FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 24 sep 2020, 23:18

Malo sam preletio komentare celticovih navijaca. Nisu zadovoljni igrom, presporo, bez kreacije bez icega. U napadu je riga bila sterilna, ne znam jel do rige ili odbrane celtica. Uglavnom preporucuju neilu da podnese ostavku iako je "vojnik kluba", kazu da je pogubio konce.

Uglavnom nismo bez šanse, samo disciplinovano odigrati bez srljanja. Imaju 7 dana pripreme, odmora.

Celtic po rasporedu ima utakmicu u ligi u nedjelju, vidjet cemo da li ce je odgoditi, ali kako god oni putuju manje dana pripreme treninga.
JURIŠ

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 24 sep 2020, 23:19

Amca007 je napisao/la:
24 sep 2020, 23:18
Bordolav je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Oremus Milicevic Dupovac Pidro
Adukor Pejovica Djokanovic
Fanimo Ahmetovic Tatar
Može, idealno 👍
Ma Milicevica u vezni red ako bude mogao igrati
Pyro is not a crime !

Avatar
Kaunas
Postovi: 13324
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 24 sep 2020, 23:20

Amca007 je napisao/la:
24 sep 2020, 23:18
Bordolav je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Oremus Milicevic Dupovac Pidro
Adukor Pejovica Djokanovic
Fanimo Ahmetovic Tatar
Može, idealno 👍

Ja bih Susica umjesto Adukora, Hebu mjesto Ahmeta pa onda Benju u spic a Hebiba po strani zbog kontri. Poslije ako bude potrebe uvesti Hareta ili Ahmu.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
feniksptica
Postovi: 15325
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 24 sep 2020, 23:20

AlfredNobel je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Protiv Celtica bi idealno bilo gurnuti Sušića na mjesto Rahmana, a Pejoviću dodati Đokanovića. Dobili bi na snazi defanzivno.

Je li mi se ono učinilo ili je Sušić bio nezadovoljan kod izmjene, pa se nije pozdravio ni s Vinkom?
MA jok, nije imo snage da se podzravi
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 24 sep 2020, 23:20

Za moj rođendan igramo protiv Celtica. Spremaju li najljepši poklon ikad? Jedva čekam srijedu aBd.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 24 sep 2020, 23:21

admin je napisao/la:
24 sep 2020, 22:11
Cestitke prije svega. Velika stvar za Sarajevo i za nas fudbal i molim vas bez nekih tenzija. Nema potrebe u ovako lijepoj noci da mi nesto uredujemo na temi. I hajde jos Celtic da se mlatne. Zasto da ne?

Sta ima?Ko si Ti ? :urnebes: Cestitam Ti. :njanjanja:
Zadnja izmjena: Samozdravlje, dana/u 24 sep 2020, 23:21, ukupno mijenjano 1 put.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

ajdohordas
Postovi: 3839
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 24 sep 2020, 23:21

Ma kakvog Miličevića u vezu šta vam je. Mili ide nazad da brani prekide uz Dupovca koji je prefektan .

Tele33
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 jan 2013, 00:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tele33 » 24 sep 2020, 23:21

Mili Pejovic
Fani Benjo Jukic
Ahmo
Samo naprijed Saraj'vo!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 24 sep 2020, 23:21

AlfredNobel je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Protiv Celtica bi idealno bilo gurnuti Sušića na mjesto Rahmana, a Pejoviću dodati Đokanovića. Dobili bi na snazi defanzivno.

Je li mi se ono učinilo ili je Sušić bio nezadovoljan kod izmjene, pa se nije pozdravio ni s Vinkom?
:thumbup:
Pejovic - Djokanovic
----------Susic

Idealno bi to vjerovatno bilo cak i bolje mozda nego sa Rahmanom.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 24 sep 2020, 23:22

AlfredNobel je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Protiv Celtica bi idealno bilo gurnuti Sušića na mjesto Rahmana, a Pejoviću dodati Đokanovića. Dobili bi na snazi defanzivno.

Je li mi se ono učinilo ili je Sušić bio nezadovoljan kod izmjene, pa se nije pozdravio ni s Vinkom?
Sa Vinkom i nema pozdrava kad je tekma,bar sam to u ligi primjetio ovo do sad (mozda mi je neki promakao),on glavu ne skida sa terena kad su te izmjene.

Ali djelovao je nezadovoljno to se slazem.Ali opet uletio je medju prvim nakon zadnjeg zvizduka da proslavi.


Sto se meni cini da je Vinko suze brisao cim je kraj sviran ,i to par puta,nemojte mi reci da su mu musice upale :)
Zadnja izmjena: miky_hz, dana/u 24 sep 2020, 23:23, ukupno mijenjano 2 puta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 24 sep 2020, 23:22

AAAAJMOOOOOOOOOOOOOOOOOO

KAKAV SELTIKE BA! SAMO DRSKO PREMA NJIMA! U JEDNOJ UTAKMICI JE SVE MOGUCE!!!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elddar » 24 sep 2020, 23:25

BRAVO SARAJEVO ! Pravi test tek slijedi :bih:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 24 sep 2020, 23:25

Cestitam svima na pobjedi, tesko bas tesko al zato je jos sladja pobjeda. Bas bi bilo grehota da su ovi čobani doveli u svoje selo Celtica.

Okrenut cu se malo na utakmicu. Rahmanovic je namjerno ili ne nagazio igraca Buducnosti i izazvao bijes kod njih i probudio inat kod njihovih igraca. Do tog trenutka nisu se vidjeli na terenu, a onda su dobili momentum i zaigrali su bolje, jace, a mi smo stali. Zakuhao je i po meni Vinko je trebao odmah na poluvremenu da ga zamijeni i uvede Djokanovica.
Susica, koji je bio odlican veceras gurnuti na mjesto Amara, a Andreja na poziciju Susica.
Nista ne bi izgubio, po brzini su slicni, cak bi dobio igraca koji je raspolozen da igra i odlicno je dijelio lopte veceras. U sredini bi dobio na brzini i agresivnosti malog Djokanovica.
Vidjelo se i kod izmjene Susic-Djokanovic da je Tini krivo sto izlazi i da je mogao jos da igra.
I sta se desilo,ono sto sam pretpostavio kad sam vidio da 2.pol nije izveo Amara, crveni karton. Malo vise pameti i muda Vinko nije na odmet ( moje misljenje da je tako trebao).
Hare je usao i umjesto da trci ko lud i ganja zadnju liniju on sporiji od Merse, ne mozes vise ni ti Hare bgm.
Fanima pitati koliku zeli platu, kojim danima da mu dovodimo qurve, sta ce da jede, kad zeli da ga masiramo po mudima. Lik se u 2 utakmice troduplo isplatio i zacementirao mjesto u prvom timu. Ganjati mu drzavljanstvo obavezno, gurnuti u repku!!!
I za kraj dolazi nam izgleda I.H :D
Neko je rekao da je top, neko da je nako...vidjet cemo.
Slavite bracoooo veceras
Volimmmmm te mangupe
F :ljepota: C :ljepota: S :ljepota:

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 24 sep 2020, 23:26

Svaka čast, Sarajevo je odigralo super, igrali su opet protiv sudija, ovo je sramota šta rade ovi degenerici. Da je mogao svirati penal, učinio bi to. Sretno protiv Celtica, ali mislim da su vam male šanse, ne zbog toga što ih ne možete dobiti igrom, nego što ćete biti pokradeni i više nego sve ovo do sada. Sve je već negdje odredjeno ko je poželjan a ko ne u ovoj jadnoj Uefi. Malo o igračima Budućnosti ili gomili govvana, grupa nekulturnih kravojebaca, pogotovo onaj Grbić, pleme mu se zatrlo. Nadam se da nikad uspjeha neće imati, toliko od mene. Želim vam svu sreću svijeta da se plasirate dalje, nadam se da će Bog biti na vašoj strani, jer ide borba protiv Celtica i Uefe. Čitam malo komentare Manijaka, ljudi su priželjkivali poraz Sarajeva, bolesnici, spremajte se za kantonalku.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54351
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 24 sep 2020, 23:26

midzuka je napisao/la:
24 sep 2020, 23:12
Ne znam postoji li šansa da uefa to kazni retroaktivno, ali ako postoji svim silama se potruditi da ona seljacina grbic dobije barem 5 meceva suspenzije. Nama to sad ne igra ulogu, ali satisfakcika bi bila vidjeti da je majmunica kaznjena
Za divno čudo - da, postoji šansa ako se uloži žalba.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bordolav
Postovi: 289
Pridružen/a: 04 avg 2019, 13:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bordolav » 24 sep 2020, 23:27

THEC je napisao/la:
24 sep 2020, 23:19
Amca007 je napisao/la:
24 sep 2020, 23:18
Bordolav je napisao/la:
24 sep 2020, 23:17
Oremus Milicevic Dupovac Pidro
Adukor Pejovica Djokanovic
Fanimo Ahmetovic Tatar
Može, idealno 👍
Ma Milicevica u vezni red ako bude mogao igrati
Meni je Milicevic igrac top u odbrani na razliku od Dmf
Takvu sigurnosti unosi da je to za ne povjerovati
I mislim da je to kljucno, jer samim ti se dobije i na psiholoskom pristupu jako puno
Sto moze biti od krucijalne vaznosti u tako bitnim tekmama

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 24 sep 2020, 23:27

:bow: prosli smo, ali ima tu dosta i loseg iz ove tekme.. Skroz daleko stojimo od protivnika i to malo bolji tim od ovih balonja ce znati iskoristiti. Previse se odbrana uvlaci i lagano protivnik dolazi na 20 25 m od naseg gola, nekako ko da nemamo defanzivne sredine. Serbecic je los igrac, pa bolji je dupe od njega.. ja se stvarno nadam da ga necemo kupiti od skandinavaca. Ima tu bolji igraca i u nasoj ligi. Moje misljenje
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Rahma
Postovi: 2242
Pridružen/a: 26 nov 2012, 23:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rahma » 24 sep 2020, 23:28

<3 LiMes <3 je napisao/la:
24 sep 2020, 23:26
Svaka čast, Sarajevo je odigralo super, igrali su opet protiv sudija, ovo je sramota šta rade ovi degenerici. Da je mogao svirati penal, učinio bi to. Sretno protiv Celtica, ali mislim da su vam male šanse, ne zbog toga što ih ne možete dobiti igrom, nego što ćete biti pokradeni i više nego sve ovo do sada. Sve je već negdje odredjeno ko je poželjan a ko ne u ovoj jadnoj Uefi. Malo o igračima Budućnosti ili gomili govvana, grupa nekulturnih kravojebaca, pogotovo onaj Grbić, pleme mu se zatrlo. Nadam se da nikad uspjeha neće imati, toliko od mene. Želim vam svu sreću svijeta da se plasirate dalje, nadam se da će Bog biti na vašoj strani, jer ide borba protiv Celtica i Uefe. Čitam malo komentare Manijaka, ljudi su priželjkivali poraz Sarajeva, bolesnici, spremajte se za kantonalku.
Hvala na lijepim rijecima, brz povratak u drustvo najboljih
Amer Dupovac!

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dundee » 24 sep 2020, 23:28

Zna li se ko je suspendovan?

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Iceplayer » 24 sep 2020, 23:28

Igra li se jedna ili dvije protiv Celtica?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: emil02in, JuricaSpindl, Lecler, Lobudaraczapamcenje, Zeko87 i 78 gostiju.