, 23:57

Ne bi mi mrsko pogledati snimak mirnih živaca, jer sam veći dio jučerašnjeg prenosa bio u obavezama. Dakle za početak - Ole - **** se, kratko i jasno. I to tri puta - zbog rostera, zbog taktike i zbog spreme. Idem redom.

Roster- nikad, ali nikad nisam vidio ekipu koja ima gore i impotentnije bokove - i naprijad i nazad. Uz mali izuzetak Shawa, ti nemaš nikoga ko može nešto ponuditi prema naprijed. Ne zna se ko je veće tele - Rashford lijevo kad ima jedan od "onih" dana, apsolutno netalentirani James desno ili Fosu-Mensah (aka "vječiti talenat") dole. Fosu Mensaha počeli puštati da radi šta hoće desno, jer su vidjeli da od njega ne prijeti ništa. Horor. Sa Wan-BIssakom opet dobijaš neku sigurnost, ali je u napadu koristan koliko i onaj holandski balvan. Idemo dalje, imaš nakipovanu sredinu nekakvih veznih, ofanzivnih veznih, "desetki"... i šta radiš onda. Naravno - dovedeš novog veznjaka. :rol: A ovamo - realno, nemaš napadača. Fali ti jedan Raul Jimenez da radi ono što bi napadač trebao da radi. Kod nas sve ovi "leptirići" - Martial, Rashford, Greenwood - preslični, prelagani za rat u 16, i previše nekonzistentni. Neće ići. Mi imamo previše nekakvih hibrida, koji su nisu ni napadači. ni desetke, ni krila. tu i tamo to bljesne, ali realno, od pobrojanog trojca u normalnim okolnostima, jedan može na teren. naravno, uz pravo krilo i napadača, nikad sva trojica. Dalje, već ispričano - nemaš krilo koje može napraviti bilo šta (pod "bilo šta" vidi Zaha protiv nas). Ko fol, ganjamo Sancha, ali ja mislim da ni oni hard-core fanovi ne vjeruju u ovo. Dakle, ćorak, koji ćeš priznati jedno 12-13 sati prije kraja prelaznog roka, kada su svi rokovi za backup plan prošli. I najbolje za kraj - alternativa švedskom cross-dresseru, je pod moranje. Ono je takav nivo amaterizma da je to već smiješno gledati. Ne zakrpimo li tu rupu i to odmah, možeš se pozdraviti sa top 4 već danas. Realno, i top 6 je upitan sa ovakvim parom stopera. E sad neko će reći što Oleu majku i ćaću, a ne Edu - pa zato što konj pravda sve ovo, njemu sve dobro. Majke mi, ne bi čudilo da se Ole i godinu i pol nakon sjedanja na klupu i dalje ne štipa za obraz da provjeri da li još sanja. Takav kakav jeste - bez stava i muda - ovim konjima iz uprave savršeno odgovara. Zato i imamo jedan potpuno disbalansirani roster koji je limitiran do bola.
Taktika - ne znam jesam li samo to ja, ali pored nas većina ekipa izgleda igrom Barca iz prajma. Jučer Pallace, neki dan Sevilla... Da ne redam. Protiv Pallacea, u jednom trenutku, u pet kvadratnih metara van der Beek, Rashford, Shaw i Martial. Ljudi ne znaju gdje stoje. Akcije - nema ih. Nešto navrat-nanos, kruži, pa nabij, na silu. kad ne prođe, ode neki bezvezni centaršut. Kretanje bez lopte, neka izmjena kojom će se stvoriti višak je mislena imenica. Izvođenje kornera, možeš slobodno prebaciti kanal, jer pojma nemam kad smo zadnji put zabili iz prekida. Tačno ne znam što igramo, ali ni u naznakama. Nekad me živo zanima šta rade na treninzima, jer ovo što mi igramo je u rangu ekipe koja se tek iskupila nakon ljetnje pauze sa 7-8 novih prvotimaca.
Sprema - Kratko - ljudi nas pojeli - snagom u duelima, brzinom, kretanjem. Kad imaš onaj glupi osjećaj da imaju bar dva igrača više na terenu. Sramota - i Olea i njegovog "stručnog" štaba. Kao što rekoh živo me zanima šta ti "stručni" rade.

Dakle, ako se po jutru dan poznaje, čeka nas još jedna duga sezona puna frustracija. Dizbalasniran i nespreman roster, sa evidentno limitiranim trenerom koji nije ništa unaprijedio u odnosu na prethodnu sezonu neće daleko dobaciti. Ponavljamo iste greške, ponovo ćemo u debeli minis dok se ne trznemo... Dakle, ništa norvežanin nije naučio iz prethodnih sezona. Da bude još gore, ovakve kakvi jesmo, u principu nas je lako lako čuvati - kornjača Hodgson je to dobro odradio. Optereti sredinu jer tamo je sve od čega prijeti opasnost i to je to. Svi imaju taj luksuz kad igraju protiv nas, jer - bokova i pravog napadača nema. Gore - stavi na naše dizel-defanzivce dva brza i sigurno poentiraš- Suma sumarum, sve i da dođu svi ti koje želimo, ja ne vidim taj neki prostor za napredak, jer je ekipa u osnovama slabo selektiranja, pripremljena i vođena. Sve i da gazdama pukne film i dovedu Pochea, ovo je još jedna sezona koju smo bacili u bunar i prije nego što je počela. Fuj.

Avatar
UnitedWA
Postovi: 1954
Pridružen/a: 03 sep 2013, 00:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la UnitedWA » 21 sep 2020, 20:15

Teško je više išta pisati, a da ne ponavljamo jedno te isto već godinama. Bojkot kluba je jedini način da se vlasnici i uprava trgnu pa da napokon uposle DoF-a koji onda može raditi na restrukturiranju odavno loše scouting službe, medicinske službe, fitness trenera i ostalog.
Ole je po meni i dalje neznalica i osoba koja nema viziju igre i taktike, ali ovoj upravi je on idealan jer šuti i sluša. Međutim ni Klopp se u ovakvom ambijentu ne bi dobro proveo, trener je samo 1/3 problema.

EDIT: evo Evra izjavio: "People need to understand we [United] send lawyers to talk to players. So when we send lawyers they talk about numbers, they are not people from the football world."

U tom grmu leži zec :stop: :thumbdown:

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la collector » 22 sep 2020, 08:59

Ne bi se sipak dobro proveo, frajer je od vecih polovnjaka napravio tim koji igra odlican fudbal, samo sto jbg nije imao dovoljno kvaliteta da uzme kakav trofej prvi 2 godine, **** can, milner, lalana, skrtel, moreno i slicni bolidi su igrali dobar fudbal...

Ti **** imas Brunu, Pogbu, Donnya kao najboljeg igraca Ajaxa, Matica i ne znas godinu i pol **** akciju napraviti i sve na kontre ides... I na kraju spiskao je on vec finih 250 miliona funti, mislim tu mu se ne moze nista zamjeriti, jer je do sada pogodio sa svim pojacanjima, izuzev Jamesa koji se ja ipak mislim malo izgubio u svom ovom pritisku i ocekivanjima, a generalno je zahvalan igrac...

Poenta nakon godinu i pol nemas igre, nemas akciju, a ti ko mutav sjedis na klupi i smjeskas se, jbg dobro mu...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Ethel » 22 sep 2020, 20:44

slika

Jezivo :shifty:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 22 sep 2020, 21:30

Gleda li iko ovo večeras :lol:?

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la Ethel » 22 sep 2020, 21:34

al... je napisao/la:
22 sep 2020, 21:30
Gleda li iko ovo večeras :lol:?
Pokusavam
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

al...
Postovi: 3915
Pridružen/a: 02 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Uživo komentarisanje utakmica

Post Postao/la al... » 22 sep 2020, 21:36

Ja razmišljam da odustanem... čim sam vidio onaj matin korner koji nije ni dobacio

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.