NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 20 sep 2020, 20:16

zamorano je napisao/la:
20 sep 2020, 20:13
Čestitke na pobjedi....ZASLUŽENO! Robijaši svaka čast,rijetko ih hvalim al danas VRH! Marketing kluba i uprava rade sjajan posao,prijatno i pozitivno sam iznenadjen. 3 pojačanja smo dobili tako reči ljude s ceste,i pokazali su se kao SJAJNA pojačanja na koje se i u budučnosti može itekako računati..Igrači s brojem 7,8 i Količ su dokaz da imamo puno boljih momaka koji igraju za druge klubove nego od ovih taraba što igraju za Čelik.Nurkovič,Mahmutovič,Količ,7mica,8mica i još 3-4 momka su dobri za klub,ostalo sve na zimu otjerat i dovest talente kojih ima u drugim klubovima koji su i bolji i više če dat od mnogih ovih taraba joji su trenutno u Čeliku. P.S i samo još jedno poredjenje Količ je več sad više dao za Čelik neg taj neki Žuna za ovih 5 kola kantonalke!!! ZATO TREBAJU IGRAT NAJBOLJI ZA ČELIK A NE BABINI SINOVI!!!
Vidim svaki put spominjes Zunu kako je babin sin,poznajes li ti njega ili njegovog oca?

Avatar
Steelman
Postovi: 2098
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 20 sep 2020, 20:20

Je.beš bonton, gori kanton!

SUPER ČELIK
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10203
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 20 sep 2020, 20:27

kinder_jaje je napisao/la:
20 sep 2020, 20:16
zamorano je napisao/la:
20 sep 2020, 20:13
Čestitke na pobjedi....ZASLUŽENO! Robijaši svaka čast,rijetko ih hvalim al danas VRH! Marketing kluba i uprava rade sjajan posao,prijatno i pozitivno sam iznenadjen. 3 pojačanja smo dobili tako reči ljude s ceste,i pokazali su se kao SJAJNA pojačanja na koje se i u budučnosti može itekako računati..Igrači s brojem 7,8 i Količ su dokaz da imamo puno boljih momaka koji igraju za druge klubove nego od ovih taraba što igraju za Čelik.Nurkovič,Mahmutovič,Količ,7mica,8mica i još 3-4 momka su dobri za klub,ostalo sve na zimu otjerat i dovest talente kojih ima u drugim klubovima koji su i bolji i više če dat od mnogih ovih taraba joji su trenutno u Čeliku. P.S i samo još jedno poredjenje Količ je več sad više dao za Čelik neg taj neki Žuna za ovih 5 kola kantonalke!!! ZATO TREBAJU IGRAT NAJBOLJI ZA ČELIK A NE BABINI SINOVI!!!
Vidim svaki put spominjes Zunu kako je babin sin,poznajes li ti njega ili njegovog oca?
Nikom nije jasno kako momak igra, momak je bas tanak.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

zamorano
Postovi: 1404
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 20 sep 2020, 20:32

Pa Žuna je babin nije dajdzin il amidzin,šta imam poznavat njeg il oca mu,ja vidim samo teren 105x68 i to me zanima...Ko je čiji ja pojma nemam,ali je činjenica da ova tri nova momka su dibro bolja od ovih babinih sinova,i da nisu došla ova trojica i dalje bi se "gurale" neke tarabe i pravilo se na silu od njih igrači...Ima tu još materijala za izbaciti iz tima,pa i Zuna ako se ne popravi,jer vidimo svi da ima momaka dobrih i u drugim klubovima koji bi itekako mogli valjat Čeliku!
::::SAMO ČELIK::::

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 20 sep 2020, 20:42

prisonbreak je napisao/la:
20 sep 2020, 20:27
kinder_jaje je napisao/la:
20 sep 2020, 20:16
zamorano je napisao/la:
20 sep 2020, 20:13
Čestitke na pobjedi....ZASLUŽENO! Robijaši svaka čast,rijetko ih hvalim al danas VRH! Marketing kluba i uprava rade sjajan posao,prijatno i pozitivno sam iznenadjen. 3 pojačanja smo dobili tako reči ljude s ceste,i pokazali su se kao SJAJNA pojačanja na koje se i u budučnosti može itekako računati..Igrači s brojem 7,8 i Količ su dokaz da imamo puno boljih momaka koji igraju za druge klubove nego od ovih taraba što igraju za Čelik.Nurkovič,Mahmutovič,Količ,7mica,8mica i još 3-4 momka su dobri za klub,ostalo sve na zimu otjerat i dovest talente kojih ima u drugim klubovima koji su i bolji i više če dat od mnogih ovih taraba joji su trenutno u Čeliku. P.S i samo još jedno poredjenje Količ je več sad više dao za Čelik neg taj neki Žuna za ovih 5 kola kantonalke!!! ZATO TREBAJU IGRAT NAJBOLJI ZA ČELIK A NE BABINI SINOVI!!!
Vidim svaki put spominjes Zunu kako je babin sin,poznajes li ti njega ili njegovog oca?
Nikom nije jasno kako momak igra, momak je bas tanak.
Ma nisam ja rekao da Zuna nije tanak ali ovaj uporan kako je on babin sin a dobro poznajem njegovog oca i znam da je on njegov najveci kriticar.
Najveci problem Zune su njegove noge i problemi sa zuljevima.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 sep 2020, 21:01

Mala pobjeda i sve je savrseno :clap:

Cestitke igracima, kao sto sam danas vec ranije pisao, puno bolje izgledamo sa nova 3 igraca. Posebna cestitka Besimu, nastavi momce gdje si i krenuo, pa abd da premasis Brkica sa svojim golovima u celicnom dresu :salut: Kritika zamorana urodila plodom :mrgreen:

slika

Jos 4 kola je ostalo do polusezone, idemo i to rijesiti sa maksimalnim ucinkom, i onda su sve oci uprte u novi UO. Nije ni lose ovo za nasu situaciju, momci ce imati 4-5 mjeseci da presloze klub, izvrse reorganizaciju, postave dobre temelje. I to sve u miru, bez rezultatskog pritiska, nece biti utakmica. Bilo bi sjajno kada bi do pocetka proljetnog dijela, krenuli sa reprogramom poreskih dugovanja, otpisom dugova javnih preduzeca, rijesavanje situacije oko stadiona (mozda cak i traziti novi ugovor sa gradom, da se jasno definisu prava i obaveze obje strane, da ne bude opet problema oko faktura sa vodom, ljudi koji odrzavaju stadion, itd) i naravno da se odradi revizija pa da imamo tacan iznos duga koji je pred nama. A onda na proljece krenuti jos jace, zenicki do kosti!
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

BlaBlaTron
Postovi: 695
Pridružen/a: 16 sep 2012, 16:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BlaBlaTron » 20 sep 2020, 21:20

Ovima iz Žepča se kulturno odužiti zbog snimatelja kada i ako budu imali Cojonesa da dođu u hram.

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 sep 2020, 21:24

200 ljudi ode na zabranjeno gostovanje da gleda i navija van stadiona, kantonalna liga, na strimu preko 1000 ljudi gleda, 1200-1300.
Sta ce biti kada bude ulazak u federalnu ligu, 2000 na gostovanju i 10 000 na strimu :lol:
Najveca Čelikova snaga su navijaci.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

KocevskiGaleb
Postovi: 430
Pridružen/a: 08 jun 2017, 23:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KocevskiGaleb » 20 sep 2020, 21:25

BlaBlaTron je napisao/la:
20 sep 2020, 21:20
Ovima iz Žepča se kulturno odužiti zbog snimatelja kada i ako budu imali Cojonesa da dođu u hram.
Ma nema potrebe, mislim da je zadnji put da im dolazimo na stadion. Treba cuvati dostojanstvo i praviti profesionalnu i pozitivnu sliku oko imena kluba u javnosti.

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1582
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 20 sep 2020, 21:38

Kako se zove ova 7ica? Momak igra za deset, tehnički potkovan, baš mi se svidio kako igra dečko. Kolić je pokazao jednim potezom da na njega treba ozbiljno računati u narednim godinama, ima taj napadački njuh. Bolji smo za tri klase od ostalih, sve ide odlično do sada. :opaopa: :opaopa: Što se tiče incidenta, ipak treba pružiti maksimalno gostoprimstvo, ovakvim idiotima treba pokazati koliko smo bolji ljudi od njih, ko tebe kamenom ti ga ponudi kruhom, bolje je. :beba:
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 20 sep 2020, 21:40

<3 LiMes <3 je napisao/la:
20 sep 2020, 21:38
Kako se zove ova 7ica? Momak igra za deset, tehnički potkovan, baš mi se svidio kako igra dečko. Kolić je pokazao jednim potezom da na njega treba ozbiljno računati u narednim godinama, ima taj napadački njuh. Bolji smo za tri klase od ostalih, sve ide odlično do sada. :opaopa: :opaopa:


7- Sulejman Suki Salkic
8- Amar Sisic
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Avatar
Truhlo
Postovi: 5495
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 20 sep 2020, 21:42

<3 LiMes <3 je napisao/la:
20 sep 2020, 21:38
Kako se zove ova 7ica? Momak igra za deset, tehnički potkovan, baš mi se svidio kako igra dečko. Kolić je pokazao jednim potezom da na njega treba ozbiljno računati u narednim godinama, ima taj napadački njuh. Bolji smo za tri klase od ostalih, sve ide odlično do sada. :opaopa: :opaopa:
Suljo, btw evo igraca sa brojevima i imenima. Danas je neko postavio.

slika
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
limvolikce1945
Postovi: 1029
Pridružen/a: 15 jan 2019, 12:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la limvolikce1945 » 20 sep 2020, 22:03

KocevskiGaleb je napisao/la:
20 sep 2020, 21:25
BlaBlaTron je napisao/la:
20 sep 2020, 21:20
Ovima iz Žepča se kulturno odužiti zbog snimatelja kada i ako budu imali Cojonesa da dođu u hram.
Ma nema potrebe, mislim da je zadnji put da im dolazimo na stadion. Treba cuvati dostojanstvo i praviti profesionalnu i pozitivnu sliku oko imena kluba u javnosti.
Pozvati ove krkane i ugostiti lijepo i kulturno, a na terenu im napraviti GANG BANG!!!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 20 sep 2020, 22:22

phillies je napisao/la:
20 sep 2020, 18:15
rishovski je napisao/la:
20 sep 2020, 17:43
Svaka cast ovoj djevojci sa akreditacijom sto se suprostavila nekoj seljacini kad napade snimatelja... jos ga hraknu 😂
To moze biti samo Ive :D Srce Celicno :D
Nije Ive. :)
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 5068
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 20 sep 2020, 22:44

Nemamo se mi potrebe ganjat sa ovima sa sejaklukom i idiotizmom ,smijesno je poredit Zepce i Celik.Samo nastavit ovako i jos jace i bolje.
Stvarno mi ni sekunde ne fali PL il gledo Krupu il Mladost il Olimpik il Zepce meni je isto.Igracki smo puno napredovali dovoljno je samo uporedit igru u Varesu i danas u Zepcu ma 5 puta smo bolje odigrali,borbenije,pametnije,zrelije.Bolji smo na terenu bili u svakom pogledu i plus fizicki puno jaci i spremniji.Ovo odradit jos sa 4 pobjede a vjerujem da ce nekom Fortuna i Borac pomrsit racune u Zenici.
RobijasI samo rec LJUBAV INAT pobjedila sve zlotvore oko kluba i kapa do poda uvjek njima prvo za spasavanje kluba od sigurnog gasenja ,doniranjem novca raznim prodajama,iznalazenjem judi koji ce preuzet klub,borbom sa gradom za 500 000 ,vracanje dugova i pregovora sa igracima .odlaskom na gostovanje i navijanjem ..
Marketing savrsen i uz ovo CZ stream ,nemam rijeci za te momke
Akoogda uci u 2 ligu i sigurno ce bit vece interesovanje kod navijaca i lagano i sponzora a do tada valjda rijesimo igrace i razne dugove.preslozimo untar kluba omladinski pogon.mozda deblpkada racuna ,potpisat sa poreskom i reprogram da krene i da nam vrate stadion.To ak se odradi sezona iz snova i nimalo ne zalim sto smo krenuli sa dnai da svaki dan napredujes ..Puna podrska momcima koji vode klub j UO i sretno dalje

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 20 sep 2020, 22:50

kad_kako je napisao/la:
20 sep 2020, 22:22
phillies je napisao/la:
20 sep 2020, 18:15
rishovski je napisao/la:
20 sep 2020, 17:43
Svaka cast ovoj djevojci sa akreditacijom sto se suprostavila nekoj seljacini kad napade snimatelja... jos ga hraknu 😂
To moze biti samo Ive :D Srce Celicno :D
Nije Ive. :)
Ajna

Avatar
redbull93
Postovi: 14585
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 20 sep 2020, 22:52



:clap:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
kad_kako
Moderator
Postovi: 6604
Pridružen/a: 22 maj 2008, 12:57
Lokacija: nicaZe City - Chi City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kad_kako » 20 sep 2020, 23:09

Gospoda.
Postovanje treba zaraditi.

Avatar
phillies
Postovi: 2697
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 20 sep 2020, 23:18

Zmaj88 je napisao/la:
20 sep 2020, 22:50
kad_kako je napisao/la:
20 sep 2020, 22:22
phillies je napisao/la:
20 sep 2020, 18:15


To moze biti samo Ive :D Srce Celicno :D
Nije Ive. :)
Ajna
Hahahaha :tokralju:

Zaebano zeMskinje imamo :clap:

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 20 sep 2020, 23:41

BlaBlaTron je napisao/la:
20 sep 2020, 21:20
Ovima iz Žepča se kulturno odužiti zbog snimatelja kada i ako budu imali Cojonesa da dođu u hram.
:nene: Samo im 5 komada utrpat i sportski pruziti ruku, svi jedva cekaju mali incident da nas opstruiraju a to nam u ovom trenutku najmanje treba. SAMO ČELIK i da sve pobjedimo do kraja!!!
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.