Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la bodi123 » 09 okt 2020, 23:06

LlullSergio je napisao/la:
09 okt 2020, 23:01
bodi123 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:54
1.80 Novak, 2.10 Rafa

Vjerovatno će se do nedjelje promijeniti nešto, ali čudno baš da ga bookiji vide kao blagog favorita, poslije ovako teškog meča.

Sve u svemu, najvažniji meč u historiji tenisa pred nama, ko će dočekat.
Na PC, u finalu RG ne može niko da bude favorit protiv Rafaela Nadala.
Slažem se, a evo dozvali su se i stručnjaci.

Momentalno pade na 1.70 na Rafu, Novak 2.20.

To je po meni i najrealnije.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la LlullSergio » 09 okt 2020, 23:08

delinjo je napisao/la:
09 okt 2020, 23:05
e cuj najvazniji mec u historiji tenisa haha
Kažite nam, kako ćete se osjećati u nedjelju oko 20 casova po srednjoeuropskom vremenu kada Rafael Nadal bude imao 20 GS-ova ili Novak Djokovic uzme minimalno po 2 titule na svakom od GS turnira :kafa:

Avatar
Ortega10
Postovi: 967
Pridružen/a: 18 mar 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Ortega10 » 09 okt 2020, 23:09

Пуно " $ ' ", него & $ у $.
С $ стране, & " " " " у " сета " уз $ % ' % је " &, & је $ врсту $ " & се не " $ у ?, & ? ?.
" " $.

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 09 okt 2020, 23:10

LlullSergio je napisao/la:
09 okt 2020, 23:08
delinjo je napisao/la:
09 okt 2020, 23:05
e cuj najvazniji mec u historiji tenisa haha
Kažite nam, kako ćete se osjećati u nedjelju oko 20 casova po srednjoeuropskom vremenu kada Rafael Nadal bude imao 20 GS-ova ili Novak Djokovic uzme minimalno po 2 titule na svakom od GS turnira :kafa:
Normala,tenis se nastavlja igrati,ide Australija ABD...ima i najveci reci svasta nesto jos ,polako nemoj mi letiti :kafa: :kafa:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 09 okt 2020, 23:19

Djokovic pobjedom dobija vise nego Nadal. To bi znacilo da je uzeo GS kojeg je prije toga osvojio samo jednom, RG pobjeda u finalu nad Nadalom je nesto sto nikada niko nije napravio, takodjer bi imao svaki GS po najmanje dvije titule sto je strasno dostignuce, stigao bi do broja 18 u GS titulama, mislim da bi i teoretski osigurao rusenje rekorda po broju sedmica kao no.1. Nadal sa druge strane da nije u pitanu 20a titula i stizanje Federera ne bi nesto puno dobio, njemu je osvojiti RG ko nekome 500icu i ne prica se puno o tome 12 ili 13 jednako je impresivno, ima matematicke sanse za br.1 na kraju godine ali one su vrlo male tako da on ovdje igra da ostane nepobjediv na RG u finalima i da stigne Federera, Djokovic igra za vise stvari.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 09 okt 2020, 23:20

nadajmo se da će obojica biti skroz fit u nedjelju, da neće biti kiše, pa šta bude. ja to vidim 50-50

ovo danas sam malo gledao na ipadu, nije to to bez televizora ali u nedjelju sam kući pa ću to u miru pogledati. inače svaka čast cicibanu, odigrao je mrak, ali kako god okreneš na kraju vazda isto!

elem nek finale ode u pet setova i nek pobijedi bolji, i onda dosta više big3!

Avatar
FCB1986
Postovi: 2623
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la FCB1986 » 09 okt 2020, 23:21

Oci me zabole citajuci ovu cirilicu.

A nije bas da Novak nema sta izgubiti u finalu, ako dobije Rafa ode na 20GS i to je zaostatak 3GS za obojicom, kojeg nece biti lako dostici, nije ni Novak star 25, sve teze ce se dolaziti do titule, a i povrede nikad ne znas kad ce te udaljiti od terena.

Ali ako osvoji preko direktnog konkurenta na njegovom skoro nepobijedivom terenu, to ga stavlja u pol poziciju Goat utrke. Ocekuje nas strasan mec.
⚽FK Garaže⚽

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 09 okt 2020, 23:22

obojica su navrli ko sivonje na ovaj RG :mrgreen:

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Mancini » 09 okt 2020, 23:23

Straightforward je napisao/la:
09 okt 2020, 22:53
Mancini je napisao/la:
09 okt 2020, 22:51
Straightforward je napisao/la:
09 okt 2020, 22:45
Nole poslije završetka teniske karijere komotno može još ponešto zaraditi kao svjetski poznati psiholog.
Nevjerovatan je taj njegov mindset, ovo je već rame uz rame sa Jordanom.
Radi još jednog velikog finala između Nadala i Đokovića mogu slobodno reći da je šteta da je ovaj meč otišao u svih pet setova. Rafa je protiv svakoga favorit u RG-u bez obzira na trenutni plasman, a pitanje je koliko su ozbiljne Novakove povrede i kakav će fizički doći na meč u nedjelju. Sve u svemu očekivano finale.
Pa kako odigra pet setova ako je povrijeđen?
Ja sam totalni slomljenog prsta igrao amaterski košarku a Đoković da ne odigra polufinale grand slama.
Kakva su ovo pitanja živ bio ?!
O čemu ti pišeš? Znaš li ti šta znači igrati skoro puna četiri sata profesionalnog tenisa sa povrijeđenim laktom i vratom? Osim ako se igra pod injekcijom, to onda povlači mogući dodatni problem.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Ortega10
Postovi: 967
Pridružen/a: 18 mar 2020, 22:58
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Ortega10 » 09 okt 2020, 23:34

japa je napisao/la:
09 okt 2020, 23:19
Djokovic pobjedom dobija vise nego Nadal. To bi znacilo da je uzeo GS kojeg je prije toga osvojio samo jednom, RG pobjeda u finalu nad Nadalom je nesto sto nikada niko nije napravio, takodjer bi imao svaki GS po najmanje dvije titule sto je strasno dostignuce, stigao bi do broja 18 u GS titulama, mislim da bi i teoretski osigurao rusenje rekorda po broju sedmica kao no.1. Nadal sa druge strane da nije u pitanu 20a titula i stizanje Federera ne bi nesto puno dobio, njemu je osvojiti RG ko nekome 500icu i ne prica se puno o tome 12 ili 13 jednako je impresivno, ima matematicke sanse za br.1 na kraju godine ali one su vrlo male tako da on ovdje igra da ostane nepobjediv na RG u finalima i da stigne Federera, Djokovic igra za vise stvari.
" ' у & & пуно " ' ". То је $, & $. Управо зато % је $ на овој $, & ГС-у.
На ? " ГС-а & је " " " знатно - % $ $ $ $ трофеје. То на РГ-у " ?. & те &, $ " " " $.

$, " " " " на овој ", $ ? ? & " $, & је " ? $ паузе $ ? & " $ ГС ?? ? " " $.

$ се " ? сутра, & " $ је $ ". % је у $, ' $ су % 50-50.
" " $.

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 09 okt 2020, 23:37

darker10 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:30
bodi123 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:28
Lipso brat.
Ma od njega i ova 2 seta dosta, niko ni to nije ocekivo :mrgreen:
Vjerovatno i nije očekivao onaj što se ne razumije u tenis... 🤣🤣🤣🤣🤣
Pitaj Bodija šta sam mu napisao u poruci. Prvo treba Djokica dobiti Cicija, pa pričati o Rafi i da ništa to nije sigurno...

Usput, onaj ko misli da Djokica ovom igrom može dobiti oca igrice u finalu RG, taj je zalutao u ovaj sport.

Kad Rafa upali mašinu za mljevenje mesa prekosutra, ima da forumski puk kuka opet, po ko zna koji put na RG...
🤣🤣

P.S.

Čuj ovog Ćiriličara šanse 50-50, hahahahahaahahahaha 🤣🤣
Zadnja izmjena: rektalnialpinizam, dana/u 09 okt 2020, 23:43, ukupno mijenjano 1 put.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 09 okt 2020, 23:42

Ortega10 je napisao/la:
09 okt 2020, 23:34
japa je napisao/la:
09 okt 2020, 23:19
Djokovic pobjedom dobija vise nego Nadal. To bi znacilo da je uzeo GS kojeg je prije toga osvojio samo jednom, RG pobjeda u finalu nad Nadalom je nesto sto nikada niko nije napravio, takodjer bi imao svaki GS po najmanje dvije titule sto je strasno dostignuce, stigao bi do broja 18 u GS titulama, mislim da bi i teoretski osigurao rusenje rekorda po broju sedmica kao no.1. Nadal sa druge strane da nije u pitanu 20a titula i stizanje Federera ne bi nesto puno dobio, njemu je osvojiti RG ko nekome 500icu i ne prica se puno o tome 12 ili 13 jednako je impresivno, ima matematicke sanse za br.1 na kraju godine ali one su vrlo male tako da on ovdje igra da ostane nepobjediv na RG u finalima i da stigne Federera, Djokovic igra za vise stvari.
" ' у & & пуно " ' ". То је $, & $. Управо зато % је $ на овој $, & ГС-у.
На ? " ГС-а & је " " " знатно - % $ $ $ $ трофеје. То на РГ-у " ?. & те &, $ " " " $.

$, " " " " на овој ", $ ? ? & " $, & је " ? $ паузе $ ? & " $ ГС ?? ? " " $.

$ се " ? сутра, & " $ је $ ". % је у $, ' $ су % 50-50.
Mozet to i tako gledati ko ce koliko izgubiti. Kada smo vec kod gubitnika, najveci gubitnik u nedelju je Roger Federer.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 09 okt 2020, 23:44

rektalnialpinizam je napisao/la:
09 okt 2020, 23:37
darker10 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:30
bodi123 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:28
Lipso brat.
Ma od njega i ova 2 seta dosta, niko ni to nije ocekivo :mrgreen:
Vjerovatno i nije očekivao onaj što se ne razumije u tenis... 🤣🤣🤣🤣🤣
Pitaj Bodija šta sam mu napisao u poruci. Prvo treba Djokica dobiti Cicija, pa pričati o Rafi i da ništa to nije sigurno...

Usput, onaj ko misli da Djokica ovom igrom može dobiti oca igrice u finalu RG, taj je zalutao u ovaj sport.

Kad Rafa upali mašinu za mljevenje mesa prekosutra, ima da forumski puk kuka opet, po ko zna koji put na RG...
🤣🤣

P.S.

Čuj ovog Ćirličara šanse 50-50, hahahahahaahahahaha 🤣🤣
Znaci rekao si mu da Djokovic prvo treba dobiti Cicipasa pa onda misliti na Rafu? Nema sta to si odlicno zakljucio, to je samo jos jedan dokaz da si najveci teniski strucnjak ovdje, malo ko je znao da prvo treba dobiti Cicipasa prije Rafe.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jolicnikola » 09 okt 2020, 23:48

ma najznačajniji sportski događaj otkad je korone je u nedjelju (j**o Ligu prvaka, NBA i šta sve ne :mrgreen:), da ne bi sad da patetišem da kažem da će biti to "meč decenije/vijeka" itd., al za Rafu bi mogla da bude kruna jedne karijere, a Novaku šansa da ispiše još jednu stranicu historije, što se finala tiče Rafa jeste blagi favorit, al Nole ima velike šanse, tako da situacija s time ko je favorit može da se mijenja iz minute u minutu, ko god pobjedi uživat će, a ko gubi neće spavat više noći (mislim na navijače, a igrači će se potruditi da to što prije prijebrode (onaj ko izgubi naravno)), a ko god pobijedi, eto sad vidim, RF-ovcima nije nimalo drago, mislim pogotovo na delinja i još neke ovdje koji podržavaju Rogera, a za Effea ne moram da se brinem, već je mrtav odavno, eto leži u tabutu
eto da se ne javim samo kad su ženske u pitanju, što se tiče RG ja ih ne pratim više za ovu godinu, pošto nema više mojih favoritkinja (znate na koje sam mislio :mrgreen:), a finale Kenin i Swiatek (svejedno mi je koja će pobjediti) je svakako slika i prilika ženskog tenisa, da jedno novo ime (dosad relativno anonimno) i ona koja ništa posebno nije pokazala, a opet ušla u finale, ma ne da mi se pratit to više
Zadnja izmjena: jolicnikola, dana/u 09 okt 2020, 23:49, ukupno mijenjano 1 put.

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 09 okt 2020, 23:49

japa je napisao/la:
09 okt 2020, 23:44
rektalnialpinizam je napisao/la:
09 okt 2020, 23:37
darker10 je napisao/la:
09 okt 2020, 22:30


Ma od njega i ova 2 seta dosta, niko ni to nije ocekivo :mrgreen:
Vjerovatno i nije očekivao onaj što se ne razumije u tenis... 🤣🤣🤣🤣🤣
Pitaj Bodija šta sam mu napisao u poruci. Prvo treba Djokica dobiti Cicija, pa pričati o Rafi i da ništa to nije sigurno...

Usput, onaj ko misli da Djokica ovom igrom može dobiti oca igrice u finalu RG, taj je zalutao u ovaj sport.

Kad Rafa upali mašinu za mljevenje mesa prekosutra, ima da forumski puk kuka opet, po ko zna koji put na RG...
🤣🤣

P.S.

Čuj ovog Ćirličara šanse 50-50, hahahahahaahahahaha 🤣🤣
Znaci rekao si mu da Djokovic prvo treba dobiti Cicipasa pa onda misliti na Rafu? Nema sta to si odlicno zakljucio, to je samo jos jedan dokaz da si najveci teniski strucnjak ovdje, malo ko je znao da prvo treba dobiti Cicipasa prije Rafe.
Pajseru, rekao sam mu da nije uopšte sigurno da to mitoman dobija, dok 95% foruma priča o 3-0 rezultatu! 🤣🤣🤣🤣🤣

Nauči čitati mamlaze!

Kako ćete plakati u nedjelju niste ni svjesni, hahaha.🤣🤣🤣🤣🤣
Naravno da sam najveći teniski stručnjak ovdje dokazao svoje prognoze više puta! 😉


Ponadali se klošari i da Diego može dobiti oca igrice na RG, a to samo bolestan um može i pomisliti, nije to Rim pajseru... 🤣🤣
Zadnja izmjena: rektalnialpinizam, dana/u 09 okt 2020, 23:50, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 09 okt 2020, 23:50

japa je napisao/la:
09 okt 2020, 23:44
Znaci rekao si mu da Djokovic prvo treba dobiti Cicipasa pa onda misliti na Rafu? Nema sta to si odlicno zakljucio, to je samo jos jedan dokaz da si najveci teniski strucnjak ovdje, malo ko je znao da prvo treba dobiti Cicipasa prije Rafe.
:tokralju: :rol:

Biti će to dobar meč koji može donijeti mnogo toga i jednom i drugom. Ne sumnjam da će dati sve od sebe obojica. Svakako je Novaku vrijedniji iz milion razloga ali isto tako je pred njim i najveći izazov otkako tenis postoji, dobiti Rafu u finalu RG-a. Valja dočekati finale :opaopa: svima osim Rogerovcima :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 09 okt 2020, 23:51

e cuj pajseru haha :D

Majko draga ovi se nadaju da Novak moze Rafu dobiti na RG haha :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 09 okt 2020, 23:54

Pa napisao sam ti sta sam procitao haha. Bilo je sigurno da ce dobiti, pa jedan poen nas je djelio od 3-0 rezultata i rutinske pobjede tako da desilo se sve ono sto smo i ocekivali sa iznenadjenjem u vidu Novakove neiskoristene mec lopte i komplikacija koje su dovele mec u peti set u kojem je opet bila rutinska igra Djokovica.

dobro je da si mi kao veliki strucnjak i objasnio razliku izmedju Rima i RG ja bas sve vrijeme pricao kako ce ga Svarcman opet rutinski otresti.

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la QUARTERBACK » 10 okt 2020, 00:03

pa sad nije da nije moglo da bude 3-0, bila je mec lopta na 2-0 a cicipko je u tom momentu shvatio da nema sta da izgubi vise i mora da ide all in, zaigrao je najbolje sto je mogao i isplatilo mu se dobio je 2 seta sto niko nije ocekivao u onoj situaciji s obzirom kako se mec odvijao..
svaka cast jos jednom za borbu i pokazan kvalitet tenisa u trecem i cetvrtom setu, ma i u citavom mecu, iznenadio me iskreno nisam mislio da ima to u sebi..

helem, pocinje sad ono sto se cekalo dugo, pocinju okrsaji za historijske grand slamove, eh da se uzeo us open da nije bilo one gluposti, sad na 18-19 omjeru mogli smo dobiti ili 2 sa 19 ili 2 sa 20 i jednog s 18 titula, kakvo bi nas onda rivalstvo tek cekalo :tokralju:
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

rektalnialpinizam
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 apr 2020, 19:26
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la rektalnialpinizam » 10 okt 2020, 00:28

@japa

http://prnt.sc/uwfku5

Usput, evo Pajseru isto tako šta sam Bodiju rekao neki dan na stranici gdje igramo šah. Kad već pričaš o meni i mom znanju tenisa...
Malo da te školujem koliko ja znam o tenisu , a koliko ti znaš. 🤣🤣🤣🤣🤣
Zverev 1,50 - Sinner 2,95 da te podsjetim. :kafa:

Da si dobar sa mnom, mogao si na moju pamet i koji dinar zaraditi, da ne budeš kokuz, ali pošto si Pajser ništa od toga.😉
Zadnja izmjena: rektalnialpinizam, dana/u 10 okt 2020, 00:30, ukupno mijenjano 2 puta.

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.