AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 28 okt 2020, 13:02

Činjenica je da je trenutno Kjer bolji stoper od Roma, al ipak je Rom bio dugo odsutan pa treba i to uzeti u obzir.
Ono što mene brine je da su obojica jako spori tako da nam treba brz stoper za prvih 11, a onda problem koga izbaciti. Ne vjerujem da će kapitena, a Kjer svojim igrama zaista nije zaslužio da preseli na klupu.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 28 okt 2020, 13:30

Tokom iduće sezone će imati 32-33 godine tako da nema ništa pogrešno u tome da se klupira. Da je sad neki wc stoper, pa ajde, ne bi godine predstavljale neki veliki problem, ali vala nije (iako stoji to da dobro igra).

Treba naći mlađeg i talentovanog stopera koji će se uigravati uz Romagnolija jer treba razmišljati o budućnosti, a Kjaer će biti prva opcija sa klupe koji će i kao takav imati pristojnu minutažu. Ionako treba rastjerati pola stopera koje imamo u rosteru, imamo 2,5 upotrebljiva stopera u ekipi.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
gambler1899
Postovi: 1694
Pridružen/a: 15 dec 2015, 10:58
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la gambler1899 » 28 okt 2020, 14:28

Do "juce" svi smo pricali da je Kjer za klupe i da nam je pod moranjem dovesti drugog stoperaza prvih 11, istina Kjer igra fudbal karijere i ne treba ga dirati ali treba razmisljati i o tome sta ako padne u krizu ili se povrijedi.Rom mora dobro oznojiti guzicu da vrati staru formu ali za to mu treba pored zalaganja na treningu i utakmica u kontinuitetu. Kako god okrenemo treba nam dobar stoper kako bi se konkurencija pojacala, a nek igra onaj ko je trenutno u najboljoj formi. Takodjer treba biti objektivan i reci da cemo pravu snagu ekipe vidjeti kad prodje ova euforija i dodje par negativnih rezultata tj. kako ce odgovoriti na to.
FORZA MILAN!!

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 28 okt 2020, 16:44

Moje mišljenje se na bazira samo na ove dvije utakmice, ali ove dvije utakmice posebno.
Ako si spor kao što on jeste onda da bi bio dobar ili pak odličan stoper moraš imati odlično postavljanje, čitanje igre, skok igru, itd... Kod njega je sve to ta-na-na i na momente izgleda kao neki amater a ne profesionalac. Imati dva troma stopera u današnjem modernijem i bržem nogometu koji se kao nikada prije igra preko prodornih krila i brzih napadača je samoubistvo. Kjer igra fantastično, rekao bih puno bolje od kapitena i za ono koliko je plaćen i s obzirom na reputaciju. Na klupi imamo Gabbiu koji jeste mlad i može napredovati sigurno još mnogo ali također ne zrači nikakvom brzinom.

Romagniolia smo svi i ja prvi počeli rano uzdizati nakon nekoliko fantastičnih partija. Žestoko precijenjen igrač za ono što pruža na terenu. Kako je Kjer već u godinama, ne smije se osloniti ni na njega već početi razmišljati o ogromnoj investiciji na ovom djelu terena koja je jednako osjetljiva kao i pozicija napadača kada ode Ibrahimović jer nam tada ne odlazi samo igrač koji zabija kao lud nego i igrač koji diže sve ostale u klubu.
Zadnja izmjena: OldFashioned, dana/u 28 okt 2020, 16:48, ukupno mijenjano 1 put.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 28 okt 2020, 16:48

gambler1899 je napisao/la:
28 okt 2020, 14:28
Takodjer treba biti objektivan i reci da cemo pravu snagu ekipe vidjeti kad prodje ova euforija i dodje par negativnih rezultata tj. kako ce odgovoriti na to.
Po meni će prava snaga ekipe kao te cjeline biti pokazana kada se vrate navijači na stadion plus ode Ibrahimović. Daj Bože da se varam, ali strah me da je covid-19 nama možda i najviše pomogao s obzirom na činjenicu da imamo najmlađu ekipu u Europi.
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
ArtVandelay
Postovi: 1193
Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ArtVandelay » 28 okt 2020, 19:09

Nama treba Merih Demiral u odbrani i gotovo. Bio bi perfektan.
Narod koji podnese konačnu žrtvu za život i slobodu ne može biti poražen.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 28 okt 2020, 20:15

Mene zanima sta je sa Gabijom,pa koliko je on to vec pozitivan?

Sutra ce vjerovatno Kajer odmoriti,a Rom i Duarte od pocetka.

Avatar
nextterrain
Postovi: 2464
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 29 okt 2020, 10:31

Mislim da Leao za njegov napredak je bolje da igra na lijevom krilu jer mu je onda manji pritisak postizanja golova i što se vidi na njegovoj igri koja je dost dobra ovih par utakmica. Leao je izuzetan talent, što se tice fizikalija, tehnike i brzine i mislim da ce postati zvijer ako mu fudbal bude na prvom mjestu.

Bennacerova otkupna klauzula iznosi 50M od 2021. i to se plaća odmah u jednoj rati što je pozitivno, ali volio bih da je povecaju na 70M pa ko voli nek izvoli :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 29 okt 2020, 13:29

Nadam se da će večeras odmoriti Kjaer, Kessie i Ibra.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 okt 2020, 13:36

Raonffa je napisao/la:
29 okt 2020, 13:29
Nadam se da će večeras odmoriti Kjaer, Kessie i Ibra.
Po najavama Ibra igra jer zeli brat da igra,ako bude do 60-te recimo 2-3 razlike onda ce ga sig zamjeniti,a ova prva dvojica su najavljeni da ce odmoriti.

Edit:

Ipak po zadnjim najavama i Kajer ce igrati.

📋 Probable XI AC Milan vs Sparta

Milan (4-2-3-1): Tatarusanu; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Dalot; Tonali, Bennacer; Castillejo, Krunic, Diaz; Ibrahimovic

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 okt 2020, 14:02

Pa opet Samu, j3bem i njemu i Pioliu materesinu, umjesto da Leaoa uigravas jer makar nekog hajra imas od njega.
Tacno koliko sam Susa prezirao, tako sad ovog mrsavog blesana. Ukleta nam ta pozicija desnog krila.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17619
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 29 okt 2020, 14:19

Tako je kako je, nema drugog krila osim Salamandera i Samua, dok ga ne otjeraju nema ko drugi ni igrati. Od Salamandera je napravio prvotimca zahvaljujući svojim lošim igrama, tako da je bolje da igra Samu u ovakvim utakmicama, a da se onaj čuva za ligaške utakmice.


Ja samo ne znam koji klinac gura Ibrahimovića u ovakvoj utakmici. Boli me qurac je li želi igrati ili ne, trenerova bi trebala biti zadnja, a ne da mu podilazi. Još samo fali da se povrijedi radi gluposti. :roll:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 29 okt 2020, 15:17

ronaldo99 je napisao/la:
29 okt 2020, 13:36
Raonffa je napisao/la:
29 okt 2020, 13:29
Nadam se da će večeras odmoriti Kjaer, Kessie i Ibra.
Po najavama Ibra igra jer zeli brat da igra,ako bude do 60-te recimo 2-3 razlike onda ce ga sig zamjeniti,a ova prva dvojica su najavljeni da ce odmoriti.

Edit:

Ipak po zadnjim najavama i Kajer ce igrati.

📋 Probable XI AC Milan vs Sparta

Milan (4-2-3-1): Tatarusanu; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Dalot; Tonali, Bennacer; Castillejo, Krunic, Diaz; Ibrahimovic
Kakav je to lik :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 okt 2020, 15:56

rope11 je napisao/la:
29 okt 2020, 14:19
Tako je kako je, nema drugog krila osim Salamandera i Samua, dok ga ne otjeraju nema ko drugi ni igrati. Od Salamandera je napravio prvotimca zahvaljujući svojim lošim igrama, tako da je bolje da igra Samu u ovakvim utakmicama, a da se onaj čuva za ligaške utakmice.


Ja samo ne znam koji klinac gura Ibrahimovića u ovakvoj utakmici. Boli me qurac je li želi igrati ili ne, trenerova bi trebala biti zadnja, a ne da mu podilazi. Još samo fali da se povrijedi radi gluposti. :roll:
Imas Leao lijevo, imas Diaza desno, samo da Samu ne igra. Da je on makar nesto napravio ove sezone pa hajde, ali on u LE protiv smijesnih ekipa skoro da poteza dobrog nije imao, ma bjezi ba.
Jedino da ga planira prodati na zimu pa eto da je u takmicarskoj formi i tako uzmemo neki dinar vise, ali cisto sumnjam.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 okt 2020, 16:08

Kako nije, asistencija za Krunica protiv Celtica :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 29 okt 2020, 16:19

To sam zaboravio, nek' mi halali i veceras opet isto odradi. 😁
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
milanist
Postovi: 11929
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 29 okt 2020, 16:20

Nije on kriv sto ne zna 😀
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
muxa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 29 okt 2020, 16:26

Definitivno treba kvalitetno desno krilo, Sale je odličan backup al mislim da nikad neće dostići taj kvalitet koji je potreban da bi bio kvalitetna opcija za prvih 11. Španca poslati u Sevilju ba posudbu uz obavezu otkupa :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16501
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 29 okt 2020, 16:39

To desno krilo bi trebalo biti rijeseno u januaru ili najkasnije iduce ljeto sa dolaskom Thuivana iz Marseilla,ako ga dovedemo za 3 mil na zimu extra,ako ne onda ce doci dzabe na ljeto

Avatar
Maestro^^
Postovi: 7527
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Maestro^^ » 29 okt 2020, 17:32

OFFICIAL Milan XI vs. Sparta Prague:

Tatarusanu; Calabria, Kjaer, Romagnoli, Dalot; Tonali, Bennacer; Castillejo, Brahim, Krunic; Ibrahimovic

Trebao je još poštediti i Ibru , ako bude nepovoljan rezultat do 60te da onda i njega ubaci , ali hajde , valjda se neće puno umoriti.
Zanima me kako će se snaći Dalot na lijevom beku.
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.