Rukomet: Liga Prvaka

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Virtu4l » 08 apr 2009, 00:40

jurek je napisao/la:da se razumijemo ja nemam nista protiv bosne kao kluba ali imam protiv ljudi koji su navijali za kiel samo zato sto igra sa Zagrebom i tako lijeci svoje komplexe. kolko god vi to negirali to je tako..
Ko je ovdje navijao za Kiel?? Ti nisi normalan. Vidis li da si jedni kompleksas ovdje upravo TI? Mi navijamo za Zagreb, naravno, jer nas covjek je trener, ali isto tako gledamo realno na situaciju u kojoj je Kiel svjetlosnu godinu ispred Zagreba. To je ono sto vi nikada necete znati, BITI REALNI!!! Kad je neko bolji, onda je bolji.

**** covjece sa naseg foruma, idi pa seri po svojim. Pa jbt citam Sportske novosti prije par dana i uporedjuju poziciono ekipe Zagreba i Kiela, da bi na kraju ispalo da je Kiel jaci samo na poziciji golmana... eto kakva je to zaglupljena nacija. Ej covjece, viceprvak Evrope jaci od nekog Zagreba samo na poziciji golmana, dok su na ostalim pozicijama ili jednaki ili je Zagreb u prednosti. Kakve su to nebuloze... ili smo mi totalno neupuceni u rukomet....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la biskitt » 11 apr 2009, 11:18

Kljaići: Banjalučka ekipa predvođena Božidarom Jovićem uništava Zagreb CO

NAKON ispadanja iz Lige prvaka od njemačkog Kiela, otac i sin Kljaić u razgovoru za Sportske novosti otvoreno govore o stanju u i oko Zagreb Croatia Osiguranja.

Nenad Kljaić, bivši Zagrebov trener, odmah je rekao zašto je smijenjen s mjesta prvog trenera hrvatskog prvaka:

"Potjeran sam zbog zakulisnih igara, nisam imao priliku dokazati koliko vrijedim."

Bivši reprezentativni pivot u sljedećoj je rečenici bio nešto konkretniji:

"Rak-rana ovog kluba je politika koju vodi ekipa iz Banja Luke, oni imaju svoje interese, trguju s igračima, a najnevjerojatnije je da trener ima svoju agenciju."

Mlađi Kljaić nije se libio kazati riječ-dvije i o imenima koja su "zaslužna" za takvu situaciju:

"Božidar Jović je najveće zlo ovog kluba! Njemu ne valja baš ništa, a sam nikako ne želi preuzeti odgovornost. S druge strane, Senjanin Maglajlija i Andrej Golić trguju igračima makar ovaj potonji i službeno nije u klubu."

Velimir Kljaić, pak, nije bio toliko rječit o stanju u samom klubu nego je tek, potvrdiviši sinove riječi rekao svoje objašnjenje cijele situacije:

"U sportu su novac i moć napravili puno zla, a na takve stvari nećete naići u amaterskom sportu gdje nema novca", završio je popularni "Kljun".
--- SPAM ---

Nisu se bunili kad je pola borca preslo da igra za Badel 1992.. Tada je taj klub i poceo nesto vrijediti u rukometnom svijetu...

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Virtu4l » 14 apr 2009, 20:48

DUGOGODIŠNJI francuski reprezentativac Jackson Richardson, koji je u karijeri skupio 418 nastupa za reprezentaciju, vraća se nakon jednogodišnje pauze na parket.

Ovo je drugi povratak veterana u kratko vrijeme. Podsjetimo, prije mjesec dana Kiel je za susrete sa Zagrebom vratio iskusnog vratara Bruna Martinija, da bi danas Loewen objavio kako su dogovorili povratak još jednog sjajnog francuskog rukometaša.

Sada već 40-godišnji Richardson umirovio se prošle godine u dresu Chamberyja za koji je igrao tri sezone, a sa Leowenom je potpisao ugovor do kraja tekuće sezone.

Dodajmo kako Richardson u riznici ima veliki broj trofeja, a izdvajamo dva naslova prvaka svijeta 1995. i 2001. godine, zatim naslov prvaka europe sa Portlandom, dok je 1995. proglašen najboljim rukometašem na svijetu.

Richardson je igrao za Saint-Pierre de la Reunion, Paris-Asnieres France, OM Vitrolles France, TV Großwallstadt Germany, Portland San Antonio i Chambéry, dok mu je Kiel čak sedmi klub u dugogodišnjoj karijeri .

Inače, Richardson je jedan od rijetkih velikana koji su se odlučili na povratak u ovako poznim godinama. Tako se vratio primjerice i Talant Dušebajev, jedan od najvećih rukometaša u povijesti, koji je sa 38 godina odlučio pokazati da je još bolji od svih.

Vratiti se pošlo za rukom i Ukrajincu Andriju Šepkinu, koji je sa 42 godine na leđima osvojio Ligu prvaka. Šepkin je u profesionalnoj karijeri osvojio nevjerojatnih sedam rukometnih Liga prvaka.

--- SPAM ---

Respekt za jednog od najboljih, ako ne i najboljeg svih vremena! :!:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la amerosm » 26 apr 2009, 20:05

Kiel danas dokazao da je trenutno najbolja ekipa u rukometnom svijetu. Danas su se malo poigrali sa RNL (koji pokrenuli skandal oko navodnog namjestanja, koje jos nije niko dokazao) i pobjedili sa 37-23 u prvoj utakmici polufinala.Najbolji strijelac u redovima Kiela je bio Jicha koji je postigao 12 golova, s tim sto jos treba napomenuti da je Kiel igrao bez povrijedenog Andersona (koji je izgubljen za ovu sezonu), te da je Karabatic bio rovit i da je ukupno odigrao samo 35. minuta. U drugoj polufinalnoj utakmici HSV je kod kuce izgubio od Ciudad Reala sa 29-30, i u ovoj utakmici je sve otvoreno s obzirom na kvalitet HSV-a.

PS: RNL je tim protiv kojeg je "jaki" Zagreb na jedvite jade odigrao nerijeseno.
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Neutral » 02 maj 2009, 22:53

Jedva na guzove Ciudad prođe Hamburga, i tome mogu biti više zahvalni Hamburgovoj nespretnosti nego kvaliteti Ciudada. Osjetilo se ne igranje nekih igrača, ali Hamburg je sve kiksao kod kuće, kada se samo sjetim 12-3 kontao sam debakl Ciudada.

Nema veze Kiel daje osvetu za Hamburga te osvetu za prošlogodišnji NESRETNI poraz na domačem terenu nakon gostujuče pobjede.

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bh hrvat » 31 maj 2009, 22:21

razvalise spanci prepotentne svabe, mislili sa da ce im pet golova biti dosta protiv reala. ovi spanci su stvarno fenomen, razvaljujuju ljudi na svim stranama, nogomet, kosarka, rukomet, tenis..

Avatar
CRNI_SA
Postovi: 2265
Pridružen/a: 24 feb 2009, 14:21
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la CRNI_SA » 01 jun 2009, 10:11

zna se ko je bog i batina u rukometu kao i u svim loptaskim sportovima!!!!!!!
la liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Josip321 » 02 jun 2009, 21:21

nakod 10 min ja otišao igrati košarku. snimio utakmicu eto tek radi reda
kada sam je pogledao iznenađenju nije bilo kraja. iako sam navijao za C.R. mislio sam da nemaju šanse posebno nakon onakvog starta.
Momče Hercegovče

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2009, 22:29

Croatia osiguranje nije prošlo baš najbolje u izvlačenju preliminarnih skupina Lige prvaka.

U Beču je upravo završeno ždrijebanje grupa Lige prvaka 2009/2010. Perjanica hrvatskog rukometa, zagrebačko Croatia osiguranje, našlo se u Grupi C, gdje će morati odmjeriti snage s divom Ciudad Realom, klubom iz Španjolske u kojem igra naša rukometna legenda Pero Metličić, a koji je dvije sezone za redom nositelj laskave titule klupskog prvaka Europe.

To ne bi bilo dovoljno teško, pa je sudbina u istu grupu stavila i HSV našeg Blaženka Lackovića, polufinaliste Lige prvaka u prošloj sezoni, potom FC Kopenhagen Valtera Matoševića i švedski Alingsas.

Sportnet

Hehehe jao što je susjede krenulo, ispadoše a da nisu ni počeli....
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
vucko
Postovi: 154
Pridružen/a: 10 mar 2008, 13:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la vucko » 24 jun 2009, 22:33

Grupe Lige prvaka za 2009/2010

Group A

Chekhovskie Medvedi
Montpellier HB
Pick Szeged
Pevafersa Valladolid
HCM Constanta
1./2 Q

Group B

MKB Veszprém KC
RK Gorenje
Chambery Savoie HB
Rhein-Neckar Löwen
HC Bosna Sunce Osiguranje
1./4 Q

Group C

BM Ciudad Real
HC Croatia Osiguranje-Zagreb
HSV Hamburg
FCK Handbold A/S
Alingsas HK
1./3 Q

Group D

THW Kiel
KIF Kolding
F.C. Barcelona Borges
1./Q Q
GC Amicitia Zürich
1./1 Q
Najbolje od najboljeg je uvijek najbolje

peace_an
Postovi: 134
Pridružen/a: 19 mar 2008, 20:58
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la peace_an » 24 jun 2009, 22:35

po meni odlican zrijeb za bosnu

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Virtu4l » 24 jun 2009, 22:42

peace_an je napisao/la:po meni odlican zrijeb za bosnu
Zašto prijatelju? Chambery, Veszprem i Löwen su jači bar za dvije klase od Bosne.

Ovo mi se nikad nije sviđalo kod žrijeba, dobijemo "slabije" protivnike, a realno je da su prejaki za nas, bolje je dobiti jednu velesilu (Hamburg, Kiel, Ciudad, Barcelona) i unaprijed se predati, nego protivnike kao što su ovi, gdje nada tinja, ali naprašit' će nas po 10 razlike sigurno...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bistrikboy » 24 jun 2009, 22:45

Zagrebova grupa je beton a Kielova sasa,prvu tekmu Bosna ugra u Sa protiv Chamberry-a
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
bh hrvat
Postovi: 2165
Pridružen/a: 13 jan 2009, 21:49
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bh hrvat » 24 jun 2009, 22:53

zagreb nije imao srece sa zrijebom u ligi prvaka ali je zato hrvatska reprezentacija imala sreca sa istim za prvenstvo u austriji

Avatar
Josip321
Postovi: 397
Pridružen/a: 09 jan 2009, 16:22
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la Josip321 » 25 jun 2009, 00:22

nije imao sreće Zagreb ali odlaze mnogi iz CR-a. pa treba vidjeti kako će nova momčad reagirati. U svakom slučaju vrlo teška skupina.
Bosni isto neće biti lako.
Momče Hercegovče

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la adn_sah » 25 jun 2009, 00:28

Bosna nije mogla bolje proc, ustvari mogla je da je umjesto lowena dobila viceprvaka danske handbold, ostalo nije moglo bolje, ali naravno opet su sanse minimalne

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la newton_heath_lyr » 25 jun 2009, 00:57

adn_sah je napisao/la:Bosna nije mogla bolje proc, ustvari mogla je da je umjesto lowena dobila viceprvaka danske handbold, ostalo nije moglo bolje, ali naravno opet su sanse minimalne
pa vala sada kada sam vidio sve ove gruope.Nije se tu moglo bolje ni izabrati.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la majestic24 » 25 jun 2009, 01:07

Koliko ekipa ce nastaviti takmicenje nakon grupne faze???
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la SINE » 25 jun 2009, 08:14

majestic24 je napisao/la:Koliko ekipa ce nastaviti takmicenje nakon grupne faze???

četri kluba, dva otpadaju....
SAMO ŽELJO

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: Rukomet: Liga Prvaka

Post Postao/la bistrikboy » 25 jun 2009, 08:41

MKB Veszprém KC-iz prvog sesira vjerovatno najslabija ekipa,ali su mnogo jaci od Bosne,prosle godine su bili u centru sportskih zbivanja zbog smrti Mariana Kozme,igrali 1/4 finale i ispali od Ciudada
RK Gorenje-najlaksi protivnik iz drugog sesira,s njima se moze igrati,ali nece biti lako,igrali finale kupa EHF izgubili od Gumersbacha,najpoznatija imena Cupic,Sovic i Harmandic
Chambery Savoie HB-najtezi protivnik iz treceg sesira,prosle godine su u utakmicama sa Zagrebom pokazali da su jaki,Narcisse je kljucni igrac,od poznatih igraca tu je jos slovenac Natek,ova sezone ce biti veoma bitna jer se vrsi smjena generacija,dovedeno je nekoliko juniorskih reprezentativaca Francuske
Rhein-Neckar Löwen-jedan od favorita za osvajanje,vec su se pojacali sa Sigurdsonom iz Ciudada,a u planu je i dovođenje 2-ice njemackih reprezentativaca,u ekipi imaju Bieleckog,Jurasika,Tzackyka,Rogischa,Klimovetsa,Filipa,Fritza,Szmala,Sigurdson,a tu je i njemacki veteran Schwarzer koji ima funkciju igraca i pomocnog trenera.Klub je u vlasnistvu sina Dietmara Hoppa mecene TSG Hoffenheima,utakmice se igraju u SAP areni u Manheimu koja prima oko 15000 gledalaca...
HC Bosna Sunce Osiguranje-jos niko nije pojacao Bosnu,a pojacanja su potrebna na bekovskim pozicijama,a po meni potreban im je i jedan pokretljiv pivot,jos je rano,sve u svemu nek' im je sretno...
1./4 Q-kiks kao protiv Doukasa se Bosni ne smije desiti i ove godine

Sanse za Bosnin prolaz u osminu finala su jako male ali postoje kljucne utakmice ce biti kuci protiv Gorenja i Veszprema,protiv Njemaca nema nade da se nesto napravi,a za nadati se da ce ekipa koja prođe kvalifikacije biti mnogo slabija...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.