Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 17 okt 2020, 22:44

Kako nas je Allegri napustio mi nemamo odbrane...
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Padovan
Postovi: 12648
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 17 okt 2020, 22:45

Katastrofalan pristup utakmici, jos gluposti Bonuccia i Chiese i plus nije sreca na tvoju stranu ( nisi je ni zasluzio) nema tu pobjede.

Teska ce ovo sezona biti, nadati se samo da Pirlo nece biti tvrdoglav kao ostali Talijani.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 okt 2020, 22:46

Prva stvar koju necemo rijesiti jos narednih 5 godina - Bonucci. Ponajgori igrac ekipe, Italijan, ima velik ugovor i nema pojma igrati fudbal.

Avatar
Paratici
Postovi: 235
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:12
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Paratici » 17 okt 2020, 22:46

Samo relax, nista nije pod kontrolom. :kafa:


slika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 17 okt 2020, 22:47

Ovo je samo odraz onog što smo radili u prelaznom roku od trenera do igrača uglavnom tanko, po ovim igrama 4 mjesto ce biti premija
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la forza_juve » 17 okt 2020, 22:48

Kada sam vidio sastav rekao sam samo izvuci bar bod i dosta. Poslije crvenog otisao palacinke praviti i nisam se pokajao. Pirlo se nece dugo zadrzati, sam ce se povuci gospodski. Dolazi Max da nastavi gdje je stao tj. Protiv ovakvih ekipa smo branili 1:0 i bilo je dovoljno
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
IlPrincipino
Postovi: 4705
Pridružen/a: 08 dec 2011, 17:43
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la IlPrincipino » 17 okt 2020, 22:54

Sramota me sto je Bonucci kapiten ekipe za koju navijam. Sramota. Kapiten koji bi trebao da odigra kapitenski ponovo je pokazao kolika je pic*kica.
C’e una stella al cielo che indica il cammino, forza Juve vincere e’ il tuo destino.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO
It is never too late to be what you might have been. -George Eliot

Avatar
Burberry46
Postovi: 4658
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 17 okt 2020, 22:55

Lose je ovo, veliki kiks, crveni nije nikakvo opravdanje da ne mozemo napasti :thumbdown:
Pristup katastrofa, vracanje lopte nazad a treba ti pobjeda, ni blizu stile Juve veceras..

Bezveze guranje Portanove, na silu nesto da otkrijes igraca.
Berna od ulaska u igru izgubljen totalno

Slabo skroz
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 17 okt 2020, 22:57

Dok je kikser vodja odbrane, ne pise nam se dobro..

Samo cu jos jedno reci, Arthur mi se svidja.. :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 okt 2020, 22:57

Portanovi i Fabrotti se vidi na facama da ce za 18 mjeseci igrati u Serie B. Hadalji oni Talijaski.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 17 okt 2020, 22:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 okt 2020, 22:57

Gledao zadnjih pola sata i nista nisam vidio osim mrtvih igraca i qurca od igre.
Pirlo...neka experimentise. Sto da ne? Sta,zao vam skudeta?
Zrtvuj ovu i naredne 2 sezone ako treba al pravi nesto i napravi nesto.
Jel treba Pirlo da imitira Maxa ili Sarrija?
Metar novih igraca,nedokazanih,novi trener,nedokazan.
Pustit ih da prave ekipu. Ako to uopste rade naravno.

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 okt 2020, 22:58

Ovo je samo nastavak pada kluba od prodaje Vidala i Pogbe koji je počeo kupovinom Higuaina kao zamjene.

Potpuni gubitak kompasa u svim sferama. Ovo ne liči ni na šta. Imati Ronalda u klubu, a onda mu pridodaješ kao suigrače Portanove i slične, wtf. Gomilanje desnih krila od 50M koja ne znaju gdje gone, totalna konfuzija, sudaraju se ljudi, niko ne zna šta radi. Očaj, Sarri je s početka ličio na nešto i uzeo titulu, a ove godine je i tome kraj pa nove analize. Vezni red i bekovi sramotno zapostavljeni da bi se neki Suarez ili Dzeko ganjali, a Alvaro savršen fit bio i ostao za Juve. Ali jbg, treba nekome da dođe tobe.

Užasno, neće me iznenaditi i da ne budemo ni drugi uopće.

Promjena formacije na 4-3-3 pod hitno, pod hitno. Kakve crne disertacije i pizdarije. I Costa je u bolnici bolji igrač kada bi spajali karakteristike Kulusevskog, Chiese i koga sve ne. Pa ulaze ljudi s klupe i niko ni da ide u dribling, na brzinu ili nešto, jezik isplazili. Neshvatljiva glupost odreći ga se.

Morata poginuo večeras i zaslužio 3 gola, Arthur i Demiral fino, pa i Benta.
Bonnuci kao i obično. Ne podnosim ga organski.
Bekovi nivo BH lige.

Da ne zaboravim katastrofalno suđenje, koliko žutih im je oprostio, a nama svaki dao, užasno suđenje.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la forza_juve » 17 okt 2020, 23:03

Nismo nikada kompletirali ekipu, uvijek fali recimo sredina a napad vrh pa onda obratno fali napad a sredina vrh i tako u krug. Imas te neke igrace ali nije to to. Portanova i Fabrotta zalutali ovdje
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 17 okt 2020, 23:10


Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 17 okt 2020, 23:15

Pogba je napisao/la:
17 okt 2020, 22:58
Ovo je samo nastavak pada kluba od prodaje Vidala i Pogbe koji je počeo kupovinom Higuaina kao zamjene.

Potpuni gubitak kompasa u svim sferama. Ovo ne liči ni na šta. Imati Ronalda u klubu, a onda mu pridodaješ kao suigrače Portanove i slične, wtf. Gomilanje desnih krila od 50M koja ne znaju gdje gone, totalna konfuzija, sudaraju se ljudi, niko ne zna šta radi. Očaj, Sarri je s početka ličio na nešto i uzeo titulu, a ove godine je i tome kraj pa nove analize. Vezni red i bekovi sramotno zapostavljeni da bi se neki Suarez ili Dzeko ganjali, a Alvaro savršen fit bio i ostao za Juve. Ali jbg, treba nekome da dođe tobe.

Užasno, neće me iznenaditi i da ne budemo ni drugi uopće.

Promjena formacije na 4-3-3 pod hitno, pod hitno. Kakve crne disertacije i pizdarije. I Costa je u bolnici bolji igrač kada bi spajali karakteristike Kulusevskog, Chiese i koga sve ne. Pa ulaze ljudi s klupe i niko ni da ide u dribling, na brzinu ili nešto, jezik isplazili. Neshvatljiva glupost odreći ga se.

Morata poginuo večeras i zaslužio 3 gola, Arthur i Demiral fino, pa i Benta.
Bonnuci kao i obično. Ne podnosim ga organski.
Bekovi nivo BH lige.

Da ne zaboravim katastrofalno suđenje, koliko žutih im je oprostio, a nama svaki dao, užasno suđenje.
Ispravi me ako grijesim, ali klub je sa Higuainom igrao jedno finale.

Pad igracki, mentalni, rezultatski i bilo koji drugi se desio prije 3 godine. Marotta, Paratici, Nedved, Ronaldo.

@Sade vidis sta je prosjecni navijac koji se slabo razumije u fudbal. Izvadi klip da bi napravio sprdnju od Berne, a niko neće obratit paznju da su tri igraca Juventusa bila u "kontri", a svi drugi iza centra. Dok je 10 igraca Crotonea stajalo u odbrani odmah. Zbog toga je i ljutito nabio loptu prema stoperima :lol:
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Pogba
Postovi: 19795
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 17 okt 2020, 23:19

Nije ni meni problem to s Bernom što je uradio, smeta mi što nije išao 1 vs 1. Jbt kad se sjetim kako je otresao Coreu onda protiv Atletica na taj način, a danas ne može meda. Tuga.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Sade7P
Postovi: 465
Pridružen/a: 16 jul 2020, 14:53
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sade7P » 17 okt 2020, 23:21

Kaze Pirlo

Nismo imali bas puno vremena, prvi trening svi zajedno smo jučer odradili. Imamo igrače kao što su Chiesa i Morata koji napadaju prostor, pa je ideja bila pronaći prolaze između linija i tako je i postignut gol.

Napravili smo nekoliko grešaka, ali kao što sam rekao, te se stvari događaju, tek smo na pocetku.

Znamo da će se mnogo timova boriti za Scudetto , timovi koji su uložili velika sredstva. Bit će to bitka, vodit ćemo je poen po poen. Već smo ih nekoliko ispustili, ali uvjeren sam da ćemo opet završiti na vrhu.

Nažalost, u posljednje dvije utakmice ostali smo na 10 ljudi zbog naših grešaka, ali imamo mlade igrace koji iskustvo trebaju steci igranjem. Igraci ce nauciti iz svojih gresaka.

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 18 okt 2020, 00:18

Ronaldo, Dibala, Aleks Sandro, de Ligt, igraci koji mogu donjeti veliku prevagu u boljitku i stabilnosti kao i sigurnosti u igri.
Ne opravdavam kiks protiv najlosije ekipe u ligi ali mislim da ce to biti bolje za 3 do 4 kola kad se ekipa kompletira.
Formacija se mora mijenjati u 4-3-3 to je očigledno.
Ja se ns brinem previše da je kao sto sam rekao lose jest da smo nazad uz kloca bonucija losi jesmo al vjerujem u Pirla i u ove igrace gore koji mogu uz Artura, Bentacura, Kukusevskog pa i Kijeze uraditi dosta toga. DE LIGT ce unijeti sigurnost nazad i lakapo bez stresa 😁
Bar ce biti zanimljiva sezona 😁
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 18 okt 2020, 00:41

Pirli treba vremena ljudi..pa nije on Merlin sa stapicem...njegov rad ce najbolje ocijeniti brat Fufna u Martu.. :mrgreen:

Crotonasi su se maximalno napalili i trcali k'o mahniti po terenu...oni nemaju repku da se voza okolo..trenirali svo vrijeme, ocigledno ubitacnim tempom..svaka im cast kako su se borili..na kraju ne mogu hodati i vjerovatno ce debelo zijaniti slijedecu tekmu..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
dinoo
Postovi: 4883
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 18 okt 2020, 08:14

Bojim se situacije gdje igraci ne razumiju trenera (tako je od mnogih opisana i prosla sezona).
Pirlo je u svom eseju pred sezonu objasnjavao kako ce njegovi timovi igrati brzi, one touch fudbal a imamo situaciju gdje nasi igraci prime loptu i po sekund,dva razgledaju pa onda s noge na nogu pa neki pas.
Eh sad, ja kao vjeciti optimista vjerujem da je ono sinoc "samo" neuigranost i umor pa da ce to sve lijepo sjesti.
Zasto ovo govorim, jer pirlo evo vec drugi treci put prica o manjku treninga (sto je i tacno) i vjerujem da svi vide da nije to to. To ce sad biti trka s vremenom i bodovima. I prosle godine su svi vidjeli da nije to to pa i ostade na tome. S tim da je bilo srece kada su drugi u pitanju pa se skudeto uzeo sa 80 i kusur bodova.
Sta je tu je, bolje znat da ne znas i pogledati se medjusobno u oci i raditi na tome nego pricati kako je nedostajao de ligt ili sreca ili sta vec...glumiti da znas a realno smo spadalo od ekipe trenutno.
Vidjecemo sta nosi nastavak.

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.