Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 11 okt 2020, 22:34

Bajevic trazi opravdanje da ga moze staviti u Poljskoj.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 okt 2020, 23:05

Wandelanoite je napisao/la:
11 okt 2020, 22:34
Bajevic trazi opravdanje da ga moze staviti u Poljskoj.
Progledao bi im kroz prste ali samo ako budu 3-5-2 igrali, jer moraš Wanda priznati da je Višća Messi za Aru Hodžića.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la zlajci » 11 okt 2020, 23:07

Veceras je konacno pogodjena prava pozicija za Viscu.
tuzlanska Sloboda

Red1946
Postovi: 691
Pridružen/a: 09 avg 2020, 01:39
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Red1946 » 11 okt 2020, 23:08

robertkosar je napisao/la:
09 okt 2020, 19:23
Ko Visci dade da puca penal qurac mu se osusio i njemu i Visci
Devet godina patnje u repci sa njim...

I njega , i Amira, Šabana, Aru, Zuku više nikada ne zvati...

Kao što reće Miske vrijeme je za neke nove momke, imam u vidu Ove mlade Denisa, Anela, Kovu, Mujakića, Demirovića, Hasića zajedno sa Gojakom, Cimijem,Krunićem koji je jako dobar, Tatarom, Koletom, Darkom, Advanom, predvođeni kapitenom Pjanićem i sa Džekom...
FKS*Champion**2x Yu //84/85 , 66/67//
FKS*Champion; 5xB&H //19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 7x //20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2539
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la LegendKiller » 11 okt 2020, 23:12

Bajević više pokušava sebe opravdati. Višća jeste bio loš, ali od početka sezone je loš, klub mu je zakovan za dno tabele, 4 utakmice gola nisu dali, i takvog igrača Bajević drži 120 minuta na terenu i još šuta penal. Koliko god je Višća loš, toliko je Bajević kriv jer ga je držao na terenu.
Što se tiče njega samog, njegova jedina karaktristika je bila brzina, a obzirom da je već ušao u tridesete izgubio je na brzini, a time i na svom najjačem oružju.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 11 okt 2020, 23:32

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2020, 23:05
Wandelanoite je napisao/la:
11 okt 2020, 22:34
Bajevic trazi opravdanje da ga moze staviti u Poljskoj.
Progledao bi im kroz prste ali samo ako budu 3-5-2 igrali, jer moraš Wanda priznati da je Višća Messi za Aru Hodžića.
Ni jedan ni drugi nemaju sta traziti medju 23 igraca. 3-5-2 bi trebalo igrati jer ta formacija bi sakrila nase nedostatke, a pokazala vrline i na najbolji nacin bi iskoristili ovo sto imamo.

Da sam na selektorovom mjestu prekrizio bih sve igrace preko 30 godina od sljedeceg spiska, mi smo 99% u barazu za SP. Kroz kvalifikacije uigravati novi tim sa Dzekom i Pjanicem i golmanima preko trideset i pokusati se domoci SP, ako to ne uspijes imat ces dobar tim za kvalifikacije za EURO gdje bi se konacno trebali kvalifikovati.

U reprezentaciju sto prije dovesti Balica, Gigovica, Hasica, Demirovica, Muhamedbegovica, Gazibegovica pokusati i sa Sunjicem i Raguzom.

Rijesiti se i propalih igraca poput Cipetica, Hadziahmetovica, Hajradinovica, Milosevica, Loncara, Hodzica, Kadusica.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Omark
Postovi: 2663
Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
Lokacija: Dolina
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Omark » 11 okt 2020, 23:38

Wandelanoite je napisao/la:
11 okt 2020, 23:32
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2020, 23:05
Wandelanoite je napisao/la:
11 okt 2020, 22:34
Bajevic trazi opravdanje da ga moze staviti u Poljskoj.
Progledao bi im kroz prste ali samo ako budu 3-5-2 igrali, jer moraš Wanda priznati da je Višća Messi za Aru Hodžića.
Ni jedan ni drugi nemaju sta traziti medju 23 igraca. 3-5-2 bi trebalo igrati jer ta formacija bi sakrila nase nedostatke, a pokazala vrline i na najbolji nacin bi iskoristili ovo sto imamo.

Da sam na selektorovom mjestu prekrizio bih sve igrace preko 30 godina od sljedeceg spiska, mi smo 99% u barazu za SP. Kroz kvalifikacije uigravati novi tim sa Dzekom i Pjanicem i golmanima preko trideset i pokusati se domoci SP, ako to ne uspijes imat ces dobar tim za kvalifikacije za EURO gdje bi se konacno trebali kvalifikovati.

U reprezentaciju sto prije dovesti Balica, Gigovica, Hasica, Demirovica, Muhamedbegovica, Gazibegovica pokusati i sa Sunjicem i Raguzom.

Rijesiti se i propalih igraca poput Cipetica, Hadziahmetovica, Hajradinovica, Milosevica, Loncara, Hodzica, Kadusica.
:rol: :rol: :rol:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DaVinci » 12 okt 2020, 00:37

hurem je napisao/la:
11 okt 2020, 20:59
Uzasni Visca iz baraza bi za vecerasnju tekmu i kontre dobro dosao.
Viscu bi zapravo i trebalo koristiti u ovakvim tezim utakmicama kao sto je to protiv Italije, Nizozemske i sl., gdje protivnik ima posjed i jedina prilika nam je kontra.
Na postavljenu odbranu Visca je beskoristan i nema smisla startati s njim protiv S.Irske, Finske, Armenije i sl...u tom slucaju zbog njega gubimo na posjedu i kreativnosti.
Svi ljuti na Viscu ko da on sam sebe stavlja u tim pa namjerno igra da zas@r@ ... momak igra kod svih selektora u prvoj postavi i ni jedan ga nije znao iskoristit' na pravi nacin osim na par tekmi kad je ovaj sam sebe uspio namaket' na poziciju koja mu odgovara ... veceras da je igrao mozda bi i zabio onaj pokusaj Pjanica ... i zato nije nam kriv Edin vec oni koji ga pogresno koriste u svojim formacijama, taktikama, siframa na papiru ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DaVinci » 12 okt 2020, 00:39

Zundo je napisao/la:
11 okt 2020, 21:18
Cuj Visca nije dobro, krivi sebe
:hmmmm:
Obrazli insan ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 12 okt 2020, 00:41

Višća nam nije potreban... Treba ga prekrižiti za sva vremena. Ovo surovo zvuči, ali nažalost više nema strpljenja i vremena da ga se čeka.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la totasef1 » 12 okt 2020, 01:17

Ne budite ludi. Cuj odreci se Visce. Pored ocigledne nekvalitete imamo problem i sa sirinom ekipe. Nemamo 15 igraca da valjaju i sad bi se trebalo odreci Visce. Tako su tjerali Salihovica, Lulica, Medunjanina, Misketa. Bilo je utakmica gdje se Lulicu odbijala lopta od nogu ko od drvo, gdje Salihovic ne moze ubacaj pogoditi, pa Medo spor, trom, usporava igru te Miske guzelja, ne moze da trci, gusi Pjanica...
A gdje smo sada u odnosu na onda?
Najbolje odreci se : Visce, Hodzica, Sunjica, Bicakcica, Kolasinca a zvati iz Premijer lige igrace kao opciju s klupe a neki mogu odmah i u prvu...
Sta ce nam Visca na klupi kao opcija, bolje Tatara ubaciti ili Zakarica. A i Dulja je tu za kojeg su svojevremeno govorili da je bolji igrac od Lulica..

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Straightforward » 12 okt 2020, 02:33

DaVinci je napisao/la:
12 okt 2020, 00:37
hurem je napisao/la:
11 okt 2020, 20:59
Uzasni Visca iz baraza bi za vecerasnju tekmu i kontre dobro dosao.
Viscu bi zapravo i trebalo koristiti u ovakvim tezim utakmicama kao sto je to protiv Italije, Nizozemske i sl., gdje protivnik ima posjed i jedina prilika nam je kontra.
Na postavljenu odbranu Visca je beskoristan i nema smisla startati s njim protiv S.Irske, Finske, Armenije i sl...u tom slucaju zbog njega gubimo na posjedu i kreativnosti.
Svi ljuti na Viscu ko da on sam sebe stavlja u tim pa namjerno igra da zas@r@ ... momak igra kod svih selektora u prvoj postavi i ni jedan ga nije znao iskoristit' na pravi nacin osim na par tekmi kad je ovaj sam sebe uspio namaket' na poziciju koja mu odgovara ... veceras da je igrao mozda bi i zabio onaj pokusaj Pjanica ... i zato nije nam kriv Edin vec oni koji ga pogresno koriste u svojim formacijama, taktikama, siframa na papiru ... :zviz:
Šta je uspio ? Ovo neki novi jezik.

harixs
Postovi: 1685
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la harixs » 12 okt 2020, 04:29

totasef1 je napisao/la:
12 okt 2020, 01:17
Ne budite ludi. Cuj odreci se Visce. Pored ocigledne nekvalitete imamo problem i sa sirinom ekipe. Nemamo 15 igraca da valjaju i sad bi se trebalo odreci Visce. Tako su tjerali Salihovica, Lulica, Medunjanina, Misketa. Bilo je utakmica gdje se Lulicu odbijala lopta od nogu ko od drvo, gdje Salihovic ne moze ubacaj pogoditi, pa Medo spor, trom, usporava igru te Miske guzelja, ne moze da trci, gusi Pjanica...
A gdje smo sada u odnosu na onda?
Najbolje odreci se : Visce, Hodzica, Sunjica, Bicakcica, Kolasinca a zvati iz Premijer lige igrace kao opciju s klupe a neki mogu odmah i u prvu...
Sta ce nam Visca na klupi kao opcija, bolje Tatara ubaciti ili Zakarica. A i Dulja je tu za kojeg su svojevremeno govorili da je bolji igrac od Lulica..
Odkud Dulja igrac Premier Lige, ne kontam. A Tatar je trenutno bolje rjesrnje od Visce osim ako se ovaj ne dozove..

Avatar
DonerKebab
Postovi: 384
Pridružen/a: 21 avg 2020, 22:31
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DonerKebab » 12 okt 2020, 09:35

KrajisnikBosnjak je napisao/la:
12 okt 2020, 00:41
Višća nam nije potreban... Treba ga prekrižiti za sva vremena. Ovo surovo zvuči, ali nažalost više nema strpljenja i vremena da ga se čeka.
Slazem se nazalost. Da je Visci 22 godine pa hajde ali njemu je 30. Rekreativna Turska liga je ubitacna za razvoj igraca pogotovo limitiranih kao Visca.
..da ti kazem kol'ko volim Sarajevo!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Sheyi » 12 okt 2020, 09:36

Kad se oprastas majstore, vrijeme je

Hasansas1978
Postovi: 396
Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Hasansas1978 » 12 okt 2020, 09:39

O pa gdje si ti Visca, cujem lose ti je. Pa sad pjevaj onu " a sad adio, a sad adio" .. Prekrit ce te brzo trava zaborava u reprezentacijj jer za tu silnu minutazu u reprezentaciji si napravio jako malo, skoro nista...Adio ili ti Allahemanet...

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la totasef1 » 12 okt 2020, 16:55

Ima 30 godina, nema 35. Ne mora i ne treba biti prva postava al se ne mozemo odreci Visce jer je tip igraca koji ti moze dati mnogo s klupe. I Visca i Hajrovic moraju biti opcije s klupe jer nemamo nikakvih rjesenja na klupi kad ganjamo rezultat.

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Straightforward » 12 okt 2020, 17:03

Imao je 10 godina da dadne nešto bilo sa klupe ili u startnih 11, nikada ništa od njega.
Hajrović je za Dinamo zadnjih godinu dana vodu i peškire donosio igračima, nerijetko ga nije bilo ni na širem spisku kod Bjelice tako da što se njega tiče također ništa.

Avatar
TopRemove
Postovi: 1354
Pridružen/a: 08 sep 2020, 00:19
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la TopRemove » 12 okt 2020, 17:17

Napisao sam ovo na nekoj drugoj temi jer se pisalo o Višći pa ću isti komentar ostaviti i ovdje.

Ni ja nisam neki Višćin fan, ali budimo realni, to je najbolje desno krilo i generalno najbrže krilo koje imamo.

Protiv Poljske kad je ušao na poluvremenu izbacio je Džeku i Koljića u šansu za gol, a i sam je imao dva zicera. Dok on nije igrao protiv Poljske ništa s krila nismo uradili. Kakav god da je, trenutno je i dalje bolji od svih ostalih.

Također, u zadnjih 25 utakmica za repku Džeko je zabio 9 golova, a Višća 8 (6 asistencija). To su naši najbolji strijelci u posljednjih nekoliko godina.

Straightforward
Postovi: 267
Pridružen/a: 06 okt 2020, 05:13
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Straightforward » 12 okt 2020, 17:18

I Ignazio Abate je bio brz, ali nikad ništa za Milan nije napravio osim nepromišljenih faula, ispadanja u odbrani i gubljenja lopti.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 33 gosta.